Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2013., 03:23   #121
ja se ne bih čudio da se raspiše natječaj za policajca i to na stručno osbosobljvanje bez zasnvianja radnog odnosa za 1650.

u svakom slučaju sve je ovo žalosno.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 20:26   #122
Žalosno je. Objavili su natječaj, ali ne za srednju, nego za tečaj.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 00:39   #123
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Žalosno je. Objavili su natječaj, ali ne za srednju, nego za tečaj.
Zašto prst dolje za tečaj?
Ronaldinho3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 11:23   #124
Super mi je da dolaze novi ljudi, ali tečaj je prekratak i nikako koncipiran, tako da su stečena znanja i vještine na niskim granama. A i dobna granica mi nije jasna, puno je previsoka. Kad se sve to zbroji, dobije se činjenica da velik broj ljudi dolazi jer ili nisu uspjeli drugdje ili nije bilo posla, a ne iz stvarnog interesa za taj posao. Tečaj ih uglavnom ne pripremi na ništa, tako da se iznenade kad dođu raditi. A i vježbenički je skraćen na 6 mjeseci, nakon čega dobiju ovlaštenje i mogu samostalno raditi, a da niti izdaleka nisu spremni.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 16:15   #125
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Super mi je da dolaze novi ljudi, ali tečaj je prekratak i nikako koncipiran, tako da su stečena znanja i vještine na niskim granama. A i dobna granica mi nije jasna, puno je previsoka. Kad se sve to zbroji, dobije se činjenica da velik broj ljudi dolazi jer ili nisu uspjeli drugdje ili nije bilo posla, a ne iz stvarnog interesa za taj posao. Tečaj ih uglavnom ne pripremi na ništa, tako da se iznenade kad dođu raditi. A i vježbenički je skraćen na 6 mjeseci, nakon čega dobiju ovlaštenje i mogu samostalno raditi, a da niti izdaleka nisu spremni.
Ima istine u tome,znaci srednja skola se definitvno ukida i svake godine opet kreču tecajevi od 9 mjeseci?
Ronaldinho3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 21:45   #126
Formalno se ne ukida, nego je još ustrojena, ali nema polaznika. Za buduće tečajeve se ne zna, jer je rečeno da će se organizirati prema potrebi jedan po jedan. Naravno, s obzirom da postoji potreba, velika vjerojatnost je da će opet biti nekoliko uzastopnih generacija tečajeva.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 14:38   #127
Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
Ja sam na akademiji trenutno,ako nekoga zanima,neka pita u inb
ja sam sad 8. razred.Jel mogu ja sad ici u policijsku srednju skolu i koje mi ocjene trebaju i koji predmeti tocno i koji broj bodova!
Mario Kukina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 17:53   #128
Quote:
Mario Kukina kaže: Pogledaj post
ja sam sad 8. razred.Jel mogu ja sad ici u policijsku srednju skolu i koje mi ocjene trebaju i koji predmeti tocno i koji broj bodova!
Ne možeš sad ići u srednju policijsku školu jer se trenutno odustalo od tog načina školovanja i vratili su prekv.za odrasle i ove godine nema upisa u srednju policijsku školu.
Ronaldinho3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 12:17   #129
Pozdrav svima

Zanima me kakva je ova provjera engleskog jezika i opće informiranosti navedena u natječaju? Ne znam da li je toga bilo i prije za tečaj, pa ako netko može malo objasniti kako to izgleda, ako zna.

Hvala puno
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 15:32   #130
Ako ima onih koji su već prošli tečaj, da malo opišu kako to izgleda,
te može li se tečaj polaziti uz (izvanredni) studij?
UmaUma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 16:48   #131
Ima tema na PiK-u, da ne duplamo.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 23:46   #132
Policijska akademija 2014...

Znaci zanima me jeli uvedena i ako nije, kada ce bit uvedena srednja policijska škola.
Ja sam sad prvi razred srednje ekonomske škole, te me zanima dali ja mogu (ako je uvedena srednja policijska škola), dal mogu nakon prvog razreda ekonomske preći u policijsku srednju školu, ili moram cekat da zavrsim drugi razred srednje?

HVALA!
danijel2107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:18   #133
Quote:
danijel2107 kaže: Pogledaj post
Znaci zanima me jeli uvedena i ako nije, kada ce bit uvedena srednja policijska škola.
Ja sam sad prvi razred srednje ekonomske škole, te me zanima dali ja mogu (ako je uvedena srednja policijska škola), dal mogu nakon prvog razreda ekonomske preći u policijsku srednju školu, ili moram cekat da zavrsim drugi razred srednje?

HVALA!
ja sam bio sad zadnja generacija Srednje policijske skole. Tek poslije 2. i/ili 3. razreda mozes upisati Srednju policijsku
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 19:35   #134
:D

Pozdrav, ja sam sada 2. razred ekonomske škole, i zanima me hoće li uopče biti ove godine upisaca u 3. Raz Srednje policijske škole ili ništa od toga? :S
Imam li uopče šanse da se upišem? il moram imat gimanziju? Može li mi netko javiti možda pohađa SPŠ ili ima iskustva s tom školom ( da ju je možda prije pohađao). Jel mogu upasti oni koji zadovoljavaju sve uvjete ili baš moraju postojati neke vezice u policiji? Ako uopče bude upisa u 3. razred SŠP, kad bu otprili upisi bili? Nisam jedno od onih koja bi se upisala U SŠP jer nemam kamo gdje drugdje sa životom nego zato jer imam volje i želja mje biti policajka! Molim da mi se netko da povratne informacije čim prije Hvala.
lara6an is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 18:14   #135
Pozdrav idem u trogodišnju školu mogu li ja sad s zavrsenom tom skolom upisatipolicijsku školu i bilo što vezano za policiju.
denis87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 12:03   #136
Nego, ne znam gdje bih pitala, moderatori, slobodno me brišite ako sam offtopik: onaj bazen tamo u krugu Akademije, je li on ikad proradio, jel radi, jel napunjen, jel možete vi ići tamo plivati, kakvo je stanje s njim?
Hvala
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 14:58   #137
pozdrav ekipa jel ima nekoga da se prijavio na natječaj za prekvalifikaciju? Zanima me kako postupak ide dalje, kolko treba čekati da nas pozovu dalje, što ide po redu...? Je li itko možda bolje informiran nego ja? Pozzz
malagigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 23:11   #138
:D

počeli su sa zvanjem na testiranja,i ja sam se prijavio idem 26.3.
a kad trebas doc mozes pogledat na ovoj stranici :
trebas unijet svoj OIB i pokaze ti,uvjek svi dolaze sat vremena prije,ako si pozvan u 9:30 ti dodji u 8:30 jer pocinju prije prozivat...

http://www.mup.hr/prekvalifikacija/pregled.aspx

ljudi jel ima jos tko da se prijavio,onaj koji ide prije nas da nam posalju par primjera necega... hvala!!
mariozgd1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 17:57   #139
Ima li tko kakav popis najčešćih pitanja postavljanih na motivacijskom razgovoru ili nešto?
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 18:42   #140
Dali ima tko ovdje da ide u PA 8.9.2014

Pozdrav! Prošao sam sve što je trebalo za upis u PA, dosta ih je palo na lječničkom na vidu 3cure, krvnoj slici 2, šumu na srcu 3. Sad neznam dali su poslali naknadno nalaze,... Uglavnom he trebalo sve biti na lječničkom zaokruženo sposoban!

Sad me zanima, kada završimo akademiju, ako se dokažemo možemo birati postaju prema izboru u kojoj čemo provest 6.mj. praktičnog rada, ako se dokažemo čemo trebat položiti državni ispit i morat čemo radit 5god. U policiji. Dali to ide u radni staž, ili?
Čuknuti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.