Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2010., 09:28   #21
treba mene po..,khmm..

ima li viška,ono preko tone...netko mi dolazi u sredu (Rođer ) pa bi mi mogao dovesti ak ima..?
__________________
Budi to što jesi!
wlenarsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 10:41   #22
Možda vreća-dvije samo, najviše toliko, jer smo mi naručili koliko nam treba pa ćemo od sebe odvojiti za Rogera, ali malo jer već i onako nam je vrlo, vrlo na knap. No neznam još kad stelja dolazi u ZG.

HITNO SE TRAŽI NETKO DA VOLONTIRA sa steljom jer je volonterka koja je trebala, počela raditi ovog tjedna i nemože se izvući s posla na par sati, a meni je još gora frka.

Molimo vas da javite ako netko ima vremena tj ako ne radi ovaj i/ili idući tjedan, ili netko tko se ranije može izvući sa posla jedan dan, jer u suprotnom trebam (najvjerovatnije sama jer dečko mi iznenada odlazi na službeni put) iskrcati gotovo 2 tone težine stelje -drv.peleta iz šlepera i zatim na stotine kilograma odnjeti na kat i to tokom radnog vremena, što vremenski i što i fizički par tona stelje premetati u rukama taj dan, plus voditi evidencije i biti na mobitelu kada ljudi počnu dolaziti po stelju itd itd- to je vraški puno posla i cijenila bih svaku pomoć taj dan.. tek kada se netko javi koje dane može uskočiti, možemo sa Viševicom dogovarati termin, eto takva je situacija. Vjerujem da će se netko naći tko može pomoći par sati jedno poslijepodne?
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 11:16   #23
Javi, ja ak bum mogla, dođem ti istovarat. Ionak sam pala pet kila od fizikalija s mačićima, mogu još koju...
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 12:43   #24
Naravno da zajedno s Laurom dođem i ja...Ima li još netko?
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 16:37   #25
Možda i ja pripomognem ali ovisi o stanju moje kičme i o datumu dostave.
.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 23:35   #26
Hvala laurizias Ssung LinaLena
Sutra ili prekosutra bih trebala dobiti informaciju dal će biti idući najvjerovatnije uto-sri-čet. Sve će doć na mob.
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 10:38   #27
Anything?
.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 10:41   #28
Baš koma za pelete, sad kad nam najviše trebaju, moramo kupovati pijesak, a mačića ima na tone, hvala bogu stalno seruckaju...
Nadam se da će skoro doći...
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 11:32   #29
potpisujem laurizias
bez ikakvih optužbi udruzi
blue_rainbow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 12:12   #30
Svaka 2 dana kontaktiram proizviođača, poslala sam i u kakvoj situaciji smo svi sa steljom, i 29.9. mi je javio, citiram :

Quote:
"Dobar dan Sanja,
nazalost, moramo odgoditi istovar za ponedjeljak zbog nemogucnosti utovara robe u Karlovcu. Naime, oba kamiona su nam hitno trebala na teren, te se vracaju tek u subotu, tako da nista od petka, ali obecajem vam da smo u ponedjeljak tokom jutra kod vas.
Jos jednom,primite moje isprike, stvarno nije namjerno i molim vas da kazete ljudima da se probaju strpiti do ponedjeljka.
Unaprijed hvala,
Lijep pozdrav!
Hrvoje "
Quote:
"Pozdrav,
prenjeti ću im, dakle ponedjeljak 100%. Odmah im javljam.
Hvala vam na ljubaznosti, ja zato ne zamjeram, nadam se da posebice zbog ovog maila neće niti oni
Sanja"
Svi ćete još dobiti SMS u ponedjeljak
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 07:29   #31
Sve ja to shvaćam, no i ja ne mogu svaki dan biti na dispoziciji tako da mi je ovo sada nemoguća misija. Ja u ponedjeljak ne mogu nikako. I što sad???

Postoji li mogućnost da mi se te vreće negdje ostave za neki drugi dan?

Žao mi je ali iščekujem ovo već 3 tjedna i onda dođe u najgori mogući trenutak.
.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 21:21   #32
Lina, reci koliko moraš podići vreća, čekat će te kod nas. Ak ti tak paše. Mi ionak moramo podići, ak se ne varam, 20 vreća...
Ja mogu tek iza 16 h jer sam sama u firmi, nitko me ne može mijenjati.
Prvobitni termin mi je bio super jer sam mogla zgibati i pomoći, sutra nikako ne mogu prije 16...
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 08:23   #33
Ma znam, sad sam bila 3 tjedna na godišnjem i računala sam da će doći bilo koji dan ... svejedno. I mogla sam pomoći istovarati i sve. A sutra je prvi radni dan + Izzy ide na sterilizaciju + majstor mi dolazi popodne ... nije moglo gore.

Imam 4 vreće. Gle, pokušati ću nekaj skemijati ali ako ne uspijem bila bih vam zahvalna. Samo kud ćete s tolikim vrećama? Javim ti još sms-om tokom sutrašnjeg dana kad vidim kako će se sve razvijati. Hvala ti.
.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 16:50   #34
može li netko iz Zg preuzeti moje 2 vreće dok ne namolim nekog da ode po njih? opcija je i dostava kod MD_ (Jarun)
blue_rainbow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 23:28   #35
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Ma znam, sad sam bila 3 tjedna na godišnjem i računala sam da će doći bilo koji dan ... svejedno. I mogla sam pomoći istovarati i sve. A sutra je prvi radni dan + Izzy ide na sterilizaciju + majstor mi dolazi popodne ... nije moglo gore.

Imam 4 vreće. Gle, pokušati ću nekaj skemijati ali ako ne uspijem bila bih vam zahvalna. Samo kud ćete s tolikim vrećama? Javim ti još sms-om tokom sutrašnjeg dana kad vidim kako će se sve razvijati. Hvala ti.
.
Kaj se prijevoza tiče, vjerujem da će stati u auto (vidli smo kak izgleda jedna vreća jer smo ju dobili za probu), a skladištenje nije problem jer imamo dvije garaže, u jednoj je mačkograd, a u drugoj su dva kaveza s mačićima i hrpa svega i svačega, dakle, ni jedna ne služi za ono kaj je namjenjena, a još toliko mjesta će se naći.
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 23:30   #36
Quote:
blue_rainbow kaže: Pogledaj post
može li netko iz Zg preuzeti moje 2 vreće dok ne namolim nekog da ode po njih? opcija je i dostava kod MD_ (Jarun)
Ak stanu linalenine vreće i tvoje, dofuramo ti, ionak idemo prema gorici, nije problem. Samo javi broj moba za kontakt. Mi ćemo ići oko 16h po to.
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 12:52   #37
LinaLena, blue_rainbow: ako ne stane, smisliti ćemo skladištenje za 24-48 sata (šef mi otišao taman te sekunde kad je šleper došao pa ću kriomice jedan prostor iskoristiti u firmi), bude mi Laura malo pomogla nositi vreće na polu-kat da još koju kilu skine (neznam otkud al ok :P ) i još nekoga ću nažicati da pripomogne ili će ljudi i sami ponuditi, i sve riješeno

Ugl, vreće stigle maloprije, istovarili smo ih i čekaju vas, bez žurbe ja sam dulje na poslu, tako da svi stignete
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 19:58   #38
stigli, konačno.
naše je preuzela treća osoba, jer mi smo bili u sisku i nismo stigli do 5 na odredište.

ako nekome treba, ima ih u md profilima, 24kn je 15kg. i zadruga pelet ih proizvodi, ali potrebna je veća narudžba, isto tona ili dvije. šteta.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 22:21   #39
Preuzeli smo pelete, 4 vreće su kod nas za Linalenu, dvije prebačene kod blue raibow. Slabo ste vi to brojali, matematika 1! Jedna vreća više je utovarena! Tak da znate gdje je kad vem sfali!
laurizias is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 10:10   #40
Stelja došla. "Malo" (khm) je priznajem dečku i meni samima bilo teško sve te vreće iskrcavati, naše odnjeti na polukat, trčati s posla gore-dolje kad god je netko došao po stelju, pomagati drugima u utovaru njihovih u automobile... al valjda će drugi put biti drukčije?

Prvu paletu (manju) smo uspjeli skinuti sa viličarem, u čemu nam je pomogla firma do nas. Druga veća paleta je prebacila viličar (eh da, bilo je panike..) tako da se sve raspalo i dosta vreća popucalo. Sreća samo 2-3 su se potpuno rasipale, a sve popucale ostaju nama tako da ne bi od drugih bilo khm... fino sam se zato nalijepila većeg broja vreća, a čitave smo taman sve podjelili ostalima ;D tako da nitko nije dobio potrgane (osim nas, al nam ne smeta ;D ).


Moram napomenuti da mi nije svejedno bilo kad je viličar završio u ovom položaju (naravno bez bombe , ali sa velikim teretom stelje)



a čovjek iskakao iz njega vičući "padam padam padam!"
Dugujem mu 50 kn i jedan naš kalendar ali ne zato što je rekao (jer nije), već mislim da bi bilo pristojno od mene da mu se tako zahvalim što nam je pomogao s 1 paletom i još donio kutije i palete da i ostale rasipane vreće ne bi ostale na tlu u slučaju kiše, što je učinio čak i nakon nezgode s viličarem pod težinom drv.peleta.

Mjesto događaja (zokijevo čišćenje nakon pada)




Neznam kak vama ali meni će ramena otpasti danas

__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.