Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 18:58   #2241
Pozdrav ekipa, zna li netko od vas neku dobru , pristojnu komediju kojase sada izvodi, a da nije ideološki kontaminirana. Unaprijed hvala.
Bosque is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 08:34   #2242
Također sam vrlo zadovoljan sa Črna mati zemla.
Zanima me ima li ovdje koga tko nije pročitao knjigu, a pogledao je predstavu? Imali smo raspravu o tome koliko je teško ili ne pratiti predstavu nekome tko nije upoznat s pričom jer je bilo zaista puno materijala za postaviti na pozornicu.
Ebach Veley is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 19:21   #2243
Quote:
Ebach Veley kaže: Pogledaj post
Također sam vrlo zadovoljan sa Črna mati zemla.
Zanima me ima li ovdje koga tko nije pročitao knjigu, a pogledao je predstavu? Imali smo raspravu o tome koliko je teško ili ne pratiti predstavu nekome tko nije upoznat s pričom jer je bilo zaista puno materijala za postaviti na pozornicu.
Ja se premišljam ići ili ne na predstavu jer već mjesecima ne mogu do knjige, otkad me zaintrigirala, a sad nemam nešto ni vremena za čitanje. Radije vi meni savjetujte je li mi bolje da prvo pročitam!
Old 10.04.2017., 21:47   #2244
Meni se ne cini problematicno pratiti bez citanja. Lijepo je to sve zaokruzeno I mislim da su dali dovoljno informacija. Davno sam citala, ali mi je ostala radnja I onaj osjecaj da necu to djelo zaboraviti.

Sve su linije manje-vise jasno naznacene, svi osnovni zahvati u knjizi preneseni, pripovjedacki dio razjasni nedoumice, jedini je problem mozda jezik. Ako je netko slab s te strane, preporucila bih prvo citanje pa gledanje.

Kolegica je isla s pola procitane pa kaze da je imala poriv odmah doma procitati poslije predstave I da joj se to rijetko dogodi.

Ne znam je li do moje osjetljivosti trenutacne, oplakala sam dosta. I poslije sam bila jako sretna sto se radi tako s dusom. I glazba me odusevila.
Old 21.04.2017., 01:52   #2245
Pogledao sam u zadnjih tjedan dana Nocni Zivot i Hinkemann, ova druga puno snaznija, glumački perfektno odradena. Sjajna energija i poruka.
Nihilistički pamflet umotan u smeđi papir.
Ponovit cu je, sigurno.

Ozren izdominirao pozornicom.
Old 25.04.2017., 11:58   #2246
Noćni život i Hinkemann su WOW
U EXITu sam gledala Pluća koja su me isto tako ugodno iznenadila, vrhunski odrađen glumački posao unatoč i više nego polupraznoj dvorani
HNK - Ljudi od Voska- odlična i šokantna predstava.
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 23:03   #2247
Zadnje sam gledala Muškarci. hr

Svaka pohvala, smijeh do suza, vrlo dinamična i opuštajuća predstava.
Batiste is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.