Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2008., 16:55   #61
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
nakon stvarno savršenih tjedan dana druženja-a inače već dva mjeseca mutimo -(čitaj nježnosti, grubosti, jebanja, orgazama (aaah)) preksinoć mi lik veli, ko grom iz vedra neba, da se trebamo prestati viđati. da se više pali na seljančice nego na mene, iako sam klasa iznad, da ne može biti sa mnom u vezi jer smo preslični. da kad me vidi je hladan.

dva dana sam histerična . zaljubila sam se, uistinu vjerovala da ovo nekud ide, i dobijem najgluplji odjeb u svom životu. ne sjećam se kad mi se ovo dogodilo. bila sam u stanju si žile rezati.čak sam i kupila žilete , al... mislim, čemu?

sutra idem po antidepresive , jer ne mogu podnijeti ovu bol.

dajte, koji kurac je njemu mogao biti?? preponosna sam da njega to pitam.
ako si se ovako uzjebala nakon 2 mjeseca druženja, pitam se što bi napravila da ti se isto dogodilo nakon nekoliko godina ozbiljne veze

klasa iznad
mnemic is offline  
Old 15.01.2008., 15:25   #62
oduševljena sam komentarima ovdje. oduševljena sam i time da me mnogi ovdje poznaju i čitali su moja sranja i nakon njih su povjerovali u ŽILETE, ANTIDEPRESIVE (koji su, btw. baš fini uz npr. bocu finog vina, ) i ino. lijepo vi pušite dramatiziranje. :klap:

nego, kad smo već načeli ovu temu, netko je tu spomenuo nešto što mi je fascinantno: koliko dugo treba proći da se zaljubiš? postoji li uzvišena zaljubljenost radi koje bi fakat rezao žile? dok sam pisala ovaj patetični post, i to namjerno na ljesu, pitala sam se hoće li se pojavit netko sa stvarnim iskustvom pokušaja samoubojstva. pa da imamo vrhunsku pljuvačinu . nažalost, nemam vremena razvuć ovu sapunjaru, al baš bih vas bila uveseljavala rečenicama tipa: ''rezala sam si noge, jer mi je ruke bed klati...''

__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Old 15.01.2008., 15:37   #63
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post

sutra idem po antidepresive, jer ne mogu podnijeti ovu bol.
Ah, taj prikriveni egoizam...
Kamena is offline  
Old 15.01.2008., 15:39   #64
Ubitacno.
Kamena is offline  
Old 15.01.2008., 15:40   #65
Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Ah, taj prikriveni egoizam...
šta prikriven pa vidiš da ga rasipam ko kćer rasipna. a daj sad me baš prosvjetli, šta je egostično u antidepresivima ?
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Old 15.01.2008., 16:28   #66
Smile Što mu je bilo? Hmm..našao je drugu

Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
nakon stvarno savršenih tjedan dana druženja-a inače već dva mjeseca mutimo-(čitaj nježnosti, grubosti, jebanja, orgazama (aaah)) preksinoć mi lik veli, ko grom iz vedra neba, da se trebamo prestati viđati. da se više pali na seljančice nego na mene, iako sam klasa iznad, da ne može biti sa mnom u vezi jer smo preslični. da kad me vidi je hladan.

dva dana sam histerična. zaljubila sam se, uistinu vjerovala da ovo nekud ide, i dobijem najgluplji odjeb u svom životu. ne sjećam se kad mi se ovo dogodilo. bila sam u stanju si žile rezati.čak sam i kupila žilete, al... mislim, čemu?

sutra idem po antidepresive, jer ne mogu podnijeti ovu bol.

dajte, koji kurac je njemu mogao biti?? preponosna sam da njega to pitam.
unique-x is offline  
Old 15.01.2008., 16:33   #67
Ma on je peder....dodi ti tati da te palicom po bubrezima mlati...
__________________
Bolje biti posteno jeban, nego jebeno posten.
Dakox is offline  
Old 15.01.2008., 21:17   #68
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
iako sam klasa iznad
nisi, samo si umišljena kravetina
gorikrijes is offline  
Old 15.01.2008., 21:26   #69
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post

dajte, koji kurac je njemu mogao biti?? preponosna sam da njega to pitam.
lik se jednostavno nije dovoljno zagrijao za tebe, savršeno druženje je bilo smo iz tvoje perspektive...
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 15.01.2008., 21:35   #70
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
nakon stvarno savršenih tjedan dana druženja-a inače već dva mjeseca mutimo-(čitaj nježnosti, grubosti, jebanja, orgazama (aaah)) preksinoć mi lik veli, ko grom iz vedra neba, da se trebamo prestati viđati. da se više pali na seljančice nego na mene, iako sam klasa iznad, da ne može biti sa mnom u vezi jer smo preslični. da kad me vidi je hladan.

dva dana sam histerična. zaljubila sam se, uistinu vjerovala da ovo nekud ide, i dobijem najgluplji odjeb u svom životu. ne sjećam se kad mi se ovo dogodilo. bila sam u stanju si žile rezati.čak sam i kupila žilete, al... mislim, čemu?

sutra idem po antidepresive, jer ne mogu podnijeti ovu bol.

dajte, koji kurac je njemu mogao biti?? preponosna sam da njega to pitam.
Pa pregrizi ponos i pitaj ga...A očito ne želi ozbiljnu vezu nego samo jebavat okolo i smatra da je moralnije, ako bez ljubavi i obaveza okrene neku tzv. neobrazovanu seljančicu koja je kao "klasa ispod" njega.

EDIT: Možda sam se krivo izrazila "moralnije". Jednostavno mu je tako lakše.
Zbunjevita :) is offline  
Old 15.01.2008., 21:47   #71
Ne svidas mu se dovoljno za nesto "sto vodi necemu" (jesi se tako izrazila?), pa je odlucio rezati to (ne zile) koliko-toliko na vrijeme. On je htio malo mazena i seksanja, a u planu mu nije bilo zaljubljivanje i dramatiziranje glumljeno ili neglumljeno. I eto, zato je otisao. I nemas ga sta pitati. Vec ti je rekao - zaljubljuje se u seljancice. A s ostroumnima se, valjda, samo seksa.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Old 16.01.2008., 02:09   #72
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
nakon stvarno savršenih tjedan dana druženja-a inače već dva mjeseca mutimo-(čitaj nježnosti, grubosti, jebanja, orgazama (aaah)) preksinoć mi lik veli, ko grom iz vedra neba, da se trebamo prestati viđati. da se više pali na seljančice nego na mene, iako sam klasa iznad, da ne može biti sa mnom u vezi jer smo preslični. da kad me vidi je hladan.

dva dana sam histerična. zaljubila sam se, uistinu vjerovala da ovo nekud ide, i dobijem najgluplji odjeb u svom životu. ne sjećam se kad mi se ovo dogodilo. bila sam u stanju si žile rezati.čak sam i kupila žilete, al... mislim, čemu?

sutra idem po antidepresive, jer ne mogu podnijeti ovu bol.

dajte, koji kurac je njemu mogao biti?? preponosna sam da njega to pitam.
WTF??
a jesi li preponosna da mu se vratis..
sta ga imas pitat..
zar se tebi mili ista s tim..a kamoli da ga pitas nesto..nakon takvih njegovih izljeva krvi na mozak
pa gdje ti je self respect zeno
__________________
I'm mortified, petrified, simply stupefied by you!
individualka is offline  
Old 16.01.2008., 10:04   #73
A šta uopće mozgaš oko toga? Bilo je lijepo dok je trajalo....
Ako ti je tip rekao da više neće - a onda valjda neće.
Ma daj, za žilete i antidepresive ti ionako nismo povjerovali.
Da li netko zaista razmišlja o samoubojstvu nakon prekida veze? Nitko to ne bi trebao tako tragično shvaćati. Konačno, prije te osobe smo živjeli bez nje, pa bi trebalo funkcionirati i nakon prekida....
*Daphne* is offline  
Old 16.01.2008., 10:11   #74
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
oduševljena sam komentarima ovdje. oduševljena sam i time da me mnogi ovdje poznaju i čitali su moja sranja i nakon njih su povjerovali u ŽILETE, ANTIDEPRESIVE (koji su, btw. baš fini uz npr. bocu finog vina, ) i ino. lijepo vi pušite dramatiziranje. :klap:
Ne pusimo mi dramatiziranja. Ono sto napises odrazava odredjeno stanje uma, i mogu ti reci cak i u slucaju da si se salila to pokazuje nesto, jer bas ne vidim normalne ljude da im se sale i dramaturgija sastoje od rezanja zila. To ti je kao da dodje na forum tip i opisuje kako je silovao curu, i to u detalje, a nakon par postova veli da nije nikog silovao nego se samo salio. Je, ok, osim sto masta usmjerena na takve stvari ipak indicira nesto.
A stranger is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger