Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2014., 22:34   #21
Meni je reboot franšize jako dobar, a najbolje mi je sjela glumačka postava, svi su upečatljivi kao i orginalna ekipa (osim Kirka jel, Pine se ne može mjeriti sa Shatnerom. Najbitniji cast najgore odabran Iako mi Pine sam po sebi nije grozan, ali nema tu karizmu :mišo: )
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 10:40   #22
http://io9.com/star-treks-new-direct...lin-1674410663
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 11:26   #23
ja sam fan star trek serija, ali film iz 2009. mi se uopce nije svidio, izgledao mi je ko mission impossible. One kasnije nisam gledao. Meni je trek oduvijek bio bolji od warsa, a sad pocinje liciti na njih.
niyyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 12:35   #24
Quote:
niyyn kaže: Pogledaj post
ja sam fan star trek serija, ali film iz 2009. mi se uopce nije svidio, izgledao mi je ko mission impossible. One kasnije nisam gledao. Meni je trek oduvijek bio bolji od warsa, a sad pocinje liciti na njih.
Drugi film je bolji, ali to još uvijek nije pravi Star Trek.

Jedina dobra stvar od ovih filmova koja nam je obećavana je mogučnost novih serija ali niti se to ne događa. Makar ako bi serija bila kao ovi filmovi, bolje i to ne.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 13:01   #25
justin lin....lose
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 13:13   #26
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Drugi film je bolji, ali to još uvijek nije pravi Star Trek.

Jedina dobra stvar od ovih filmova koja nam je obećavana je mogučnost novih serija ali niti se to ne događa. Makar ako bi serija bila kao ovi filmovi, bolje i to ne.
Ne razumijem zašto ne žele napraviti novu seriju, Star Trek je uvijek popularan, gledanost bi bila zasigurno odlična. Dovoljno je pogledati kakve ideje dobijaju zeleno svjetlo za snimanje, stripovi se masovno eksploatiraju, rebootovi itd. Pogotovo sa današnjim napretkom CGI-a mogao bi se napraviti kvalitetan projekt.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 14:06   #27
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Makar ako bi serija bila kao ovi filmovi, bolje i to ne.
Slazem se. Mislim da takvu seriju ne bi gledali cak ni oni kojima se svidjaju filmovi.
niyyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 14:48   #28
Quote:
niyyn kaže: Pogledaj post
Slazem se. Mislim da takvu seriju ne bi gledali cak ni oni kojima se svidjaju filmovi.
Tako je. Filmovi su hollywood akcioni eksplozivni blockbusteri.

Serija to nemre si priušiti. I kaj ostane kada makneš takve efekte i akciju? Plošna radnja i plošni likovi. To bi i fanovi filmova brzo prepoznali.

Treba se uzeti stari recept iz najboljih dana (New Generation i DS9) i to probati malo modernizirati s nešto više akcije i uz bolji CGI i može se dobra serija za nove generacije napraviti
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 15:05   #29
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Tako je. Filmovi su hollywood akcioni eksplozivni blockbusteri.

Serija to nemre si priušiti. I kaj ostane kada makneš takve efekte i akciju? Plošna radnja i plošni likovi. To bi i fanovi filmova brzo prepoznali.

Treba se uzeti stari recept iz najboljih dana (New Generation i DS9) i to probati malo modernizirati s nešto više akcije i uz bolji CGI i može se dobra serija za nove generacije napraviti
Sad barem imaju para za eksperimentiranje. Ali kako to obicno bude, vjerojatno ce prevagnuti pohlepa i gurat ce dalje ovo na cemu se vise zaradjuje.
niyyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 16:03   #30
Quote:
niyyn kaže: Pogledaj post
Sad barem imaju para za eksperimentiranje. Ali kako to obicno bude, vjerojatno ce prevagnuti pohlepa i gurat ce dalje ovo na cemu se vise zaradjuje.
Mislim da ih je i strah. Velika bi bila očekivanja od Star Trek serije. Star Trek je ipak najveći serijal u povijesti s čak 5 verzija.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 16:39   #31
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Mislim da ih je i strah. Velika bi bila očekivanja od Star Trek serije. Star Trek je ipak najveći serijal u povijesti s čak 5 verzija.
to mi zvuci kao 'performance anxiety'
niyyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 01:14   #32
Star Trek 3 Gets Fast & Furious Director Justin Lin

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 11:48   #33
Mogli su ovog lika koji je Moon napravio, on ima sada iskustva na blockbusterima. Koliko znam on je direktor na Warcraft Movie.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 12:16   #34
FnF mi ima slican stil i tempo kao MI. Tako da mi se cini da nastavljaju sa istim receptom.
niyyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 22:53   #35
Trinaesti ST film po redu nositi će naslov Star Trek Beyond.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 01:54   #36
Ima li novosti o cemu ce se raditi?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 07:30   #37
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ima li novosti o cemu ce se raditi?
Ne baš, izuzev da će imati potpuno novog negativca i kako će radnja biti smještena duboko u svemiru, daleko od Zemlje.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 20:37   #38
Simon Pegg says he was hired to make Star Trek 3 less 'Star Trek-y'

Citiram: Pegg says the original script was “too Star Trek-y,” so he was brought in to give it another pass to make it more accessible as a tentpole film. Evo, pa sad vi vičite na Boba Orcija...
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:47   #39
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Simon Pegg says he was hired to make Star Trek 3 less 'Star Trek-y'

Citiram: Pegg says the original script was “too Star Trek-y,” so he was brought in to give it another pass to make it more accessible as a tentpole film. Evo, pa sad vi vičite na Boba Orcija...
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 12:37   #40
ja sam veliki fan star treka, ali filmovi me ne zanimaju....
__________________
''....na kraju kad je kao "popizdio" iz nekog razloga, skoro je eskaliralo, reko je "pipni me još jednom i gotov si", ja sam mu reko "kaj buš ti bogec", reko mu da se gubi iz stana, i onda je u hodniku strgo ruku udarajući u zid...'' - Peter Mutt
fuzija manevra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.