Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 13:37   #61
Citao sam ranije postove i spominje se samoubojstvo Ipeta, preporucam svima da pogledaju film "Izgubljeno dugme".
Stran is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 00:13   #62
Quote:
Strangeways kaže: Pogledaj post
Citao sam ranije postove i spominje se samoubojstvo Ipeta, preporucam svima da pogledaju film "Izgubljeno dugme".
Nisam pristalica teorija zavere ali mi je ta verzija o skakanju iz sobe hotela delovala ubedljivo koliko i treća sezona serije Twin Peaks.
Zahvaljujući odličnom dokumentarcu "Izgubljeno dugme" ta opravdana sumnja se kod mene samo dodatno produbila. Ne bih spojlovao detalje ljudima koji se spremaju da ga pogledaju, ipak u samom filmu se mogu jasno identifikovati uzroci Ipetove "samoubilačke" tendencije.

Slučajno ili ne, ovih dana se pojavljuje knjiga posvećena Ipetu "Ključ Bubnja Tama" od strane njegove prijateljice i nekadašnje diskretne zvezde pop rock scene bivše Juge - Amile Sulejmanović. Iščekujem je željno.

Btw, vidim da se na prethodnoj stranici pominje junak nečijeg detinjstva (mog sigurno) u negativnom kontekstu. Nisam verovao da ću doživeti prosvećenje posle toliko godina i decenija obožavanja Milićević Branislava alias Branka Kockice, međutim, koliko god mi bilo tešto da to sebi priznam, hm.. reč je o moralnoj Ništariji, lukrativnom oportunisti i klasičnom mizantropu koji je imao sreću da se nađe u emisiji koji su drugi ljudi osmislili, on je bio tek puki interpretator tuđih edukativnih misli u zlatnom periodu tv Beograd.

Sećam se da ga je pre nekoliko godina ugostila u svojoj tadašnjoj emisiji (na pokojnoj B92) novinarka poznatija pod nadimkom Luna Lu. Tom prilikom ispričala je anegdotu iz detinjstva kad su ona i njeni drugari "tataratirci" otišli u nekoj prikolici gde je bio smešten dotični, valjda u pauzi između nekog snimanja, i to sve da bi dobili autogram od najveće zvezde na tom prostoru ako ste bili dete u to doba. Odjednom je krenula bujica psovki i uvreda na račun te dece. Novinarka je samo konstatovala da smatra i da veruje da to nije mogao biti "naš" Branko, na šta se na te njene dobronamerne i delimično sugerišuće reči ovaj samo cinički nasmejao, nije progovorio o tome ni reč...nije ni bilo potrebe.
Bio sam besan tada na novinarku kao da je meni osobno uputila prekor, ne želeći da verujem da takav čovek može imati i najmanju mrlju na svojoj kockastoj košulji. Mrlja je ipak mnogo šira od jedne odevne kombinacije ili jednog slučajnog ispada tokom jedne pauze na snimanju. Ona ostaje trajno u njegovom slučaju.
Hvala mu što je fekalijama prekrio nečije detinjstvo, pa bilo to i retroaktivno.
suburbian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.