Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 12:52   #4761
S frendom sam imala razgovor neki dan. Zna mi reci tako neke stvari koje ja nisam pitala, a nicem ne sluze. Nicem dobrom. Osim sto je on mislio da je to zabavno, da je i meni zabavno. Pa rekoh da nije i dogovorismo se da ubuduce slicne komentare zadrzi za sebe ili za nekog kome je zabavno.

E da, prije razgovora, pocela sam se ponasati kao on. Sretnemo se a ja uperim prstom i haha kakva ti je to frizura. Nisam si se svidjela.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 12:56   #4762
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
S frendom sam imala razgovor neki dan. Zna mi reci tako neke stvari koje ja nisam pitala, a nicem ne sluze. Nicem dobrom. Osim sto je on mislio da je to zabavno, da je i meni zabavno. Pa rekoh da nije i dogovorismo se da ubuduce slicne komentare zadrzi za sebe ili za nekog kome je zabavno.

E da, prije razgovora, pocela sam se ponasati kao on. Sretnemo se a ja uperim prstom i haha kakva ti je to frizura. Nisam si se svidjela.
Zabavno?
Mislila sam da se takvi komentari upućuju samo iz najbolje namjere?
Almost Rosey is offline  
Old 21.04.2017., 12:57   #4763
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Zabavno?
Mislila sam da se takvi komentari upućuju samo iz najbolje namjere?
Da, njemu je to bas igra. Koju ja ne kuzim, ali znam da nije zlonamjerno, pa mogu vjerovat da je igra njemu. Meni jebiga nije.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 12:59   #4764
Zabavno je druga kategorija. Ljudi kojima je to zabavno obično u svoju obranu kažu da nemaju problema s jednakim šalama na svoj račun.

To nekako vidim kao nesukladne smislove za humor. Ili ovaj laže kad tvrdi da mu je smiješan i drugi smjer
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 13:00   #4765
Meni ovo s tuljanicom zvuci prilicno simpaticno, po navici valjda vec ne vrijedjam se na sisara/primata pomen. Doduse, morz bi mozda ne-pristajao uz moju ljupkost, ali tuljan....ujmestojesladak
Da pojasnim: iz nekog su razloga svi moji muskarci imali potrebu da me zivotinjskim pojedinim vrstama zazivaju, sto sam ja redovito docekivala kao kompliment, nikako uvredu. Bila sam i gugi i krtek i babuncek i maco i meco i pcelica i golubica i slon-tonica a nerijetko sam, doduse svojevoljno- bila i kuja, rijedje zmija. Tako da.....tuljanica....bring it on
scarletlemur is offline  
Old 21.04.2017., 13:02   #4766
BTW, nisam siguran da sam shvatio ono s povlačenjem, brodom i vratom

Ovo o čemu pokušavam pisati je, rekao bih, jednadžba s četiri nepoznanice : ono što autor izjave misli, ono što kaže, ono što druga strana čuje i na kraju ono što druga strana "osjeti".

Raj za nesporazum.
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 13:05   #4767
scarlet, i meni to zvuci simpaticno kad tako kazes, jer bitan je i ton i kontekst i pozadina (i sise naravno) i sve.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 13:12   #4768
Ma tuljanica može biti najslađe. Miš, lav, maca, lisica krtek, kornjača, pingvin, golub (da! ), panda...samo su neki u razmijenjenom vokabularu slatkoživotinjskog nazivlja.
Ali kontekst, kontekst.

Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Da, njemu je to bas igra. Koju ja ne kuzim, ali znam da nije zlonamjerno, pa mogu vjerovat da je igra njemu. Meni jebiga nije.
Možda i nije zlonamjerna, ali možda bi mu netko (ne nužno ti) trebao objasniti da...onak, ne.
Mislim, štajaznam, ima odnosa u kojima se strane časte koječime, valjda tako funkcioniraju, ali to nekako nisu moje frekvencije.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
BTW, nisam siguran da sam shvatio ono s povlačenjem, brodom i vratom
Brada, ne brod.
I nemoj da objašnjavam, pobogu! :dvijedotrinijansesive:
Almost Rosey is offline  
Old 21.04.2017., 13:18   #4769
Pa ja jesam objasnila i rijesili smo to, shvatio je, sve je OK. Ne pravimo se da je OK, nego stvarno objasnjeno, prihvaceno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 13:20   #4770
Jbg moj mobitel kaže da je brod.
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 15:33   #4771
Kontekst, stanje, pokusaj poetike....i jos sve ono cega ne mogu se sjetit , meni je, jebiga, igra. Uzimam si za pravo reci sto mi se i kada prohtije, a onda, valjda, posteno je i da stoicki sjedinim se sa svim likovima/zivotinjama/idejima koje za opisnu me potrebu, ovi meni dragi zarobe u masti i puste naGlas.
Funkcioniram po svim raznovrsnim principima razlicitog vidjenja, definiranja il kategorizanja me, al zadrzavam si pravo ocuvanja vlastite, oSebi, slike. Na njima si redovno najbolje ispadnem :umisljenadobola:

Ali rosey, kako je moguce da itko saNama zivotno prisan, pretvoriti nas zeli u 'da si samo malo drugacija' -izmisljene likuse?
Pa takvi svakom svojom -tim smjerom- izgovorenom recenicom, dovode u tesko pitanje vlastiti odabir ne zna: Onak, daj se prvo sam sa sobom usuglasi a onda jebi sa selekcijom.
Gotovo sam sigurna da onaj kojemu je stalo, ne bavi se ikada pozicioniranjem tvog identiteta u odnosu na ono "maaalo samo" drugacije. A-a, ti si sve to, pa i sire.

:fenek:
scarletlemur is offline  
Old 21.04.2017., 15:35   #4772
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ovo o čemu pokušavam pisati je, rekao bih, jednadžba s četiri nepoznanice: ono što autor izjave misli, ono što kaže, ono što druga strana čuje i na kraju ono što druga strana "osjeti".

Raj za nesporazum.
Kako milozučno plešu riječi iz ustiju jednog boga, a kako tek groteskno posrću iste iz jednog vola.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 21.04.2017., 15:41   #4773
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Kako milozučno plešu riječi iz ustiju jednog boga, a kako tek groteskno posrću iste iz jednog vola.
Pjesnik u tebi s jorgovanima procvjetao khh

Drustvo, ugodan vikend svima
scarletlemur is offline  
Old 21.04.2017., 15:45   #4774
ROFL! :*

Također!
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 21.04.2017., 17:03   #4775
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post

jbt tak sam često tu da nisam uopće skužio da si baniran.
Pa kada si izašao iz svijeta starih samaca!
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Što si napisao? Meni je promaklo! Molim te daj link, želim bar naknadno biti pogođen!
Ak dam link opet bu me banirali! Bi sam nekaj kometiral kaj bi delal zločestim roditeljima i to se nekima nije dopalo pa sam se malo odmoril.
Joshua is offline  
Old 21.04.2017., 17:27   #4776
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ali rosey, kako je moguce da itko saNama zivotno prisan, pretvoriti nas zeli u 'da si samo malo drugacija' -izmisljene likuse?
Kao što je lijepo napisano, ponekad je kosa - samo kosa. Ne mora svaki prijedlog promjene biti skrivena želja za nekom drugačijom - pa onda posljedično, i nekom drugom - njom.
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 18:20   #4777
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kao što je lijepo napisano, ponekad je kosa - samo kosa. Ne mora svaki prijedlog promjene biti skrivena želja za nekom drugačijom - pa onda posljedično, i nekom drugom - njom.
To je, dakako, sasvim prihvatljivo, no, ucinilo mi se -sad jel zbog brade il broda u sliku uvrstenih- da se spominjao kao neki 'urednik', iznimno zahtjevan, mozda cak i ambiciozan, koji namece svoj neki "trebala bi" koncept. A tek tu otpor prema plitkosti imam, jer -vidi je- zar nije savrsena nasa rosey

Pricam svasta, ponekad mozda poentu i naciljam
scarletlemur is offline  
Old 21.04.2017., 19:42   #4778
Nisam par dana bil u birtiji i propustil sam da je lik od 6 banki ubil momka od 20-tak godina zato kaj su se posvađali u busu! Svašta! Kaj postajemo New York! Nadam se da bu taj deda dobil 100 godina zatvora.
Joshua is offline  
Old 21.04.2017., 20:23   #4779
Ja ne kužim samo kako nitko nije pozval policiju. Ovi bi hitnu i možda bi taj mladić bio živ.

Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Sasvim je drugi par opanaka kad netko vidno uživa u činjenici da te ima za što uhvatiti na potiljku, i povući taman toliko jako da nestane onaj kut koji brada tvori s vratom. Ali dobro, to je već bliže jednostavnom klasičnom uvjetovanju.
Moram priznati da razmišljam o toj slici. Teško je kada osoba ima malo kose.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 21.04.2017., 20:38   #4780
Ma ja oduvijek u glavi imam Zagreb kao neko sigurno mjesto gdje se ovakve gluposti ne događaju. Dok se ne dogode pa ostanem u šoku. Treba čovjek maksimalno izbjegavat takve sukobe sa nepoznatim ljudima. Tužna priča.
Joshua is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.