Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2021., 19:16   #2721
Poklanjam dječju foteljicu. Osobno preuzimanje u Zagrebu.

Poklanjam i nosiljku za bebe.

sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2021., 22:30   #2722
Poklanjam madrac vel 90x180 (spuzva)




Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2022., 09:13   #2723
Pozdrav,
ako je nečiji malac prerastao, moj bi vrlo rado udomio odjeću od broja 98 na dalje.
Raste ko gljiva, imala sam spremno do broja 92 i mislila da sam mirna skoro dvije godine, kad ono evo ga nosi 92 sa 7 mjeseci
pa eto ako nekome stoji u ormaru, molim vas da mi se javite hvala!
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2022., 20:05   #2724
Dragi roditelji! Trazim na poklon robicu za curice koja su doselila u moje susjedstvo. Jedna ima 5, druga 7 godina. (ne znam koji je to broj) Zive u vrlo nezahvalnim uvjetima i ne mogu to gledati skrstenih ruku. Moja cura ima samo 2 god i nemam sto za proslijediti. Molim sve ljude dobre volje ako imaju viska da se jave na pm. Hvala! <3
Mrs.Bobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2022., 21:02   #2725
Quote:
Mrs.Bobi kaže: Pogledaj post
Dragi roditelji! Trazim na poklon robicu za curice koja su doselila u moje susjedstvo. Jedna ima 5, druga 7 godina. (ne znam koji je to broj) Zive u vrlo nezahvalnim uvjetima i ne mogu to gledati skrstenih ruku. Moja cura ima samo 2 god i nemam sto za proslijediti. Molim sve ljude dobre volje ako imaju viska da se jave na pm. Hvala! <3
Koji broj nose (odjeće mi obuće)? Ja uvijek fulam kad po dobi kupujem jer je većina djece oko mene krupnija od dobi
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2022., 11:16   #2726
Tražim ako neko ima za pokloniti koje puzzle,društvene igre ,slovaricu ,bojanke ,slikovnice,i bilo što od igračaka koje su zanimljivi dječacima od 5 i 9godina,hvala
__________________
ko se nije rodija s dišpetom u sebi,ne moze zajebati sve zivotne bure i oluje
Samo Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2022., 12:19   #2727
Poklanjam:
- djecju sjedalicu Britax Romer, gurpa 1 za djecu 9-18kg, ucvrscivanje za auto pomocu auto pojasa (nije isofix)
- djeciji putni krevetic Hauck, dimenzija 125x65x75
- djecji sklopivi kucni vrtic, dimenzije 100x100x75 (nemam slike trenutno)

Lokacija Rijeka.
Javite se u pp.






Sent from my SM-G986B using Tapatalk
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2022., 10:29   #2728
Proslijedjeno nam je dosta robice za curicu, velicine 56 do 80. Kolicinski - pa otprilike kao 5-6 velikih konzum vrecica, zimsko, ljetno, svasta ima. Sve je frisko oprano jer sam planirala bar dio ostaviti, ali naprosto ne zelim gomilati pun ormar robe ako postoji netko kome bi dobro doslo pa mogu proslijediti.

Ako nekome treba, poklanjam sve skupa (okolica ZG), javite se u pp za vise detalja.

Da odmah napomenem, nema markirane robe, vecina je Lidl, Pepco, Kik, Next, Carters, Zara, neki svicarski brendovi noseno, ali u jako dobrom stanju, nije zaflekano, izblijedilo i slicno.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2022., 12:37   #2729
Poklanjam spavacice za trudnice, kratki i dugi rukav. Velicina M.
Hlace za trudnice, velicina XS, majice krarkih rukava za dojenje, velicina S.
ludimish is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2022., 10:43   #2730
Trebaju ikome dozatori za adaptirano mlijeko. Imam jedno za 3 doze, i jedno za 4 doze.
ludimish is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2023., 09:29   #2731
Poklanjam Aventovu rucnu izdajalicu. Koristena par mjeseci, sve je u kutiji osim bocice koja je bila koristena. Podrucje Zagreba
ludimish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2023., 19:29   #2732
Poklanja li mozda netko robicu za bebu decka, velicine 68/74 sad za ljeto i jesen?

Uvijek zakasnim na postove u grupama za dijeljenje.

Ako nekome treba robica u velicinama 50-62, dugi rukav, javite se.

Lokacija je Zagreb, mozemo se dogovoriti za slanje i postarinu
nimue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2023., 11:40   #2733
nimue pretpostavljam da si podijelila vec robicu?

Ako netko ima viska, trazim:
- robicu za novorodjence, velicina 56 i vece,
- jaje sjedalica, na poklon bi uzela bilo kakvu samo da izadjemo u necemu, a ako je neka jednostavnija (ne bi htjela dodatno placati rotaciju i sl., samo nek je sigurna i da je mogu vezati pojasevima bez baze) kupujem.
Anna K. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.