Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2016., 20:04   #61
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Lela, omotaj svoje duge noge oko mene

Danas sam zadrijemao popodne. Tako je teska juzina da je to uzas. Vjerovatno zato i govorim ovo Leli
Ni ja nisam svoja a kod mene nije jugo

Sve mi se čini ne nađem li ništa na programu da bi i ja mogla ići odrijemati. Do ujutro
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 20:06   #62
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Ni ja nisam svoja a kod mene nije jugo

Sve mi se čini ne nađem li ništa na programu da bi i ja mogla ići odrijemati. Do ujutro
Tko jos gleda TVe?
Skini si neku seriju i uzivaj
Recimo House of Cards?
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 20:14   #63
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Tko jos gleda TVe?
Skini si neku seriju i uzivaj
Recimo House of Cards?
Meni ti se uopće neda s time zabavljati.
Obično dam frendici spisak pa ona skida kad je i kako raspoložena, al više mi se neda ni to.
Ni misliti mi se danas neda
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 20:22   #64
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Meni ti se uopće neda s time zabavljati.
Obično dam frendici spisak pa ona skida kad je i kako raspoložena, al više mi se neda ni to.
Ni misliti mi se danas neda
A bi li se seksala da imas dostupan penis?
Pa tebi se nista ne da ... Trebas malo zivnuti, da ne postanes stara usidjelica
Gdje ti je Lajka?
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 20:26   #65
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
A bi li se seksala da imas dostupan penis?
Pa tebi se nista ne da ... Trebas malo zivnuti, da ne postanes stara usidjelica
Gdje ti je Lajka?
Hahaha recimo da mi je potrebno da povratim malo povjerenja u muski rod tako da o nikakvim penisima trenutno ne razmišljam

Evo je tu, sklupčana kraj mene

Inače, čekam ili snijeg ili lijepo vrijeme. Po kiši se ne mogu sabrat
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 20:30   #66
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Hahaha recimo da mi je potrebno da povratim malo povjerenja u muski rod tako da o nikakvim penisima trenutno ne razmišljam
A jel? Sto se dogodilo?

Quote:
Evo je tu, sklupčana kraj mene

Inače, čekam ili snijeg ili lijepo vrijeme. Po kiši se ne mogu sabrat
Ja volim kisu. Samo je ovih dana bas tesko, zagusljivo vrijeme. Jutros oko 6 kad sam isao na posao nebo je bilo saharski zuto... Toliko je pijeska i vlage u zraku. Kisa je uzasno prljava.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 21:12   #67
Pa tu ste.

Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Ja volim kisu. Samo je ovih dana bas tesko, zagusljivo vrijeme. Jutros oko 6 kad sam isao na posao nebo je bilo saharski zuto... Toliko je pijeska i vlage u zraku. Kisa je uzasno prljava.
Baš nisam ljubitelj kiše, više mi paše sunce i vrucina. I od prosle sam godine alergicna na kisu... pokisla sam dva put i dobila urtikariju.
I sad, ako primjerice doživimo zombi apokalipsu i budemo morali bježati, mene vjerojatno neće pojesti zombiji nego će me zatuči kiša.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 21:18   #68
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Pa tu ste.



Baš nisam ljubitelj kiše, više mi paše sunce i vrucina. I od prosle sam godine alergicna na kisu... pokisla sam dva put i dobila urtikariju.
I sad, ako primjerice doživimo zombi apokalipsu i budemo morali bježati, mene vjerojatno neće pojesti zombiji nego će me zatuči kiša.
Zombie apokalipsa ocelici covjeka, snaci cemo se mi

Nego, imam nezgodno priznanje. Ovih dana me napaljuje misao da gledam zenu kako piski :juzina:
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 21:54   #69
Quote:
anamia69 kaže: Pogledaj post
Sve je vrlo smisleno
Mozes li biti tako dobra i objasniti koji je tvoj motiv dolaska ovdje? Zbog tebe i tebi slicnih sam otvorila novi chat i ti bas moras doci i ovdje prigovarati. Zbilja uzivas u tome?

Ajde mi, molim te, objasni jer nikako ne razumijem.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 22:12   #70
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Nije, valjda zato i je na offu a ne na žudu

Inače, ja ne kužih smisleno i besmisleno što se provlači na sve strane. Može li mi to tko objasnit?
Mislim da smo vec nekoliko puta objasnjavale. Cudi me da ti je promaklo .

Chat smo otvorile Retra i ja jer smo zakljucile da na ZuD-u fali tema di cemo neobavezno raspravljati, ali dogovor je u startu bio da nece biti klasicna chat tema kao na US-u i LJES-u jer to ni jedna od nas ne zeli niti citati niti moderirati.

I prvih nekoliko nastavaka je bilo sasvim ok sve dok se nije pojavio zvone i ekipica s US-a. Pokusale smo im objasniti i ex i bliss i ja da taj chat nije zamisljen tako da ekipa pise iskljucivo onlinere i da nema bas nikakve rasprave. Ali nisu se dali. Zapravo su zaposjeli citav chat i ljudima koji subprije redovito pisali je prisjeo zakav nacin komunikacije.

Ex je to lijepo objasnila - kao da dođes u lokalnu birtiju gdje se sva ekipa pozna, sjednes im za stol i pocnes pricati nesto svoje sto nikome ne pase. Ali umjesto da nađes drugu birtiju, radije rastjeras ekipu o dovedes svoju.

Ja bih voljela da mi netko objasni svoj motiv za takvo ponasanje. Sva ta ekipa pise na US chatu. I svi imaju mogucnost otvoriti chat koji ce im vise pasati na Offtopicu. Ne razumijem odakle ta potreba da se dođe na ovaj chat.

Ja ne mogu nikome zabraniti da pise, ali s razlogom nisam stavila link na ovaj chat i s razligom sam pozvala samo ekipu koja je prije pisala na chatu.

Nikad necu shvatiti zasto se neki ljudi imaju toliku potrebu nametati, eto
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 22:30   #71
Iskreno nisam baš uhvatila, valjda bi me takve rasprave preskocile a i dalje sam na mobilnom pa sam ljena tražit gdje je nastao konflikt.

Ali drago mi je da nastavljamo u tonu prijasnjih Chatova
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 22:32   #72
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Iskreno nisam baš uhvatila, valjda bi me takve rasprave preskocile a i dalje sam na mobilnom pa sam ljena tražit gdje je nastao konflikt.

Ali drago mi je da nastavljamo u tonu prijasnjih Chatova
Pa ja se zbilja nadam da nastavljamo. I da ce nam se neki forumasi koji su prestali pisati pridruziti
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:55   #73
Sinoc je pala tako prljava kisa da to nisu istine. Cijeli grad je prekriven crvenom pustinjskon prasinom. Ne sjecam se da je ikad palo ovoliko prasine sa kisom.

Inace, uskoro dobivamo novu seficu na poslu.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:09   #74
U Zagrebu je vrijeme odvratno. Pola sata suncano i onda tjedan dana kise

Iz mog iskustva, zene su gore sefice jer znaju biti histericne. Ali... draze mi je imati zensku seficu jer je grozno kad sefovo ponasanje pređe granice dobrog ukusa. Lakse izađem na kraj sa zivcanim babama.

Btw. Velo, je li ti se ikad nadređena osoba nabacivala?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:13   #75
Nije i nadam se da nece jerbo cu doziviti freak out epizodu

Zanimljivo je to sa sefovima i prelaskom dobrih granica. Jesu se tebi sefovi ikad nabacivali? Ma u biti, i ja sam lud sto pitam
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:48   #76
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Nije i nadam se da nece jerbo cu doziviti freak out epizodu

Zanimljivo je to sa sefovima i prelaskom dobrih granica. Jesu se tebi sefovi ikad nabacivali? Ma u biti, i ja sam lud sto pitam
Bezobraznik

Zbog jednog sam dala otkaz. Odnosno, zamolila sam ga da mi ne produzuje ugovor.

A jednom sam, jos kao studentica, radila kao asistentica tipu koji je bio u upravi jedne jako velike firme. Stalno me namjerno zvao na posao radi nekih banalnosti i onda bi se potrudio da sve babe na katu vide da ulazim u ured i jos tajnici napomenuo neka nam donese kavicu i neka nas nitko ne smeta

Jest da mi je samo pokazivao neka izvjesca, ali tko zna sto su si ljudi tamo mislili. Ljigavo mi je to
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:53   #77
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Bezobraznik

Zbog jednog sam dala otkaz. Odnosno, zamolila sam ga da mi ne produzuje ugovor.

A jednom sam, jos kao studentica, radila kao asistentica tipu koji je bio u upravi jedne jako velike firme. Stalno me namjerno zvao na posao radi nekih banalnosti i onda bi se potrudio da sve babe na katu vide da ulazim u ured i jos tajnici napomenuo neka nam donese kavicu i neka nas nitko ne smeta

Jest da mi je samo pokazivao neka izvjesca, ali tko zna sto su si ljudi tamo mislili. Ljigavo mi je to
Ma ti si mamac za nevolje. Da vjerujem u uroke rekao bi da te je netko ureknuo
Tebe bi trebalo promatrati i snimati iz daljine, cisto iz zabave
Preopasno ti je biti blizu, ipak

Tko jos ima iskustva sa nemoralnim sefovima/seficama?
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 14:59   #78
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu nikome zabraniti da pise, ali s razlogom nisam stavila link na ovaj chat i s razligom sam pozvala samo ekipu koja je prije pisala na chatu.
I našli vas svi do jednoga.

Htio sam još nešto napisati da ne bude onliner jer nisam došao puhati psu u njušku no zbilja nemam ideje što konstruktivno napisati pa ajde baram ovo.

Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Tko jos ima iskustva sa nemoralnim sefovima/seficama?
Nemam, ali znam da ne treba raditi za obitelj. Radio sam za oca i to je redovna svađa.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 16:07   #79
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Ma ti si mamac za nevolje. Da vjerujem u uroke rekao bi da te je netko ureknuo
Tebe bi trebalo promatrati i snimati iz daljine, cisto iz zabave
Preopasno ti je biti blizu, ipak.
Pa stalker mi je ostavio jaje u supi

Znam Velo, sto da ti kazem Nekako sam navikla vec da zivim u nekoj crnoj komediji

Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
I našli vas svi do jednoga.

Htio sam još nešto napisati da ne bude onliner jer nisam došao puhati psu u njušku no zbilja nemam ideje što konstruktivno napisati pa ajde baram ovo.

Nemam, ali znam da ne treba raditi za obitelj. Radio sam za oca i to je redovna svađa.
Pa pobogu nije poanta hoce li nas neko naci ili ne. Apsurdno je da odrasli ljudi trce za mnom po forumu i silno se zele druziti. Ima mjesta na forumu za sve

Skoro sam ptihvatila posao u firmi gdje bi mi sestrin decko bio nadređeni

Mislim da bi to bila tortura. Jos je on jedan od onih sefova sto se drze kao diktatori.

Ne bih niti za mamu radila. Ono malo sto joj moram pomagati na nekim projektima mi uzme 10 godina zivota. Mozda bih radila s bratom eventualno.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 16:18   #80
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Pa stalker mi je ostavio jaje u supi .
Morat ces definirati koji stalker
Kompozitir ili Anthony Hopkins?
Sto mislis koja je simbolika toga... Zeli te prehraniti, zeli da ti lezis na tom jajetu nekoliko dana, mozda zeli da mu napravis omlet?

Ja ne volim s nikim raditi. Na srecu, na ovom poslu uzivam stanovitu mjeru autonomije i nitko ne radi sa mnom tako da sam si OK
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.