Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2009., 21:31   #1
perilica whirlpool -servis

naime, pred dva dana sam kupio perilicu awg 8016 i pokrenuo ju bez da sam izvadio one vijke koji drze bubanj. i tako je masina radila, ali je na centrifugi pocela " hodati i lupati".

e nakon toga sam pričao sa frendom koji me upozorio na vijke i koje sam tada izvadio, ali masina i dalje lupa.

zanima me da li je amortizer (pretpostavljam da je o njemu rijec) mogao otici zbog vijaka? ili je mozda neki drugi kvar u pitanju. inace, masina sve drugo radi apsolutno normalno, koliko sam primjetio.

hvala na odgovoru.

i da, ako je moj kvar, koliko bi me mogao kostati popravak takvog kvara- cca, čisto da me ne ogule.
__________________
život kao san...san kao jedan dan....
elixir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:30   #2
Jesi li siguran da si izvadio sve osigurače bubnja.Kad otvoriš mašinu bubanj stisneš rukom prema dole i mora plivat i lagano se vratiti nazad.
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 20:52   #3
da, imaš pravo

izvukao sam vijke, a ne one plastične čepove. sad sam i njih izvukao, pomolio se (iako nisam vjernik ) i pokrenuo.

i sve radi i ne lupa, osim što u jednom trenutku, kod nižeg broja okretaja centrifuge, kao da masina malo udje u rezonanciju i vise se trese, ali to traje seknudu ili dvije i bude gotovo, al mislim da je to ispravno.

eto.
__________________
život kao san...san kao jedan dan....
elixir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 10:07   #4
normalno dok ne rasporedi veš uvijek je pritisak na jednu stranu veći i dok ne okrene bubanj malo vagne.k
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.