Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2006., 11:48   #1
ZA POLUDIT S TIM SKUTERIMA!!!

Svaki idiot moze voziti skuter, poooludim kad sam u autu i vidim u retrovizoru tu tandrkalicu..
vecina se vozi idiotski, stalno moras paziti na njih jer se voze koma.
Ako voze po propisu onda usporavaju promet, ako boze nepropisno moras paziti da ih ne zgazis...
u svakom slucaju, volim motore i cijenim motoriste, ali oni voze po tim cestama, pogotovo gradskim, gotovo neprimjetno, dode, prode i nema ga, a skuter mi cijeli put blokira prolaz ili mi neda da prodem..
uff...
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 14:36   #2
Tako je.
Ja ih redovno okrznem autom na semaforima.
Koji qrac oni imaju prolazit kraj mene....
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 15:18   #3
e moja adonia, oni tebi smetaju? oni tebi..? hehe

prije ce bit obrnuto , da ti smetas , a oni jadni divljaju iza tebe i spasavaju zivu glavu dok se ti gubis (i prometno i mentalno) u gradskoj guzvi

to si trebala otici na neki "auto" podforum , mozda bi tamo nasla jos nekoga zivcanog koji bi te podrzao , a ne tu


volio bi da napravis 1 krug skuterom kroz bilo koji grad, a onda pitaj kako to "auti" voze , i tko koga "ugrozava"
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 15:20   #4
činjenica je da se većina klinaca na skuterima blesavi. al jebiga kaj ćeš moraš pazit možda će jednog dana biti pametniji.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 15:23   #5
Quote:
j.a. kaže:
činjenica je da se većina klinaca na skuterima blesavi. al jebiga kaj ćeš moraš pazit možda će jednog dana biti pametniji.

kao sto je cinjenica da su klinci i u autima blesavi

..samo jos da se nadovezem na adoniu, pohvalila je one decke na "motorima" , a bas me interesira da li misli da li oni imaju pohvale na "aute" ili na "nju"

__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 15:36   #6
upravo tako većinom i jesu blesavi.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 15:49   #7
one igračke na baterije i mene nerviraju..kad je neki klinjo počeo turirati sa skuterom... pa ubij me lopatom..najtežom... živim u centru gdje je buka za izludit..al sam se već navikla..tak da nije neki bed... al kad mi prođe skuter.. s onim pištavim zvukom maminog miksera... digne mi se živac... dok mi pravi motori uopće ne smetaju... njih uživam slušajući...al ono čudo... fuj
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 16:29   #8
adonia, zato sam ja kupio skuter!!!
stokilaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 16:50   #9
i ja ali več je na serrvisu,ali zato ja nisam
mrcina 22222 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 17:02   #10
moja je voznja neupitna, a ako ne vjerujes mogu te provozat, samo komentiram da svaki klinac ima te motokultivatore i vozi se na njima ko da je bek, pa naglo zakoci, pa ti uleti u traku a ti manevriras i ugrozavas sve da ga nebi ubio jer on na tome jedva da je ikako zasticen..
mislim, TO su cinjenice.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 17:34   #11
ja ne vjerujem ću ja dobit vožnju?
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 17:43   #12
Quote:
j.a. kaže:
ja ne vjerujem ću ja dobit vožnju?
ja hvala nebih
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 22:37   #13
Quote:
Adonia kaže:
moja je voznja neupitna, a ako ne vjerujes mogu te provozat, samo komentiram da svaki klinac ima te motokultivatore i vozi se na njima ko da je bek, pa naglo zakoci, pa ti uleti u traku a ti manevriras i ugrozavas sve da ga nebi ubio jer on na tome jedva da je ikako zasticen..
mislim, TO su cinjenice.
Kak bi znao kakva ti je vožnja ak ne bi na cesti bilo skutera i ak bi situacija bila idealna??
Možda te muči što ti stojiš u koloni a skuter putuje bez stajanja??
Tolerancija je prava stvar. Pitaj nekog vozača šlepera kaj misli o tvojoj vožnji i ubacivanju il se nisi nikad???
__________________
Jačina svraba obrnuto je proporcionalna mogućnosti da dohvatiš mjesto koje svrbi.
banana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 00:08   #14
I mene smetaju oni koji voze skutere s raspiljenim ispusima i kitovima tako da mi se zgrada trese i čaše pucaju od onog visokog zvuka koji izlazi iz rezonantnih ispuha 50 ili nešto više kubičnih mašina... Ma užas za uho.

Ostalima naklon
__________________
Don't drive faster than your GuardianAngel can fly!
GuardianAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 09:59   #15
Quote:
banana23 kaže:
Možda te muči što ti stojiš u koloni a skuter putuje bez stajanja??
Tolerancija je prava stvar. Pitaj nekog vozača šlepera kaj misli o tvojoj vožnji i ubacivanju il se nisi nikad???
varas se, to me uopce ne muci, sretna sam ak odu STO DALJE OD MENE, naprijed ili nazad..
a vozaci slepera provjereno nemaju apsolutno nista protiv mene
POGOTOVO ako se ubacujem
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 10:27   #16
adonia može slika da i mi uživamo a ne samo kamionđije
mrcina 22222 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 11:01   #17
Quote:
Adonia kaže:
varas se, to me uopce ne muci, sretna sam ak odu STO DALJE OD MENE, naprijed ili nazad..
a vozaci slepera provjereno nemaju apsolutno nista protiv mene
POGOTOVO ako se ubacujem

i ja sam sretan da su auti sto dalje od mene, pogotovo kad neki idiot prestraja se u susjednu traku i ne kuzi da sam ja vec tamo, pored njega.. ono halo , jesi slijep , kucam mu na prozor i trubim , i tek onda pogleda i stane , i to neki matori vozac, ili glupa baba, on/a vise ni netreba gledati gdje skrece

za kraj, svaki idiot moze voziti bilo sto, ali za skuter preporucam ipak malo savjesnijeg vozaca koji zna nesto o predvidanjima događaja u voznji (vise o tome: http://www.mojskuter.com/index.php?o...=205&Itemid=43 )ako zeli ostati ziv od ostatka , uglavnom nesavjesnih i ne promisljenih i uvjek zivcanih vozaca ukljucujuci i skutere i motore i aute i SVE (radi se o vozacu ne o vozilu),.. nisam siguran da si adonia, daleko od toga, kad tako pricas o skuterima , jako lose generaliziranje stvari
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 12:46   #18
Koja rasprava....banaj glupacu i gotovo.

Meni isto tako smeta svasta na cesti.Od sporih auta,brzih auta koja pretjeruju,coravih ljudi koji ne obadaju nikog drugog do degena koji u principu jednostavno ne znaju vozit.
Ne volim ni pedere ni crnce,ni muslimane,ni zidove.

Ocu otvorit topice o svima njima?
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 13:30   #19
Quote:
Spinnaker kaže:
Koja rasprava....banaj glupacu i gotovo.
Ocu otvorit topice o svima njima?
Zasto me?
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 13:32   #20
Quote:
Adonia kaže:
Srač srač, kenj kenj
Dok ne probas nemas pravo sudit. Iznajmi skuter i napravi krug po gradu u špici. Do tada budi kuš...
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.