Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 22:36   #41
Pozdrav Masal i svima ostalima. Drago mi je da pišete o Ozdžanu. Meni se dopao u seriji koja je odavno prikazivana na TV Pink Haziran gecesi. Odustala sam nakon nekog vremena, jer su pomerali vreme emitovanja kako im se prohte, a kasnije sam saznala za tragičan kraj, pa mi se nije dalo nastaviti na netu. Ali glavni par i divnu muziku sa uvodne špice još pamtim.



Kasnije sam odgledala njegove filmove Evim Sensin i Su ve ateš, gde je jako dobar.

Zanima me kakva će biti ova serija. Ima još glumaca pored njega koji mi se dopadaju. Baš mi žao štoće Begum uloga po svoj prilici biti negativna. Meni ona nekako bolje ide uz Ozdžana nego Hatidže. Možda da su im zamenili uloge. No šta bi bilo da je bilo? Neyse.
Pratiću šta se ovde piše, pa možda se i primim jednog dana ako bude prevedena.
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 23:18   #42
Malo o ljubavi izmedju njega i supruge...ljubavi kojoj ce uskoro doci kraj...





Kako to moj dragi voli reci dok me hrani - zena je, kao i ptica, istinski tvoja onda kad ti jede iz ruke...



Poljubac...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 23:49   #43
M@3X, draga, lepi su ti gifovi no ne sviđa mi se poljubac.
Mlak je...
Džaba dobro hrani, kad dobro ne ljubi.
Zar je ljubav već počela da se hladi, a tek smo kod...

Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Jocuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 00:25   #44
Pa onu pravu ce sigurno ljubiti bolje.
Sve mi se cini da izmedju njega i surogat majke nece nedostajati strasti (bar se nadam, onako, u turskim okvirima).



Bogme fino su poceli.
U prvoj ono hvatanje u polju...u drugoj ovaj zagrljaj s ledja (ma sigurno je opet od neceg stiti, ali dobro izgleda)...desava se nesto, ne otezu kao gladan znate vec sta...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 10:44   #45
Dobro jutro.
Danas nova epizoda.

__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 16:45   #46
Quote:
zambak32 kaže: Pogledaj post
Pozdrav Masal i svima ostalima. Drago mi je da pišete o Ozdžanu. ......

Pratiću šta se ovde piše, pa možda se i primim jednog dana ako bude prevedena.
Hoşgeldin
Mi gledamo online i komentiramo,ne zna se hoće li biti prijevoda,zasad...


Quote:
Jocuska kaže: Pogledaj post
M@3X, draga, lepi su ti gifovi no ne sviđa mi se poljubac.
Mlak je...
Džaba dobro hrani, kad dobro ne ljubi.
Zar je ljubav već počela da se hladi, a tek smo kod...
Poljubac vlasnika plantaže u polju punom berača ... teško da bi ju odvukao u grmlje
Osim toga,puna usta šipka...ja radije da su ostali na ovom dodiru usana

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Pa onu pravu ce sigurno ljubiti bolje.
Sve mi se cini da izmedju njega i surogat majke nece nedostajati strasti (bar se nadam, onako, u turskim okvirima).

https://i.imgflip.com/daa04.gif

Bogme fino su poceli.
U prvoj ono hvatanje u polju...u drugoj ovaj zagrljaj s ledja (ma sigurno je opet od neceg stiti, ali dobro izgleda)...desava se nesto, ne otezu kao gladan znate vec sta...
Nekako imam osjećaj da se odnos između njih pokvario nakon nesreće...on se osjeća krivim što je izgubila bebu,a ona je opterećena time i vjerojatno mu u podsvjesti zamjera.....očito je psihički traumatizirana tim gubitkom djeteta,zato i one silne tablete što je sasula sa balkona...veli,ionako ništa ne pomažu...obišla sve moguće liječnike da ponovo zatrudni,bez rezultata...
Nemogućnost da se dobije dijete je inače velik teret za brak,često stradavaju odnosi...a naročito u ovakvoj situaciji....vole se oni ali njena želja za djetetom je primarna,čini mi se,a Kahraman je više pod teretom krivnje i ne želi da ona pati.Zato je i rekao roditeljima na onom ručku,nakon što mati izbaci "željicu" za unukom,nasljednikom obiteljske loze i biznisa,da ne želi da iko više spominje dijete i uzrujava Defne.Oni su se pomirili s time da djeteta neće biti i cijela obitelj to treba prihvatiti.

Za strast nisam sigurna,bojim se da će biti više patnje i suza.Naročito spletki -yenge Sukran je jako povrijeđena predavanjem nara Kahramanu čime je otac indirektno njega izabrao kao nositelja i nasljednika obiteljskog imperija.
Još kad se ispostavi da je Elif Keremova tiha patnja,sigurno će se poremetiti i odnos sa ujakom kojeg do sad doživljava drugim ocem.
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 16:56   #47
Danas GECCE


Defne çocuk sahibi olabilecek mi?

zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:27   #48
A znala sam ja da je onaj zagrljaj zastitnicki i u svrhu spasavanja djeve iz nevolje, ali lijepo ga je bilo vidjeti.

klik za vecu sliku


__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:25   #49
Odlična epizoda,sve bolji rejting

__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 00:11   #50
Kako znas rejting?
Jesu to oni rejtinzi kao iz sata u sat ili je nesto drugo u pitanju?

Pitam zbog Emaneta.
Malo me brine kakva ce biti gledanost.

__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 22.10.2014. at 01:32.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 02:31   #51




__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 11:54   #52
Kaderimin Yazıldığı Gün je jedina serija koja je uspijela da skine sa trona onog Kucuk agu (Bogu hvala).
U AB i ABC1 su zirve, u totalu između KA (koji je prvi) i njih koji su drugi nije neka velika razlika (6.47-6.27) tako da vec sljedece sedmice ocekujem zirve i u totalu.


Total:
2 .KADERIMIN YAZILDIGI GUN 6.27

AB:
1. KADERIMIN YAZILDIGI GUN 6.05

ABC1:
1. KADERIMIN YAZILDIGI GUN 7.11



Ozcan bira dobre poslove: prvo Karagul, pa sada ovaj.

Moja mama gleda i kaze live i sviđa joj se serija, cak joj je i mrska Hatice dobra u ovoj kombinaciji sa Ozcanom (inace joj je sa Erkanom (kojeg također voli) bila drvena Marija )

Nego ko radi scenario za ovu seriju Znam da je okosnicu price uradila Sema Ali Erol (koja sada radi Aşkın Kanunu (Mustafa i Ceyda glume))

Matriksice za Emanet na FF procitah da ce ga zavrsiti

EDIT: u onoj I najavi ili se meni cini ili je ovo glas Arasa Buluta

http://www.youtube.com/watch?v=PVdi6z1HT88

EDIT: Nasla sam: njegov je glas. Hoce li on glumiti odraslog bebaca?
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 13:51   #53
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Matriksice za Emanet na FF procitah da ce ga zavrsiti
Bas citam i na drugim temama.

Ostvarilo se ono cega sam se bojala.

A ovdje se cini da scenaristi znaju svoj posao, znaju stvoriti napetost, a i glumci su dobri.
I meni je u Dili glumica, skupa sa onim glavnim glumcem, bila uzasna. A ovdje je uz Ozcana jedva prepoznah nakon 3 dana buljenja u slike i najave.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:42   #54
Današnji "Gecce" piše da je nova Ozcanova serija poremetila dosadašnji raspored na rejting listi.

Pridobio srca žena...

http://gecce.com/magazin/haber/kadin...can-deniz-dedi

Jocuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 02:35   #55
Iz najave za trecu epizodu...





naprijed-nazad...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 19:07   #56
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Iz najave za trecu epizodu...


https://i.imgflip.com/ddabs.gif


naprijed-nazad...
https://i.imgflip.com/dda09.gif
:klap: I like it

Daklem,druga epizoda još digla rejting ,serija na samom vrhu gledanosti ....puj,puj,puj da ne ureknemo....

Drže dobar tempo,zasad nema previše scena cmoljenja i patnje,ne razvlače scene sa onim beskrajnim kadrovima gdje niko ništa ne govori samo kamera ide od jednog do drugog a muzika sve dramatičnije bruji ...
Elif je dobro oblikovan lik,snažna je i odlučna.Kako se borila s onim manijakom od oca,nije ustuknula ni pred njim ni pred Mahsutom..tako ni sada nije pokleknula pred nevoljama i ucjenom Kiymet-hanim....Promislila je i odlučila prihvatiti ponudu,mada joj u startu bilo nezamislivo...realno je pogledala svoju situaciju,majka u zatvoru,nema para za odvjetnika,sestra treba operaciju srca,nema para ni za to...nema posla ni nikog na kog bi se oslonila,ona mora njima biti oslonac i potpora...svjesno je izabrala,svaka čast tako mladoj osobi.
Znamo da je kod Turaka ta žica požrtvovnosti urođena ženama,ali ne baš svima...samo pogledajmo Sukran,Yakubovu ženu Ta se nije oznojila ni za što i nije se odrekla ničeg,dapače želi još više....

Mahsutova opsjednutost njome će donijeti velike teškoće,naročito ako sazna da je trudna...Općenito mi malo nejasno kako će to odraditi a da sakriju od čitave obitelji,oca i Yakuba,da ne govorim o Sukran i njenim kćerima,ova starija što radi u Holdingu mi se čini ambiciozna i sposobna,za razliku od oca.

Behind the camera

__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...

Zadnje uređivanje masal : 23.10.2014. at 20:33.
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:54   #57
masal, super ti je tema, hvala!

Ozcan je veliki glumac, gledala sam ga dosad samo u filmovima, naravno u Evim sensin, Araf, Su ve Ates,
sve

Dočekala sam ruski prevod prve epizode, odlična je
A još se i dešava u Antakyji ... ko razume, shvatiće
Vidim da pišete o visokom rejtingu serije, eto, jednom bar da se složimo ja i turska publika

Glavnu glumicu nisam pre gledala, dobra je, ali ima jednu manu: odmah mi je delovala mnogo starije nego lik koji glumi - odem da proverim, kad ono - 31 godina Mlada devojka u Hatayu, uz to lepotica, teško da bi posle dvadesetak godina ostala neudata Ne shvatam zašto nije neka od mlađih glumica odabrana za tu ulogu, čitavih 10 godina viška ipak je teško zamaskirati ...
kraljicaletnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 12:50   #58
Evrem Deniz, Ozcan Deniz, Ercan Deniz







kad je ovo bilo.

Bugarke stavile. Druženje sa porodicom i prijateljima. Lepe slike.

Zadnje uređivanje zambak32 : 24.10.2014. at 12:57.
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:17   #59
Upravo sam pogledala 2. epizodu. U načelu sve je jasno. Malo mi fali prijevod razgovora ujaka i nećaka, ali pretpostavljam da je ujak nećaka odgovarao od odlaska u Hatay do Elif. Poslije Kerem saznaje da je Elif u Istanbulu.

Onu kosooku glumicu su dobro izabrali za kao kćer Yakuba i Sukre. Skoro da im je biološka kćer .

Kahraman je pravi kahraman, da ne kažem aslan.

Ovaj kamatar/otmičar isto dobro izgleda. Bio bi dobar i u ulozi nekog dobrice.

A kaj se tiče skrivanja trudnoće, mislim da će Defne otputovati u toplice ili na put oko svijeta u trajanju od devet mjeseci. Meni se čini prema onoj slici iza kamere da će već u slijedećoj epizodi Elif roditi.

Zambak, to su braća i sestra na onoj prvoj fotki?
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:21   #60
Odgledala sam obe epizde i mogu samo reci da sam prezadovoljna

Özcana gledam prvi put, ali sam bas, bas prijatno iznenadjena
Serija je odlicna! Skakljiva tema i zaplet koji obecava
Hemija izmedju Kahramana i Elif je vec u startu mnogo jaca od one koju bi trebao da ima sa zenom koju voli. Ustvari, ja je sa Defne uopste i ne osecam

O ostalim likovima ste uglavnom napisale ono sto i ja mislim, pa cu sacekati utorak i trecu epizodu.

Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
A još se i dešava u Antakyji ... ko razume, shvatiće
Razumela i shvatila To me je i privuklo da pocnem da gledam seriju o kojoj nista ne znam i u kojoj su mi svi glumci nepoznati. Ali nisam se pokajala

Zadnje uređivanje Modesty78 : 24.10.2014. at 22:27.
Modesty78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.