Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2013., 17:48   #1601
Quote:
stype kaže: Pogledaj post
Navodno je tamo katastrofa radna atmosfera. Bio je clanak na euobserveru prije cca mjesec dana, ljudi se masovno pokusavaju prebaciti u druge odjele.
O kojem dijelu External Action Service govoris? Nije valjda da je u svim odijelima jednako lose, jer EAS stvarno sadrzi svasta, od pomoci i razvoja do sigurnosti.
Cromwell81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 18:28   #1602
Ok, ljudi, trebam pomoc.
Posto sam fakat u stisci s vremenom ne stignem dugo biti na forumu.
Moze li mi netko reci kako najbolje stici do Bruxelles-a avionom (citaj-najbolji omjer dobivenog i ulozenog) i isto tako za smjestaj (reltivno blizu i koliko-toliko povoljno).
Ima loi jos netko tko je u to vrijeme tamo?
Ja sam u AC-u 22.05.

Molim PM. Thx a lot

Btw-zna li netko do koliko sati nam traju testiranja?
Cisto da znam planirati povratak...

Zadnje uređivanje leonbobby : 18.04.2013. at 18:49.
leonbobby is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 20:45   #1603
Quote:
leonbobby kaže: Pogledaj post
Ok, ljudi, trebam pomoc.
Posto sam fakat u stisci s vremenom ne stignem dugo biti na forumu.
Moze li mi netko reci kako najbolje stici do Bruxelles-a avionom (citaj-najbolji omjer dobivenog i ulozenog) i isto tako za smjestaj (reltivno blizu i koliko-toliko povoljno).
Ima loi jos netko tko je u to vrijeme tamo?
Ja sam u AC-u 22.05.

Molim PM. Thx a lot

Btw-zna li netko do koliko sati nam traju testiranja?
Cisto da znam planirati povratak...
Forum ti je utihnuo otkad je splasnulo odusevljenje zbog ponistenog testa hrvatskog, tako da bih ti savjetovao da prolistas postove od cca 75 stranice i naci ces mnostvo ideja. Neke su vrlo inovativne, npr. ono Zagreb-Koeln.

Nemas carobanu formulu da odredis koji letovi su najbolji. Low budget airlines lete odsvuda, osim iz Zagreba (nas glavni grad je stvarno zadnja rupa na svirali civilizacije), ali lete samo neke dane, pa je pitanje da li ti oni odgovaraju.

Na nekoliko stranica ces naci i link za google document gdje ti pise tko kada ima test pa kontaktiraj te ljude da vidis kako oni idu.

Jbga, ipak ces morat svrljat po forumu, ali ipak imas manje od 10 stranica, tako da ne bude bilo too time consuming.
Cromwell81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 22:54   #1604
Quote:
Cromwell81 kaže: Pogledaj post

Nemas carobnu formulu da odredis koji letovi su najbolji. Low budget airlines lete odsvuda, osim iz Zagreba (nas glavni grad je stvarno zadnja rupa na svirali civilizacije), ali lete samo neke dane, pa je pitanje da li ti oni odgovaraju.
eh, da... letovi iz zg prema bruxu vrlo su skupi i mjesta nema baš na bacanje, bar ne oko mog datuma AC-a (15.05.).

sad valja biti brz i rezervirat što prije. ja idem dan prije i vraćam se dan kasnije, samo da ne moram spavat na aerodromu (mahom se za povratne letove nude kasni dolasci, ca. 23 h, i rani polasci, ca. 6.30, a ima i overnight kombinacija?! - no chance for romance). jest da mi je otišo sav allowance, al nema te love koja mi može zamijenit zdrav san i mirnu dušu prije AC-a.

moj savjet je požuriti s rezervacijom, bar ako letite iz zg kao ja. druge kombinacije ne mogu razmatrati, ali vjerujem da se nađe povoljnijih ako ste npr. bliže rijeci ili zadru.
preporučam http://www.skyscanner.net/
barbaraXS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 23:08   #1605
Quote:
amarkulin kaže: Pogledaj post
Taman.
Vjerojatno nešto kao ovo ovdje:
EPSO/AD/249/13
3. Professional experience
At least six years' professional experience in the field of analysing the financial sector. Such professional experience is relevant only if acquired after the diploma giving access to the competition was obtained.
Yes, yes!!! Baš za mene :-)
mayaswebshop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 23:09   #1606
Ako ima netko za 05/06/13 na AC-u neka mi se javi...
mayaswebshop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 23:26   #1607
Nije da je ZG zadnja rupa na svirali nego budget airlines biraju aerodrome po cijeni tj. većinom uzimaju manje aerodrome koji su im jeftiniji.
Mostly_Harmless is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 00:28   #1608
Quote:
Mostly_Harmless kaže: Pogledaj post
Nije da je ZG zadnja rupa na svirali nego budget airlines biraju aerodrome po cijeni tj. većinom uzimaju manje aerodrome koji su im jeftiniji.
U pravilu da, ali i Budimpesta i Beograd su veci od Zgb-a pa opet imaju puno vise opcija, osobito Budimpesta. Zagreb koliko znam ima samo EasyJet do Londona, a EasyJet je valjda najskuplji od low budget airlinesa. Prije par godina je bio Wizz do Londona, ali su se i oni preselili u Beograd.
Cromwell81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 02:05   #1609
Quote:
stype kaže: Pogledaj post
ja sam izvadio (na feru) .. navodno moglo bi pomoći oko platnih razreda unutar iste AD razine
Ti si završio ovo predbolonjsko? dipl. ing. rač/ele? što si ih tražio točno?
imaš ispis i prijevod predmeta?
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 05:38   #1610
Quote:
Cromwell81 kaže: Pogledaj post
Forum ti je utihnuo otkad je splasnulo odusevljenje zbog ponistenog testa hrvatskog, tako da bih ti savjetovao da prolistas postove od cca 75 stranice i naci ces mnostvo ideja. Neke su vrlo inovativne, npr. ono Zagreb-Koeln.

Nemas carobanu formulu da odredis koji letovi su najbolji. Low budget airlines lete odsvuda, osim iz Zagreba (nas glavni grad je stvarno zadnja rupa na svirali civilizacije), ali lete samo neke dane, pa je pitanje da li ti oni odgovaraju.

Na nekoliko stranica ces naci i link za google document gdje ti pise tko kada ima test pa kontaktiraj te ljude da vidis kako oni idu.

Jbga, ipak ces morat svrljat po forumu, ali ipak imas manje od 10 stranica, tako da ne bude bilo too time consuming.
Odakle letiš? Ako si igdje blizu Venecije ili mozes tamo doci autobusom (ima iz Pule bus npr.) ili slicno imas 2x dnevno letove, van toga Trst Pula Rijeka Zadar od 2 do 5 puta tjedno ali uglavnom moras kombinirati, to ti je sto ja znam.

Za smjestaj nemam pojma, vidio sam BnB za oko 100€ 2 nocenja ali ne znam kako to ide koliko sam shvatio neki od njih su sobe u privatnim kucama... Ako netko zna malo vise o ovome molio bih iskustva...
zvonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 07:19   #1611
Quote:
Cromwell81 kaže: Pogledaj post
nas glavni grad je stvarno zadnja rupa na svirali civilizacije
Do sad ste bili privilegirani, niste morali putovati u Zg radi testiranja, pa se sad malo pomučite
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 08:47   #1612
Quote:
bue kaže: Pogledaj post
Ti si završio ovo predbolonjsko? dipl. ing. rač/ele? što si ih tražio točno?
imaš ispis i prijevod predmeta?
da, predbolonjski dipl. ing . elektrotehnike, nemam taj ispis predmeta, sve se nadam da će ga netko nabaviti pa podjeliti

Procedura:

Treba poslati zahtjev poštom na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Unska 3, 10 000 Zagreb
ili e-mailom na adresu [email protected].
Uz zahtjev treba priložiti presliku diplome te u zahtjevu navesti žele li potvrdu bez naknade ili s naknadom.

Potvrda bez naknade je obična crno-bijela na standardnom papiru formata A4.

Potvrda s naknadom je svečanija na papiru tiziano formata A4 u boji, uložena u omot s logom FER-a. U slučaju da se odabere takva potvrda, treba priložiti i uplatnicu na iznos od 250kn, koji se uplaćuje na žiro račun Fakulteta broj: 2360000-1101218080. Prigodom uplate za izdavanje potvrde obavezno treba upisati model: 12, poziv na broj: JMBG-55, te kod opisa plaćanja: IME i PREZIME - potvrda ak. naziv.

Potvrde se izdaju isključivo na hrvatskom jeziku u jednom primjerku.
Potvrde se preuzimaju u Studenskoj službi FER-a od 12 do 14 sati. Iznimno se na zahtjev potvrda može poslati na adresu.
stype is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 09:46   #1613
to je stvarno povoljno. lopovi na ekonomiji u ri traže ukupno 500 kn.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 10:54   #1614
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
to je stvarno povoljno. lopovi na ekonomiji u ri traže ukupno 500 kn.
Ma za šta?
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:44   #1615
Quote:
stype kaže: Pogledaj post
da, predbolonjski dipl. ing . elektrotehnike, nemam taj ispis predmeta, sve se nadam da će ga netko nabaviti pa podjeliti

Procedura:

Treba poslati zahtjev poštom na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Unska 3, 10 000 Zagreb
ili e-mailom na adresu [email protected].
Uz zahtjev treba priložiti presliku diplome te u zahtjevu navesti žele li potvrdu bez naknade ili s naknadom.

Potvrda bez naknade je obična crno-bijela na standardnom papiru formata A4.

Potvrda s naknadom je svečanija na papiru tiziano formata A4 u boji, uložena u omot s logom FER-a. U slučaju da se odabere takva potvrda, treba priložiti i uplatnicu na iznos od 250kn, koji se uplaćuje na žiro račun Fakulteta broj: 2360000-1101218080. Prigodom uplate za izdavanje potvrde obavezno treba upisati model: 12, poziv na broj: JMBG-55, te kod opisa plaćanja: IME i PREZIME - potvrda ak. naziv.

Potvrde se izdaju isključivo na hrvatskom jeziku u jednom primjerku.
Potvrde se preuzimaju u Studenskoj službi FER-a od 12 do 14 sati. Iznimno se na zahtjev potvrda može poslati na adresu.
Fala puno, znači dobio si ovo?
http://www.fer.unizg.hr/_news/23337/slika%201.JPG

Znači li ovo išta njima gore u Briselu, pretpostavljam da treba ići na prijevod kod nekoga? Kod koga, ako treba?

Ništa ne znam
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:50   #1616
Quote:
stype kaže: Pogledaj post
da, predbolonjski dipl. ing . elektrotehnike, nemam taj ispis predmeta, sve se nadam da će ga netko nabaviti pa podjeliti
To bi moglo ovisiti i o smjeru i vremenu studiranja.
U moje (davno) doba nisu baš bili isti predmeti na svim smjerovima.
__________________
Any reference in this notice to a person of the male sex must be deemed also to constitute a reference to a person of the female sex.
MerchantBanker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:54   #1617
Mislim da ne moraš ići kod nikoga jer ne treba ovjereni prijevod nego možeš sam prevesti.
Budući da se PMF u Zg već 1999. počeo furati na Bolonju, ECTS bodove i ostalo, ja sam 2007. kad sam išla na postdipl. supplement na eng platila 500kn i rečeno mi je da je svaki sljedeći original 20 kn. Baš sam bila ljuta jer sam mislila da mi fakat nikad više neće trebat, ali evo isplatilo se .
Nego ako ima koja gospođa koja je mijenjala prezime nek me prosvijetli trebam li priložiti vjenčani list (i prevesti ga na eng ) ili je dovoljno što u mojoj prijavi (čak i na onoj naljepnici iz Westina) piše i moje rođeno prezime (ono mi je na diplomi)?
Inače, ja sam kao i netko par stranica prije rezervirala Lufthansu za 300€ i ima ok letove.
Pahuljica82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:56   #1618
Hm, imamo onu svjedodžbu s popisom predmeta (FER, jel).
Može li se i to (uz ovu potvrdu o ekvivalentnim nazivima) odnijet nekom prevoditelju/tumaču, pa da se on bakće s tim?

Zadnje uređivanje bue : 19.04.2013. at 12:02.
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:06   #1619
letovi

ako nekome može pomoći...
iz trevisa ima povratnih karata već od 50 € po osobi!!
ja sam platila 62,20
sadevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:22   #1620
Za ove koji jos traze ljude koji idu na isti datum
the_k is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.