Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2016., 16:26   #41
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post


SF postao stvarnost?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 21:38   #42
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Zemlja na kojoj smo zatočeni ima oblik neke vrste zakrivljene ravni. Okolo nje nalaze se kupola koja nas izolira od pravoga svemira. Projicira nam se ono što odgovara trenutačnim gospodarima da vidimo i znamo. Veliki dio toga je iluzija (zvjezdani sustavi, veličine, izmišljene zakonitosti, udaljenosti) ili iskrivljena istina (položaj i izgled drugih planeta unutar sustava). Unutar kupole nalazi se mjesec koji je vještačka tvorevina.
Sve što ste učili u školama o kretanju, rotiranju planeta jest čisti bullshit... Sve funkcionira na osnovi DNK strukture..
Dokazi (koje tako volite) možete vidjeti sad u jedinstvenom trenu naše povijesti gdje Nibiru sustav probija kupolu (grupa svjetala nisko na horizontu u večernjim satima) i otključava proces našega iskupljenja i spasenja.
Biblija na koncu kaže da će na kraju svijeta lažno nebo pasti!
Razmišljajte..
Neću ovo komentarisati zato jer nisam upoznat, prvi put čujem. Ali da sam ja nešto ovako napisao mene bi odmah kao Galilea Galilei što optužili
da trola da je trol u trolove prepisali
Ipak bilo bi dobro dobiti još info o tome čisto da se može ozbiljnije istražiti takva ideja
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 01:16   #43
Quote:
morskigolub kaže: Pogledaj post
Neću ovo komentarisati zato jer nisam upoznat, prvi put čujem. Ali da sam ja nešto ovako napisao mene bi odmah kao Galilea Galilei što optužili
da trola da je trol u trolove prepisali
Ipak bilo bi dobro dobiti još info o tome čisto da se može ozbiljnije istražiti takva ideja
Begemotica je dala link na Science Fiktion serijal braće Strugatsky,u kojem se opisuje upravo ono što je iznio BudSpencerski.
Osobno nisam čitala ta djela,ali iz sažetka iz linka,da se zaključiti da se ta ideja uzima kao stvarnost u ovome što je autor teme iznio.
Kao notorni ljubitelj i čitateljica znanstvene fantastike,već sam davno zaključila da su neki pisci tog žanra u stvari proroci budućnosti..pišući i više od pola stoljeća u prošlosti o zbivanjima i tehnologiji,koja je ponekad identična sa današnjicom,ili često toliko slična,da se stiče utisak da si ti autori imali uvid u budućnost..
jesu li to i braća Strugatsky?
ne znam...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 15:58   #44
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Koliko se sječam,neće nebo pasti već stoji u Bibliji da će se smotati poput knjige,odnosno sveska,najbliže današnja usporedba bi bila rola zidnih tapeta,koja se namata u prvobitni položaj.
A tko nas to trenutačno drži tako zarobljene?
No zašto se toliko spominje Niburu kao planet(sustav) propasti za ljude?
Pogledaj sam što se o tome može naći.
A ti sad tvrdiš da Niburu donosi spasenje i iskupljenje.
Otkud tebi te informacije?
Neće nebo pasti jbg doslovno nego pasti če zastor laži, smrada i prijevare trenutačnih tamnih gospodara Zemlje, rastočit će se materija u tri pm, Božja Vatra će očistiti i pročistit sve pore i rupice Zemaljskog bitstva!
Zna se tko nas robi i jebava u mozak već tisučljećima i ti to vrlo dobro znaš.
Nibiru sustav je samo jedan od ključeva, inicijalnih kapsula ljudskoga spasenja, nema on niti dobru niti lošu ulogu, to je takoreć - alat..
Najveća informacija koju morete dobiti jest - da volite jedni druge,da volite Božanski, dječje iskreno, da pokušate shvatiti koliko je bogatstva u svakome ljudskom biću!!
Sve tajne će se razotkriti kad za to dođe vrijeme
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 16:05   #45
Braća bez gaća i svi slični SF pisci radili su i rade u službi matrice!
Njihovo geslo jest -reć komadić istine umotan u more laži i opsjena.
Ja nisam trulj, tko ovo smatra budalaštinama more ić' ća i ne čitati!
Ejj kad budete saznali kako funkcionira međuplanetarani i zvjezdani sustav na osnovi makro DNK strukture, to je divota Božanskoga stvaranja.
Tog nema niđe u SF pričama jer oni nisu u stanju to napisat.
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 18:45   #46
Imaš pravo, ne vjerujem da su u stanju napisat takve gluposti.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 19:18   #47
Zašto gluposti, pa nazire se sličnost između dnk spirale i spiralnih struktura galaksija

@Bud: ne mogu voljeti ljudi jer oni su zli prema svim drugim živim bićima. Čast uzuzecima.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 20:05   #48
Po čemu je DNA slična sa spiralnim galaksijama?
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 23:20   #49
Bud, neki od nas ne znaju nista o tome sto ti pises pa ako bi bio ljubazan mozes li nam/mi pojasniti neke stvari.
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Zna se tko nas robi i jebava u mozak već tisučljećima...
tko nam to radi?
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Ejj kad budete saznali kako funkcionira međuplanetarani i zvjezdani sustav na osnovi makro DNK strukture, to je divota Božanskoga stvaranja.
mozes li napisati nesto o tome kako funkcionira zvjezdani sustav i kakava je to makro DNK struktura.
hvala
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 06:57   #50
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Zašto gluposti, pa nazire se sličnost između dnk spirale i spiralnih struktura galaksija

@Bud: ne mogu voljeti ljudi jer oni su zli prema svim drugim živim bićima. Čast uzuzecima.
Svaki čovjek je stvoren za dobro i da k dobru ishodi. I stvoren je da raste do neslućenih visina Božjih svjetova, da ima moć da pokreće svaku kreaciju Univerzuma samo ako je Ljubav rasplamsana.... Sudba Zemljana ostaće pozor i stid svima u Univerzumu kakve mogu biti stašne posljedice PADA.

Galaksije nisu onakve kakve vidimo, DNK struktura objašnjena od strane matrice je silovanje BOžjeg kreacionizma. Otprilike kao kad bi automobil opisali kako je to hrpa lijepoga lima, obojana, izlickana, Pokreće se tako što po njemu pada kiša, seru ptice itd...
U osnovi DNK je informacija, RIJEČ
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 07:18   #51
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
Bud, neki od nas ne znaju nista o tome sto ti pises pa ako bi bio ljubazan mozes li nam/mi pojasniti neke stvari.

tko nam to radi?

mozes li napisati nesto o tome kako funkcionira zvjezdani sustav i kakava je to makro DNK struktura.
hvala
Tko nam to radi? Za početak svi oni koji ti ne daju skoro pa disati više.
Jako je teško palome čovjeku bilo što objasniti o takvoj ljepoti (na paloga čovika u ovom slučaju mislim na sebe). I na kraku jako je teško bilo što natuknuti ako vam je u glavama kao točna tvrdnja urezana prezentacija DNK od matrice.
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 08:44   #52
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Tko nam to radi? Za početak svi oni koji ti ne daju skoro pa disati više.
Bud, mozes li specificirati tko su to "oni".
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Jako je teško palome čovjeku bilo što objasniti o takvoj ljepoti (na paloga čovika u ovom slučaju mislim na sebe). I na kraku jako je teško bilo što natuknuti ako vam je u glavama kao točna tvrdnja urezana prezentacija DNK od matrice.
ocito smo svi pali, ali daj nam probaj reci sto je to "makro DNK", kako to funkcionira, daj malo napisi o tome, kako si ti dosao do tih saznanja...
hvala Bud
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 12:26   #53
@zecopas: nisi na pdf-u Prirodne znanosti, tako da nemoj očekivati isti način rasprave ovdje kao i tamo. Pogotovo na temi "Svemir ne postoji". Probaj s filozofskim pristupom.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 15:34   #54
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
@zecopas: nisi na pdf-u Prirodne znanosti, tako da nemoj očekivati isti način rasprave ovdje kao i tamo. Pogotovo na temi "Svemir ne postoji". Probaj s filozofskim pristupom.
imam osjecaj da Bud puno toga zna i zelio bih da to svoje znanje podijeli s nama koji nismo toliko upuceni u to. uvijek se spominju "oni", a nikad se decidirano ne kaze tko su to "oni". mislim da Bud to zna.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 07:43   #55
Bud puno toga zna ali ne barata istom terminologijom kao ti. Moraš čitati sa razumijevanjem i razmišljati nekonvrncionalno
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 08:31   #56
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Bud puno toga zna ali ne barata istom terminologijom kao ti. Moraš čitati sa razumijevanjem i razmišljati nekonvrncionalno

zato ga i molim da mi pojasni stvari, kad nesto ne znam pitam, nije sramota ne znati.
ali mozda vi o tome nesto znate, mozete li mi vi to objasniti?
hvala
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 14:27   #57
Nisam sigurna da Bud misli na isto jer ne pripadamo istoj vjerskoj skupini, ali i u našoj školi se govori o borbi između različitih entiteta, a "oni" koji spominje Bud služe jednom od tih entiteta.

Ne mogu ti to bolje pojasniti jer za shvaćanju toga pomaže medotacija a ne pojašnjenje anonimnog forumskog korisnika.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 21:03   #58
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da Bud misli na isto jer ne pripadamo istoj vjerskoj skupini, ali i u našoj školi se govori o borbi između različitih entiteta, a "oni" koji spominje Bud služe jednom od tih entiteta.

Ne mogu ti to bolje pojasniti jer za shvaćanju toga pomaže medotacija a ne pojašnjenje anonimnog forumskog korisnika.
evo poceli smo malo napredovati.
koji entiteti? stvarno ne znam. koji "oni" i kojem entitetu sluze?
volio bih da se Bud ukljuci i da on napise malo vise o tome.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 21:49   #59
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Zemlja na kojoj smo zatočeni ima oblik neke vrste zakrivljene ravni. Okolo nje nalaze se kupola koja nas izolira od pravoga svemira. Projicira nam se ono što odgovara trenutačnim gospodarima da vidimo i znamo. Veliki dio toga je iluzija (zvjezdani sustavi, veličine, izmišljene zakonitosti, udaljenosti) ili iskrivljena istina (položaj i izgled drugih planeta unutar sustava). Unutar kupole nalazi se mjesec koji je vještačka tvorevina.
Sve što ste učili u školama o kretanju, rotiranju planeta jest čisti bullshit... Sve funkcionira na osnovi DNK strukture..
Dokazi (koje tako volite) možete vidjeti sad u jedinstvenom trenu naše povijesti gdje Nibiru sustav probija kupolu (grupa svjetala nisko na horizontu u večernjim satima) i otključava proces našega iskupljenja i spasenja.
Biblija na koncu kaže da će na kraju svijeta lažno nebo pasti!
Razmišljajte..
Dragi Bud čitam tvoja sranja (metafore) od 3mj. 2011. i nikad ti nisam povjerovao ni riječ. No da će "lažno nebo pasti" jest ustvari laž i iluzija koju su stvorili brojni kvazi znanstvenici, šarlatani sa diplomama te "oni" tvoji koje spominješ... ti će pasti koˇ trule kruške...
Ali proces truljenja je vrlo spor ... u prosijeku traje po 500-600godina...
Quote:
"Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti"
Nikola Tesla citat
Ali ima nade... Vjerujte vi koji ne možete razmišljati (zcps & co)
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 20:35   #60
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Neće nebo pasti doslovno nego pasti če zastor laži, smrada i prijevare trenutačnih tamnih gospodara Zemlje

da volite jedni druge,da volite Božanski, dječje iskreno, da pokušate shvatiti koliko je bogatstva u svakome ljudskom biću!!
Slažem se s ovim
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.