Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 14:31   #1941
Quote:
-hrco- kaže: Pogledaj post
A kaj nije da na KPU u tom redu napomene gdje se to dopiše da ostaju tablice mora isto lupiti žig? Ako nije klasični KPU kod bilježnika onda može naknadno zaokružiti.
Ma nije, ako je od bilježnika samo upiše pod napomenu, čemu komplicirati, ako je drugačiji tip ugovora gdje se zaokružuje onda samo zaokruži.

Nema potreba da si dodatno kompliciraju život, naročito iz razloga jer se poznaju.
Ako misli ostaviti njegove tablice zaokruži ili napiše da ostaju kupcu, ako ih ne misli ostaviti tada napiše da se poništavaju i tu je kraj priče.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:58   #1942
Ja sam doslovno u muriji na papiru rukom napisao izjavu da tablice ostavljam novom vlasniku. Tako nam je rekla šalteruša kad smo ju pitali za to. Njima bitno da imaju nelakvu izjavu na temelju koje mogu prebaciti registarsku oznaku na njegovo ime.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 19:31   #1943
Jutros smo napravili izjavu, tako da je rjeseno.

Inace na kp ugovoru se nigdje ne spominju tablice, valjda smo zato i zaboravili da treba navesti.

Sent from my Apollo Lite
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:48   #1944
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ja sam doslovno u muriji na papiru rukom napisao izjavu da tablice ostavljam novom vlasniku. Tako nam je rekla šalteruša kad smo ju pitali za to. Njima bitno da imaju nelakvu izjavu na temelju koje mogu prebaciti registarsku oznaku na njegovo ime.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
Ali da bi se to izbjeglo napiše se u KPU kome idu tablice. Tako da to se radi samo u slučaju da nije u KPU napisano.

Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
Jutros smo napravili izjavu, tako da je rjeseno.

Inace na kp ugovoru se nigdje ne spominju tablice, valjda smo zato i zaboravili da treba navesti.

Sent from my Apollo Lite
Ni ne trebaju se spominjati, imate dio gdje piše napomena _______ i tamo se pod to napiše kome idu tablice.

Sad je gotovo, ali tek toliko da za sljedeći put imate na umu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 01:32   #1945
Znam to. Eto mi zaboravili

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:18   #1946
Traži se neki auto u tom cjenovnom rangu pa znalci što bi Vi odabrali, ovo su neki koje gledam.. Svi prijedlozi savjeti i loše strane auta dobrodošli.

Focus
http://www.njuskalo.hr/auti/ford-foc...oglas-22261705

Astra
http://www.njuskalo.hr/auti/megane-c...oglas-21868029

Astra
http://www.njuskalo.hr/auti/opel-ast...oglas-22171292

307
http://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-...oglas-22340116

307
http://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-...oglas-22319748

u obzir dolaze auti za cca 4500€ Benzin/dizel svejedno. Godisnje cca 10.000km bude rađeno.
Mario2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 08:06   #1947
Astru na benzin ili Focusa. Focus jemehanički bolji auto, ali ima dosta dugačke brzine i ne ide baš nešto posebno, a nije ni neki štedljivac. Mislim da Astra ima po svemu bolji motor, a Focus sve ostalo.

Na tebi je da izabereš što ti jeprioritet. Ja bi Focusa bez imalo razmišljanja. Samo pripazi i pogledaj je li ti dovoljno veliki, jer stražnji multilink uzima puuuuno mjesta i gepeka na stražnjoj strani auta.
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:18   #1948
zašto fokusa dizela?? ja mislim da je 1.6 benzin bolja opcija. takvoga i ja tražim
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:20   #1949
Hvala na odgovoru. Kakvi su ti motori u focusu 1.6 sa 80kw, čitao sam da su bolji sa 66kw, odnosno da su ovi jači znali imati nekih problema sa uljem tj zaštopavanjem i sl. Ne znam koliko je točno to.

Također me zanima ova 307, izgleda u jako dobrom stanju.. ono što me zanima je taj 1.4 - 16v motor, sa 65kw. Kakvi su oni dali ima nekih poznati nedostataka. I općenito te 307. Buraz mi je imao 307-icu, 2.0hdi 90 konja..čisto ok motor bio, ali svako malo je imao nekih problema sa elektronikom. Kasnije je kupio 407-icu, i također elektronika je znala zezati.. to im je u krvi?

i kako se čini ova mazda?
Mario2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:25   #1950
Ti sa 80 kw su isto odlični, samo kod kupovine trebaš skinuti sito na karteru i kod turbine. Zbog toga se znalo zaštopati dovod ulja i sve je otišlo u ...

Kad se to sredi i taj sa 80 kw je pouzdan motor.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 13:21   #1951
Pozdrav!

Cura kupuje auto pa bi trebali pomoć...
Budžet 25000kn, auto klasa Polo, Swift, Clio, ali ulaze u obzir i broj manji (Aygo, 107, Twingo...)
Obavezno klima, koliko je moguće jeftino održavanje, da nije žedan ko Rus i ružan ko Fiat Multipla...
Problem- pošto do sad cura nije imala potrebu voziti nemamo baš ideju koliku godišnju kilomtražu bude radila pa da prema tome gledamo koji motor... Ali sumnjam da bude iznad 15000, max 20000...
Auto bi bio za period od sljedećih 5 godina (maksimalno, nadamo se, pa da uzmemo veći) ...
Ne trebamo direktno linkove od oglasa, nego savjet, neki uži izbor i na što gledati (npr do koje kilometraže, koji motor, specifične boljke kod pojedinih modela itd)...
Ako trebate još koju informaciju, tu sam...

Unaprijed hvala!
Tonchvž is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 00:49   #1952
Prodan twingo, hvala svima!
eone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 17:45   #1953
Pozdrav, prodavač radi te teško možemo skupa poć do javnog bilježnika jer ja idem u drugi grad po auto a ni ja nisam baš s vremenom pa me zanima mogu li ja kod javnog bilježnika sve ovjerit pa njemu poštom poslat ovjerenu kopiju?
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:41   #1954
Ovjerava se prodavacev potpis, pa moze on to obavit i tebi poslat ovjerenu kopiju.

Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk
martincius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:43   #1955
Kad se ide u Zagrebu na Poreznu platiti 5% harača... Gdje se ide? U centralnu u Novom Zagrebu, ili može bilo koja kvartovska ispostava?
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:33   #1956
Ne moraš u Zagreb. Možeš u bilo kojoj ispostavi u bilo kojem gradu.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:35   #1957
Da, ali ja jesam u Zagrebu, samo nemam pojma kamo se ide Da se ne mučim s centralnom dolje ako mogu negdje bliže otići.

Čudi me da još nisu uveli automatiku za taj harač, kao što je kod kupovine nekretnine... Za nju bilježnici odmah šalju u Poreznu, a ovo ti moraš sam ići platiti.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:55   #1958
Mislim da moraš u novi Zagreb, nema po ispostavama.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:27   #1959
Fiat Punto prodaja

Fiat Punto

Pozdrav,
evo ako nekoga zanima jednostavni gradski autic, bez ikakvih ulaganja, samo toci i vozi kak bi se reklo. Razlog prodaje je iskljucivo zato jer smo dobili novi.
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:20   #1960
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Mislim da moraš u novi Zagreb, nema po ispostavama.
Tako je. Morao sam u centralnu u NZ.

Možda ne bi bilo loše da mod to ubaci u prvi post u temi.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.