Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 17:33   #5261
Ajme , sta se cudis kao pura dreku ? Napisao si asimetricnost u odnosima . Sta je asimetricnost ? Nesta sta se ne podudara .
Znaci deizekilibr moze a ne mora da se producira . Nista se ne mora ,naravno .
lazan is offline  
Old 30.04.2017., 17:34   #5262
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Što uopće znači vjerovati do neke granice? Jednako tako do neke granice vjerujem i u istospolna prijateljstva.
To stoji jedino ako postoji mogucnost atrakcije izmedju ta dva ista spola.
jamesbond is offline  
Old 30.04.2017., 17:39   #5263
Napisao sam asimetričnost u u vezanosti.
Lord Byron is offline  
Old 30.04.2017., 17:41   #5264
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ajme.

Naravno da je "ne mora". Koja je druga opcija, "mora"???

Pa i s istospolnim prijateljstvima je" može, ali ne mora". Netko s nekim može, netko s nekim ne.
Tocno, ali sa istospolnim prijateljstvima nema sanse za nekom uzajamnom privlacnoscu sa potencijalnim zavrsetkom veze/sexa itd. (naravno ovo vazi ako nisu gays).
Zato ne mozes usporedjivat m/z prijateljstvo sa m/m ili z/z prijateljstvom. Problemi u sva tri slucaja su slicni u slaganju i odrzavanju prijateljstva (i cak mogu biti isti) ali do jedne odredjene granice a to je dok netko ne osjeti atrakciju prema drugome.
jamesbond is offline  
Old 30.04.2017., 17:55   #5265
Asimetricnost u vezanosti znaci po meni da je jedno slobodno a drugo zauzeto i tu moze da dodje do dezikilibra u emociama ili seksualnoj privlacnosti . Koja se moze manifestirati kao sta i nemora .
lazan is offline  
Old 30.04.2017., 18:07   #5266
Tocno. Jer u istospolnim odnosima nema sanse da se ta ravnoteza emocionalno/seksualne privlacnosti poremeti niti da utice na njihovo prijateljstvo, sto je jako velika mogucnost kod m/z prijateljstava.
jamesbond is offline  
Old 30.04.2017., 18:24   #5267
Medjutim ,ako je zena udata (primjera radi ) a muskarac slobodan , jedno od ovih dvoje moze da osjeti neke emocije ili seksualnu privlacnost . Sta ce automatski zakomplicirati njihove prijateljske odnose . Cak i ako ih skrivas , nikada ne uspijes kompletno sakriti privlacnost . U istospolnom prijateljstvu seksualna komponenta je totalno (barem mislim ) iskljucena ne postojeca .
Strasno je kada se pod krinkom prijateljstva skriva privlacnost . Jedno od dvoje se u takvoj situaciji jako napati .
lazan is offline  
Old 30.04.2017., 18:45   #5268
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ako vi gledate samo ono što želite ševiti, onda bit će da ste neke posebne biljčice.
Čemu sad ovakva defenzivnost?
Ja samo kažem da je tvoje primjećivanje i prepričavanje nečije veličine sjajan materijal za...već spomenute.

Edit: ne volim vjerovati da muškarac koji izražava želju da se druži sa mnom nikakvu kvalitetu u meni ne vidi osim za pod jaja bacanja.
Almost Rosey is offline  
Old 30.04.2017., 18:48   #5269
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ajde me prosvijetli kako.

Po mogućnosti prije prosvjetljenja pročitaj, za promjenu, što sam napisao...
Volim kad mi se obraćaju ovako s visoka

Možda da mi pokušaš nacrtati?

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
I? Dal' mislis da bi se kupala gola s njim?
Ja sam imao dosta zenskih prijateljica/poznanica i nikad nije bilo dogovora da se ide na kupanje goli. Tako da ih nisam imao sanse odmjerit... naravno platonski
Ne mislim nego znam da nema niti teoretske šanse da bi se kupala s prijateljem gola, a u praksi još manje

Nisam nikad imala muškog prijatelja, sve samo poznanici, ali priznajem, volim mušku zezanciju, masu puta razmišljaju toliko jednostavnije nego mi žene koje smo zbilja u stanju opako zakomplicirati stvari.

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Medjutim ,ako je zena udata (primjera radi ) a muskarac slobodan , jedno od ovih dvoje moze da osjeti neke emocije ili seksualnu privlacnost . Sta ce automatski zakomplicirati njihove prijateljske odnose . Cak i ako ih skrivas , nikada ne uspijes kompletno sakriti privlacnost . U istospolnom prijateljstvu seksualna komponenta je totalno (barem mislim ) iskljucena ne postojeca .
Strasno je kada se pod krinkom prijateljstva skriva privlacnost . Jedno od dvoje se u takvoj situaciji jako napati .
Ok dečki, sad ste Vi zakomplicirali....
Batiste is offline  
Old 30.04.2017., 18:53   #5270
Quote:
Batiste kaže: Pogledaj post
Ne mislim nego znam da nema niti teoretske šanse da bi se kupala s prijateljem gola, a u praksi još manje
Predpostavljao sam.
jamesbond is offline  
Old 30.04.2017., 19:31   #5271
Što je to tako posebnoga u tvojoj vadžajni?
Lord Byron is offline  
Old 30.04.2017., 19:35   #5272
Quote:
Batiste kaže: Pogledaj post
Nisam nikad imala muškog prijatelja, sve samo poznanici, ali priznajem, volim mušku zezanciju, masu puta razmišljaju toliko jednostavnije nego mi žene koje smo zbilja u stanju opako zakomplicirati stvari.
Oh, da i ovo čujem ovako izravno od ženskog roda (iako sam skloniji razmišljanju da je kompliciranje individualna osobina).
sljeme1234 is offline  
Old 30.04.2017., 19:37   #5273
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Što je to tako posebnoga u tvojoj vadžajni?
Ne razumijem...
Batiste is offline  
Old 30.04.2017., 19:42   #5274
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Oh, da i ovo čujem ovako izravno od ženskog roda (iako sam skloniji razmišljanju da je kompliciranje individualna osobina).
Slažem se, ali volim se našaliti na temu m/ž odnosa.
Batiste is offline  
Old 30.04.2017., 19:48   #5275
Quote:
Batiste kaže: Pogledaj post
Slažem se, ali volim se našaliti na temu m/ž odnosa.
Osjetio sam to, volim i ja po svojima udarati, zato i lajkam takav način razmišljanja.
sljeme1234 is offline  
Old 30.04.2017., 19:48   #5276
Pa očito bi se nešto epohalno dogodilo da ti ju ugleda netko od prijatelja...
Lord Byron is offline  
Old 30.04.2017., 20:02   #5277
Naši i vaši, mi žene i vi muškarci...
Almost Rosey is offline  
Old 30.04.2017., 20:07   #5278
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Osjetio sam to, volim i ja po svojima udarati, zato i lajkam takav način razmišljanja.
Nekako sam zabrijala da je ovo tema gdje se može zekati, nasmijati, verbalno na(d)jebavati, ali za sad mi je nekako....uštogljeno...ili sam ja:

https://www.youtube.com/watch?v=VRv81XMviM0

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pa očito bi se nešto epohalno dogodilo da ti ju ugleda netko od prijatelja...
Ja sam sramežljiva, tiha, plašljiva i plaha tako da ovako nekaj ne mogu niti u najluđim snovima zamisliti
Batiste is offline  
Old 30.04.2017., 20:11   #5279
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Naši i vaši, mi žene i vi muškarci...
Nego što!!! Muškarci s Marsa, žene s Penisa...
Lord Byron is offline  
Old 30.04.2017., 20:13   #5280
Quote:
Batiste kaže: Pogledaj post
Nekako sam zabrijala da je ovo tema gdje se može zekati, nasmijati, verbalno na(d)jebavati, ali za sad mi je nekako....uštogljeno...
Ma pusti druge, sam ti furaj svoj film
sljeme1234 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.