Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 19:27   #5241
Quote:
MrJennings kaže: Pogledaj post
Svi po videima i komentarima svršavaju na portugalsku probu.Kažu da je to najdojmljiviji nastup dana i da može pobijediti.
Ma zbilja sumnjam da Portugal može dobit. Neki mogu svršavat na to, ali ništa od toga. Kad se sve zbroji i oduzme, Portugal nema susjeda, nema dijasporu... Pobjeda njihova jednostavno je nemoguća misija. Plus, mislim da je Italija ove godine siguran pobjednik. Svi ostali su daleko ispod.

Iako, ja volim underdoga, pa ne bih imao ništa protiv jer volim Portugal i portugalski. ali zbilja sumnjam. Možda ni u finale ne prođe.

Edit: What Mope said.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is offline  
Old 30.04.2017., 19:29   #5242
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post

Šalu na stranu, možda freak faktor privuče frikove. Iako većina pjesmu komentira cringeom tak da ne očekujem da prođe, al Eurosong je znao itekako iznenaditi. I ne zaboravimo jednu stvar - HRVATSKA DIJASPORA JE SVE VEĆA - mislim da je to najjači as Hrvatske i Žaka trenutno
Irska je s nama u polufinalu.
label is offline  
Old 30.04.2017., 19:29   #5243
Quote:
Emmelie kaže: Pogledaj post
da, on sada ipak jede za dvoje

ajd bar su za desert našli sponzora, dorinu s napolitankom
Dajte, možemo se rugati pjesmi, al ne i čovjeku, to je baš ružno

ja kažem da je on hrabar kaj ide pred sto milijuna ljudi s onakvom pjesmom i predstavit će nas najbolje kaj zna. Ima glaščinu čovjek i iskazat će svu svoju moć pred tim milijunima. zato kažem šteta da je išao s tom lošom pjesmom. Veselil sam se kad sam čul da će nas on predstavljat.
Mope is online now  
Old 30.04.2017., 19:30   #5244
žvak bu imal imidž sijamskih blizanaca u kijevu
po njemu bu se zvala nova sezona american horror story-a
Emmelie is offline  
Old 30.04.2017., 19:31   #5245
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Iako, ja volim underdoga, pa ne bih imao ništa protiv jer volim Portugal i portugalski. ali zbilja sumnjam. Možda ni u finale ne prođe.
Ja isto imam osjećaj da bi mogli ispast, ali opet kad uzmeš u obzir žirije i činjenicu da u prvom polufinalu uz zemlje koje sudjeluju glasuju još Španjolska i Italija, što je automatski 20ak bodova više za Portugal, teško.
label is offline  
Old 30.04.2017., 19:32   #5246
ma portugalski ljubenko ide u finale bez problema

jazzy stvari su uvijek in
Emmelie is offline  
Old 30.04.2017., 19:33   #5247
Slažem se s komentarima za Portugal.Taj hype me podsjeća na Francusku 2011. koja je bila fejv na kladionicama skoro do samog kraja.Ne samo što je riječ o Portugalu, nego je pjesma žešći smor.Jacqueline je pored njega Celine Dion.
__________________
A man of genius makes no mistakes. His errors are volitional and are the portals of discovery.
MrJennings is offline  
Old 30.04.2017., 19:33   #5248
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
Dajte, možemo se rugati pjesmi, al ne i čovjeku, to je baš ružno

ja kažem da je on hrabar kaj ide pred sto milijuna ljudi s onakvom pjesmom i predstavit će nas najbolje kaj zna. Ima glaščinu čovjek i iskazat će svu svoju moć pred tim milijunima. zato kažem šteta da je išao s tom lošom pjesmom. Veselil sam se kad sam čul da će nas on predstavljat.
Ja sam u klubu "preko 100 kila", pa smijem.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is offline  
Old 30.04.2017., 19:35   #5249
Quote:
MrJennings kaže: Pogledaj post
Svi po videima i komentarima svršavaju na portugalsku probu.Kažu da je to najdojmljiviji nastup dana i da može pobijediti.
To sam i ja vidjela, tipičan primjer precjenjivanja.
Da smo kojim slučajem mi to poslali, svi bi se rugali jer smo poslali frik lika sa pjesmom kao da je ispala iz naftalina.
Ana Paula is offline  
Old 30.04.2017., 19:36   #5250
ja se ne rugam, ja se sprdam

kao višegodišnja fanica ove znamenite manifestacije, imam apsolutno pravo na to
Emmelie is offline  
Old 30.04.2017., 19:36   #5251
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
Dajte, možemo se rugati pjesmi, al ne i čovjeku, to je baš ružno

ja kažem da je on hrabar kaj ide pred sto milijuna ljudi s onakvom pjesmom i predstavit će nas najbolje kaj zna. Ima glaščinu čovjek i iskazat će svu svoju moć pred tim milijunima. zato kažem šteta da je išao s tom lošom pjesmom. Veselil sam se kad sam čul da će nas on predstavljat.
I ja sam se veselila. Mislim, on je fakat odličan izvođač i ima tu i tamo dobre pjesme. Zato sam se šokirala kad sam čula pjesmu.

Grozna sam prema njemu, znam, ali sam si je kriv kad je brisao komentare i blokirao ljude. To se jednostavno ne radi. Ako si predstavnik, onda si predstavnik svih nas, ne samo onih koji dijele isto mišljenje kao i ti. Treba znati prihvatiti iskrenu kritiku (ne pljuvanje), zahvaliti na kritici i jednostavno onda pokušati iz svega izvući maksimum. A ne zatrti probleme brišući komentare i stvarajući sam sebi iluziju da se pjesma svima sviđa. Čemu to?

Eto, ako prođe - dobro, neka mu je sa srećom dalje. Ako ne... a eto... bilo pa prošlo, ne spominjalo se.
tidusy is offline  
Old 30.04.2017., 19:39   #5252
ali spominjat će se itekako

to sve ostaje zapisano u povijesti i statistikama

njegov pad značio bi novi uzlet za ninu kraljić, ako on ne prođe, a ona je prošla

odmah će se anulirati njeno 18. mjesto
Emmelie is offline  
Old 30.04.2017., 19:41   #5253
Btw,

pjeva li još tko stih Azerbajdžana:

Drum drum drum, bring out the guns

kao

Trump, Trump, Trump, bring out the guns


Svaki put mi pobjegne ta tremendeous mistake
tidusy is offline  
Old 30.04.2017., 19:44   #5254
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Btw,

pjeva li još tko stih Azerbajdžana:

Drum drum drum, bring out the guns

kao

Trump, Trump, Trump, bring out the guns


Svaki put mi pobjegne ta tremendeous mistake
OMG... već vidim kako ću odsad pjevati o Trumpu

Isto kao i one godine kad je Esma Redžepova u Pred da se razdeni pjevala: I am Esma, I kick you in the balls
Mope is online now  
Old 30.04.2017., 19:49   #5255
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
OMG... već vidim kako ću odsad pjevati o Trumpu

Isto kao i one godine kad je Esma Redžepova u Pred da se razdeni pjevala: I am Esma, I kick you in the balls


Sjećam se i kad je netko 2014. za Izrael napisao komentar da u drugoj strofi ona pjeva "I touch your dick"
__________________
A man of genius makes no mistakes. His errors are volitional and are the portals of discovery.
MrJennings is offline  
Old 30.04.2017., 19:52   #5256
dečki, jel mora to tako vulgarno

gdje vam je finoća
Emmelie is offline  
Old 30.04.2017., 20:01   #5257
Quote:
MrJennings kaže: Pogledaj post


Sjećam se i kad je netko 2014. za Izrael napisao komentar da u drugoj strofi ona pjeva "I touch your dick"
Ok totalno sad čujem I touch your dick

Al ovo s Esmom... svaki, al svaki put kad čujem, pjevam kick you in the balls i opalim se smijat
Mope is online now  
Old 30.04.2017., 20:27   #5258
Quote:
Emmelie kaže: Pogledaj post
dečki, jel mora to tako vulgarno

gdje vam je finoća
Ludnica na temi danas.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 30.04.2017., 20:31   #5259
Ou nou... Crnu Goru je zatresla Hrvatska... Slavkova "haljina" se skida i on se razotkriva u hlačama i majici. #Balkan-undressing
Mope is online now  
Old 30.04.2017., 20:33   #5260
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
Ou nou... Crnu Goru je zatresla Hrvatska... Slavkova "haljina" se skida i on se razotkriva u hlačama i majici. #Balkan-undressing
Jebiga, onda Žak mora mijenjat plan i mora se svuć dogola.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.