Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Imate li strije?
Odrasla sam žena, imam strije. 202 84.17%
Odrastao sam muškarac, imam strije. 12 5.00%
Odrasla sam žena, nemam strije. 21 8.75%
Odrastao sam muškarac, nemam strije. 2 0.83%
Imao/imala sam strije, i uspješno uklonio/la. 3 1.25%
Glasovatelji: 240. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2014., 10:51   #741
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
na ovoj temi se baš ne piše pretjerano i mislim da je svima jasno zašto, jer sve smo se više-manje pomirile i saživile sa svojim strijama
al primjetila sam da me to sve više smeta, osobito zato što imam ok dupe, nemam ni puno celulita, al sam puna bijelih strija
vjerujem da će mi se to, ako jednom zatrudnim, pogoršati, jer sam im baš sklona (imam par bijelih i na koljenima i dvije strije na jednoj dojci), a udebljala sam se samo par kg tijekom života i te strije su mi još iz puberteta

voljela bih kad bi bilo ovako nešto kod nas (pogledati video)
http://www.drmcdaniel.com/our-servic...x-stretchmarks
ako netko zna da ima, nek javi gdje (tj. kod kojeg dermatologa) sigurno bih otišla na taj tretman
laser za tretiranje strija ima Kaliterna i Loraderm sigurno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 13:22   #742
Mene toliko ne muce ove po guzi nego kaj ih imam po listovima, znaci od pregiba di je koljeno do pola listova.. Jedina sam od frendica koja tu ima, nekad mi bude bed furat kratko jer imam osjecaj da svi gledaju u njih..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 23:08   #743
ma ne gledaju. a i ak pogledaju i vide, pomislit će nešto u stilu "ah vidi, ima ih i ona a nosi kratko"
moja sestra je nedavno rodila i baš sam skužila kak ima po nogama strija a ja ih tek nedavno primjetila (zato jer sam bila toliko opterećena vlastitim pa sam obratila pažnju). vjerujem da mi sebe doživljavamo ko 'centar' svemira, mislimo svi pilje u nas, kad su ljudi zapravo toliko opterećeni sami sobom i kakav dojam ostavljaju na druge
(bar se nadam )
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 23:35   #744
Upravo tako! Ja sam maloprije saznala da mi jednoj prijateljici ponekad "bježi oko", nisam imala pojma, a znam je godinama, nisam nikada primjetila. Jasno mi je da svi želimo izgledati što bolje moguće, ali ponekad stvorimo neku fiksaciju i maltretiramo sami sebe. Imam strije na bokovima, kao, valjda, i većina žena, vlastita guzica mi je rijetko kada u vidnom polju, pa me nije ni briga
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 06:23   #745
ja sam u osmom mjesecu skužila tri crvene strije na trbuhu, odjurila sam kupiti onu zelenu evelin kremu kao i još neku silikonsku, mislim da se zove stretch marks, bijela tubica iz dm-a. apsolutno niš nije pomoglo.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 17:39   #746
Da ne citam temu od pocetka, imate neku preporuku za prirodno ulje/kremu/losion protiv strija?
Pocele su mi se pojavljivati kao nuspojava kortica, pa da ih probam odmah na pocetku sprijeciti.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 23:43   #747
Naglo sam se zdebljala i onda opet naglo smrsavila i po bokovima i kod koljena sad imam puno malih crvenih strija. Inace sam im sklonija, mama isto ima. Imate li kakvu preporuku s cim mazem ili sta da radim da to malo saniram, ili da prije poblijede? Ja sam blijeda po prirodi tako da mi ne smetaju ako su bijele, a ovako crvene izgledaju uzasno.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 18:04   #748
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Naglo sam se zdebljala i onda opet naglo smrsavila i po bokovima i kod koljena sad imam puno malih crvenih strija. Inace sam im sklonija, mama isto ima. Imate li kakvu preporuku s cim mazem ili sta da radim da to malo saniram, ili da prije poblijede? Ja sam blijeda po prirodi tako da mi ne smetaju ako su bijele, a ovako crvene izgledaju uzasno.
Nitko?
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 09:54   #749
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Naglo sam se zdebljala i onda opet naglo smrsavila i po bokovima i kod koljena sad imam puno malih crvenih strija. Inace sam im sklonija, mama isto ima. Imate li kakvu preporuku s cim mazem ili sta da radim da to malo saniram, ili da prije poblijede? Ja sam blijeda po prirodi tako da mi ne smetaju ako su bijele, a ovako crvene izgledaju uzasno.
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Nitko?
pobaj Elicina kremu (kremu od puzeve sluzi) kosta oko 400 kn al navodno je alfa i omega za friske strije - nisma probala osobno al znam cure koje jesu i hvale ju jako
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 19:02   #750
koristi li neka dermaroller za strije?

ja sam ga kupila pa ću se bacit na posao, javim rezultate u 6. mjesecu.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 18:32   #751
Cure, je li koja koristila bademovo ulje za strije i pomaze li ista? Vidim da je na netu hvaljeno. Pitam za frendicu koja je pred kraj trudnoce dobila puno strija po trbuhu. Tijekom cijele trudnoce se mazala redovito raznim losionima i sve je bilo ok i onda su odjednom izbile strije...
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 09:10   #752
Interesira me da li je netko probao s laserom ukloniti strije?
NinaBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 14:27   #753
Jel netko ovdje isao na tretiranje STARIJIh (znaci BIJELIH) strija, i da je djelovalo? Na guzi, sisama..? I koliko tretmana otprilike treba da se dodje do krajnjem rezultata? Vidin da neki strucnjaci pisu da je dovoljan i jedan tretman, ali u prosjeku se radi 2-3 ili vise.

pliz neka netko napise ako je isao, vidim da se slabo pisalo o tome dosad, pa nije moguce da nitko nije probao???!
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2019., 19:14   #754
Je li itko ovdje isao naaserski tretman uklanjanja strija? Koliko tretmana treba obicno? Za one starije, bijele strije? I koja je neka uobicajena cijena za tretman?
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2019., 19:15   #755
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Jel netko ovdje isao na tretiranje STARIJIh (znaci BIJELIH) strija, i da je djelovalo? Na guzi, sisama..? I koliko tretmana otprilike treba da se dodje do krajnjem rezultata? Vidin da neki strucnjaci pisu da je dovoljan i jedan tretman, ali u prosjeku se radi 2-3 ili vise.

pliz neka netko napise ako je isao, vidim da se slabo pisalo o tome dosad, pa nije moguce da nitko nije probao???!
2, 3 ili vise tretmana? A dobro ako je 2, 3 to mi je prihvatljivo. Ne mog ocekivati da bi se rijesilo u jednom tretmanu
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2019., 16:05   #756
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
2, 3 ili vise tretmana? A dobro ako je 2, 3 to mi je prihvatljivo. Ne mog ocekivati da bi se rijesilo u jednom tretmanu
Nisam išla ali mi je plan ići na jesen u Polideemu pa javim rezultate.
MilanoChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2019., 13:37   #757
Pozdrav,

da li zna netko ovdje sto da ocekujem ako se odlucim ici ukloniti (ok reducirati, znam da se ne mogu ukloniti,) strije na guzici? Koliko tretmana, koliko para je to otprilike? Racunala sam nekih 5-6 tretmana, do 5000, 6000 kn. Ili je jos skuplje? Rijec je o starijim, bijelim strijama.

Jel se mogu barem na pola umanjiti, ako ne vise?

Cula sam za Erbium laser, mislim da je taj najbolji za strije.
Mystify M is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2019., 10:04   #758
Nitko nije probao niti misliti probati taj laser?? Cudno. sve se mackate kremicama uzalud. Od toga moze samo privremeno koza izgledati malo bolje, ali tu nema rjesenja za strije. Svasta..

kad cujem koliko para zenske spiskaju svaki mjesec na kozmetiku, bolje uloziti i ustediti za ovako nesto.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 13:27   #759
Ja sam nedavno bila u poliklinici Poliderma na tretmanu PIST gdje pištoljčićem ubrizgavaju koktel raznih nutrijenata ispod sloja kože. Nije jako bolno, ali nakon ostaju modrice koji tjedan. Što se tiče rezultata, teško mi je reći ali ja pomak vidim najviše u tome što su se, koliko se meni čini, suzile dosta. Osim toga, koža je puno zategnutija i kad prolazim rukom ne osjećam više toliko te brazde, ajmo reći. Kod mene je problem što su dosta 'razgranate' pa se to sve skupa i dalje dosta vidi, ali pomak je tu već nakon prvog tretmana tako da namjeravam ponoviti definitivno.
Una-na is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 14:15   #760
Dermapen odličan tretman za tretiranje strija.
Naime, ja imam od poroda debele strije kao prst.
Nakon prvog tretmana trbuh izgleda odlično.

Jedino što je tretman neugodan zbog bockanja i 3 dana kasnije se crveni i pecka, ali pomoglo je kod strija.
Heart and I is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.