Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2011., 12:08   #21
5 dollars a week for three weeks

You didn't see my email?
..then leaves her because it turns out she's not a man
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 18:15   #22
Quote:
Cini se da je kraj. Ne znam da li je pauza ili imaju samo 10 epizoda?
Prva sezona ima samo 10 epizoda. Čekamo da ih Showtime obnovi za 2. sezonu. Ukoliko se to ne dogodi, vrištat ću.

Finale je bilo preludo.

5 dollars a week for three weeks. Sigurno su si kupili nešto što je nama nepotrebno, al njima jaaaaaako potrebno.

I sada, hoće ostat uz Alana Cumminga i postat njegov trophy wife ili će se vratit Garberu i postat žena senatora? Tricky.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 21:43   #23
Danas izašla vijest da je obnovljeno

Quote:
• Showtime has ordered a second season of Lisa Kudrow’s half-hour comedy Web Therapy. The upcoming run — which set to debut in 2012 — will be made up of at least 10 episodes and feature guest appearances by Conan O’Brien, Minnie Driver, Rosie O’Donnell, Molly Shannon, Selma Blair and Oscar winner Meryl Streep.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 22:02   #24
Jeeeej!!!

I Meryl Streep

Jedva čekam
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 15:33   #25
Pogledala prve 4 epizode i Lisa mi je odlicna. Dosad najbolja scena mi je bila s Jane Lynch kad joj je vikala I will hunt you down smijala sam se ko luda i jos kad joj se pojavila neocekivano pod drugim usernamemom :

I super mi je sto na kraju vidimo isjecke kak su snimali, da bar to duze traje. Lisa bas ima zarazan smijeh
miak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 00:44   #26
Quote:
miak kaže: Pogledaj post
Pogledala prve 4 epizode i Lisa mi je odlicna. Dosad najbolja scena mi je bila s Jane Lynch kad joj je vikala I will hunt you down smijala sam se ko luda i jos kad joj se pojavila neocekivano pod drugim usernamemom :

I super mi je sto na kraju vidimo isjecke kak su snimali, da bar to duze traje. Lisa bas ima zarazan smijeh
da duze traje ne bi valjalo. zato su te stvari super u kratkim dozama po 2-3 shota.

btw Conan
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 22:14   #27
Sutra kreće 2. sezona napokon

Quote:
“WEB THERAPY” Starring Lisa Kudrow To Feature David Schwimmer, Meryl Streep, Conan O'Brien, Minnie Driver, Rosie O’Donnell, Among Others

Season Two Premieres Monday, July 2nd at 11 PM ET/PT on SHOWTIME®
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 01:31   #28
- What does DTF mean?
- Down to... fuuuuck.
- Down... I know Downton Abbey, but I don't know Downton... What?




Epizoda s Julijom Louis Dreyfuss je bila genijalna

You're jealous because uncle Stan did the inappropriate touching with me, not with you...

50 minuta razgovora u kojem joj je sestra svašta izdijelila, da bi se ova na kraju iskomirala šta nosi crvenu boju od djetinjstva
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 15:39   #29
druga sezona još uvijek traje?
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 20:30   #30
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
druga sezona još uvijek traje?
Da, još par epizoda ostalo.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 16:40   #31
Ja obozavam ovu seriju.

Prvo sam pratio sve webisodes na lstudio, tako da sam bio odusevljen kad sam cuo da ce sve to sklopiti u seriju. Prva sezona je bila dobra, bilo mi je prezabavno gledati iako sam znao vecinu toga.
U menjuvremenu izbacili su nove webisodes, tako sam i to odgledao i pripremio se za drugu, koja mi je puno bolja. Mislim da mi je ovo skoro pa jedna od najboljih serija ikad. Odlicni su svi gosti, ne mogu izdvojiti tko mi je bio najbolji do sad, iako je gust kad dodje netko iz prijatelja, "I don't recall you as a friend or anything...?".
Znam da nije serija pretjerano popuralna, no to mi je jasno, ipak nije ovo humor za svakog.
__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 09:55   #32
predobra serija

šteta što više ljudi ne gleda

današnja epizoda je predobra! :klap:

Zadnje uređivanje OpenRadio : 03.09.2012. at 10:10.
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 12:48   #33
Zavrsila je i ova sezona.
Uglavno cekamo novu i ocekujem jos vise, s obzirom da samo postaju sve bolji.

__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 12:56   #34
meni je prva bila mnogo fokusiranija na glavna 3-4 lika i baš ih fino uspjela razraditi za neki takav čudni format komedije.
Druga se previše razbacala gostima, ali su ti gosti toliko izvrsni (Conan, Schwimmer, Louis-Dreyfus, Streep etc) da je to zapravo teško zamjerit.

uglavnom, ne padam na guzicu kao u prvoj sezoni, ali svejedno pratim i uživam.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 12:56   #35
Quote:
aqualung kaže: Pogledaj post
predobro

Ja sam tek na početku druge sezone, odlična serija
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 13:05   #36
Quote:
Pacificist kaže: Pogledaj post
meni je prva bila mnogo fokusiranija na glavna 3-4 lika i baš ih fino uspjela razraditi za neki takav čudni format komedije.
Druga se previše razbacala gostima, ali su ti gosti toliko izvrsni (Conan, Schwimmer, Louis-Dreyfus, Streep etc) da je to zapravo teško zamjerit.

uglavnom, ne padam na guzicu kao u prvoj sezoni, ali svejedno pratim i uživam.
Moguce, meni je tesko reci, jer sam pratio sve kao webisodes, tako da znam da stu dosta klipova vec odavno snimili, te iznanadio sam se kako su sve dobro poslozili. Kad sam pratio sam kao klipove nekako je u biti nedostajala ta povezanost.
Vise je bilo editinga u prvoj sezoni, sad vec to nekako slazu i snimaju po potrebi.
A kako pratim ovo vec dugo i zaboravio sam vec kad je sto snimljeno, ali zanimljivo je pratit te web klipove, jer npr Louis-Dreyfus i Streep su bili u prvoj sezoni dok Conan je dosao u 4, a Schwimmer je gostovao samo za tv seriju.

Sve skupa veseli me sto ce u biti webiosodes doci nadam se brzo.
__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 21:34   #37
we were sisters at some point. we share the same parents

a strong weak person..what?!

i've had good times, i'm just trying to remember if you were there

odlično su završili sezonu!

tek sam se navikla da ne gledam fionu kao phoebe..
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 00:33   #38
ne drvi. Fiona je toliko snažan lik da pobije sve živo oko sebe, pa i svačije mišljenje o ikojim prijašnjim likovima Lise Kudrow.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 01:01   #39
odlična je da i lisa je predobro glumi..ali cijelo vrijeme uspoređujem fionu i phoebe kao likove..ipak su kudrow prijatelji obilježili
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 02:51   #40
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
odlična je da i lisa je predobro glumi..ali cijelo vrijeme uspoređujem fionu i phoebe kao likove..ipak su kudrow prijatelji obilježili
pa ne znam baš, to ovisi o likovima više nego o glumici.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.