Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2008., 22:37   #1
Exclamation Teraformiranje Zemlje

Otkad sam se susreo sa idejom o teraformiranju Marsa i pogledao dokumentarac u kojem se priča o tome počeo sam razmišljati o nečemu što bi se moglo događati nama na Zemlji.

Da bih uopće mogao početi pričati prvo ću reći što je to teraformiranje i kako se ono planira odvijati na Marsu:

Teraformiranje je rađenje nekog planeta (ili djela Zemlje) pogodnim za život.
Mars se planira teraformirati u slučaju da Zemlji prijeti katastrofa.
U prvim kolonijama pojačano bi se ispuštali staklenički plinovi u atmosferu koji bi činili da se Marsova rijetka atmosfera zagrije .
Nakon određenog vremena postigli bismo kritičnu temperaturu zagrijavanja u kojoj bi se ledene kape na Marsu otopile. Tada bi osim što bi na njemu bilo pitke vode , atmosfera postala gusta i pogodna za život ljudi jer bi se uskoro razvile biljke.
Znanstvenici govore da će Mars kada se postigne 'kritična toplina' odraditi sav posao za njih jer da kako će se voda polako topiti ona će raditi gušću atmosferu te neće više biti potrebe ispuštati stakleničke plinove...
Sve je to za mene bila zanimljiva teorija koja mi se prije nekih 7-8 mjeseci pokazala ljudskom noćnom morom.
To nisam htio iznjeti nikome koga poznajem jer sam mislio da će svi reagirati na mene ovako : , ali jučer sam pogledao jedan film u jako neobičnim okolnostima (vjerujem u sudbinu) : ustao sam se iz kreveta u ponoć da odem na WC i vidio upravljač na umivaoniku. Kada sam izlazio iz kupaone bacio sam upravljač na kauč i tada se slučajno pritisnuo gumb i upalio TV - na njemu je bio taj film koji me odmah zainteresirao (jer je glavni lik na toj sceni proučavao zvijezde , a to znaći da ja to moram pogledati ).
Film je u potpunosti indentičan sa tom mojom teorijom.

Molim da nastavak ne čitaju oni koji nemaju 'otvoren' um...

Danas sam se morao suočiti sa činjenisom da se to upravo i događa , bez sumnje : Teraformiranje Zemlje.

U svojoj teoriji sam zaključio da se polarne kape otapaju što pridonosi gušćoj atmosferi i globalnom zatopljenju.
Povećava se izvor stakleničkih plinova.
Sve češće se ukazuju prisustva NLO-a.
Je li moguće da oni koji su od njih 'dobri' ukazuju na opasnost , upozoravaju li?

U filmu je kolovoz i ljeto 'ne želi' otići , a glavni lik čuje čudan šum iz svemira - siguran je da su to druga živa bića , no (naravno) njegov nadređeni ga otpušta jer 'fantazira'. Kreće u potragu i otkriva da šum dolazi iz zemlje u razvoju. ( ne znam točno gdje , znam da je u J. Americi ) .
Otkriva veliku elektranu , koja je na prvi pogled sumnjiva.

Ne želim govoriti pojedinosti odd tada dalje filma , ali u ovom trenutku moja teorija i ovaj film se susreću i nadalje se razilaze u samo jednom pogledu.

Moguće je da vanzemaljci teraformiraju naš planet da bude topliji i njima pogodan za život (možda reptili) i siguran sam da iluminati imaju veze sa time.
U toj elektrani i dvadesetak drugih proizvode ogromne balone stakleničkih plinova najmodernijom (njihovom) tehnologijom i svi ljudi koji su na vlasti su zapravo oni.
U svojoj teoriji mislim da nas vlasti ne sprječavaju da mi sami unišravamo i zagrijavamo planet zagađenjem i da ga sami teraformiramo , jer planet je stvarno ugrožen i malko je glupo da se ništa ne poduzima samo radi novca.

Film ima sretan zavšetak i zato otvaram ovu temu : hoćemo li mi imati sretan kraj ?

Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
ZAGREB, 6. rujna

Danas i sutra Hrvatsku ocekuje val
vrucine.

U nekim krajevima Hrvatske, osobito u
Slavoniji, bit ce vrlo vruce a tempera-
tura ponegdje moze dosegnuti i 37ºC.

Prvi dani rujna bili su od jedan do
cetiri stupnja topliji od 30-godisnjeg
prosjeka izmjerenog u Hrvatskoj, dozna-
je se u Drzavnom hidrometeoroloskom za-
vodu.

U ponedjeljak se ocekuje pad tempera-
ture za oko 7ºC.


Hina
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 00:10   #2
Ne.
Apokalipsa uskoro...
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 00:54   #3
zadnja istraživanja pokazuju da chemtrailovi uzrokoju (uz trovanje) ljudi ,zamislite , globalno zatopljenje!
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 08:10   #4
Dečko, previše gledaš filmove: pomiješao si "Dolazak" koji je bio nedavno na TVu i Totalni opoziv...
za tvoj info: teraformiranje traje nekoliko tisuća godina, tako da je malo vjerojatrno da bi ljudski rod uspio to napraviti a da se za to vrijeme na Zemlji ništa ne dogodi. Da bi mi imaloi koristi od toga, onda su to trebali započeti
Sumerani, pa da bi mi danas mogli vidjeti jel to napreduje po planu.
No, nije sve samo u teraformiranju. Osim kisika (a što je osnovni cilj toga) treba nam i ista gravitacija kao na Zemlji, a to se ne može uimjetno napraviti.


PS: zašto ti je daljinski bio u lavabou??? malo si popil ne?
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:28   #5
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
Dečko, previše gledaš filmove: pomiješao si "Dolazak" koji je bio nedavno na TVu i Totalni opoziv...
za tvoj info: teraformiranje traje nekoliko tisuća godina, tako da je malo vjerojatrno da bi ljudski rod uspio to napraviti a da se za to vrijeme na Zemlji ništa ne dogodi. Da bi mi imaloi koristi od toga, onda su to trebali započeti
Sumerani, pa da bi mi danas mogli vidjeti jel to napreduje po planu.
No, nije sve samo u teraformiranju. Osim kisika (a što je osnovni cilj toga) treba nam i ista gravitacija kao na Zemlji, a to se ne može uimjetno napraviti.


PS: zašto ti je daljinski bio u lavabou??? malo si popil ne?
nisam popio (nisam ga ja stavio tamo i nije bio u lavabou nego pokraj njega ).

Da pričam o dolasku i kažem da je to moguće , vidiš li kako je globalno zatopljenje ubrzano , znanstvenici su rekli da će Antartik biti rastopljen ne prije 2050. , no globalno zatopljenje je potpuno neočekivano ubrzalo te već postoji Zapadni Antartik i Antartik (prepolovio se) i to se ne upisuje u karte svijeta , sam da znaš (pitam se zasto)...
Zadnji proračuni su rekli da do 2012. Antartik NEĆE postojati ako nešto ne poduzmemo!

Tako da teraformiranje ne traje dugo , negdje 20-ak godina i temperature se drastično povećavaju , a za Mars koji ima rijetku atmorsferu je malo teže , jer tamo nema života i temperature su ispod nule (max . 4°C).

Ne radi samo ljudski rod to , ali objasni mi ove chemtrailove , aluminij , barij , metali , ne samo što truju nas nego i rade efekt staklenika!

NASA je prvo rekla da to rade radi zaštite od Sunčevog vjetra , a nakon što su neovisni istraživaći analizirali što se u njima nalazi, NASA je rekla da chemtrailovi ne postoje !

TKO JE TU LUD ???

evo link : http://www.cro-chemtrails.info/
CRO Chemtrails - Naslovna
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:33   #6
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
TKO JE TU LUD ???

evo link : http://www.cro-chemtrails.info/
CRO Chemtrails - Naslovna
Ti.

http://endimion17.blog.hr/2007/04/16...-paranoja.html
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:45   #7
ha ha ha !
Reci mi razlog zašto uništavamo planet a da nitko ništa ne poduzima , ne može biti samo NOVAC!
Reci mi razlog zašto se u chem,trailovima nalazi : najotrovniji metal alumiij , radioaktivni barij, i CRVENA KRVNA ZRNCA???????
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:48   #8
samo lova!!! nova lova, kunolovac....
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:50   #9
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
samo lova!!! nova lova, kunolovac....
UBIJMO ČOVJEČANSTVO , VAŽNO JE DA SMO BOGATI , NA KRAJU UBIMO I SAME SEBE ZA MILIJUN $ !
- zar to treba vikat ?
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:53   #10
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
ha ha ha !
Reci mi razlog zašto uništavamo planet a da nitko ništa ne poduzima , ne može biti samo NOVAC!
Reci mi razlog zašto se u chem,trailovima nalazi : najotrovniji metal alumiij , radioaktivni barij, i CRVENA KRVNA ZRNCA???????
Prvo pročitaj onaj poduži post na blogu kojeg sam linkao.
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:53   #11
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
UBIJMO ČOVJEČANSTVO , VAŽNO JE DA SMO BOGATI , NA KRAJU UBIMO I SAME SEBE ZA MILIJUN $ !
- zar to treba vikat ?



prekasno je....ili total anihilation ili jedi i pij danas jer sutra ćemo umrijeti.
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:55   #12
samo živite u zablude prije nego će biti prekasno , možda nema inzvanzemaljaca koji rade efekt staklenika , ali se sigurno radi na depopulaciji stanovništva!
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:56   #13
A gdje ja mogu naći i vidjeti te aliene ili bar kako posumnjati na neku osobu da je reptil??? trebam neke posebne 4D očale?
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:57   #14
Quote:
itreius kaže: Pogledaj post
Prvo pročitaj onaj poduži post na blogu kojeg sam linkao.
ne piše o zrnicma ,

A amerikance truju i hranom , toj. flourom u hrani !

U Europi smo malo 'pametniji' ma bi bilo jako očito daas truju ranom i vodom , a možda se to i radi a da mi ne znamo
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 11:58   #15
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
A gdje ja mogu naći i vidjeti te aliene ili bar kako posumnjati na neku osobu da je reptil??? trebam neke posebne 4D očale?
Da znam ne bih o tome pisao ovdje na forumu .

Ne kažem ja da tu moraju biti upleteni izvanzemaljci ,pričam o tome kako se zapravo zemlja teraformira
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 12:01   #16
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
ne piše o zrnicma
Da jer ih nema, i zato jer je objašnjeno kako to contrailovi poprimaju različite boje.

Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
U Europi smo malo 'pametniji'
Ne bih baš bio tako siguran u to jer diskusija ovog threada drastično smanjuje prosječni IQ europljana.
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 12:04   #17
Quote:
itreius kaže: Pogledaj post
Da jer ih nema, i zato jer je objašnjeno kako to contrailovi poprimaju različite boje.
OK , sada znam koliko ti znaš .

Krvno zrnce je toliko složen spoj da ne može onak biti crveno pa neka bude krvno zrnce , nije zaključemno to ovako :' Aha , chemtrail je crvene boje pa ima krvna zrnca.'

To je saznato kemijskom analizom ,to je činjenica

Daj se barem malo informiraj prije nego o nečemu napišeš , onak bar znanje osnovne
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 12:08   #18
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
To je saznato kemijskom analizom ,to je činjenica
Nazivanje nečega činjenicom te naknadno boldanje riječi ju ne čini istinitom.
Vidim da se još uvijek nisi udostojio pročitati post na linkanome blogu. Zašto? Da ne bi u kojem slučaju počeo sumnjati u svoje tvrdnje? Da ne bi vidio koliko je ta teorija zavjere glupa i neosnovana? :
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 12:13   #19
Quote:
itreius kaže: Pogledaj post
Nazivanje nečega činjenicom te naknadno boldanje riječi ju ne čini istinitom.
Vidim da se još uvijek nisi udostojio pročitati post na linkanome blogu. Zašto? Da ne bi u kojem slučaju počeo sumnjati u svoje tvrdnje? Da ne bi vidio koliko je ta teorija zavjere glupa i neosnovana? :
pročitao sam , nema ničega konkretnog , nema objašnjenja zašto se nalazi aluminij , kalcij , barij ....
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 15:11   #20
1) Aluminij nije najotrovniji metal.
2) Barij nije radioaktivan.
3) Kak su neki amateri izveli analizu oblaka koji je na visini od 8-11km?
4) Oblak izgleda crveno zbog kuta upadanja sunčevih zraka.
5) To nisu crvena zrnca jer ona nemogu pretrpjeti visoke temperature.
6) Koja je šansa da će neki aerosol s 11km visine(uzmi u obzir vjetar) dospjeti u tvoja pluća i apsorbirati u tijelo? Gotovo pa nikakva.
7) Ako aluminij postoji u tom tragu onda su to ostatci od motora.
srki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.