Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2003., 19:29   #61
Zašto on mene uopće ne primjećuje?

Crow Jane is offline  
Old 13.03.2003., 19:33   #62
Quote:
Crow Jane kaže:
Zašto on mene uopće ne primjećuje?

eh, labelo shine zlato moje.
oma na ŽK da te informišu
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Old 13.03.2003., 19:33   #63
A zbog chega ja ne mogu jednostavno ne osjecati toliku paniku pred nekim dogadjajima.I jel me primjecuje dovoljno?O,Bozhe....

Vera Pavladoljska is offline  
Old 13.03.2003., 19:34   #64
Kakvog li su okusa ta ustašca boje jagode, ta nježna, mlada koža,sigurno jezik samo klizi, a slatko ko med...
Marija_1963 is offline  
Old 13.03.2003., 19:48   #65
prokleto me nerviraju izljevi dobrih osjecaja na topicu za izljevanje frustracija
i zasto mi jebem joj sest gore desno svaki put spomene svog novog decka kad zna da jos ....
Vorkosigan is offline  
Old 13.03.2003., 20:20   #66
glupani jedni nafurani boli vas ***** sta je bilo medju nama i sto vise nista nema i sto placem i sta se desava!!!! zelite da se nasladjujete mojom patnjom, e necete! bezosjecajna gamad, mrs u 13 p.m. god dammit
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Old 13.03.2003., 20:27   #67
odi u tri guskine pičke, da bog da nikad kurca primirisala.
što je vrlo lako moguće.
osim ako nekom platiš.
gadne novce.

gadne.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 13.03.2003., 21:02   #68
A kad se ti to tuširaš? I gdje da mi je znati? I čime, pobogu, nije valjda domestosom (iako bi trebala) ?
Pet dana ne izlazim iz sobe...I samo da znaš, onaj parfem sam ti namjerno prosula... ne trpim Armanija s znojem... : ...ne pravi se luda, morala si primjetit...i NE LJUBAKAJ ME SVAKI PUT KAD UĐEM SMRDLJIVICE JEDNA PRIJETVORNA, kradljivice...

SVU ĆU TI ŠMINKU BACIT KROZ PROZOR...DAT ĆU SVOM PSU DA SE POPIŠA U TE TVOJE BOČICE S POTPISIMA!!!

A tila bi malo mog šampona...je li...ne bi ni pitala...OPET...? !
Fala Kurcu da ćeš najzad oprat kosu ali....ups...jesam li spomenula da u Niveinoj bočici držim...12% HIDROGEN!

...Šta kažeš...frizerka ti je loše napravila pramenove?...MA DAAJ ME POŠALJI U 3 PIZDE MATERINE VEĆ JEDNOM!!
MOOLIM TEE! :2up:
lala is offline  
Old 13.03.2003., 21:23   #69
Ukratko, i ona je zaboravila. Nema žena pojma, i sve nešto priča bez veze i zbrda zdola, o Visual Basic-u i sastavnici brodskog motora, a o tome ništa.

Zaboravila žena. Kad se sjetim (a to je kao da se sjećam nekog drugog, a ne nje, koju gledam pred sobom) kako bi objesila nos kad bih ja zaboravio takvo nešto. To je u redu jer se sada osjećam napola oslobođen krivice, koja me zapravo i tjera da joj sada ovako ljubazno pomažem.

Ipak me sve to malo zabolilo, zato vam ovo i pišem.
Black Hawk Down is offline  
Old 13.03.2003., 21:44   #70
jebem te zivote.......guzio si me i ja cu tebe guzit
pa da vidimo ko bu duze zdrzal
plojka is offline  
Old 13.03.2003., 22:00   #71
koga ces guzit?
 
Old 13.03.2003., 22:55   #72
Jebem vas seljacine koji pozovete ljude u goste i jos naglasite da je u pitanju vecera i svi dodju sredjeni, a doceka nas domacin u odjelu i kravati i onda nas natjerate da skinemo cipele i cupkamo po vasem fakin stanu u onim odvratnim slapetinama koje je prije mene nosio tko zna tko s tko zna kakvim zmazanim i znojnim nogama i ostavio u njima tko zna kakve odvratne gljivetine, ma jebite se primitivci vise me necete vidjet kod sebe doma, ako vam je fakin parket toliko vazan, razgovarajte s njim.
Princeza is offline  
Old 13.03.2003., 23:01   #73
Quote:
CityExpress kaže:
koga ces guzit?
svakog ko mi na put stane

serem
nadam se nju
ali samo iz reproduktivnih razloga
plojka is offline  
Old 13.03.2003., 23:25   #74
o, pa tu se dakle guzi naveliko.
 
Old 13.03.2003., 23:26   #75
To sto ne dajem komentar ne znaci da ne vidim, ne cujem, ne osjecam.
__________________
why me???
question mark is offline  
Old 14.03.2003., 04:18   #76
Obično imam muda sasuti nekom u facu što ga ide.
Otud potice dobar dio problema koje imam
__________________
_____\o/_____/|_______________
takozvani is offline  
Old 14.03.2003., 07:47   #77
Quote:
takozvani kaže:
Obično imam muda sasuti nekom u facu što ga ide.
Otud potice dobar dio problema koje imam
tell me about it...
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Old 14.03.2003., 08:36   #78
OOO FUCK OPET PRIMITIVNI SNIJEG!!!
__________________
Where you are that is where I wanna be...through your eyes all the things I wanna see...
miss is offline  
Old 14.03.2003., 10:39   #79
seronjo impotentni svapski!!!! Prestani nam valjat te fore kad svi znamo da si lopov i jadnik koji je nama dosao prodavat muda pod bubrege! ne mogu smislit tvoju debelu trbusinu, tvoje kopanje nosa na sastanku, ruzan si, nizak obucen si ko idiot i GLUP SI KO *****!!! Treba ti je kurvica koja je s tobom zato sto si stranac imas 2 eura vise nego lokalci a povraca joj se kad treba spavat s tobom! NECES NIKAD BIT NIKAKVA FACA i ako ima pravde na ovom svjetu zavrsices u zatvoru, debilu jedan moronski, samozaljubljeni, svi ti se smiju majmune jedan a ti POOOOOJMA nemas o nicemu. Dobices nogu u guzicu, to ti je sve sto ces dobit od nas!!!!!
terresy is offline  
Old 14.03.2003., 10:57   #80
Ma prestani već jednom zavijati tu glupu pjesmu, pa ni sluha nemaš jebote !!!
Kalista is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.