Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2007., 11:17   #41
od kud ti to da si i iz najudaljenijih dijelova Slo do Lj stigne za max 5o min?
 
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 20:41   #42
Quote:
aRI.Stotel kaže: Pogledaj post
od kud ti to da si i iz najudaljenijih dijelova Slo do Lj stigne za max 5o min?

Iz atlasa

ako hodas unatraske opet brzo dodjes do granice kako god uzmes isto ti je..mozda ako lezis u krevetu onda nemozes tako brzo stici obici Sloveniju
__________________
Spavanje je gubljenje korisnog vremena - odmorit cemo se kad umremo:-)
FARGO NEW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 20:49   #43
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Meni je to depresivno, jebi ga
E jebemu stretch mislim da to nema veze s gradom kaj si ti depresivan..jako puno ljudi voli ovaj grad i naravno ok je da se i neki osjecaju lose.takav grad nemoze svakog zadovoljiti...ak ti je bed ti se odseli..pa bed je da se mucis u ovom gradu bez veze..preporucam Banja luku. Ima svega za malo para..mozes i obitelj tam osnovat..
__________________
Spavanje je gubljenje korisnog vremena - odmorit cemo se kad umremo:-)
FARGO NEW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 21:15   #44
Ma nisi me shvatio. Htijela sam reći to da se zaposliš kao konobar ili tako nešto i poslužuješ takve kao ti.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 21:38   #45
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Ma nisi me shvatio. Htijela sam reći to da se zaposliš kao konobar ili tako nešto i poslužuješ takve kao ti.
Ti si mene krivo shvatila. Ja nisam bogati tatin sin. Imam posao i ne isplati mi se biti konobar, niti bih to mogao raditi vrhunski.
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 01:07   #46
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
KAELA, puno ti hvala, ali Snježna kraljica nema niti jednu dvokrevetnu sobu, što je odmah diskvalificira. Osim toga, po fotkama i nije nešto što bi mi se svidjelo; prostor je dosta neukusno uređen (tepecirung na crvene kockice, školske stolice i slično). Wellness prostor izgleda malo ukusnije, ali je ponuda kilava.

Sve to ne bi bilo loše samo po sebi, sigurno ima ljudi kojima baš to treba. Meni to nije dovoljno.
nema dvokrevetna soba, ali ima apartman. što je po meni i ljepše i luksuznije. ne bih se složila s tobom da je prostor neukusno uređen, pogotovo mislim da su apartmani prekrasni i romantični. a ponuda sama po sebi ne može nigdje zadovoljiti ovaj nivo koji si ti postavio. smatram da je to kombinacija svega pomalo i odsvuda.
jer ti ako imaš mašte možeš i u jednoj šumi, koja ne nudi apsolutno ništa, napraviti nešto posebno i ekskluzivno. s manje ili više novaca. ako imaš više onda to olakšava stvar
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 02:38   #47
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Večeras sam prošetao malo gradom (oko ponoći). Ništa nije radilo.
iako se slažem da zagreb kronično oskudijeva dobrim mjestima, pretjeruješ kada kažeš da ništa nije radilo. u to vrijeme u tom dijelu grada rade barem buldog, škola, apartman, bp, thalia i pif.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 10:02   #48
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Večeras sam prošetao malo gradom (oko ponoći). OK, nedjelja je, OK, ljudi sutra rade. I ja sutra radim. Ali svejedno sablasno izgleda da grad od skoro milijun ljudi može biti gotovo potpuno pust. Na cvjetnom trgu nije bilo nikoga. Doslovno nikoga, niti jednog čovjeka. Ništa nije radilo. Ništa se nije čulo. U Teslinoj tu i tamo netko, ljudi na 100 metara jedni od drugih. Jedna mlađa grupica nekud ide, to su valjda bili jedini koje sam vidio na hrpi.

Meni je to depresivno, jebi ga
a pazu u njem. u nedjelju u 9 nema nikog osim 5 turaka koji idu u lokalni megać a sv. rukometno prvenstvo je
ma mi smo za njih zabavna meka
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:36   #49
@ znatiželja: na samom cvjetnom nije radilo baš ništa. Zima je, pa su ljudi unutra u bircevima, izvana sve izgleda pusto. Što objašnjava stvari, ali nije tipično za velegrad.

kaela, ne volim kompromise za nešto što platim. Ako radim sam sa svojom maštom to je druga stvar. Apartman za četiri osobe nije predviđen za dvoje - on se samo može iskoristiti za dvoje, ali nije mu to osnovna namjena i nema taj štih. Drugo, crveno-bijelo karirani tapecirung me podsjeća na seosku birtiju. Treće, podstave su tanke i sve skupa izgleda vrlo jeftino i priručno, iako je sve novo. Fotelju ko onu na fotki moš kupit za 500 kuna.

S druge strane, Snježnu kraljicu neću odbaciti jer ne znam za ništa bolje s kaminom. Za sada. Ali da ću reći da je super, neću.
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 23:20   #50
Evo mislim da ce ti "superekskluzivnofensishmensi" mjesto za izaci biti horvatincic-bandicev shoping centar na cvjetnjaku..bit ce svega..pecenjara, kafica, autopraonica, vrtica, kina..
zapravo mislim da ce grad kad se to izgradi dati uredbu po kojoj se svi ostali ducani i kafici imaju zatvoriti jer sad gradjani imaju sve na jednom mjestu u centru grada i tu se imaju provoditi i biti sretni jer tko nece, njemu ce Bandic osobno doci i reci da se veseli jer je on tu tristosedesetipetdanasvojimsuzamaikrvlju radio i ako neces se veseliti tom projektu on ce da te bije i da te protjera kao psa iz grada jer ga nisi dostojan..
__________________
Spavanje je gubljenje korisnog vremena - odmorit cemo se kad umremo:-)
FARGO NEW is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:25   #51
Kakve ovo molim te ima veze s temom? Otvori temu "Bandić - novi Čaušesku" i daj si oduška.
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:49   #52
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
@ znatiželja: na samom cvjetnom nije radilo baš ništa. Zima je, pa su ljudi unutra u bircevima, izvana sve izgleda pusto. Što objašnjava stvari, ali nije tipično za velegrad.

kaela, ne volim kompromise za nešto što platim. Ako radim sam sa svojom maštom to je druga stvar. Apartman za četiri osobe nije predviđen za dvoje - on se samo može iskoristiti za dvoje, ali nije mu to osnovna namjena i nema taj štih. Drugo, crveno-bijelo karirani tapecirung me podsjeća na seosku birtiju. Treće, podstave su tanke i sve skupa izgleda vrlo jeftino i priručno, iako je sve novo. Fotelju ko onu na fotki moš kupit za 500 kuna.

S druge strane, Snježnu kraljicu neću odbaciti jer ne znam za ništa bolje s kaminom. Za sada. Ali da ću reći da je super, neću.
svako ima svoj ukus.
nemam te namjeru uvjeravati u neke stvari, jedino ću ti reći da taj tvoj apartman za 4 JE apartman za dvoje jer se sastoji od 1spavaće sobe i jedne dnevne sobe.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:27   #53
Elitna zagrebacka ponuda, odgovara zagrebackoj eliti.
Sta ti zna seljo, pristigo u Zg. s neke planincuge, koji je do juce bio npr. monter centralnog grijanja, o pravom glamour-u, finim manirima i onome sto dobija za svoj novac.
Pogledaj samo sve te spodobe koje se krevelje na raznoraznim tkz. elitnim okupljalistima...
Pa to je sve seljak do seljaka.
Bez stila, bez ukusa, bez kriterija...
Tu bahatu bagru ne bi u nekom Parizu ni pripustili blizu npr. "Tour d'Argent" & Four Seasons Hotel Georges V...
Dragi moj, bojim se da trazis ono cega u Zg. nema.
Iz prostog razloga, sto u Zagrebu nema ni prave elite.
p.s. ne znam zasto svakih 40.godina mora doci do nekog kravala, te se drustvo 100% pretumba i poseljaci; po onoj: "ko bi doli, sad je gori." ?!
fanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:21   #54
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Kakve ovo molim te ima veze s temom? Otvori temu "Bandić - novi Čaušesku" i daj si oduška.
kak nema veze s temom?? Jebemu pa dajem ti hint dajem ti tajnu informaciju kako ces se uskoro provoditi a ti meni tako..Majstore, mogu ti samo reci sad ces zahvaljujuci svom bahatluku trunuti od dosade u Zagrebu u kojem si se mogao zahvaljujuci mojim ekskluzivnim savjetima, provoditi kao kralj, kao car pare i magle kao numero uno, kao Ej uan, top of d top...e sad crkni od dosade i gledaj nas kako se zabavljamo do jutra!!!
__________________
Spavanje je gubljenje korisnog vremena - odmorit cemo se kad umremo:-)
FARGO NEW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 09:35   #55
fanny, moram se složiti da je zagrebačka elita uglavnom šljam, da sad ne ulazim u etimologiju. Meni se također čini iz svega što sam do sada vidio da je šljam ciljana publika pa nema ni interesa da se stvori kvaliteta. Makar, iskreno, da i nije tako ne znam tko bi tu vrhunsku uslugu pružao jer ne vidim nigdje ljude koji ostavljaju dojam da su za takvo što sposobni.

Ova tema služi tome da mi se pokažu iznimke ovom pravilu. Nisam došao jamrati, došao sam pronaći nešto.
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 18:10   #56
Stretch, pronadje li ti u Zagrebu nesto vrijedno za spizdit lovu od te skupe cuke?
Ako jesi, daj ne budi p.... pa javi.
Da doletim prvim avionom.
Da se ne moram zajebavati vise po nekim inozemstvima...
Ej, sala na stranu, citala sam tvoj blog i bas si mi uljepsao dosadno neradno popodne.
Cak si me i inspirirao za put na Island.
fanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 03:16   #57
ako imas toliko novaca i vec 3 strane na temu a ne otkrivas nista novo - lijepo si unajmi privatni helikopter (za avion nemas novaca) i odi u Monte Carlo. tamo bi dobio sve sto zelis. VIP Club saune, maserke, vrhunsku uslugu proporcionalnu cijeni. ali jebi ga... tamo bi bio niko i nista sa "jednom cukom od Sanadera".

odluci: prvi u selu, ili zadnji u gradu
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:42   #58
fanny, za sada pod stvari koje vrijede onoliko koliko koštaju u Zagrebu mogu svrstati restoran Okrugljak (koji nije ni toliko skup koliko ljudi misle) i Energy Clinic (wellness u sklopu Westin hotela).

Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ako imas toliko novaca i vec 3 strane na temu a ne otkrivas nista novo - lijepo si unajmi privatni helikopter (za avion nemas novaca) i odi u Monte Carlo. tamo bi dobio sve sto zelis. VIP Club saune, maserke, vrhunsku uslugu proporcionalnu cijeni. ali jebi ga... tamo bi bio niko i nista sa "jednom cukom od Sanadera".

odluci: prvi u selu, ili zadnji u gradu
Čini mi se da je ljudima ovdje teško razumjeti da nije poanta pokazati se ili dobiti bolje od drugih - poanta je dobiti vrijednost za svoju lovu. Zabolje me jesam li prvi u selu.

U priči koju sam dao za primjer na početku je 18:00h i ja želim iskoristiti tu večer. Ideja je pronaći nešto u Zagrebu. Još uvijek sam otvoren za sugestije.
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 15:01   #59
al ja ti lijepo govorim da to sto hoces neces u zg nac. nista lose o tebi ne mislim. ja osobno okrugljk ne volim i slazem se da uopce nije tolko skup - ima puno, puno skupljih! a kod okrugljaka je bio onaj ajelitniji sauna il kak se zove club za "masaze".

pitanje je jel mislis sa curom ili ekipom u provod. onda mozda nesto vise mogu napisat?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 15:19   #60
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
al ja ti lijepo govorim da to sto hoces neces u zg nac. nista lose o tebi ne mislim. ja osobno okrugljk ne volim i slazem se da uopce nije tolko skup - ima puno, puno skupljih! a kod okrugljaka je bio onaj ajelitniji sauna il kak se zove club za "masaze".

pitanje je jel mislis sa curom ili ekipom u provod. onda mozda nesto vise mogu napisat?
Okrugljak meni ima ukusnu hranu. Atmosfera je za neki drugi tip ličnosti od mojeg, ali ne grize, ugodna je. Nemam pojma kakav je to salon za "masažu" blizu Okrugljaka

Uglavnom na umu imam hedonizam, osobni ili sa curom. Ne mislim da je to u Zagrebu nemoguće naći, barem ne a priori, iako sve neodoljivo vuče na taj zaključak. Ako nakon temeljitog traženja ništa ne nađem, složit ću se s time. Za sada mislim da ne znam
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.