Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 21:58   #2661
Jeste da mi se nije dopala gluma gospodjice Bensu,al zao mi je sto je sklanjaju iz serije
Po ovim najava,ona je izgleda zavrsila sa Insajderom.Nije mi logicno da ovo sve bude iscenirano prvo od strane Sarpa i direktora(ne vidim razlog)jer prvi bi Dzelal trazio da vidi cerku.Ne bi ni Sarp ovoliko i ovako plakao majci,makar bi njoj mogao reci,kad vec zena zna da joj sin radi protiv Dzelala.
Al vidim po instagramu slike Bensu sa seta
Nisu mi misli sto se tice ove epizode na mjestu i jedva cekam ponedeljak!
A za Merta se saznalo il je nesto Kudret rekao,il onaj svjedok
I jos zbog cega mislim da je Dzelal izgubio Melek,Kudret je izgubio Handan!
Al voljela bih da grijesimo po pitanju Melek :-)
Leontina Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:58   #2662
Eto znala sam, Melekina smrt turning point za sve.

Zao mi je Sarpa, ali zao mi je puno vise Melegim moje, a u ponedjeljak cu se ugusiti u suzama za mojim Mertom.

Mert je prakticno mrtav covjek - nit je vise polis, nit vise ima sestre, nitko ga vise nece voljeti, Babo ce se praviti da ga u zivotu nije vidio...

:cry :

Samo da se ne pokusa ubiti.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:00   #2663
dovraga ko ce izdrzat do ponedjeljka
vigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:00   #2664
Quote:
freestyle2 kaže: Pogledaj post
Pa zar imaju obje opcije, daj i jednu i drugu....da se unaprijed pripremim!
Pa nisam baš sigurna da će te dojmiti samo na osnovu isječenih scena. Moraš se prije toga zaljubiti u lik koji tumači, razumjeti okolnosti. Ja jesam pa...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:01   #2665
Quote:
Ivythequeen kaže: Pogledaj post

Nema u njemu zivota vise.

Sve samo ne da se okrene Celalu.
Nece ne sekiraj se Babo ce se praviti da ga nikad u zivotu vidio nije.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:03   #2666
Quote:
brns kaže: Pogledaj post
Sarp govori majci da mu je na rukama umrla i da nije mogao nista da uradi, tesko da je to Celal mogao da izrezira.
Aa nisam to znala, ne videh prevod.

E pa onda, Mert je zavrsio. Nema sta da ga odrzava u zivotu. Moguce da su mu Fusun i Eylem bile poslednja slamka.

Jos je rekao Eylem da ne zeli da umre sam. I evo ti sad, sam na svetu. Opet.

EDIT Lenka, to mi je i bolje nego da ga uvuce u jos vece crnilo.

Moze li se desiti da Celal okrivi i Sarpa i Merta, pa da proba obojicu da ubije?
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:04   #2667
Quote:
brns kaže: Pogledaj post
Sarp govori majci da mu je na rukama umrla i da nije mogao nista da uradi, tesko da je to Celal mogao da izrezira.
Da, sve se cini vrlo jasno. Vec u fragiju nam otkrivaju ono sto se svi pitamo, Melek mrtva, Mert otkriven. Od cega ce se satojati epizoda? Plac i sahrana. Ima li Kudret vise ikakvu svrhu u seriji?
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:07   #2668
Nema sekiracije Lunci, ovu tragediju ce svi gledati. Znas Turke hahahhahha
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:08   #2669
Ja sam uvjerena da je Melek živa i držim se moje prethodno izložene teorije. To što Sarp kaže da je umrla na rukama, naravno da će tako reći, bez obzira što ju odfurala ambulans i nju kasnije proglasili mrtvom u bolnici.

Scenaristički trojac ima fetiš u vidu flešbekova i tvistova "igra u igri". Tako da se hič ne bih iznenadila da na kraju Juso Merta ubacuje u Celalove redove kao ičerdekija ili tako nešto. Sve je moguće ovdje.

Don't cry Sarpcim, Melek yašiyor! Kad ti Mina kaže!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:13   #2670
Slažem se s Minom i ja isto još uvijek vjerujem kako je Melek živa... a možda za javnost mrtva!

P.S. Looty ma kod mene nije to problem, mene nekad kupi neki lik, pa ga tek onda počnem gledati, malo čudno, ali istinito.
freestyle2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:16   #2671
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post

Scenaristički trojac ima fetiš u vidu flešbekova i tvistova "igra u igri".
To da,i da me to cesto izludjuje,al ajd.

Don't cry Sarpcim, Melek yašiyor! Kad ti Mina kaže!
Mina,meni nije jasno,poentu toga?Zasto bi je skrivali,zasto makar Sarp ne bi rekao majci da je ziva,i da je kriju od Dzelala,i da je Mert-Umut.Il da je ona mozda u komu,pa je drze u nekoj bolnici i cekaju oporavak
Il da je Dzelal ovo sve isplanirao?
Ja se samo pitam,zasto? :-)
Leontina Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:21   #2672
Mina istina je da scenaristi uvijek u nekim fleshbackovima imaju keca u rukavu ali sve ima svoje granice. Do sada su to stvarno koristili preko svake mjere i to mi strasno smeta. Zbog toga vise ne znam sta sam gledala, nakon samo 30.ep meni je totalna zbrka u glavi da se pitam osnovne stvari poput kako je Sarp saznao da Delal nesto zna o Umutu....
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:21   #2673
Quote:
freestyle2 kaže: Pogledaj post
Slažem se s Minom i ja isto još uvijek vjerujem kako je Melek živa... a možda za javnost mrtva!

P.S. Looty ma kod mene nije to problem, mene nekad kupi neki lik, pa ga tek onda počnem gledati, malo čudno, ali istinito.
I ja se priklanjam ideji da je živa koliko god je to sačmaluk.

Ajd, dobro, nešto ćeš dobit na razmatranje....kad stignem...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan

Zadnje uređivanje Looty : 19.04.2017. at 22:39.
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:30   #2674
Leontina, prolistaj jedno dvije stranice unazad di sam naširoko opisala svoju teoriju. Po meni nju krije Celal.

Gledam komentare, dobrano su mase napalili.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:38   #2675

Ako je ovo sveze sa seta, Melek nosi iste cipele, verovatno snimaju iste scene ali neki drugi ugao i pogled, i verovatno neki twist. Ja se nadam da je Melek ipak ziva, ali sve manje verujem u tu mogucnost...
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:42   #2676
Sad sve iscitala :-) okej ako imamo vec tu teoriju da je Melek ziva,i da Dzelal stoji iza ovog plana!?
Al meni je i dalje nejasno,zar bi ovako (cak dva puta je pucano)naredio da se ovo uradi njegovog cerki,i da bude siguran da ce prezivjeti?
U zivotu se nisam vise oko serije opteretila kao oko ove hahahahah
Leontina Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:52   #2677
Quote:
Leontina Lena kaže: Pogledaj post
Sad sve iscitala :-) okej ako imamo vec tu teoriju da je Melek ziva,i da Dzelal stoji iza ovog plana!?
Al meni je i dalje nejasno,zar bi ovako (cak dva puta je pucano)naredio da se ovo uradi njegovog cerki,i da bude siguran da ce prezivjeti?
U zivotu se nisam vise oko serije opteretila kao oko ove hahahahah
ima nas vise
vigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:53   #2678
Fotke Bensu sa seta iz ovog tjedna ne znace da je Melek ziva. Melek jos mora u bolnicu pa umrijeti pa pokopati pa moramo imati i neko ukazanje Melek u snu i tak... Mozda se Sarpu obrati u snu ko Umut jednom pa kaze: Mert senin kardesim

Takodjer vidim da je na ovoj slici Gozde u haljini iz prosle epke... Tak daaaaa..... ne verujem ja vise u prevrate. Kakve fajde ima plot i scenarij da drze Melek negdje ko amebu. Za to vec imamo jednu amebu koja zna istinu - Djoku. Dvije bi bile previse. Hvala im na tome.

Volim ja Melegim, al bogami volim i svoju logiku. Avukat sam ipak, sta ces...
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:53   #2679
Leontina, nije Celal to naredio, da se puca u Melek, znamo da je meta bio Sarp, ali se Melek bacila pred metak. Celalov plan da inscenira sahranu i proglasi Melek mrtvom nastaje kasnije, u hodu, kad bude izvjesno da će preživjeti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:59   #2680
To da,jer je baba naredio Davutu da upuca ko god pricao sa Melek.
Zeljno cekamo taj ponedeljak i nadamo se da je Melek ziva!Ako citaju ovo producenti,scenaristi nek nam ispune zelju! :klap:
Vjecno zahvalni! :-) ;-)
Leontina Lena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.