Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2014., 10:17   #1
Captain America: Civil War (2016)

http://screenrant.com/captain-americ...vil-war-movie/

Izgleda da imamo Civil War sagu :klap: RDJ je pristao da glumi u CA3 za 40 miliona
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 10:26   #2
Ima onak, 3 superhumana u tom svijetu. Kog bi oni registrirali?
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 12:19   #3
Ovo je Marvelov odgovor na BvS, nikada filmovi nisu doslovce slijedili stripove tako da ne očekujem sukobe epohalnih razmjera
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 18:17   #4
Civil war je besmislen bez spidermana,dardevila, x-men i manje više cijele marvel ekipe...ali da volio bi vidit na ekranima.

Za neznalice: civil war počinje tako što Tony Stark i predsjednik pokrenu inicijativu da superjunaci otkriju identitet i stave se u službu države.
Spiderman je prvi koji javno, iz bijele kuće (ne sjećam se dobro jel baš bijela kuća ?), pred kamerama uradi i pozove ostale...međutim dobar dio ostatka ekipe (na čelu sa Kapetanom Amerikom) to ne želi i onda krene okršaj.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 18:52   #5
Ovaj film bi mogao biti prekretnica za Civil War film ili filmski serijal. Jer prvu stranu drži Tony, a drugu Kapetan tako da bi ovo mogao biti početak.

Inače, Spidermanu to jest Peteru kasnije u stripu bude žao što je stao na stranu Iron Mana pa pobjegne i onda ga Tony i Shield love. Tad je Spiderman dobio ono super odijelo.

U tom strip serijalu je najveća šteta napravljena tako što su Hulka izbacili u svemir tako da njega nema. Da ga ima, brzo bi to sve završilo samo je pitanje na koju bi stranu on stao. Mislim da bi se te dvije skupine prvo borile oko Hulka i njegovog mišljenja
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 19:57   #6
a zamisli da nakon ovog filma naprave neki planet hulk/world war hulk film
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:05   #7
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Ovaj film bi mogao biti prekretnica za Civil War film ili filmski serijal. Jer prvu stranu drži Tony, a drugu Kapetan tako da bi ovo mogao biti početak.

Inače, Spidermanu to jest Peteru kasnije u stripu bude žao što je stao na stranu Iron Mana pa pobjegne i onda ga Tony i Shield love. Tad je Spiderman dobio ono super odijelo.
:
Sranje je tim veće što u Civil War filmu nema Spidermana, jedan od najvažnijih likova u toj priči.
Jbmti Sony, dabogda im propadne Spiderman.
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:06   #8
Odličan serijal, ali zaslužuje bolji naslov, jer neće sigurno biti samo o Kapetanu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:41   #9
Pa priča se da bi Sony posudio Spidermana za ovu priču
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 23:16   #10
Nemoj jebat Otkud ta vijest?
EDIT: Evo malo sam bolje pročitao link, našao
To bi bila sjajna vijest.
Pod Marvelovom palicom (koji bar imaju pametnije izvedene stripovske filmove od onog što je Sony uradio sa Spideyjem) zajedno sa Garfieldom, koji je sjajan kao Spidey, to bi bio bingo.
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 14:55   #11
Fan poster :klap:

http://imageserver.moviepilot.com/h2...20&height=1080
Yondu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 19:01   #12
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Nemoj jebat Otkud ta vijest?
EDIT: Evo malo sam bolje pročitao link, našao
To bi bila sjajna vijest.
Pod Marvelovom palicom (koji bar imaju pametnije izvedene stripovske filmove od onog što je Sony uradio sa Spideyjem) zajedno sa Garfieldom, koji je sjajan kao Spidey, to bi bio bingo.
Pitanje je samo koliko bu Sony para trazio sa to I dali bu Marvel pristao na to. Spiderman je ipak najpopularniji marvel junak.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 09:47   #13
Neznam samo kako oni to misle stići napraviti za godinu i pol, ako još nisu ni krenuli. BvS se već snima 6 mjeseci...
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 13:05   #14
Prava stvar bi bilo da Marvel preuzme prava na X- Mene i ostale mutante
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:40   #15
Neznam, za sada su Xmen filmovi odlični u par koji su samo dobri.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 20:55   #16
Zvanični naziv je Captain America : Civil War i Black Panther će imati ulogu, zajedno sa prethodno najavljenim Iron Manom. 16 maj 2016.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:30   #17
Ne vjerujem da će doć do ovog, jer bi onda jedan od pozitivaca koji samostalno pune kasice prasice filmskih studija morao postati negativac.
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 11:07   #18
Quote:
Kju385 kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da će doć do ovog, jer bi onda jedan od pozitivaca koji samostalno pune kasice prasice filmskih studija morao postati negativac.
Stvar je u različitim pogledima na registraciju superheroja, nije tu nužno nitko dobar ili loš. Ja sam na strani Iron Mana, mora postojati red i znati se tko šta radi, ali veliki broj fanova je i na Cap- ovoj strani
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 15:14   #19
Sve je to meni jasno, ali u tom filmu osobno iskreno ne bi znao za kog navijat. Cap me najugodnije iznenadio sa winter soldierom, Iron Man u izvedbi Downey jr. je genijalno zabavan lik. A netko mora bit negativac kvragu, inače će se cijeli film publika pitat zašto se svađate, pa spasili ste skupa svijet prije :šmrc: :šmrc:
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 15:44   #20
Garak je valjda jedini jer znam da pri izlasku tog stripa su svi vidjeli Iron Mana kao negativca, a i da budem iskren, meni se zgadio. Nikad mi on nije bio ništa psoebno pa ni ta odlična izvedba Downeya Jr. nije uspjela isprati ono što osjećam prema tom superheroju. Baš odvratno nešto

Cap je u pravu. Nemaju što davati svoja imena. Glavni je razlog da tako im voljeni mogu najebati, a druga je stvar što tim ljudima u stripovima nikad nije smetalo što se ne zna njihova imena. Spašavaju i to je to. To me podsjeća na svjetskog policajca i špijunažu. Privatnost treba neka postojat.

Iron Man je tamo bio negativac, odvratan lik u stripu, baš mi se do kraja zgadio, kao i Shield koji su pak napravili prejake u tom serijalu.

Sad da zbilja postoji neki superheroj s maskom koji ima super moći tak me zaboli kako mu je ime sve dok nas spašava

I onda se tu našao Spiderman koji je izmanipuliran od strane Iron Mana i prvo je prešao na njegovu stranu. Iron Man je namjerno njega uzeo zato što je on najvoljeniji superjunak kod građana u stripu, a i općenito kod stvarnih ljudi. I onda je rekao da se zove Peter Parker, ali je kasnije vidio kakva je to bila pogreška i okrenuo se protiv Iron Mana koji ga je lovio sa svojim vojnicima.

Tak da ne znam kako će oni to napraviti bez Spidermana.

Hulka nema inače tamo. Izbačen je u svemir da im ne stvara problem.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.