Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2005., 16:45   #41
Quote:
Uvdevan kaže:
lažeš po običaju.

ali se buniš kad se konstatira da si antisemitsko smeće.

naravno, činjenica da danas u izraelu živi 1.200.000 muslimana, a u arapskim državama manje od 5.000 židova potvrđuje orangeovo antisemitsko huškanje.
ti si jebeni bolesnik.

Osim toga ti kazes da Zidvoi NISU sitjerali skoro milijun muslimana 1948? I pri tome su ovi ostali bez igdje icega (sto je valjda klasicna pljacka)?.
GranatineC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:46   #42
Quote:
GranatineC kaže:
Propustio si, to je pisalo u njegvoom originalnom uratku. KOpirao sam u knjizi zalb, pa mozes tamo provjeriti.

Vuco, antifasist ko i uzori mu iz IIsr.
OK...moje isprike,sad sam vidio!
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:46   #43
Quote:
ambasadorica kaže:
Tuko??
Čuj,pizdek,ak si tak pametan,onda mi odgovori dal ratuju Saud.Arabija,Quatar &Co sa amerima? Jel mi pričamo o tome? Topic je o musl.zemljama koje konstantno ratuju.
Jel isto tak super u Irani ili Iraku,Afganistanu? Jel se tu priča o njihovim problemima ili o problemima katarskih šeika?
Jedina muslimanska zemlja koja je ratovala sa nekim oko nafte bio je Irak koji je htio pokrast kuvajtske izvore nafte.
Musaw al-Zrikawi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:52   #44
Quote:
GranatineC kaže:
ti si jebeni bolesnik.


Osim toga ti kazes da Zidvoi NISU sitjerali skoro milijun muslimana 1948? I pri tome su ovi ostali bez igdje icega (sto je valjda klasicna pljacka)?.
upravo tako.
a ti to nonstop ponavljaš kao da je istina, zato jer si antisemitsko smeće.
__________________
. . . . .
FRI PALESTAJN!!! :rofl:
Quote:
I.L kaže:
U svakom slučaju, ja s radošću čekam tu vijest i jutrom i u večer... da je izrael napo iranska nuklearna postrojenja, zrakoplovstvom, krstarećim projketilima itd.
Uvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 16:53   #45
Quote:
ambasadorica kaže:
Tuko??
Čuj,pizdek,ak si tak pametan,onda mi odgovori dal ratuju Saud.Arabija,Quatar &Co sa amerima?
saudijska arabija ratuje i s amerikom i s europom.
__________________
. . . . .
FRI PALESTAJN!!! :rofl:
Quote:
I.L kaže:
U svakom slučaju, ja s radošću čekam tu vijest i jutrom i u večer... da je izrael napo iranska nuklearna postrojenja, zrakoplovstvom, krstarećim projketilima itd.
Uvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:00   #46
Quote:
Uvdevan kaže:
saudijska arabija ratuje i s amerikom i s europom.
A odnedavno i s Plutonom i Marsom.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:01   #47
Quote:
HappyZvone kaže:
Ajde recimo da si u pravu!

Pa kad ce onda te zemlje (po tebi!) dozivjeti tu "renesansu"!!??

Nafte nestaje,ako su bili glupi pa nisu do sada iskoristili za ekonomsku renesansu onda ga jebi....nikad i nece,moze se lagano konstatirati.

Pa mozda bas kad nestane nafte; i kad se nakon toga formiraju ekonomske snage koje nece biti zavisne od petrosultana.

Uostalom taj proces je vec poceo...a kapital koji su stekli od nafte samo ce to ubrzati.
eno gledaj naprijed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:06   #48
Quote:
Musaw al-Zrikawi kaže:
Ekonomsko uredjenje proistice iz stanja kolektivne drustvene svijesti, a ne obratno. Nordijske zemlje su bogate ali su kolektivisticke odnosno skoro pa totalitarne po ekonomskom uredjenju. Anglo-saksonske zemlje su zemlje liberalnog kapitalizma. Visina prihoda nema nista s tim (odnosno visina prihoda ne mijenja dominantnu drustvenu ideologiju).
Ne, drustvena svijest se razvija na materijalnoj osnovi. Moraju postojati ekonomske snage u drustvu kojima ce biti nuzno odredjeno drustveno uredjenje da bi zivjele i razvijale se. Proizvodni odnosi su pokretacka snaga.
eno gledaj naprijed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:08   #49
Quote:
eno gledaj naprijed kaže:
Pa mozda bas kad nestane nafte; i kad se nakon toga formiraju ekonomske snage koje nece biti zavisne od petrosultana.

Uostalom taj proces je vec poceo...a kapital koji su stekli od nafte samo ce to ubrzati.
Mozda!
Ne mogu reci ni DA ni NE jer nisam vidovit.Vidjecemo.
HappyZvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:15   #50
Taj proces bi mogao ici vrlo brzo. Kako su Rusi pali na McDonald's i Holywood-ske filmove, tako ce i Arapi na reklame sa seksiticnim sadrzajem ili recimo BigBrother gluposti.
eno gledaj naprijed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:44   #51
Quote:
obelix kaže:
Samo da kratko upozorim na nešto. Naslov teme je izmijenjen, uvodni post je editiran, iz razloga što je, ako ćete o ovome diskutirati, potrebno držati se u okvirima zadanih pravila. U tom smislu, sve teze koje sliče na "muslimani=fašisti" (kao uostalom i pripadnici bilo koje religijske skupine) ne prolaze. Dapače - tko bude inzistirao na istima, bit će udaljen s foruma.
Autor je ,nadam se, bar opomenut.
__________________
rambi kaze: "Slažem se - oteto prokleto. Primjenjivo i na Izrael..."
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=5874
dolma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:46   #52
Quote:
Vuco kaže:
To radi svatko tko može. Jebiga, zakon je tko je jači.

Zato se u Americi možeš narokati, a možeš i povaliti nešto prije braka. U Iranu ode glava.
Znaci za tebe je u redu da je onaj koji je jaci moze i da tlaci.
Bravo Vuco. Bravo ljudino. Dobrotvoru. Humanisto.
__________________
rambi kaze: "Slažem se - oteto prokleto. Primjenjivo i na Izrael..."
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=5874
dolma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:47   #53
Quote:
dolma kaže:
Autor je ,nadam se, bar opomenut.
zanimljivo kako dolmi smetaju određeni stavovi, a neki drugi ne.

a, poslije pita : bevakasha, recite zašto milite da sam licemjer
__________________
. . . . .
FRI PALESTAJN!!! :rofl:
Quote:
I.L kaže:
U svakom slučaju, ja s radošću čekam tu vijest i jutrom i u večer... da je izrael napo iranska nuklearna postrojenja, zrakoplovstvom, krstarećim projketilima itd.
Uvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:50   #54
Quote:
Vuco kaže:
Istina.

Katolici sjeku glavu svakoj curi koja se poseksa prije braka. U stvari, sjekli su... prije 500 godina... a to je 2005. u Iranu, Iraku, Arabiji, Egiptu itd.
Treba im zabraniti dolazak u zapadne zemlje. Zapad od tih muslimana nema nikakve koristi, samo stete, jer ti sto dolaze na zapad, uglavnom su neobrazovani, bave se kriminalom ili su na socijali, a zive po serijatu.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=15817

Pakistan:Otac zaklao cetiri kceri

Multan.24.12.2005. (Srna-AFP)-Jedan otac porodice ubio je danas svoje cetiri kceri, prerezavsi im vratove dok su spavale u kuci u istocnom Pakistanu, nakon sto se najstarija kcerka udala za muskarca po svom izboru, saopstila je policija.
Elvik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:50   #55
Quote:
Uvdevan kaže:
zanimljivo kako dolmi smetaju određeni stavovi, a neki drugi ne.
Da, meni su isto ljudi kojima neke stvari smetaju a neke ne jako čudni.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:54   #56
Quote:
walter kaže:
Da, meni su isto ljudi kojima neke stvari smetaju a neke ne jako čudni.
koga još boli ***** za tvoje stavove...
__________________
. . . . .
FRI PALESTAJN!!! :rofl:
Quote:
I.L kaže:
U svakom slučaju, ja s radošću čekam tu vijest i jutrom i u večer... da je izrael napo iranska nuklearna postrojenja, zrakoplovstvom, krstarećim projketilima itd.
Uvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:54   #57
Quote:
eno gledaj naprijed kaže:
Ne, drustvena svijest se razvija na materijalnoj osnovi. Moraju postojati ekonomske snage u drustvu kojima ce biti nuzno odredjeno drustveno uredjenje da bi zivjele i razvijale se. Proizvodni odnosi su pokretacka snaga.
A da? A kako to onda da Amerika, Njemacka, Skandinavija i Japan imaju istu materijalnu osnovu, a prilicno razlicita drustvena uredjenja?
Musaw al-Zrikawi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:56   #58
Quote:
walter kaže:
Da, meni su isto ljudi kojima neke stvari smetaju a neke ne jako čudni.

Eto, jako je cudno sto nekim ljudima smetaju antisemiti, svuda ih vide, ali im recimo nimalo ne smetaju antiislamisti, dapace pozdravljaju ih, cak i dijele njihove ideje, sire ih cak.
GranatineC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 17:56   #59
Quote:
Elvik kaže:
Treba im zabraniti dolazak u zapadne zemlje. Zapad od tih muslimana nema nikakve koristi, samo stete, jer ti sto dolaze na zapad, uglavnom su neobrazovani, bave se kriminalom ili su na socijali, a zive po serijatu.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=15817

Pakistan:Otac zaklao cetiri kceri

Multan.24.12.2005. (Srna-AFP)-Jedan otac porodice ubio je danas svoje cetiri kceri, prerezavsi im vratove dok su spavale u kuci u istocnom Pakistanu, nakon sto se najstarija kcerka udala za muskarca po svom izboru, saopstila je policija.
Sad znam odakle Vuco crpi informacije o Muslimanima.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 18:03   #60
Quote:
walter kaže:
Sad znam odakle Vuco crpi informacije o Muslimanima.
Nemoj ti meni napadat Vucin integritat, on ima za prijatelja couka koji u svakom nadje antisemita.

A takv couk zlata vrijedi. Mozd aga cak Vuca nauci kako se curama gura prst u supak pri prvom susretu
GranatineC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:10.