Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2015., 00:11   #61
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Evo prsten i narukvica stigli, sve ok , bas su dobri a i veličina je dobra! Nadam se da ce se još netko odlučiti!
Hvala ti, i ja se nadam. Drago mi je da su ti dobri.
astral walker is offline  
Old 18.03.2015., 16:39   #62
Jesi li u mogućnosti odraditi masažu, naravno, uz plaćanje (za one koji ne mogu kupiti nakit iz nekog razloga, a žele pomoći)? Odnosno, imaš li stol i prostor, pa da i na taj način malo podebljaš budžet?
Carla Marx is offline  
Old 18.03.2015., 22:31   #63
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Jesi li u mogućnosti odraditi masažu, naravno, uz plaćanje (za one koji ne mogu kupiti nakit iz nekog razloga, a žele pomoći)? Odnosno, imaš li stol i prostor, pa da i na taj način malo podebljaš budžet?
Imam stol a prostor je uz 7 mačaka, 3 pesa i dva hrčka. Golubovi su na balkonu. Nemam prostor koji je uređen i animal free na žalost.
astral walker is offline  
Old 19.03.2015., 13:15   #64
Uskoro ću staviti još fotkica iako je i većina ponuđenog još uvijek dostupna.
Nadam se da se nekom nešto sviđa ili zna nekog kome bi se sviđalo. I dalje smo u punom broju (hvala bogu s obzirom na neke stare životinjice) i još uvijek bez ikakvih primanja.
Hvala prethodnim i budućim kupcima.
astral walker is offline  
Old 20.03.2015., 13:18   #65
Ovaj moj kompjuter je jedan od uzroka mog budućeg moždanog udara. Treba mu pop 20 min da opće dođe do foruma a da stavim post još tolko. Prestrašno! Onda još dilej na tipkovnici po minutu dvije. Ma za ubit se! Hvala na donaciji Neurobiona. Fakat su potrebni za Tajgu i Tinu.
Ova situacija postaje po malo suluda. Uspjela sam platiti račune za veljaču uz pomoć vas, suhe hrane živine imaju do daljnjeg, konzervi za par dana...
Ampule za 7 mačak i 3 pesa plus jedan stronhgold za hrčka su utopija. Opčenito, imamo za život (čitaj ja) još za par dana kad kupim osnovnu kozmetiku. Pri tom ne mislilm na šminku ili kreme. Trebao me neko zvati za neki posao u nekom dućanu pa ništ od toga. Poslala u drugi neki u Vlaškoj, za sad ništa. Trudim se opet da me ne lovi beznađe ali ipak se šulja na mala vrata i prozore. MOj posao mora biti u Zagrebu a ne negdje izvan njega jer nemrem ostavit sve te životinje i otić nekamo bilo sezonski bilo polusezonski... bilo kako. Jedino ak me neko pozove u Australiju pa se svi preselimo.
Ove stvarčice još uvijek prodajem, ako se netko bilo kako želi uključiti u pomoć, mi smo zahvalni.
astral walker is offline  
Old 21.03.2015., 13:19   #66
Quote:
OregicaO kaže: Pogledaj post
Možda bi na ovoj stranici, uz dobro osmišljeno predstavljanje, mogle skupiti novce za životinjice. Barem nešto. Sretno!
Opet ja s indiegogo life. Pokušaj!
Objasni ljudima da ti treba za život, za mace, za pse. Počisti komp, CCleaner ili nešto sl. Osmisli prezentaciju. Iskoristi Windowse. Što jednostavnije, to bolje. Budi sažeta, konkretna, pripremi paypal (posudi) i rasturi. Lets go!
OregicaO is offline  
Old 21.03.2015., 13:25   #67
Pogledaj malo što se ovdje piše... https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=168

Doista mislim da bi ti sajt poput indiegogo najviše pomogao uz najmanje truda.
OregicaO is offline  
Old 22.03.2015., 15:11   #68
Kompjuter je počišćen ali nema nikakve koristi od toga kad je memorija minimalna i treba mi 15 min sam da bi na net došla. Jednostavno mi poždere živce. Prastar je, preko 10 godina tak da je sve na njemu bespredmetno. Hm, da Pay pal nemam ali ok. Vidjet ću kakva je to stranica iako sam ovih dana u fazi odustajanja a ne lets go. Sve mi je to više postalo besmisleno.
astral walker is offline  
Old 22.03.2015., 17:24   #69
Nikome se ništa ne sviđa od ponuđenih stvarčica? :-(
astral walker is offline  
Old 23.03.2015., 11:17   #70
Asral, tvoj rad i nesebičnu pomoć svim životinjama (ne samo macama i psima) znaju svi koji su duže na ovom PDFu.
Jako mi je žao što si u tako teškoj situaciji i na žalost ne mogu ti pomoći osim moralnom podrškom.
Držim ti palčeve da ovu krizu prebrodiš, ne kloneš duhom te da nađeš posao, a da se u međuvremenu nađu ljudi koji su u mogućnosti da ti pomognu
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Old 23.03.2015., 14:12   #71
Hvala Arvena, hvala ljudima koji koji su uz mene i hvala modovima na brisanju spama. ČItate mi misli. :-)
astral walker is offline  
Old 23.03.2015., 20:34   #72

Prekrasni debeli teški prsten od nehrđajućeg čelika.
Unutarnji promjer 17 mm
Cijena: 120 kn


Lijepi 925 srebrni prsten
Unutarnji promjer 15 mm
Cijena: 150 kn



Romantični prsten sa lila cvjetićem i cirkonićima 925 srebro sa duhom Mexica
Unutarnji promjer: 16,5 mm
Cijena: 200 kn



Lijepi široki 925 prsten sa silimanitom
Unutarnji promjer 17 mm
Silimanit je zanimljiv kristal koji utjeće na korjensku čakru a samim tim podiže kundalini energiju. Dobar je za cirkulaciju, slabokrvnost, poboljšava rad srca i žila. Unosi optimizam, radost i eneregiju poleta koja je fantastična za sve uspavane energije.
Cijena: 200 kn



Upadljiv predivan 925 srebrni prsten sa velikim zelenim kristalom i sitnim cirkonićima.
Prsten je precizne obrade, težak i elegantan
Unutarnji promjer: 18 mm
Cijena: 250 kn

Eto novih slikica pa se nadam da će se nekom nešto svidjeti. Većina predmenta nikad nije nošena ili svega par puta a to vrijedi i za prethodne predmete. Za bilo kakva pitanja slobodno me kontaktirajte na temu ili pp.
Voljela bi da moje bebe nađu svog kupca. :-)
astral walker is offline  
Old 23.03.2015., 21:04   #73
Nisam citala cijelu temu pa mi je mozda promaklo, ali koje si struke? Mozda netko moze pomoc u potrazi za poslom.
Ja ti mogu pomoc, ako je potrebno, u sastavljanju molbe/zivotopisa jer je i to vrlo bitno da bi nekome upala u oci pri trazenju posla.
Nadam se da cete se sto prije izvuc iz ove grozne situacije!
...Luciferka... is offline  
Old 23.03.2015., 22:12   #74
Quote:
...Luciferka... kaže: Pogledaj post
Nisam citala cijelu temu pa mi je mozda promaklo, ali koje si struke? Mozda netko moze pomoc u potrazi za poslom.
Ja ti mogu pomoc, ako je potrebno, u sastavljanju molbe/zivotopisa jer je i to vrlo bitno da bi nekome upala u oci pri trazenju posla.
Nadam se da cete se sto prije izvuc iz ove grozne situacije!
Napisala sam već na temi pa da ne spamam samu sebe... :-) Životopis mi je dobro napisan u Europasu i ima link na moj video sa prethodnog posla pa mislim da je i to pokriveno. Hvala na ponudi pomoći.. Taj životopis je već nekoliko osoba pregledavalo, ispravljalo pa mislim da je ok. :-)
Hvala na lijepim željama, i ja se nadam. Ako netko ima nešto na umu ili u ponudi rado mu životopis pošaljem tj mailam pa ga može nekom proslijediti zbog možebitnog posla.
astral walker is offline  
Old 25.03.2015., 11:09   #75
Astral,
što ti je najhitnije trenutno od stvari za životinje i tebe?
Myriad is offline  
Old 25.03.2015., 12:00   #76
Quote:
Myriad kaže: Pogledaj post
Astral,
što ti je najhitnije trenutno od stvari za životinje i tebe?
Imam još nekih 150 kn ukupnog kapitala pa od toga kupujem hranu sebi i konzerve životinjama. KOnzerve uvijek prve odu. Trebala bi ampule ali to nemrem jer ih je previše. Od eventualnih prodaja ili donacija probat ću platit neki nadolazeći račun ako donacija ili prodaja bude. :-)

Sad sam vidla da sam krivo napisala, srebrna burma je 120 kn a ne 150.

Zadnje uređivanje astral walker : 25.03.2015. at 12:34.
astral walker is offline  
Old 25.03.2015., 12:34   #77
Rado ću ti sponzorirati barem jednu macu, dok se ne snađeš. Možeš mi na info poslati preferenciju, ili mogu sama odabrati Hogara jer i sama imam macu s leukemijom i znam kako je to (baš je "pri kraju").
Ako treba interferona, javi.
Myriad is offline  
Old 26.03.2015., 01:13   #78
Hvala donatorici unutar koje ulazi onih mojhih zadnjih 150 kn jer bez nje ih nebi bilo, Myriad, javih ti se na pp i hvala kupcima. Prodan je prsten sa zelenim kristalom, narukvica delfin i ametist srčeko. :-Dolazi Uskrs pa možda tko izabere nešto nekome za poklon ili samom sebi. :-) Ostale stvarčice su dostupne, pogledajte i izaberite. :-)
astral walker is offline  
Old 26.03.2015., 20:48   #79
Za one koji su se sad uključili na temu nek slobodno odu par stranica unatrag i pogledaju sve stvarčice koje su na prodaju. Rado odgovorim na bilo koje pitanje. :-)
astral walker is offline  
Old 26.03.2015., 21:12   #80



Romantični prsten sa lila cvjetićem i cirkonićima 925 srebro sa duhom Mexica
Unutarnji promjer: 16,5 mm
Cijena: 200 kn


Ovaj prstenek ponavljam sa par fotkica više da ga bolje vidite.
astral walker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.