Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 01:02   #1041
Bar netko. Perni nek skače sad po vrtićima i uči slatku malu dječicu..od kud su?? Da nisu Afroeuropljani , Nepalci, Filipinci, Indijci i ostali koji rade kod nas dok su naši u Irskoj@compani ..ili kako se posvetiti svojoj porodici..jer eto, mora se blamirati po svijetu..A možda stavi glavu pod ralje aligatora pa završi ko onaj Englez...
Treiberyx is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 06:25   #1042
Nije on baš toliko lud. Ja mislim da je on itekako bio svjestan da neće uć u sabor. Ulazak u sabor mu nije nužno cilj, on jednostavno želi biti prisutan u medijima. Teško mi je povjerovat da će se primirit nakon ovog, vjerojatno će nakon nekog vremena opet počet turneju po školama.
Maatt8919 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 07:58   #1043
Pernar uopće nije loše prošao. Nije imao nikakvu kampanju osim nešto na internetu s djecom, a dobio je u nekim IJ više glasova od stranaka koje su vodile kampanju (Fokus/Republika, Socijaldemokrati....)

Kao što sam više puta pisao, ni jedan desničar neće glasati za njega jer je besmisleno. Ovo su glasovi djece i prijatelja, a oni su mladi i sigurno su bliže lijevim opcijama dok malo ne odrastu.

S druge strane, najbolja vijest dana je potom gamadi i parazita iz Muzemo . Htjeli vladati Hrvatskom, a dobili šamarčinu i 10 mandatiĆa hahahahaha Da stvar bude još bolja, svojom apsolutnom gluposti su doveli HDZ ponovno na vlast jer bi u koaliciji s "Rijekama pravde" u 2 jedinice bili prvi, a u druge 2 izborne jedinice glasovi ne bi propali jer su sada ispod praga. Niste htjeli Zoku, a dobili ste Vujnovca i Bujanca. Tika-taka, još godinu dana i letite iz Zagreba u povijest :byebye:.
Fitz is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:13   #1044
Koji su mu idući potezi, osim iznajmljivanja maminih apartmana?
Maatt8919 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.