Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2015., 00:45   #1421
Quote:
SteveMqueen kaže: Pogledaj post
Ona talijanska lista Sota radi odlicno! Jos jednom hvala
Drago mi da cujem to nekad ostanem do kasno pa nadjem nesta dobroga .. ima nasih sportskih kanala u stranim listama ... samo ko bi ih sve povezao mislim na strimere i restrimere jedni od drugih kradu hahaha da ne vjerujete .... do skoro sam tvrdio da ono sto je javno postano ne vrijedi ni pokrenut strim a kamoli gledati .... misljenje sam nedavno promijenio jer.... ima dosta lista koje su pale u zaborav .... oni koji su duze vrijeme u ovim vodama mogu naici na kvalitetne nase domace liste sa svim kanalima bivse EX YU ..... u to sam se uvjerio .... oni koji su dobili listu sa MAC adresom ta lista radi fenomenalno
Pozdrav
SOTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 00:49   #1422
Quote:
oblivian kaže: Pogledaj post
gle stari ja imam slicnu varijantu i to mora raditi bez hebenih drivera iz tvoje price. pa ak je denon spojen na htpc drito hdmi-em kakve veze ima tv koji je IZA denona
odi lijepo u denonu menu/manual setup/hdmi setup i tu imas
HDMI audio out.... tebi je to vjerojatno na TV
a ti prebaci na AMP
Naravno da je HDMI AUDIO OUT uvijek na AMP, jer amp vozi zvučnike. Prilično mi je velika razlika između samostojećih zvučnika i onih piceka u televizoru.
No, pogledao sam da nije slučajno denon neš poludio pa kad ugasim TV odlučio promjenit tu postavku, ispada da nije, sve ostaje na svom mjestu.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 14:56   #1423
sota, kako ti se zove addon na kodi tv?
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 16:01   #1424
....za bikerdaysa i natka....svi srpski kanali rade dvadesetak sekundi i onda pukne link,od kad pratim ovu temu nijedan srpski kanal mi nikad nije radio kako treba,pogotovo Pinkovi,,da li i ostali forumasi imaju slicnih problema?da nemaju oni neku zastitu ili se jednostavno ne mogu pratiti kod nas?
cult 828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 19:21   #1425
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
sota, kako ti se zove addon na kodi tv?
Koristim listu koju sam sebi sam kreirao sa oko 2500 Tv programa ... ako mislis na slike kanala koje sam slikao u kodi......
Pozdrav
SOTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 21:02   #1426
Instalirao sam Windows 8.1 na HTPC i sad više ne mogu upaliti računalo + Kodi pomoću Kodi Remote aplikacije na mobitelu pritiskom na Wake Up. Prije toga sam držao gore Windows 7 i sa njime sam mogao paliti i gasiti HTPC/Kodi sa mobitelom, ali je to bilo malo problematično jer se nekad odlučio upaliti sam od sebe. No sad na Win8.1 neće uopće. Sve postavke u kodiju su iste (dakle bonjour uključen i sve to), tako da sumnjam na neke postavke u Windowsima koje me blokiraju. Zna li itko o čem se radi?
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 21:12   #1427
Provjeri je li ti u Device manageru na mrežnoj kartici pod "Power Management" podešeno "Allow this device to wake the computer".
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 21:55   #1428
Quote:
SOTA kaže: Pogledaj post
Koristim listu koju sam sebi sam kreirao sa oko 2500 Tv programa ... ako mislis na slike kanala koje sam slikao u kodi......
Pozdrav
ma mislim dal imaš neki program koji mogu instalirat, npr. natko ima croatia on demand. kako se tvoj zove? ili imaš listu na navi-x?

Quote:
cult 828 kaže: Pogledaj post
....za bikerdaysa i natka....svi srpski kanali rade dvadesetak sekundi i onda pukne link,od kad pratim ovu temu nijedan srpski kanal mi nikad nije radio kako treba,pogotovo Pinkovi,,da li i ostali forumasi imaju slicnih problema?da nemaju oni neku zastitu ili se jednostavno ne mogu pratiti kod nas?
i kod mene isto. ovi srpski kanali traju pola minute i prekinu, sport klub arena skysport traje po par sekundi i prekine. isto i eurosport
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 02:22   #1429
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Provjeri je li ti u Device manageru na mrežnoj kartici pod "Power Management" podešeno "Allow this device to wake the computer".
Podesio sam, ali i dalje neće. Nemrem skužit koji mu je vrag.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 16:33   #1430
RadioTunes na MyGica

ekipo koristim RadioTunes na MyGica mediacentru. Već nekoliko dana ne radi, ima li tko kakav info?
Hvala unaprijed.
Pooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 17:28   #1431
Evo jucer instalirao kodi na mob i lap....kao pocetniku molim par savjeta za kodi i dal poalstoji li kakva aplikacija za smart tv samsung 2014.g.?....da se gleda preko tih linkova,te kako ih staviti.Hvala.

3/32 LG G3
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 18:13   #1432
Pozdrav svima!

Nedavno sam instalirao kodi i Croatia on demand add on, zanima me zašto ne rade arene i sk-ovi?
__________________
once i gave up women and alcohol, it was the worst 20 minutes of my life
fatal-error is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 21:10   #1433
pomoc

Pozdrav Natko sto je sa balkanjem!(kud puklo da puklo)
milan39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 01:01   #1434
Quote:
milan39 kaže: Pogledaj post
Pozdrav Natko sto je sa balkanjem!(kud puklo da puklo)
Mislis na ovo ??
http://i66.tinypic.com/2f0fynb.png

Pozdrav
SOTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 08:11   #1435
Quote:
SOTA kaže: Pogledaj post
Mislis na ovo ??
http://i66.tinypic.com/2f0fynb.png

Pozdrav
Rijec je o croatia deimond stavka balkanje zdadnje dodano,nije radila serija pa je samo upit!
milan39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 17:03   #1436
pozz ljudi

mozda mi netko moze pomoc

instalirao sam openelec 6.0 odnosno zadnji stabilni kodi i sad nemogu skuzit zasto mi sam ne pretrazuje podnaslove nemogo moram otic na dowload.
i podnatpisi net izbacuju neku gresku a opensubtitles uopce ne postoje
tnx
carlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 18:27   #1437
Quote:
carlo kaže: Pogledaj post
pozz ljudi

mozda mi netko moze pomoc

instalirao sam openelec 6.0 odnosno zadnji stabilni kodi i sad nemogu skuzit zasto mi sam ne pretrazuje podnaslove nemogo moram otic na dowload.
i podnatpisi net izbacuju neku gresku a opensubtitles uopce ne postoje
tnx
Nema greske,samo probaj titlovi.hr,a sto se tice te greske ubaci super repo pa ako ti smeta onda ga makni dobices obnovu prijevoda!
milan39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 19:18   #1438
Imam problem sa arenama i sk-ovima, rade mi između 5 i 10 sekunde i onda me samo bace van. U device menageru mi je pod power managment aloowed to wake up computer... tak da je problem nkj drugo, molim pomoć
__________________
once i gave up women and alcohol, it was the worst 20 minutes of my life
fatal-error is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 20:50   #1439
Quote:
milan39 kaže: Pogledaj post
Nema greske,samo probaj titlovi.hr,a sto se tice te greske ubaci super repo pa ako ti smeta onda ga makni dobices obnovu prijevoda!
tnx

ubacio sam super repo i dobio opensubtitles ali i dalje podnatpisi javljaju gresku. a nekuzim kak stavit da kad krene film automatski trazi titlove a ne da moram svaki put ic na preuzimanje. u starom kodiju je to bilo automatski
carlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 21:57   #1440
system-video-subtitls-auto download first subtitl kodi15.2 pozz.
dragan9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.