Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2009., 14:45   #1
čišćenje filtera landirenzo omegas

htio bih očistiti filter koji se nalazi na samom isparivaču zanima me dali je potebno negdje zatvoriti plin prije nego krenem vadit filter ako da gdje
hajsek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 14:50   #2
Quote:
hajsek kaže: Pogledaj post
htio bih očistiti filter koji se nalazi na samom isparivaču zanima me dali je potebno negdje zatvoriti plin prije nego krenem vadit filter ako da gdje
Nemaš potrebe zatvarati nigdje plin sam jer se on automatski zatvori na plovku preko elektromagnetskog ventila.Čak i da imaš uključen kontakt plin ne može biti otvoren jer motor uvijek prvo pali na benzin a potom kada se poklope zadani parametri prebaci u vožnji na plin.
Pazi samo kada vraćaš poklopac na plinskom ventilu da ti ne precvika oring gumicu.Malo gumicu prije namaži ili uljem ili masti.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 14:53   #3
Quote:
miroslav k kaže: Pogledaj post
Nemaš potrebe zatvarati nigdje plin sam jer se on automatski zatvori na plovku preko elektromagnetskog ventila.Čak i da imaš uključen kontakt plin ne može biti otvoren jer motor uvijek prvo pali na benzin a potom kada se poklope zadani parametri prebaci u vožnji na plin.
Pazi samo kada vraćaš poklopac na plinskom ventilu da ti ne precvika oring gumicu.Malo gumicu prije namaži ili uljem ili masti.
Gsp Miroslav zahvaljujem se na uistinu brzom odgovoru. Pozdrav
hajsek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 21:08   #4
hmhm

ja na puntu 1.1 imam autronic plin ugradjen,moze li mi netko objasnit gdje on ima filtere plina?

Dali je dovoljno ispuhat filter ili obavezno zamijenit drugim?
brale12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.