Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 19:34   #3181
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Tip je imao pretinac u Morgan Chase banci u podrumu jednog od WTC. Pogledajte što je našao:



Sve spaljeno i staljeno. Na koju bazu? Kako kerozin s visine može spalit i STALIT nešto u podrumu?
Ako si plaćeno baljezgalo može.
U slučaju 9, 11 je toliko jasnih dokaza da ne treba ni raspravljati sa onima koji tvrde da vlada nije sve iscenirala.
Čak se i izruguju sa mainstream media konzumatorima.
https://www.google.hr/search?q=simps...HZKlAREQrnYIFA
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih

Zadnje uređivanje Alatnicar : 27.02.2017. at 19:58.
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 03:24   #3182
Djetetu je vise jasno da nema sanse da avioni onako sruse zgrade. Visa politika i placenici su cudo.

Doduse, mogli su to malo manje naivno izvesti
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 23:59   #3183
Ova dr. Judy Wood ima teoriju da su WTC srušili nekim energijskim oružjem koje je zgrade pretvorilo u prah. Glavni argument je navodni nedostatak ostataka, da ih praktično nije bilo.

Prvi dio:
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 01:05   #3184
Teorija iza ove teorije zavjere je da je tropska oluja Erin trebala udariti u New York baš u vrijeme 9/11, ali su je Amerikanci nekako skrenuli sa sjeverozapadnog pravca na sjeveroistočni. Dan-dva prije Erin radi nagli "U" zaokret i kreće put sjeveroistoka. Nemam pojma o meteorologiji i ne znam koliko je (ne)vjerojatno da tropske oluje tako mijenjaju smjerove.

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 08:00   #3185
Požar u zgradi u Londonu ponovo nameće pitanje rušenju blizanaca, a pogotovo o rušenju 7 World trade center. Mediji i javnost u GB ukazuju na greške u gradnji u Londonu ali one ipak nisu tolike da se zgrada uruši kao u New Yorku
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:42   #3186
Kako se onda ova zgrada srusila, i to samo od pozara, bez vanjskog utjecaja?!

https://en.wikipedia.org/wiki/Plasco_Building
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:42   #3187
16-ta godiśnjica planiranog krvoprolića vlastitih gradjana, radi "viśljih" ciljeva...

Ispod je link jednog od boljih dokumentaraca (ako ne najboljeg), gdje su detaljno pokazane i objaśnjene neke stvari oko muljaże u vezi "udaraca" aviona u WTC koji u stvari nije udario u njega, barem ne na jednom od filmova koji je sniman u żivo i prenośen na TV stanici (u żivo) i za vrijeme kojeg se ćuje jasni komentari dva razlićita TV voditelja, śta se je u stvari uistinski dogadjalo sa avionom za vrijeme tog "udara" u WTC.

Koga zanima tema i istina, zaista vrijedi pogledati a oni koji dalje imaju naoćnjake na oćima znam da neće gledati jer ih istina ne interesira ili su si zakodirali drugu (nepostojeću) verziju, koja je slużila za najveću brain washing namjenu do sada.

https://www.youtube.com/watch?v=2c5_g7UTuGM
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:57   #3188
To su već fantazije. Avioni su definitivno udarili o tornjeve, samo je pitanje koji i kakvi avioni. Osobno mislim da se radilo o modificiranim bespilotnim letjelicama, a da su originalni letovi preusmjereni.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:03   #3189
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
To su već fantazije. Avioni su definitivno udarili o tornjeve, samo je pitanje koji i kakvi avioni. Osobno mislim da se radilo o modificiranim bespilotnim letjelicama, a da su originalni letovi preusmjereni.
Gdje, a što je s ljudima za koje se smatra da su bili u avionima?
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:08   #3190
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Gdje, a što je s ljudima za koje se smatra da su bili u avionima?
Ima po YT navodnih svjedočenja misterioznih slijetanja aviona, a putnici su odvedeni u nepoznatom pravcu.

Recimo, imaš ovo:



I ovo:



Misliš da je ljudima koji su svjesno pobili nekoliko tisuća ljudi problem par stotina s tih letova?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:21   #3191
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Ima po YT navodnih svjedočenja misterioznih slijetanja aviona, a putnici su odvedeni u nepoznatom pravcu.

Recimo, imaš ovo:



I ovo:



Misliš da je ljudima koji su svjesno pobili nekoliko tisuća ljudi problem par stotina s tih letova?
Hvala za linkove.

Odgovor na zadnje pitanje, naravno da ne, otpočetka mi je taj 9/11 bio sumnjiv, da se zemlji kao SAD moglo to dogoditi.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:21   #3192
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
To su već fantazije. Avioni su definitivno udarili o tornjeve, samo je pitanje koji i kakvi avioni. Osobno mislim da se radilo o modificiranim bespilotnim letjelicama, a da su originalni letovi preusmjereni.
Nisi pogledao film inaće nebi tako tvrdio.
To nije onaj o kojem pretpostavljam da misliś.
Ovdje se vidi i pokazuje kao na dlanu, kako i na koji naćin se je snimalo na żivo, gdje su greśke/fejkovi itd.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:45   #3193
Imaš i ovaj o preusmjerenom 175:
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:54   #3194
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
To su već fantazije. Avioni su definitivno udarili o tornjeve, samo je pitanje koji i kakvi avioni. Osobno mislim da se radilo o modificiranim bespilotnim letjelicama, a da su originalni letovi preusmjereni.
Joj daj jbt, ima snimka kako bager diže komade ruševina a izviruje staljena i još uvijek usijana armatura, tj noseća konstrukcija od IP profila.

Jasno je da su konstrukciju zgrade srušili nekom vrstom termita, tim su se nekad varile tračnice.
To tali sefove i sav metal, sad ima i neki još jači.
Nema smisla raspravljati sa negatorima.

A avioni su udarili, inače bi ljudi rekli da nisu ništa vidjeli.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:56   #3195
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Joj daj jbt, ima snimka kako bager diže komade ruševina a izviruje staljena i još uvijek usijana armatura.

Jasno je da su konstrukciju zgrade srušili nekom vrstom termita, tim su se nekad varile tračnice.
To tali sefove i sav metal, sad ima i neki još jači.
Nema smisla raspravljati sa negatorima.
Kakve veze ima rušenje tornjeva s avionima koji su udarili? Ama baš nikakve.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:08   #3196
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima rušenje tornjeva s avionima koji su udarili? Ama baš nikakve.
Nadopunio sam post u međuvremenu.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:56   #3197
Moj post nije stavljen s linkom, da dokazujem da nije bilo aviona (śto i nikad nisam pomislio, niti nigdje tvrdio), nego sam Vam dao da pogledate film koji nije tako poznat, kao neki drugi a i interesantan -onome koga zanima tema 9/11.

Ali tako je uvijek, kada se da link/film i se ga ne pogleda, a komentira kao da ga se je gledalo...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:59   #3198
Gledao sam to, ali nema smisla.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 16:45   #3199
A kljun aviona, koji prolazi neośtećen kroz cijelu zgradu?
Izjave TV voditelja u żivo? Pa i poslije.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:00   #3200
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Izjave TV voditelja u żivo? Pa i poslije.
Da uživo! Na vijestima uživo izvještavaju o rušenju WTC7 20 minuta prije nego je ta zgrada srušena.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.