Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2011., 19:08   #481
meni isto s uljem nije nista napadalo,jedino se musice zalijepe za mene
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 21:02   #482
pitam, jer kad trcim, zna gamad letit oko mene. izgleda da im postajem presexi ahaha
nadam se da ce ih ulje ODBIT jer me to zna isfrustrirati do te mjere da mi jako malo fali da pocnem urlati i psovat na sav glas, ali se uvijek suzdrzim jer uvijek ima nekog u blizini.
jednom prilikom sam se izdero na jednu jako iritantnu muhu koja me pratila pa jedno 20 minuta, zaustavio sam se i od muke sam se izdero "ODJ...." sva sreca pa me nitko nije vidio...uzas
i naravno, urlanje nije uspjesno rezultiralo, smece je nastavilo letit oko mene.

uglavnom, hvala na informaciji
__________________
I'm a simple man, I see boobs I press Like.
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 01:40   #483
HAHAHAHAHAHHAHAHHA na ovo kako si opisa ja zamišljam one scene ka iz crtića ... znam da ulje odbija ljude pa se nadam da će i bube hahaha
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 01:57   #484
Quote:
poison_ivy_5 kaže: Pogledaj post
pa se nadam da će i bube hahaha
tjesi se




__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 10:46   #485
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
tjesi se




hahahah pa rekoh da mene nije lani napadalo,tješim njega
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 11:16   #486
hvala što si tako obzirna <3

p.s. jako mi se ne da cekat ovo ulje
sad bi se vec mazo..."OĆ BOJE"
__________________
I'm a simple man, I see boobs I press Like.
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 12:08   #487
ccc ne biti tako nestrpljiiivvvv, tepaj ulju možda brže pocrni
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 14:27   #488
slabo sunca sad kod nas ima
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 23:57   #489
Zna li netko gdje kupiti (U ZG) maslinovo ulje za pripravak smjese za sunčanje?

Zadnje uređivanje lillya : 13.06.2011. at 00:20.
lillya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 00:22   #490
pa skoro u svakoj trgovini m.robe/trg centru, ako ne i u bas svakoj..
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 09:08   #491
Svi pričaju o ovome (zvuči kao reklamni slogan, znam ), na beauty blogovima histerija, svi će to furat na Karibe, Sejšele, kurcepalce...A ja sve nekako mislim da je too good to be true. Dakle, pričam o Garnierovom Ambre Solaire, kako kažu revolucionarnom ulju, koje štiti, a i osigurava boju. Eve sliđa:



Evo i infa:

UVA + UVB protection.
With the patented filtration system containing Mexoryl® XL, it protects against UVA and UVB rays. Enriched with nourishing shea butter for a satin-touch finish, the golden oil helps to protect your tan. Rich and pleasurable Monoi fragrance. Light and easy apply thanks to the spray format.

Water resistant.
PROTECTIVE BRONZING.

Formula 100% conforms to European recommendations for protection against the harmful effects of UVA and UVB rays.

Dermatologically tested.


I 100% sigurna zaštita i blaga preplanulost? Ono, sjećam se da je lani jedna forumašica, Eye, mislim, hvalila Bioderma Photoderm Bronze spf 40 (nije izgorila i dobila super boju, samo šta vrag košta 250 kn). E, ali ja stalno dvojim oko sigurnosti kože, sa Suncem se ne mislim zajebavat.

Šta vi mislite? Can it be?
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 10:17   #492
Opet ja dala sam se u guglanje na temu proizvoda koji pospješuju tamnjenje, ali ipak dajem prednost nešto prirodnijem, pa mi je za oko zapelo Nikel ulje s mrkvom, 100injak kn, ali imam dilemu: ja svakako to ne mislim stavljat na kožu bez prethodno nanesenog spf-a (30 minimum), pa me zanima, da li se ti proizvodi međusobno "poništavaju", u smislu: ili neću uhvatit ništa boje jer imam spf 30 ispod/uhvatit ću boju nauštrb zaštite, dakle, zdravlja.

Lani sam doma nanosila L'erbolario kremu sa spf-om 50, kad bih došla na plažu, mazala bih se njihovim pekmezom, i rezultati nisu bili očaravajući, dobila sam užasno malo boje.

Evo tog ulja:
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 11:24   #493
Quote:
lillya kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje kupiti (U ZG) maslinovo ulje za pripravak smjese za sunčanje?
kupis si najobicnije masinovo ulje
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 13:11   #494
Quote:
lillya kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje kupiti (U ZG) maslinovo ulje za pripravak smjese za sunčanje?
Evo bas u LIDL-u je ovih dana akcija, 40-ak kuna je 1 litra
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:59   #495
Inače sam osoba (vrlo) blijede puti prema kojoj se moje drage frendice ravnaju jesu li potamnile (bilo u solariju, bilo na suncu), pošto ja slabo apsorbiram sunčevu svijetlost i uglavnom ostajem blijeda, tek neznatno potamnim, možda za pola nijanse, tek toliko da ne nosim najsvjetliju nijansu pudera i ljeti
Kako sam se prošlo ljeto nakon mjesec dana mora vratila u zg čak i bljeđa?! nego kad sam išla (ne moram govoriti koliko mi je bilo neugodno na plaži, ljudi su me pitali je li sa mnom sve u redu koliko sam bila blijeda u odnosu na njih, ajmo reći kao npr. pripadnik obitelj Cullen na suncu ), ove godine sam odlučila poduzeti sve što je u mojoj moći kako se to više ne bi ponovilo. Pa sam tako smislila opaki ratni plan.
Počela sam piti Inneov tablete Intensive Sun Antiox, kupit ću Melvitinu kremu za pripremu kože za sunčanje, Avonovu kremu Maxi Tan s beta karotenom koja ide prije kreme sa zaštitnim faktorom, nakon kreme sa SPF-om na red dolazi L'erbolario pekmez.
Što kažete?
Držite mi fige da od svega ovoga nešto i bude , pa da se u kolovozu vratim doma bar malo tamnija nego inače.
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 21:18   #496
milim da taj pekmez nebi dobro djelovao na tvoju svijetlu put i da bi izgorila,a to ti ne treba a ovo ostalo mi se cinu u redu.
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 22:57   #497
Pa možda bi ga mogla negdi pri kraju početi koristiti ali obavezno u kombinaciji sa SPF kremom ako uvatiš prije neku boju ali ako stvarno ništa ne pocrniš bolje nemoj
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 23:32   #498
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Inače sam osoba (vrlo) blijede puti prema kojoj se moje drage frendice ravnaju jesu li potamnile (bilo u solariju, bilo na suncu), pošto ja slabo apsorbiram sunčevu svijetlost i uglavnom ostajem blijeda, tek neznatno potamnim, možda za pola nijanse, tek toliko da ne nosim najsvjetliju nijansu pudera i ljeti
Kako sam se prošlo ljeto nakon mjesec dana mora vratila u zg čak i bljeđa?! nego kad sam išla (ne moram govoriti koliko mi je bilo neugodno na plaži, ljudi su me pitali je li sa mnom sve u redu koliko sam bila blijeda u odnosu na njih, ajmo reći kao npr. pripadnik obitelj Cullen na suncu ), ove godine sam odlučila poduzeti sve što je u mojoj moći kako se to više ne bi ponovilo. Pa sam tako smislila opaki ratni plan.
Počela sam piti Inneov tablete Intensive Sun Antiox, kupit ću Melvitinu kremu za pripremu kože za sunčanje, Avonovu kremu Maxi Tan s beta karotenom koja ide prije kreme sa zaštitnim faktorom, nakon kreme sa SPF-om na red dolazi L'erbolario pekmez.
Što kažete?
Držite mi fige da od svega ovoga nešto i bude , pa da se u kolovozu vratim doma bar malo tamnija nego inače.


znam kako ti je...

eo ako uspijem potamnit od ovog homemade ulja. ostavit cu dojmove.
suncanje mi pocinje iduci tjedan.
bas sam uzbudjen...a da me cuju frendovi, ubili bi me od zajebavanja.
__________________
I'm a simple man, I see boobs I press Like.
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 00:54   #499
ja sma trebala danas ici,al vrijeme mi nije bas bilo naklonjeno nadam se da ce sutra biti bolje
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 02:21   #500
evo da se i ja ubacim... ne znam da li je tko ranije spominjao
nikelov kokosov maslac za tijelo? ima samo kokosov (cca.90kn u dm-u) i kokos+mrkva (cca.100kn u dm-u). ja sam imala ovaj prvi i bila sam jako zadovoljna. isto sam izrazito svijetle puti i teze potamnim ali svake godine obavezno pijem beta karoten (od dietpharma) i mackam se maslinovim uljem i prosle godine sam probala taj kokosov maslac i jako sam zadovoljna...
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.