Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2015., 15:09   #1
Dva malca +

Oni koji su pratili temu "cupankini mačji štićenici skupljaju donacije+ " se sigurno sjećaju kako je moja šupa bila zaklon i sigurno "rodilište" mnogim macama,nakon napada svakojakih persona na ovom forumu,odlučila sam stati tome na kraj i zatvoriti vrata svoje šupe,doduše,zatvoren je jedan dio,a drugi je uređen (još nije gotovo) za mace koje budu u potrebi.
Mislila sam da je problem kočenja tuđih mačaka kod mene s time završilo,međutim,stvarnost je drugačija.
U dvorištu imamo i stari čardak koji je prošle godine poslužio Tini kao kuća Feja je vidjela
Kako sam odlučila da odrasli psi više nažalost ne mogu u moje nedovoljno dobro ograđeno dvorište,tako smo u njega natrpali sve ono što se ne koristi i neće na duže vrijeme,te također neke stvari koje sam maknula iz sbice za mace.
Međutim,maloprije,pustim Muvija u šetnju i on direkt kod čardaka i njuška uznemireno,otvorim vrata da vidim što je i imam što vidjeti....


Malene su curice,stare oko 1,5mj.papaju samostalno.....uzela sam ih,unijela u kuću i nahranila.

Ukoliko netko može pomoći sa Banminth pastom bila bih i više nego zahvalna.

Što sad......idemo papati,rasti i tražiti svoje ljudove









Mamu nisam vidjela,dali se tu omacila...ne vjerujem,pa barem bih nekad čula malene da se deru....
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 15:31   #2
Eto, rekla sam ti, stavi odmah natpis Mačja kuća, nema ti druge.

Znaju mace kome treba doći, a očito i susjedi znaju kuda s nepoželjnim mačićima.
Bolje tako, kod tebe su na sigurnom, pozerice malene
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 17:10   #3
O draga Cupanka....kod tebe samo naviru potrebite životinjice...
Micice su preslatke
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:58   #4
Kako su slatke.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 10:57   #5
Jao, što je lijepa ova druga, s flekom na nosu!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 20:41   #6
Obje su neodoljve
Ova bijela sa crnim flekicama je dosta bojažljiva,kad ju primite u ruke samo gleda kako bi zbrisala,dok je Flekica (hvala Lina Lena na hintu za ime ) čista suprotnost,ona kad ju uzmete i stavite na prsa toliko tiska glavicu pod vrat da mislite da će vam traheotomiju napraviti jako je plaha,mišica malena.

Novosti: mama se pojavila,saznala sam od susjede da je mačka od čovjeka koji živi malo dalje od nas,no prije 2mj. je otišao u Njemačku i sve žvotinjice koje ima je ostavio njoj na skrb,uz naglasak da mačku ne hrani,tako da ode od kuće....i eto..kod mene na hranilištu ima hrane i došla je....ja ju nisam primjećivala preko dana,tako da je vjerovatno i malene dovukla po noći....mačka je jako plaha,sumnjam da je ikad osjetila ljudski dodir,tako da će biti posla dok se ne pripitomi da ju mogu uloviti i odnijeti na sterilizaciju prije nego se opet spari.

Banminth i dalje žicamo
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 13:45   #7
Dakle cupanka, ti radiš puno radno vrijeme + prekovremeni rad i to sve sa životinjama.

S macama imaš opsadno stanje, što bolesne, pa mama s mačičima, mačiči s mamicom koju tek treba uloviti i socijalizirati, udomljavanje zdravih, pored svih ostalih poslova... i uz sve to nisi zle volje
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 16:45   #8
Ma kakva zla volja,za to se ne smije imati vremena

Mama je još na distanci,ali imam ja strpljenja više nego što ona misli :P
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 16:35   #9
Ovdje ništa novo,osim što bebice rastu i papaju puno pa su konzervice dobro došle ukoliko netko želi pomoći.

Mamica se i dalje ne da,ali ja ne odustajem
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 14:15   #10
Cure su jako narasle,mamica je udomljena zahvaljujući lovilici, od srca hvala na donaciji

Uskoro i oglasi na temi za udomljavanje

Pozdrav od Točkice i Flekice
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 16:53   #11
Super vjesti!!!! Sretno udomljenoj mamici i velike fige za bebe!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 19:16   #12
Joooj totalni bed, nije udomljenja,već ulovljena,nemam pojma kako sam to mogla napisati,ispričavam se zbilja
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 20:18   #13
Malci narasli, mamica čeka sterilizaciju, ne možemo uskladiti prijevoz i termin do danjeg, dobro je što se ne tjera, no i da tjera, na sigurnom je od mačora

A curke su nam narasle..znam... trebalo je prije... nisam stigla..ispričavam se...ljuta sam sama na sebe, ali ništa promijeniti ne mogu...nadam se, da ih ipak netko negdje čeka...

Točkica










Flekica








Mamica Kora



cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.