Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2006., 15:04   #41
Quote:
Natch kaže:
predavao je na politologiji u zagrebu.

znam. što je urnebesno smiješno budući da niti jedan dio njegova formalnog obrazovanja s politologijom nema veze


nda.

meni je on car. a to što izlazi van, for d rekord, izlazi zato što:
a) lektori se ne usuđuju dirnut njegove tekstove jer ih onda on nasapuna
b) urednici često ne skuže podvalu
c) njegove je tekstove jezivo teško kratiti

ja volim njegovu metatekstualnost i zajebanciju. i volim kaj se iz aviona kuži kaj si on o tome misli.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:06   #42
pa da, boli ga kurac i to je ok stav.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:08   #43
Quote:
plavva kaže:
znam. što je urnebesno smiješno budući da niti jedan dio njegova formalnog obrazovanja s politologijom nema veze
pa i ne mora imati. on je tamo bio gostujuci profesor.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:09   #44
Kakvo crno skraćivanje? Pa to su vijestice od par rečenica
A ako se njega ne dira, ni kod takvih bizarnih stvarčica jer je "sveta krava", onda smo na nižim granama nego sam to mislila
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:11   #45
Quote:
crtica kaže:
Kakvo crno skraćivanje? Pa to su vijestice od par rečenica
A ako se njega ne dira, ni kod takvih bizarnih stvarčica jer je "sveta krava", onda smo na nižim granama nego sam to mislila
Ma nije to zato jer je sveta krava, nego što zna više od onih koji bi ga korigirali.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:14   #46
Quote:
Knjiga kaže:
Tomic je poklopio prijatelje zivotinja iz razloga sto je "in origin" seljacina, pa ga zivotinje potsjecaju na seosko dvoriste i zemljani pod kuce u kojoj je odrastao i od cega hoce pobjeci i u mislima !
Kako je s tobom po tom pitanju ili jos uvijek cupas noge i krila kukcima ?
He he, ima i urbanih seljačina. Pogledaj si topik "Psihološki sklop klaoničara" na podforumu Psihologija pa ćeš vidjeti kako su Krvnik i ostali iskasapili ishitrene argumente za aktivosti Prijatelja životinja. Ne da mi se voditi opet istu priču, kad je u stvari sve jasno.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:14   #47
Quote:
Emericzy kaže:
Ma nije to zato jer je sveta krava, nego što zna više od onih koji bi ga korigirali.

tako je

jer poslije nazove i zamoli objašnjenje intervencije
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:17   #48
Tanja Torbarina je carica! Ostali joj nisu ni do koljena,il pametuju il pljuju po jednima dok se drugima uvlače u guzicu
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:19   #49
meni je torbarina dosadna, ima tako nekakav prizemni, da ne kazem prostacki humor.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:21   #50
Quote:
ja volim njegovu metatekstualnost i zajebanciju. i volim kaj se iz aviona kuži kaj si on o tome misli.
Akos e govori o Beškeru, ja to kod njega ne volim. Pa kakvo je to novinarstvo. Mislim, ako to radi i u člancima koji nisu kolumne, vijestima itd.
To je novinarstvo tipa Fox TV Americi. Mislim da se to ne msije očito vidjeti. Može biti satirično i ironično i sve to, ali kada postane preočito, onda je to za mene palac dolje.

Quote:
A ne predaje li on novinarima na Filozofskom? I ne piše li knjige o etici u novinarstvu?
Pa predavao je na filozofskom u Zagrebu, pa je poslo studente u Sabor da uzmu imovinske kartice od zastupnika, pa je izbila afera jer su ih stjherali, i onda je dao otkaz. Tak neka.

Quote:
nda.

meni je on car. a to što izlazi van, for d rekord, izlazi zato što:
a) lektori se ne usuđuju dirnut njegove tekstove jer ih onda on nasapuna
b) urednici često ne skuže podvalu
c) njegove je tekstove jezivo teško kratiti

ja volim njegovu metatekstualnost i zajebanciju. i volim kaj se iz aviona kuži kaj si on o tome misli.
I zatko što ga ljudi čitaju valjda. Sigurno više nego Butkovića.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:23   #51
Quote:
Natch kaže:
meni je torbarina dosadna, ima tako nekakav prizemni, da ne kazem prostacki humor.
Na roštilju mesa razna,
moja glava nije prazna
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:23   #52
Quote:
goranbo kaže:
I zatko što ga ljudi čitaju valjda. Sigurno više nego Butkovića.
Ma, čitaju puno i Butkovića. Ljudi se vole uzrujavati. Onda pizde doma ženi deset minuta, smire se i osjećaju se puno bolje.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:24   #53
Željko Malnar je najbolji novinar.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:27   #54
Quote:
goranbo kaže:
Akos e govori o Beškeru, ja to kod njega ne volim. Pa kakvo je to novinarstvo. Mislim, ako to radi i u člancima koji nisu kolumne, vijestima itd.
To je novinarstvo tipa Fox TV Americi. Mislim da se to ne msije očito vidjeti. Može biti satirično i ironično i sve to, ali kada postane preočito, onda je to za mene palac dolje.



Pa predavao je na filozofskom u Zagrebu, pa je poslo studente u Sabor da uzmu imovinske kartice od zastupnika, pa je izbila afera jer su ih stjherali, i onda je dao otkaz. Tak neka.



I zatko što ga ljudi čitaju valjda. Sigurno više nego Butkovića.
inoslav bešker NIJE predavao na filozofskom, nego na fakultetu političkih znanosti.
tko je sad površan?
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:30   #55
nnnn-nitko, nitko nije površan, brrrrr
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:33   #56
Super mi je priča za Beškera kada je Ivan Pavle umro, on je već imao 16 stranica (sic!) teksta spremnog za tu situaciju, tako da je Jutarnji bio jedina novina u RH koja nije morala ono večer ništa pisati, već kratiti.
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 16:58   #57
Quote:
zamiel kaže:
Super mi je priča za Beškera kada je Ivan Pavle umro, on je već imao 16 stranica (sic!) teksta spremnog za tu situaciju, tako da je Jutarnji bio jedina novina u RH koja nije morala ono večer ništa pisati, već kratiti.

naučio lekciju s titom
a i nije jedina novina
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 17:05   #58
Quote:
plavva kaže:
naučio lekciju s titom
a i nije jedina novina
slazem se. mislim da vecernji ima jace sluzbe za takve situacije
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 17:19   #59
Quote:
plavva kaže:
naučio lekciju s titom
a i nije jedina novina
Joj, sad ćemo lovačke priče slušat

Nego, što Rudanica više ne piše za Nacional?
Za razliku od dosadnog Ferića...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 17:45   #60
Quote:
kategorikus kaže:
tanja torbarina, legenda legenda
a zašto nju svi mrze?
i usput kradu njezine dosjetke.
neku večer u prolazu bacih pogled na Tv, kad tamo Pervan napravio cijeli skeč iz jednog Tanjinog prastarog štosa.
car_je_gol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.