Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 13:45   #41
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Sorry joshua ali nisam raspoložena
Ma daj. Isprika na forumu? Nema potrebe. I još posebno ne najvećoj babi na forumu!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:53   #42
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ja bih ponekad neke stvari u seksu koje mi on ne može u potpunosti pružiti jer me voli.
Ova recenica uopce nema smisla. Ne ulazim niti pitam o cemu se radi al ne mozes rec da ti on ne moze pruzit nesto sto ti zelis jer te on voli
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:57   #43
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ova recenica uopce nema smisla. Ne ulazim niti pitam o cemu se radi al ne mozes rec da ti on ne moze pruzit nesto sto ti zelis jer te on voli
Rekla je da ne želi o tome. Jasno i glasno. Nema potrebe za daljnim pitanjima.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 14:07   #44
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Rekla je da ne želi o tome. Jasno i glasno. Nema potrebe za daljnim pitanjima.
Pa ja nisam ni pitao o cemu se radi, niti me zanima. Ja polazim sa percepcije 'voljenja'
Ne mozes rec da te partner voli jer nece da ti ispuni taj dio veze (koja je jako bitna). Ako nisi seksualno zadovoljan onda je to veliki problem u vezi i uvjek ce biti prisutan i ispoljavat ce se kroz druge aspekte.
Da je rekla njegov moral ili racionalno razmisljanje s obzirom na posljedice (bilo fizicke ili psihicke) ili bilo sta ... to bi bilo ok.

Inace ona je ovdje pricala o jakoj konekciji izmedju nje i njenog decka ali fundamentalni aspect svake veze (sex) zapinje
Interesantno je to procitat jer u mom svijetu to je totalna zbunjola. Ako sex ne valja onda je veza osudjena na propast from the start.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 14:09   #45
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ova recenica uopce nema smisla. Ne ulazim niti pitam o cemu se radi al ne mozes rec da ti on ne moze pruzit nesto sto ti zelis jer te on voli
Maddona whore complex.
Guglaj.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 14:24   #46
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pa ja nisam ni pitao o cemu se radi, niti me zanima. Ja polazim sa percepcije 'voljenja'
Ne mozes rec da te partner voli jer nece da ti ispuni taj dio veze (koja je jako bitna). Ako nisi seksualno zadovoljan onda je to veliki problem u vezi i uvjek ce biti prisutan i ispoljavat ce se kroz druge aspekte.
Da je rekla njegov moral ili racionalno razmisljanje s obzirom na posljedice (bilo fizicke ili psihicke) ili bilo sta ... to bi bilo ok.

Inace ona je ovdje pricala o jakoj konekciji izmedju nje i njenog decka ali fundamentalni aspect svake veze (sex) zapinje
Interesantno je to procitat jer u mom svijetu to je totalna zbunjola. Ako sex ne valja onda je veza osudjena na propast from the start.
Pa očito možeš kad je ona tako napisala. No nije stvar u tome. Rekla ja da nije raspoložena o tome ,a ja se osećam odgovornim jer sam to istakal i prvi upital. A ne volim raspredat o nečemu kada autora nema ili ne želi o tome razgovarat. To mi je nepristojno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 14:25   #47
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Rekla je da ne želi o tome. Jasno i glasno. Nema potrebe za daljnim pitanjima.
Hvala ti, poštuješ tuđe granice

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ova recenica uopce nema smisla. Ne ulazim niti pitam o cemu se radi al ne mozes rec da ti on ne moze pruzit nesto sto ti zelis jer te on voli
Ova rečenica MENI uopće nema smisla. ULAZIM i PITAM o čemu se radi ali KAKO MOŽEŠ reći da ti on ne može pružiti nešto što ti želiš jer te on voli?

Treba imati muda za biti jasan. Još više za poštivati drugog.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pa ja nisam ni pitao o cemu se radi, niti me zanima. Ja polazim sa percepcije 'voljenja'
Ne mozes rec da te partner voli jer nece da ti ispuni taj dio veze (koja je jako bitna). Ako nisi seksualno zadovoljan onda je to veliki problem u vezi i uvjek ce biti prisutan i ispoljavat ce se kroz druge aspekte.
Da je rekla njegov moral ili racionalno razmisljanje s obzirom na posljedice (bilo fizicke ili psihicke) ili bilo sta ... to bi bilo ok.

Inace ona je ovdje pricala o jakoj konekciji izmedju nje i njenog decka ali fundamentalni aspect svake veze (sex) zapinje
Interesantno je to procitat jer u mom svijetu to je totalna zbunjola. Ako sex ne valja onda je veza osudjena na propast from the start.
Neće da ispuni? Pa da je tako jednostavno onda ne bih ni bila zadnjih 8 godina s kretenom koji neće ispunjavati moje želje, niti uzeti u obzir, niti pokušati.
Zapinje?
Odakle ti takva ideja? Zato što TI nešto ne razumiješ onda je to neispravno?
Ništa, onda ja nastavljam lagano prema toj propasti koja me čeka od samog starta a ti se odsad slobodno prepusti psihoanaliziranjem mog odnosa i predviđanjem propasti. Baš si konstruktivan.


Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Maddona whore complex.
Guglaj.
Pao si mi u očima.
Pretpostavljam da ti nije ni važno pa mislim da će i meni prestati biti važno.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 14:41   #48
Nakon što je pala početna zaljubljenost i nakon što je došao život parovi mogu otići u dva smjera.
Razviti pojam prave, iskren ljubavi, međusobne kompatibilnosti koja je bitna u onim lošim trenucima koji se naravno događaju da bi u istima mogli zajedno takve probleme i prebroditi.

Ili otići u sferu opstanka u nekom odnosu u kojoj se prava ljubav iz one početne zaljubljenosti nije nikada razvila iz prostog razloga jer nije bilo dovoljno elemenata za njezin razvitak, a onda tu postoji onaj "kaos" koji se redovito događa.

Ili ljudi žive zajedno, a realno ne žive, nego samo "ispunjavaju" određene obveze, a sa druge strane imaju dodatne živote koje ih "kao ispunjavaju" ili se pretvore u dva fikusa koja eto tako životinjare cijeli život na koji se kasnije toliko naviknu, da niti ne znaju da postoji mogućnost boljeg jer...naprosto se ne usude ništa promijeniti iz xyz razloga.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 14:43   #49
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post


Neće da ispuni? Pa da je tako jednostavno onda ne bih ni bila zadnjih 8 godina s kretenom koji neće ispunjavati moje želje, niti uzeti u obzir, niti pokušati.
Zapinje?
Odakle ti takva ideja? Zato što TI nešto ne razumiješ onda je to neispravno?
Ništa, onda ja nastavljam lagano prema toj propasti koja me čeka od samog starta a ti se odsad slobodno prepusti psihoanaliziranjem mog odnosa i predviđanjem propasti. Baš si konstruktivan.
Opa neko je jako senzitivan i odmah prelazi u agresivnu defanzivu
To mi je definitivno sve reklo

Sretno
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 15:03   #50
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Opa neko je jako senzitivan i odmah prelazi u agresivnu defanzivu
To mi je definitivno sve reklo

Sretno
Opa, netko strašno generalizira i pokazuje kako je spreman stvarati isključive stavove na temelju niti jedne poznanice već isključivo pretpostavke. Gledaj, znam se i ja igrati psihologije i ovu igru koju igraš sam pročitala tamo negdje s 15. Na meni se ta igra vježbala jako dugo, negdje tamo većinu mog života. Ne bih htjela generalizirati doduše pa pasti u napast da te odmah u startu proglasim površnim i tužnim bićem. Ostavljam čak prostora da možda nisi.

Naravno da sam senzitivna i da si me povrijedio svojim bezobraznim arogantnim stavom zabadanja nosa (ali nisam ja uopće pitao), pa to sam JA Ali za to bi valjda trebao znati i pokoju drugu činjenicu o meni, zar ne?
I naravno da ću reagirati defanzivno, što sam trebala? Naguziti se? Dopustiti oh tebi uzvišenom da nastaviš sjeckati odnos s čovjekom KOJEG VOLIM i s kojim sam se povezala u svakom smislu, uključujući i onom seksualnom? I pričaš mi o percepcijama ljubavi a o tuđoj je stvaraš na temelju jednog pogleda. I zatim prognoziraš propast.
Ne, zbilja nisi pitao, bez ikakvog pitanja ili dozvole si uzeo jedan post, još gore, jednu rečenicu da bi se igrao percepcija tuđe ljubavi. Bar da si me štogod i upitao, osjećala bih se barem uključeno. Ali to bi značilo pružiti poštovanje.

Ne sviđaš mi se, ni tvoj pristup. Nemam ni želje srušiti svoju predrasudu. Molim te da mi se ne obraćaš.
Ili je to previše za tražiti i još ćeš pokoji put pokušati nahraniti svoj ego preko mene? Kad ignoriraš tuđe poštovanje obično, generalno, općenito, to znači da ne poštuješ ni samog sebe.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 15:06   #51
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Hvala ti, poštuješ tuđe granice


Ova rečenica MENI uopće nema smisla. ULAZIM i PITAM o čemu se radi ali KAKO MOŽEŠ reći da ti on ne može pružiti nešto što ti želiš jer te on voli?

Treba imati muda za biti jasan. Još više za poštivati drugog.



Neće da ispuni? Pa da je tako jednostavno onda ne bih ni bila zadnjih 8 godina s kretenom koji neće ispunjavati moje želje, niti uzeti u obzir, niti pokušati.
Zapinje?
Odakle ti takva ideja? Zato što TI nešto ne razumiješ onda je to neispravno?
Ništa, onda ja nastavljam lagano prema toj propasti koja me čeka od samog starta a ti se odsad slobodno prepusti psihoanaliziranjem mog odnosa i predviđanjem propasti. Baš si konstruktivan.



Pao si mi u očima.
Pretpostavljam da ti nije ni važno pa mislim da će i meni prestati biti važno.
Hold your horses

Zanima li nas realnost ili da zivimo u diznilendu gdje svi pricaju samo ono sto druga strana zeli cuti?

Tvoja izjava o tome da on nece nesto u seksu jer te jako voli je odlika muskaraca koji imaju taj kompleks.

Znaci li to da ga on ima?
Ne znaci.

Zar odmah moramo propitivati nasu medjusobnu naklonost?
Kod mene to nejde tak. Carke su samo carke, kad velim svoje mozemo ici dalje, ne propitujem odnos istu sekundu radi toga.
I da, ako ti nisam drag, zabole me za tebe, a ako jesam onda mi je ipak bitno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 15:12   #52
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Opa, netko strašno generalizira i pokazuje kako je spreman stvarati isključive stavove na temelju niti jedne poznanice već isključivo pretpostavke. Gledaj, znam se i ja igrati psihologije i ovu igru koju igraš sam pročitala tamo negdje s 15. Na meni se ta igra vježbala jako dugo, negdje tamo većinu mog života. Ne bih htjela generalizirati doduše pa pasti u napast da te odmah u startu proglasim površnim i tužnim bićem. Ostavljam čak prostora da možda nisi.

Naravno da sam senzitivna i da si me povrijedio svojim bezobraznim arogantnim stavom zabadanja nosa (ali nisam ja uopće pitao), pa to sam JA Ali za to bi valjda trebao znati i pokoju drugu činjenicu o meni, zar ne?
I naravno da ću reagirati defanzivno, što sam trebala? Naguziti se? Dopustiti oh tebi uzvišenom da nastaviš sjeckati odnos s čovjekom KOJEG VOLIM i s kojim sam se povezala u svakom smislu, uključujući i onom seksualnom? I pričaš mi o percepcijama ljubavi a o tuđoj je stvaraš na temelju jednog pogleda. I zatim prognoziraš propast.
Ne, zbilja nisi pitao, bez ikakvog pitanja ili dozvole si uzeo jedan post, još gore, jednu rečenicu da bi se igrao percepcija tuđe ljubavi. Bar da si me štogod i upitao, osjećala bih se barem uključeno. Ali to bi značilo pružiti poštovanje.

Ne sviđaš mi se, ni tvoj pristup. Nemam ni želje srušiti svoju predrasudu. Molim te da mi se ne obraćaš.
Ili je to previše za tražiti i još ćeš pokoji put pokušati nahraniti svoj ego preko mene? Kad ignoriraš tuđe poštovanje obično, generalno, općenito, to znači da ne poštuješ ni samog sebe.
Wow... post dug kao kobasica... bacas drvlje i kamenje, resetas uvrede i predrasude a onda na kraju pitas: molime te ne obracaj mi se

ok, no problem. Tvoja neka bude zadnja.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 15:23   #53
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Hold your horses

Zanima li nas realnost ili da zivimo u diznilendu gdje svi pricaju samo ono sto druga strana zeli cuti?

Tvoja izjava o tome da on nece nesto u seksu jer te jako voli je odlika muskaraca koji imaju taj kompleks.

Znaci li to da ga on ima?
Ne znaci.

Zar odmah moramo propitivati nasu medjusobnu naklonost?
Kod mene to nejde tak. Carke su samo carke, kad velim svoje mozemo ici dalje, ne propitujem odnos istu sekundu radi toga.
I da, ako ti nisam drag, zabole me za tebe, a ako jesam onda mi je ipak bitno.
Poštovanje, takt i pristup Flat. O tome se radi. Nema moj muškarac nikakav kompleks nego ja imam puno problema. Povezujemo se u intimnom seksu.
Kad nakon onakvog posta pročitaš Maddona whore complex-tvoj je došao kao još jedno zabadanje nosa a ne prezentacija problema. Nisam u jedan tren mogla povjerovati kako je to moguće a baš smo se nekako zbližili a onda sav taj razgovor o dobroti i osveti i ovome, onome...Drag si mi, onaj drugi me iznervirao
Valjda si mogao do sad primjetiti da sam "mrvicu" emotivnija osoba
Sad mi je i drago u biti, sad si mi još draži. I ti i joshua.
Problem koji imam, da sam željela o njemu pobliže pričati spomenula bih to, ne osjećam na tom polju da mi treba nečija pomoć. Barem ne od onih koji me, uz poštovanje, ipak ne poznaju dovoljno duboko, uz svu moju otvorenost.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 12:17   #54
Uf, da.
S početnom zaljubljenošću sve krene. Upoznaš nekoga, on te osupne svojim forama ili izgledom ili osmijehom i preslikaš na njega sve što si ikad htjela imati ili biti.

Onda skužiš da on dolazi iz nesretne obitelji, da ima komplekse, pati od nesanice i da je hrpu toga skrivao jer se bojao da ga nećeš voljeti.
Ko neko uplašeno mače koje nema povjerenje u ljude.

I nakon što vidi da si i dalje tu, nakon što si doznala njegove najmračnije strahove, sranja i tjeskobu, stvara se ljubav, povjerenje, posvećenost.
On je u punom smislu tvoj PARTNER.
Partner kroz život. U međuvremenu spoznaješ što je uopće život.

Problem kod mladih ljudi je to holivudsko serviranje bajkovite ljubavi u kojoj je svaki dan kineska Nova godina, vatrometi i spektakli. On ti mora kupiti novu haljinu i odvoditi te svaki dan na novo mjesto gdje će ti sonetima opjevavati vašu ljubav.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 14:31   #55
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ova recenica uopce nema smisla. Ne ulazim niti pitam o cemu se radi al ne mozes rec da ti on ne moze pruzit nesto sto ti zelis jer te on voli
Ima, i ja sam to čula od muža..... Mada, da, točno, možda je pravo pitanje jesu li muškaarci, ili ljudi uopće, baš uvijek smisleni?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 15:00   #56
Jel isto kad ti muž kaže dušo, ne mogu ti kupit motor jer te volim i bojim se za tvoj život i dušo, ne mogu ti šaptat prostote dok se seksamo jer te volim?
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 16:48   #57
Objasnit ću vam, vidim da se neki muče da shvate. Baš im je to važno. Žele pomoći, sigurna sam. (nadam se da će moje iskustvo pomoći nekoj drugoj da posloži svoje kockice i bude sretna)

Dakle, kao dijete imala sam manju traumu koja je ostala urezana u moje pamćenje i "progonila" me u snovima čitav moj razvoj. Uz to sam odrasla pokraj osobe koja...ne voli žene (čitaj, ni dan danas ih ni najmanje ne razumije ili podnosi).
U mojoj glavi je bio konflikt, ljubav prema sebi i svojim sposobnostima a gađenje prema ženskosti i seksualnosti (sve su žene drolje i jedino što im treba je tintilinić, kuća koju će čistiti i muškarac kojeg će služiti). To je otišlo do te mjere da sam se osjećala pomalo i kao muško jer nisam vidjela soluciju sebe kako čistim i stojim kući odgajajući djecu (sad mi preporučite operaciju spola) a sve da izbjegnem ono što me unutra tištilo. Kako prihvatiti sebe dok ti netko neprestano, svakom podmuklom prilikom pod krinkom istine ukazuje na sve tvoje mane? Da sam izuzetno sposobna sam dokazala pa me na tu "bazu" nije mogao uloviti. Lovio me na ženskost. Dobivala sam podvojene poruke da ne bude preočito ali to vam ovdje neću opisivati jer je tema za psihologiju. Vrlo kratko- podvojene tako da ipak volim jer ako volim onda i vjerujem a ako vjerujem onda i slušam-usađujem.

Vi ženomrsci ćete najbolje znati, znate ono kad pogledate ženu i sve što vam se mota po glavi je seks? E, a onda kažete- ajme kakva drolja nakon što vas je odbila. Jer ste vi uzvišeni u svojoj seksualnosti, naravno, a žena je prljava. (jebem vam mater da vam jebem mater od ovog trena do vječnosti)
Od danas sam mrzitelj ženomrzaca.
Kako nisam imala ženski uzor u životu a nisam baš htjela ni mrzjeti samu sebe, to sam potisnula. I prebacila na maštarije. Nisam upala u ekstreme gdje uzbuđenje postižem isključivo "gadarijama" ali sam upala u određeni problem. Ignorirala sam godinama, to jest, nisam ignorirala nego nisam znala kako da to riješim, nisam čak ni znala da imam problem.

Sve sam definirala osim zašto je to tako, nešto mi je nedostajalo, a jučer, nakon cca 37 sati bez sna i hrane, mozgajući i mozgajući, ulazeći u svoje djetinjstvo i sebe-napokon sam sve posložila. Bila sam euforično sretna ali euforija je bila manjak sna.

Nije vam jasno kako netko tko nekoga voli ne može nešto napraviti iz ljubavi? Ponosna sam što imam muškarca koji nikada ženu ne bi mogao poniziti a KAMOLI onu koju voli. Da li vam je jasnije? Poniženje. Ne šamari, ne malo vezivanja, ne malo dirty talka- poniženje. To sam željela. (nakon sinoć odjednom više niti najmanje takvo što ne želim) Da li vam je jasna razlika između poniženja i dominacije ili da vam i to objasnim?

A u njegovim očima želju da me ponizi nikad nisam vidjela (željela sam, da hrani ego preko mene, da me gleda kao niže biće, sve sam to u njegovim očima željela vidjeti). Jesam u tuđim očima, u mnogo mnogo tuđih očiju (i zapisanih riječi) što je u meni izazivalo bijes- ali u njegovima srećom nisam. Ne moramo u životu dobiti sve što želimo jer možda to i nije ono što nam TREBA.

Hvala mom muškarcu, veliko mu hvala što je najbolji Čovjek kojeg ja poznajem i što, iako je dao sve od sebe, ipak nije uspio prelomiti ljubav i dati mi prezir i poniženje na koje sam navikla većinu života. I sad sam tako sretna zbog toga jer mislim- da je uspio u tome da bi zapravo vrlo vjerojatno i izgubio dio sebe. Možete li povezati ili vam treba detaljnije objašnjavati?

Eto, karte na stolu, nismo u lala landu nego u svijetu realnosti. Jedino što mi nije jasno je zašto bi itko i pomislio da ja nemam nikakvog problema u životu, ili da, ako ga slučajno i spomenem to znači da očekujem od vas neko rješenje? I zašto je vaša ideja iskrenosti to da pod pritiskom izvlačite stvari iz čovjeka? Zar nije ljepše dozvoliti čovjeku da sam podijeli ono što želi na miran i iskren način?
Sram vas bilo.

Etogac, radujte se narodi, evo malo sočnosti. Ako može, ja bih barem kost da mi ostane.

Da ipak budem on topic. Problem seksualne prirode u vezi. Ovaj moj problem nas nije udaljio nego približio, iako nam je radilo frustraciju nismo dali da to utječe na našu bliskost. Nije problem u njemu bio nikada već u meni i za sve djevojke koje imaju problema u vezi na tom polju, jedno je biti kompatibilan, drugo je kada ti kao žena imaš neki problem koji ti zapravo nijedan muškarac umjesto tebe neće riješiti. Stvari se raspadaju onda kad prestane komunikacija. Jer se tako udaljuješ. Stvari se raspadaju onda kad očekuješ . U redu je očekivati potporu i još neke stvari, zapravo, u normalnom odnosu to se ne treba očekivati jer se daje. Sve ostalo je pokušaj modeliranja i to je još jedan od razloga zašto se raspada. Raspada se možda i najviše onda kad nema poštovanja jer to, između ostalog, znači i da nema prihvaćanja.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 17:13   #58
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Objasnit ću vam, vidim da se neki muče da shvate. Baš im je to važno. Žele pomoći, sigurna sam.
Nepotrebno je bilo kakvo opravdanje za bilo kaj napisanoga od strane bilo koga. Ipak smo na forumu. No mislim da je tvoj "strah"neopravdan.Ipak su ovdje večina fini ljudi jednostavnih karaktera koji nikome zlo ne žele. Ja sam se bojal da se dela o tko zna kakvim tvojim željama da ti on dela.Ono leteće vatrene igračke,kolci, lateksi i slično. A ono nula bodova. Fin i kulturan čovjek i fina i kulturna dama.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 17:48   #59
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Uf, da.
S početnom zaljubljenošću sve krene. Upoznaš nekoga, on te osupne svojim forama ili izgledom ili osmijehom i preslikaš na njega sve što si ikad htjela imati ili biti.

Onda skužiš da on dolazi iz nesretne obitelji, da ima komplekse, pati od nesanice i da je hrpu toga skrivao jer se bojao da ga nećeš voljeti.
Ko neko uplašeno mače koje nema povjerenje u ljude.

I nakon što vidi da si i dalje tu, nakon što si doznala njegove najmračnije strahove, sranja i tjeskobu, stvara se ljubav, povjerenje, posvećenost.
On je u punom smislu tvoj PARTNER.
Partner kroz život. U međuvremenu spoznaješ što je uopće život.

Problem kod mladih ljudi je to holivudsko serviranje bajkovite ljubavi u kojoj je svaki dan kineska Nova godina, vatrometi i spektakli. On ti mora kupiti novu haljinu i odvoditi te svaki dan na novo mjesto gdje će ti sonetima opjevavati vašu ljubav.
Ja imala jednog takvog. I prihvatila sve te mane pa je tek onda podivljao kada je skuzio da bi to mogla biti ljubav jer nije znao s njom.

Zbog porodicne situacije, nesigurnosti, nepovjerenja, strahova.

Ne bih ja vise voljela to. Svaka cast svakom ko bi. Jedno je imati mane, drugo biti udaren u glavu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 18:08   #60
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nepotrebno je bilo kakvo opravdanje za bilo kaj napisanoga od strane bilo koga. Ipak smo na forumu. No mislim da je tvoj "strah"neopravdan.Ipak su ovdje večina fini ljudi jednostavnih karaktera koji nikome zlo ne žele. Ja sam se bojal da se dela o tko zna kakvim tvojim željama da ti on dela.Ono leteće vatrene igračke,kolci, lateksi i slično. A ono nula bodova. Fin i kulturan čovjek i fina i kulturna dama.
Nikakvo opravdanje-objašnjenje.
Da, većina su baš divni ljudi. Svakome žele sve najbolje. Naravno. Pa zar misliš da sam imalo posumnjala u to?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.