Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Pogledaj rezultate ankete: Radio 101 je...
gospodar svih valova 523 46.74%
prosječna radio stanica 232 20.73%
ništa ne valja 170 15.19%
ne slušam Radio 101 194 17.34%
Glasovatelji: 1119. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2017., 17:46   #8241
jel da se nekad nudila opcija skidanja emisija "cener", a sad više ne ili sam ja prećorava
ray of light is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 14:02   #8242
Dajte malo više Ivane i Marka i puno manje Renate...
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:17   #8243
Thumbs down

.

Ima li svrhe kritizirati radio koji u mjesec dana (ako) nekoliko puta okrenes u autu (ako) ga se sjetis dok ne slusas svoju glazbu ili kvalitetne stanice? Vjerojatno i ne (Stop)

No, od Dana Ljutih Papricica do formata koji degradira voditeljicu za 100 klikova najnize portal pobude, nije bas ugodno saznanje:

Live tetoviranje „na slijepo“ (11.04.2017)

Voditeljica Radija 101 pristala tetovirati se naslijepo (11.04.2017


Maša prica pricu koju nitko vise ne slusa.

Thimme, Maša, potrcko, paravani...

zaboravi




.
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 23:46   #8244
Ja jos slusam.
Navika? Mozda...
Mozda je to I nada u bolje sutra..

Enivej, kad cujem ostale Antena klonove, rado se vratim na omiljenu mi frekvu...

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Fila2mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 09:53   #8245
Ifka

cat i ekipa koja je svršavala na glas dotične na aparatima!!
hitmanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 13:13   #8246
Hitmane, tko je Ifka?

Dojam sam formirao izvedbom govora i citanja datumski preciziran u prijasnjim postovima. Zato i pitah nekoliko puta, kad ce dobiti prostor da je cujem solo kako se ponasa. I dalje ostajem pri tome.

Jel nju itko cuo da je dobila termin Teme Dana, jednu jedinu dnevnu epizodu? Ako je mogla uredjivati, valjda je moze i voditi jednom? Ili Renci ima monopol na TD?

Samo usluzno zadata forma kojom odriniraju ujutro jednostavno ne ostavlja prostora za bolju procjenu. Cak i da je Pevec dobila tek privremeni sitotisak adolescentnog ukrasavanje, opet je pristup jadan i ne govori puno o pikulama u glavi autora/ice genijalnog performansa u eteru. Werdas mi vise puta navodi da je Pevec ocajna, samo, tko vam je kriv sto imate zelje slusati jutarnji program, meni je dosadan. Vrbanca i Parlu nisam cuo mjesecima... jednostavno, na 101 se nista ne desava, ubitacno su dosadni. Zao mi je ali takvog sam dojma. Sljeme u jednom satu ima vise zivota nego 101 u citavom danu, kad se slusa radio.

Cak i s Antenske pozicije, pogledajmo sto tocno oni generiraju mrezno? Ni Vecernji im nije pomogao da se pomaknu s dvije znamenke klikova. Covjek se pita, cemu onda zutilo kad ni efekta nema u slucaju Titanika 101?

.
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 14:23   #8247
Ak sam dobro skuzio modernu koncepciju radija 1o1 onda su to sihte di nema prebacivanja u tudji termin.
Znaci kaj neko dobije za odradit to je njegovo i amen.
Jedino nisam ziher jel imaju 40-satni radni tjedan jer bi to sad trebali imati al nepratim ih tolko da znam ziher jel tak..
Inace super sistem za ubit bilo kakvu kreativnost.
Bude zanimljivo pratit razvoj situacije jer dolazi ljeto kad je susa s reklamama a ionak je krah totalni oglasivaca kod nas...predvidjam da bude neka opaka playlista radila

Makar je to dobro jer nebude ekipa nis pricala pa se nebudu brukali nis.

Nepise se nis dobro to su moja predvidjanja za 101
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:04   #8248
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
Hitmane, tko je Ifka?
pevecka

inače nikad nisu bili sličniji anteni/OR što je pretpostavljam veliki uspjeh Mlađa ekipa je u svom hipsterskom prajmu
hitmanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 12:39   #8249
Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Ja jos slusam. Navika? Mozda...Mozda je to I nada u bolje sutra..
Sve u redu ali sto tocno slusas, koje emisijie? Imas upaljen na poslu/doma 101 kao jedini izbor? Ili ih ciljano najvise biras kad vrtis stanice?

Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Enivej, kad cujem ostale Antena klonove, rado se vratim na omiljenu mi frekvu..
Sto mu VHF/UHF/SHF dazdevnjaka, zar ti promice da ih upravo Antenski vedre i oblace programski vec nekoliko godina? Bilo da su "nominalni" ili repetitori programski, pa kompletno im je ruho antensko. Zar mozes izdurati ovaj video: Brzih 7

Quote:
hitmanovich kaže: Pogledaj post
pevecka
Tuka sam priznajem: nasu Ifku... odletih na finale bez da cujem tepanje.


Quote:
hitmanovich kaže: Pogledaj post
inače nikad nisu bili sličniji anteni/OR što je pretpostavljam veliki uspjeh Mlađa ekipa je u svom hipsterskom prajmu
Ne znam koji po redu novi: YT kanal ali za svaki novi "projekt" ide novi kanal. Dovoljno je pogledati nekoliko sadrzaja i tesko se ne sloziti.

Da, uvijek zaboravim spomenuti, susjed im Pingvin (gdje Thimme asistenti vole essenovati) vec godinama pusta iskljucivo Antenu u prostoru. Za 101 vise i ne znaju.



..

Zadnje uređivanje Cat6 : 14.04.2017. at 12:56. Reason: zaboravljena misao...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:54   #8250
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
Sve u redu ali sto tocno slusas, koje emisijie? Imas upaljen na poslu/doma 101 kao jedini izbor? Ili ih ciljano najvise biras kad vrtis stanice?



Sto mu VHF/UHF/SHF dazdevnjaka, zar ti promice da ih upravo Antenski vedre i oblace programski vec nekoliko godina? Bilo da su "nominalni" ili repetitori programski, pa kompletno im je ruho antensko. Zar mozes izdurati ovaj video: Brzih 7



Tuka sam priznajem: nasu Ifku... odletih na finale bez da cujem tepanje.




Ne znam koji po redu novi: YT kanal ali za svaki novi "projekt" ide novi kanal. Dovoljno je pogledati nekoliko sadrzaja i tesko se ne sloziti.

Da, uvijek zaboravim spomenuti, susjed im Pingvin (gdje Thimme asistenti vole essenovati) vec godinama pusta iskljucivo Antenu u prostoru. Za 101 vise i ne znaju.



..

Cat6 , mene iskreno zanima zakaj si toliko opsjednut Radijom 101 ?
buc2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 12:53   #8251
jučer, na Uskrs, svakih sat vremena u vijestima je kao prva vijest bilo da pravoslavci slave Uskrs i kako je u crkvi na Cvjetnom bila misa koju je služio ne sjećam se imena... a o katoličkom Uskrsu ni slova???
i tek u Aktualcu vele danas je Uskrs, Bozanić, Kolinda blabla
fakat ne kužim
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 01:10   #8252
Zašto Slavin cesce ne komentira/bude u eteru odnosno nema svoju normalnu smjenu ?
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:17   #8253
Samo da spomenem da je orginalni radio 101 prije 33 godine na danasnji dan poceo emitiranje....
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:43   #8254
Bok svima...ajde ako neko zna...mozda muzicki prati ovaj forum hehe...ili je opet otisa sa sekretaricom na kavu kao...ali...dakle u cetvrtak...oko 19:00-19:15 pustili ste jednu hebenu stvar. Obrada neke stare stvari...prvi put sam je čuo...metal glas....fenomenalna usporena obrada. Ja bih bio vide nego zahvalan. U međuvremenu sam naravno zaboravio kako je stvar išla ali neki stari poznati klasik obrađen hebeno. Hvala vam puno od srca
mrshiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 20:08   #8255
Exclamation

Quote:
mrshiljo kaže: Pogledaj post
Bok svima...ajde ako neko zna...mozda muzicki prati ovaj forum hehe...ili je opet otisa sa sekretaricom na kavu kao...ali...dakle u cetvrtak...oko 19:00-19:15 pustili ste jednu hebenu stvar. Obrada neke stare stvari...prvi put sam je čuo...metal glas....fenomenalna usporena obrada. Ja bih bio vide nego zahvalan. U međuvremenu sam naravno zaboravio kako je stvar išla ali neki stari poznati klasik obrađen hebeno. Hvala vam puno od srca

Možda ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4
Partyzanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:50   #8256
Quote:
hitmanovich kaže: Pogledaj post
pevecka

inače nikad nisu bili sličniji anteni/OR što je pretpostavljam veliki uspjeh Mlađa ekipa je u svom hipsterskom prajmu
I ja sam to primjetio maločas.
U Anteninom stilu su skratili "Light my Fire" od Doorsa. Onu klavijatursku sloažu do gitare.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:15   #8257
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
I ja sam to primjetio maločas.
U Anteninom stilu su skratili "Light my Fire" od Doorsa. Onu klavijatursku sloažu do gitare.
Posve je normalno da se u beskonacnoj rotaciji klasika koristi singl verzija ili radio edit. Ono sto rade Antena i Otvoreni je nesto sasvim drugo - skrnavljenje pjesama koje nemaju cak niti uvod...eeee to se zove seljacija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Light_My_Fire
unkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 11:15   #8258
Mislio sam da me na ovom radiju ništa više ne može iznenaditi, ali prevario sam se

Slušam jutros zvanje za Phonebox i čudim se uopće koja je to ekipa koja zove da bi čula pjesmu-no dobro to nije bit onoga što sam htio podijeliti sa vama

Tip nazove i traži od Paul Hardcastle-Nineteen i kuži se kako ženska nema pojma što ovaj traži (čini mi se Ivana P.)

Šlag na tortu-voditeljica kuca po kompu traži i na kraju kaže ne nemamo to

I to je "kultni" radio 101

Nemaju fakin Nineteen,sada kada je sva glazba na hardovima,većinom u mp3/flac formatu

Draga Ivana ako čitaš, Nineteen od Paul Hardcastle-a je bio jedan od većih hitova daleke 1985-e.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 14:41   #8259
Po cijeli ubogi dan samo lajanje i lajanje. Što se tiče vijesti, halllooo ekipa - ne morate nas obavještavati o svakom dreku. Jasno je da morate tako agresivno puštati reklame, jer od toga živite, ali po cijele dane samo bla, bla, bla...čak i glazbene vijesti bla, bla, bla....pa onda Ivana nešto ujutro izvali, pa onda to ponove 30 puta dnevno....

Malo više glazbe, plizzzz
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:04   #8260
Renata zvuči kao da radi zadnji dan, pa joj je dosta svega, pa nikako da dočeka kraj šihte.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.