Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2012., 01:36   #61
loše, loše, jedva sam čekala da završi.
dam priliku možda još koju epizodu, al ovo mi je među gorim pilotima ove godine.

vrhunac epizode, krv po kameri
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 03:45   #62
pre - lo - še
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 16:37   #63
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Žalosno je da klipan mojih godina prihvaća osrednjost TV serije zato jer mu je glavni lik slatka. Gledat ću dok mi ne dopizdi.
+1, al samo zbog Zvjerana, sladak mi je
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 16:50   #64
REZIME

Dakle, premisa jednostavna. Ona lijepa, on olfo beštija. Tisuću varijanti kako izvest ovu staru priču, ali oni odu u potencijalno solidnom ali loše izvedenom smijeru. Vojni eksperiment mi čak i prolazi, volim serije u kojem su negativci nevidljivi vladini ogranci koji ne prezaju pred ničime da bi došli na svoje. Ali ne volim kad se serije utrpaju u policijski show. Od svih mogućnosti, oni odu u tom smijeru.

Razlog mi je jasan, Cat traži ubojicu svoje majke i umjesto odvjetnice postaje policajka, rezultat je sposobna mlada žena koja se zna brinuti o sebi, nije damsel in distress. Takvi ženski likovi mi se inače sviđaju, ali ne u ovoj priči i ne u kombinaciji sa značkom i pištoljem.

Već mi je pun kufer policijskih serija, detektiva i Horatio Caine wannabe likova. Serija bi bila sasvim dobra da Cat nakon smrti majke nije mogla platiti fakultet pa je ostala konobarica u malom gradiću. Nakon takve traume, ista bi se naučila brinuti o sebi što vučem iz osobnog iskustva. Svoje slobodno vrijeme je mogla koristiti tako da istražuje zašto je njena majka ubijena i tko ju je spasio te noći. Tu se mogla pokrenuti radnja.

Druga varijanta jest da na samom startu serije, Cat kao policajka pretjera u svojoj istrazi majčine smrti i dobiva otkaz. Pozitivna strana jest da je pripremljena da se brine o sebi ali mi kao gledatelji nismo primprani gledati površne detektivske priče iz epizode u epizodu.

Idemo dalje. Nakon što slučajno nešto pronađe, Cat je mogla privući pažnju federalaca, netko ju dođe ubiti ali se ona nekako izvuće. Uz to dodaj da se Vincent pojavi i pomogne joj. Cat skuži tko je, krene istraživati njega i sazna još više što sili Vincenta da joj priđe i pokuša odgovoriti od istrage. I tako tu krene priča gdje njih dvoje, svako iz svojeg kuta, želi postići isto. Kemija, kiss kiss bang bang, laku noć.

Ovako će se svaka epizoda svoditi na nove policijske slučajeve gdje će Cat i njena partnerica istraživati čudna ubojstva i svako malo doći u kontakt sa federalcima dok joj beštija pomaže sa strane. Zar ne postoji već nekoliko serija sa takvom premisom?

Šteta, ovo je moglo potrajati da se drugačiji smijer izabrao, ali ovako ne vidim ovu seriju nakon prve sezone. Gledat ću epizode jer je ova mala slatka do boli, ali da očekujem previše, ne.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 11:38   #65
Pogledana druga epka...

Mislim, nije negledljivo ali stvarno imaju propusta...nikad u krimi seriji nisam vidjela da se dokazi diraju bez rukavica to mi je taaako smetalo...i jos k tome kopa po smeću bez rukavica

Odmah od prve sekunde kad je prikazano skontala sam tko je ubojica malo preočito da iritira...

Sviđa mi se njezina seka preslatka mi je

Kraj mi se sviđa zvijerko mi je bas sladak, jos ga nismo vidjeli bez majice...nadam se da ce nam malo više pokazati u sljedećim epkama...

J.T. - sviđa mi se njegov lik

Onaj kung-fu nije bio los

Beauty and the Beast - Episode 1.03 - All In - Extended Promo

Nadam se poboljsanju

EDIT: Jooj kad kaže "Chandler" nemogu da se ne sjetim Matthew Perry-a možda je zbog toga nemogu doživjeti kao ozbiljnu detektivku
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 19.10.2012. at 11:52.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 15:11   #66
Zar stvarno nitko nije pogledao drugu epku??

Pročitajte ovo pa možda da date jos jednu sansu...

Quote:

Beauty & the Beast - 1x02 - “Proceed with Caution”

I thought this episode was fairly good. I really liked Catherine’s action scenes tonight. She’ll definitely have more action scenes than her predecessor, but I like that she’s still just as tough, open-minded, and thoughtful as the 1987 Catherine Chandler.

And of course Vincent had to swoop in to save her, just as he would in the original. But this time, I think he’s actually keeping an eye on her and watching over her since he knows they are both in danger. In the original Vincent and Catherine shared a bond which enabled Vincent to sense Catherine’s emotions and whenever she was in danger. That has yet to be determined if “the Bond” will actually come to play in the new version. I kind of hope it will, but then again that might be getting too mixed in with the original. We’ll just have to see.

Omigoodness, I caught more references! In a name that popped up on Facebook, when Cat and Tess were investigating, Arabesque was also the name of an episode in the original. That episode also centered around a ballerina (who was a returning love interest of Vincent’s that caused some turmoil and drama).

And thank GOD there’s a balcony scene, rooftop, whatever (in the picture above). In the 1987 version, it was a crucial meeting place for Vincent and Catherine. If they didn’t have something like that in the new version, I would have been very sad. I hope they stick with it.

I’m glad we got to see more of Vincent’s struggle w/ his inner beast. That’s how it was w/ the 1987 Vincent when he struggled to hold on to his humanity. Some of the scenes like that in the original were very heartbreaking to watch. I love seeing them in the CW’s. I’m looking forward to the return of some of that raw emotion. And Catherine being able to coax Vincent out of his beast and her acceptance of him really deepens the relationship, in both the old and new version.

Overall, I liked this episode. I like that it’s trying to maintain originality while still staying somewhat true to it’s origins. I’m not in love with it yet, but it’s growing on me. Can’t wait for more.
Dosta stvari nisam znala ni razumjela, možda se pomalo i naviknem na čudne i neprirodne dijaloge...

al opet tek su dvije izasle...vidjet cemo sta slijedi..
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 22:50   #67
Gledanost je pala sa 1.2 na 0.7..

Sreća njihova da CW ne otkazuje svoje serije lako..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 19:39   #68
Malo me sram priznati ali pogledao sam i drugu epizodu... Patetično i trešasto kao i Arrow, ali nastavljam gledati... Kako se samo lik pojavljuje na njezinom radnom mjestu i to uvijek usred akcije i onda si ona malo počakula sa njim pa onda kao mora loviti negativce
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 00:37   #69
Cijeli I am the cops element ju uništava. Slučajevi su jeftini, površni i samo smetaju. Treba više secret organization, mane policijskih pizdarija. Iako je serija trula, gledat ću je zbog KK.

Quote:
Nikolina0502 kaže: Pogledaj post
Onaj kung-fu nije bio los
Evo i odakle joj kung-fu.

http://www.youtube.com/watch?v=EctFEyCMDL0

Film je . Ali se držim mišljenja da se više Nizozemaca mora pariti sa Kinezima jer ovo nije normalno koliko je KK slatka.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 03:28   #70
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
vrhunac epizode, krv po kameri


skidam da vidim to
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 23:48   #71
Quote:
Andy_KRS kaže: Pogledaj post


skidam da vidim to
čak mislim da je i vrijedno pogledat epizodu samo da se to doživi


nisam drugu epizodu pogledala, jel i dalje treš treševa?
(a imam skinuto )
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 00:12   #72
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
nisam drugu epizodu pogledala, jel i dalje treš treševa?
(a imam skinuto )
ne koliko i prva, ali nije ni daleko.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 00:15   #73
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ne koliko i prva, ali nije ni daleko.
pa to je napredak još da se mogu natjerat pogledat bilo bi odlično ajme
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 00:19   #74
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
pa to je napredak još da se mogu natjerat pogledat bilo bi odlično ajme
ae, malo tresa nikada na odmet.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 00:27   #75
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ae, malo tresa nikada na odmet.
tu se slažemo, al mislim da će mi ovo ipak bit previše. trešasta kvota mi je popunjena. mislim da ću na kraju odustat i obrisat ovo jer se neću moći natjerat da gledam
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 18:30   #76
Napokon su se dogovorili oko kontakta, možda onaj J.T. prestane zanovijetati kao neka kućanica... Ne znam kuda to sve vodi (možda u 47 sezona Smallvila ) ali eto pratim i dalje
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 12:24   #77
meni je ova epka bila solidna.... Vincent mi sve više prirasta srcu iako ima neke ekspresije i pokrete koji me nerviraju....

J.T. mi je super..

KK ima ubojite pokrete...

sad ne kontam zašto su pobili one iz Mayflowera..., nije valjda to to...

promo za iduću..... Cant wait!!!

Beauty and the Beast | 1x05 | Promo | "Saturn Returns" [HD]

napokon malo kože...
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 20:55   #78
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
l
vrhunac epizode, krv po kameri
Aaaaahaha, nema šanse. Moram ovo jutubat.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 21:18   #79
Quote:
Nikolina0502 kaže: Pogledaj post
meni je ova epka bila solidna.... Vincent mi sve više prirasta srcu iako ima neke ekspresije i pokrete koji me nerviraju....

J.T. mi je super..

KK ima ubojite pokrete...

sad ne kontam zašto su pobili one iz Mayflowera..., nije valjda to to...

promo za iduću..... Cant wait!!!

Beauty and the Beast | 1x05 | Promo | "Saturn Returns" [HD]

napokon malo kože...
Pogledala i ja danas zadnje dvije epizode.
Nekako mi sad to sve više ima smisla. Kao da su se uhodali malo bolje. Ona partnerica od Cat mi je jedina katastrofa...

I meni se činilo sve to nedorečeno s pokokavanjem () one prve ekipe iz Mayflowera. Ali, moguće da su njih maknuli tako da ima jadan Vincent priliku malo izaći i pokazati se u drugom svjetlu, a ne da se samo skriva i vreba Cat da ju ovi ne koknu.

Promo za iduću vrlo obećavajući.
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 01:10   #80
s obzirom da serija ide nakon TVD-a , ovo je poprilično loša gledanost za seriju

što CW ne otkazuje serije tak lak...pa otkazali su lani Ringer i Secret circle koje su imale veću gledanost ... ne vidim ja ovoj seriji 2 sezonu, ali svejedno gledam...

Epizoda mi je nekako bila meh...meni ona detektivka baš simpa nekako...kad kaže "lt. Vargas here" , baš mi močno zvuči

Cat postaje manje iritantna, a zvijer actually počinje da glumi...
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.