Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2008., 15:08   #61
ja u takva sir punjenja rađe stavim griz nego škrob ili puding
nekako mi to više paše uz sir, rahlije je
i cvebe, puuuno cveba
a file sa makom su vam super ako stavite koju žlicu nekog finog, aromatičnog pekmeza, ponajbolje paše domaći od šljiva, a fine su i maline, pasirane naravno
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 20:45   #62
Za vikend sam pekla (prvi put) kolač "crnac bez jaja sa bananom".
Odličan! Jako jednostavan, ne zahtjeva vremena ni vještine, a vrlo ukusan.
Polly, hvala na receptu!
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 20:44   #63
jel da je super
ja sam ga radila prošli tjedan, a povrh sam još stavila kremu od vrhnja i čokolade + ruma, dosta ruma
bilo je
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 00:21   #64
od kada je polly prvi puta stavila recept, meni se crnac ne skida s repertoara. pravim ga barem 2-3 puta mjesečno. desert postao živa legenda. sad sam počela umjesto običnog brašna staviti samo integralno i super je.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 20:26   #65
radil ko, zna ko, napravit kremastu bezjajastu tortu al bez onog famoznog egg energy g replacera?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 12:52   #66
Quote:
Ljelja kaže: Pogledaj post
isprobano i odlično!



Za prhko tijesto:
250 g brašna 850
prašak za pecivo
125 g maslaca
1 dL tekućeg jogurta
malo soli
2 žlice šećera
(ja stavim još mljeveni kardamom)

Za punjenje od maka:
200 g maka
2,5 dL mlijeka
žlica gustina
šećera po želji

Za kremu od sira:
500 g svježeg kravljeg sira
2 dL kiselog vrhnja s 20% m.m.
pola pudinga od vanilije ili malo gustina
šećera po želji

Zamijesiti prhko tijesto. Od smjese uzeti malo, oko 1/5 ukupne količine i staviti u foliju ili vrećicu u duboko zamrzavanje. Ostatak smjese onako u kugli staviti u hladnjak.

Punjenje od maka napraviti tako da se u zakuhano, slatko mlijeko doda mak izmješan s gustinom. Kratko prokuhati i ohladiti.

Sir izmješati s ostalim sastojcima za kremu.

Tijesto iz hladnjaka razvaljati u pleh, na njega rasporediti mak, pa sir. Iz zamrzivača se izvadi ona mala kuglica tijesta, koja se zatim nariba po vrhu kolača.

Peče se na 180° dok ne zažuti tijesto s vrha.
Isprobala u subotu i
Tijesto je savršeno, već smišljam u kojim ću ga još kombinacijama koristiti.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 23:39   #67
KOLAČ OD MRKVE

220 g brašna
300 ml meda
200 g fino naribane mrkve
100 g grožđica
75 g nasjeckanih datulja ili suhih marelica
1/4 žličice cimeta
1/4 žličice muškatnog oraščića
1/4 žličice mljevenih klinčića
110 g maslaca ili biomargarina
220 ml vode,malo soli
2 žličice sode bikarbone
100 g nasjeckanih oraha


Pomiješajte med,mrkvu,grožđice,datulje,cimet,muškatni oraščić,klinčiće,maslac i vodu u posudi koju ste stavili na laganu vatru.Miješajte dok ne provri i pirjajte 5
minuta.Ostavite da se potpuno ohladi.

U posebnoj posudi pomiješajte brašno i sol,dodajte sodu bikarbonu i orahe.U sredini napravite udubinu i u nju stavite smjesu od mrkve.Dobro izmiješajte da se svi
sastojci prožmu.

Posudu promjera 25 cm(za torte ili kuglof) ili običnu tepsiju nauljite i pobrašnite,ulijte smjesu i pecite na 180'C

P.S Preporučam staviti neki aromatičniji med,npr.od kestena i malo više cimeta i klinčića( 1/2 žličice )

Isprobano više puta,jednostavno za napravit i jako fino,frendica je stavila i glazuru gore al mislim da je onda preslatko-al ne morate meni vjerovat
sunny2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:40   #68
to miki, radim odma u utorak
samo cemu soda, s cim se to moze zamijenit? prasakz a pecivo?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 21:23   #69
tocno tak, stavi prašak za pecivo al ne znam koliku količinu-valjda istu.Ma recept je iz knjige Kolači za zdravlje,pa koriste sve prirodne sastojke(da li soda spada u to?)-umjesto šećera stave voće,friško ili suho,slad,prirodne voćne sokove;nema jaja,mlijeka,čokolade(e s tim se ne slažem) i što mi je zanimljivo u svaki kolač ide malo soli, pogotovo ako se stavlja voće-zato što sol pojačava(naglašava) prirodno slatki okus.

Inače knjiga je jako zanimljiva,stavit ću vam još recepata koje sam isprobala-zasad su svi jako fini,neki mi baš nisu ispali ko na slici ali vježbom do savršenstva

I daj javi kak ti je ispalo
sunny2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 14:33   #70
evo napravil sam, umjesto oraha stavil rogač, umjesto sode prasak za pecivo a dodal i malo kardamoma (super slatki začin, inace sam jednom radil arapsku slasticu od mrkve helawat al jazr pa su isle takve stvari unutra)
fino je, makar po meni fali jos tog, da se bas osjeti.. mozda da sam vise mrkve (i svjezije, socnije) i jos malo zacina
aj stavljaj samo recepte, super je, pogotovo ako imas za nekakve kremaste bez jaja
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 15:11   #71
Quote:
ditta kaže: Pogledaj post
Isprobala u subotu i
Tijesto je savršeno, već smišljam u kojim ću ga još kombinacijama koristiti.
supač! da, netko je napomenuo, ako voliš laganiju kremu od sira, onda je griz bolji izbor od pudinga/gustina. ja više volim da je ovako.

kvaka kod prhkih tijesta je da se kod glatkog brašna (i 850) koristi prašak za pecivo. kod oštrog sam shvatila da ustvari smeta, i onda se isto dobije dobra struktura.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 23:30   #72
I tvoja verzija mi zvuci super,morat cu tak probat-u principu se mrkva u kolačima baš i ne osjeti,zbog blagog okusa tak da si i stavio više ne znam jel bi se bolje osjetila.idem ja dalje s receptima,prvo ove isprobane.

LURDSKA PITA "BARBARA"

Tijesto:
4 šalice cjelovitog pšeničnog griza
9 šalica vode
3 prstohvata vode
1/2 kg grožđica
limunova korica
malo cimeta
1/2 šalice ulja
200g lješnjaka

Krema:
100 g lješnjaka
3-4 žlice vode
1/2 šalice slada

Preljev:
1 šalica vode
2 žlice agar-agara
3 žlice slada
sok jednog limuna

Stavite vodu da provri,posolite,umiješajte griz i kuhajte 30 min na laganoj vatri.
Skuhajte grožđice,izmiksajte i umiješajte u kuhani griz.dodajte mljevene lješnjake,cimet,ulje i koricu limuna.
Ulijte smjesu u nauljeni kalup i pecite u pećnici 30-40 min na 180 stupnjeva
Ispržite i sameljite lješnjake te pomiješajte s vodom i sladom za preljev pa premažite preko pečene smjese od griza.
Pomiješajte vodu,agar-agar i slad te kuhajte 10 min na laganoj vatri;na kraju dodajte iscijeđeni limunov sok.Prelijte preko pite i ostavite da se ohladi

Bilo je malo problema u izradi jer nisam imala cjelovit griz a ovaj se baš i ne kuha pol sata,pa dok sam smiksala grožđice vec se zgusnul i 100 čuda,uglavnom drugi put slijedim recept

A bit će i kremastih kolača,evo jedna torta mi je zapela za oko,nisam isprobala al zvuci prefino,znam kome će se svidjeti
sunny2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:05   #73
nekak sam skeptican vezi ove lurdske pite.. ako ko radi bilo bi dobro da pofotka

evo jednog recepta jako jednostavan, ispadne jako mekano i fin kakaovski okus
Quote:
1 2/3 šalica brašna
3/4 šalica šećera (ili manje)
1/4 šalice kakaa
1 žličica sode bikarbone
1/2 žličice soli
> sve pomiješati vilicom, pa dodati:

1 šalicu vode
1/3 šalice ulja
1 žličica octa
1 žličica vanilije (ja sam stavljala vrećicu vanilijinog šećera)
> pomiješati, staviti u tepsiju ako već nije u njoj , posuti čokoladnim listićima i staviti peći na 180 stupnjeva na 25 min.
umjesto octa i sode sam stavil prasak za pecivo (soda treba kiselinu za aktivnost (ocat) kak sam procital negdje na netu)
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:15   #74
pic, jel u kakao kolač ide oštro il glatko brašno?
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 14:31   #75
pa inace u kolače ide glatko kaj ne? tj. ako hoces dobit finiji, smooth proizvod.. makar mislim da mozes i ostro, stavit.. (ja sam njega samo za tijesta za pizzu stavljal)
btw zna neko kak se prevodi arrow root?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 17:11   #76
ja najčešće koristim oštro za kolače, mada jednostavniji biskviti budu mekši s glatkim, istina. a za pizzu koristim isključivo tip 850.

arrowroot ti je tzv. kuzu kod nas. ima ga u dućanima s makrobiotskom hranom. ima funkciju sličnu kao gustin.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 17:37   #77
a kuzu.. imam ga doma, makar kad sam ga koristil nisam bil zadovoljan s njim.
imam knjigu iz knjiznice prirodni deserti bez secera, mogu prepisat par recepta il poslikat par stranica kad mi mama vrati fotic

sad sam iz te knjige napravil kolačiće od djumbira i cimeta, ispadnu isto ko oni bozicni kolacici
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 22:33   #78
PITA S BUNDEVOM

Tijesto:
1 šalica prženih lješnjaka
1 i 1/4 šalice brašna tip 850
1/2 žličice soli
3 žlice slada
4 žlice ulja
2 žlice vode

Krema:
600 g bundeve
1/2 šalice slada
1 žločica đumbira u prahu
1/2 šalice sojinog mlijeka
2 žlice aru praha

Sameljite lješnjake i pomiješajte s brašnom,vodom,uljem,soli i sladom.
Tijesto stavite na nauljeni lim i pecite 15 min na 180°
Ogulite i narežite bundevu na veće komade pa pomiješajte s mlijekom,sladom i đumbirom.
Kada prokuha ,smanjite vatru i kuhajte dok bundeva ne omekša.
Razmutite aru prah u malo hladne vode i primiješajte.
Sve izmiksajte i nanesite na koru.Pecite 50 min na 180°
Ohladite i režite na kriške.

Isto jednostavno za napraviti i fino,ja volim bundevu u svim oblicima pa sam morala ovo isprobati.A evo jedan recept koji nisam probala al sad je prava sezona

KOLAČ SA BOROVNICAMA

2 šalice brašna tip 850
1 šalica kukuruznog brašna
1/2 žličice soli
2 žlice praška za pecivo
1/2 šalice rižinog slada
1 šalica jabučnog soka
1/2 šalice sojinog mlijeka
5 žlica ulja
5 šalica borovnica
2 žlice aru praha

Pomiješajte brašno,prašak za pecivo ,sol i ulje.
Nauljite kalup,stavite smjesu i pecite 30-40 min na 180°
Operite borovnice i stavite u smjesu od poa šalice vode,pola šalice rižinog slada i prstohvat soli.
Razmutite aru prah u malo vode i dodajte u borovnice.
Miješajte i kuhajte dok se ne zgusne.
Izrežite kolač na kocke i prelijte ovom smjesom.
sunny2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:43   #79
Quote:
sunny2 kaže: Pogledaj post
KOLAČ SA BOROVNICAMA

2 šalice brašna tip 850
1 šalica kukuruznog brašna
1/2 žličice soli
2 žlice praška za pecivo
1/2 šalice rižinog slada
1 šalica jabučnog soka
1/2 šalice sojinog mlijeka
5 žlica ulja
5 šalica borovnica
2 žlice aru praha

Pomiješajte brašno,prašak za pecivo ,sol i ulje.
Nauljite kalup,stavite smjesu i pecite 30-40 min na 180°
Operite borovnice i stavite u smjesu od poa šalice vode,pola šalice rižinog slada i prstohvat soli.
Razmutite aru prah u malo vode i dodajte u borovnice.
Miješajte i kuhajte dok se ne zgusne.
Izrežite kolač na kocke i prelijte ovom smjesom.
mmmm...fino! treba sačekati šumske borovnice. iskreno, ljute me one američke na svakom koraku. nisu ni sluga našim divljima, a već su ih skoro istrijebile s tržišta. ovakav kolač od njih - nemoguće.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:45   #80
Quote:
pic kaže: Pogledaj post
a kuzu.. imam ga doma, makar kad sam ga koristil nisam bil zadovoljan s njim.
imam knjigu iz knjiznice prirodni deserti bez secera, mogu prepisat par recepta il poslikat par stranica kad mi mama vrati fotic

sad sam iz te knjige napravil kolačiće od djumbira i cimeta, ispadnu isto ko oni bozicni kolacici
nemoj ti ništa slikat par stranica, slikaj ono kaj ispečeš!
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.