Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2008., 22:31   #141
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Obožavam anilingus. Bolujem od hemeroida i nakon što cijeli dan u uredu trpim štipanje, žarenje i svrab u predjelu čmara navečer ne samo što mi je erotski užitak kad me supruga obrađuje već mi to djeluje i melemski. Inače, usputno govoreći, već sam neko vrijeme u potrazi za ljubavnicom vještom i iskusnom na tom polju kojoj bih mogao biti raspoloživ na pola sata tijekom mojeg djelatnog vremena od 8 do 16h(uobičajeno europsko radno vrijeme).Poželjno je da ima prostor u užem središtu metropole. Vrijedno je još napomenuti kako sam po tjelesnim proporcijama negdje otprilike kao što je i naš popularni žurnalist Denis Kuljiš, što naravno podrazumijeva iznimnu rektalnu obdarenost. Molim sve zainteresirane Ljesovke da me kontaktiraju na PM.
Sada si gotov...samim spomenom Denisa je osigurana pretpranost sa privatnim porukama od nasih prelijepih forumasica iz centra metropole...hemeroidi i europsko radno vrijeme su dodatni plus...
kuroishijin is offline  
Old 14.01.2008., 22:35   #142
Mislim da bi praktičnije bilo da nabaviš psa i dovodiš ga na posao. Napraviš rupu u stolici, skineš gaće dopola. Psa hraniš paštetom.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 14.01.2008., 22:37   #143
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Sada si gotov...samim spomenom Denisa je osigurana pretpranost sa privatnim porukama od nasih prelijepih forumasica iz centra metropole...hemeroidi i europsko radno vrijeme su dodatni plus...
I tebi se Kuroishijin nudim na zadovoljstvo kakvo god pri tom možeš zamisliti, a meni u čisto terapijskom smislu svakako bi bilo dobrodošlo.
misho-pisho is offline  
Old 14.01.2008., 22:39   #144
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Mislim da bi praktičnije bilo da nabaviš psa i dovodiš ga na posao. Napraviš rupu u stolici, skineš gaće dopola. Psa hraniš paštetom.
Koju paštetu najviše voliš?
misho-pisho is offline  
Old 14.01.2008., 22:42   #145
Je*i ga, ako izgledaš ko Denis Kuljiš nisi mi napet
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 14.01.2008., 22:56   #146
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
I tebi se Kuroishijin nudim na zadovoljstvo kakvo god pri tom možeš zamisliti, a meni u čisto terapijskom smislu svakako bi bilo dobrodošlo.
Iako ja volim pomagati ljudima u ovom slucaju me koci ozbiljnost tvog stanja sa medicinskog stajalista...skromno mislim da bi jedino neki stariji, iskusni doktor sa velikom i hrapavom jezicinom najbrze pomogao pri ozdravljenju...
kuroishijin is offline  
Old 14.01.2008., 23:10   #147
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Iako ja volim pomagati ljudima u ovom slucaju me koci ozbiljnost tvog stanja sa medicinskog stajalista...skromno mislim da bi jedino neki stariji, iskusni doktor sa velikom i hrapavom jezicinom najbrze pomogao pri ozdravljenju...
Budući si već dijagnosticirao ozbiljnost mojega stanja s medicinskog stajališta nisi li upravo ti Kuroishijine iskusni doktor s velikom i hrapavom jezičinom?
Kao pacijent ti se svečano obvezujem pred svim časnim Ljesovcima da ću se marljivo postaviti u najprikladniji položaj(dati ću sve od sebe da te svojom teškom pozadinom ne pričepim i vješto ću balansirati da bi mi nesmetano mogao ovlaš tretirati bolno mjesto) kako bi ti, o Kuroishijine, najbezbolnije mogao vršiti svoju humanu zadaću.
misho-pisho is offline  
Old 15.01.2008., 02:51   #148
Lizanje anusa totalni retajizam! ono,ližeš nekom šupak,pa ja bi se osječčal ko zadnji bogec! to je za živine
__________________
"This may sound really off the wall, but listen to me. You've got to believe me. I haven't gone crazy, and I'm not fooling around. At first I thought I was losing my mind. But now I know I'm not. It's not me. This whole town. It's being invaded by the other world. Worlds of someone's nightmarish delusions come to life. Little by little the invasion is spreading. Trying to swallow up everything in darkness." - Harry Mason
JahačNaOluji is offline  
Old 15.01.2008., 04:41   #149
Ne mogu reći da sam probao, no za voljenu osobu radim sve. Doslovno sve.

Nema tog dijela tijela koji mi se gadi na osobi koju volim.

A što se tiće higijene, pa normalno da to mora biti na prvom mjestu.

I da, probao bi sigurno. Tj, ne bi probao. Radio bi stalno.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 15.01.2008., 15:28   #150
Quote:
JahačNaOluji kaže: Pogledaj post
Lizanje anusa totalni retajizam! ono,ližeš nekom šupak,pa ja bi se osječčal ko zadnji bogec! to je za živine
Ako nisi kadar u naletu strasti seksualno poživinčiti, jebač si u rukavicama. Nikakav. Kladio bih se da za vrijeme koitusa(s tobom nećemo koristiti maštovitije termine kao što su parenje i sl.)razmišljaš koliko su ti primjerene radnje, a možda se i diviš svojim pravilnim amplitudama. Pitamo se još jedino razručiš li u maniru gimnastičara po svršetku točke.
misho-pisho is offline  
Old 15.01.2008., 16:05   #151
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Ako nisi kadar u naletu strasti seksualno poživinčiti, jebač si u rukavicama. Nikakav. Kladio bih se da za vrijeme koitusa(s tobom nećemo koristiti maštovitije termine kao što su parenje i sl.)razmišljaš koliko su ti primjerene radnje, a možda se i diviš svojim pravilnim amplitudama. Pitamo se još jedino razručiš li u maniru gimnastičara po svršetku točke.
endorfina is offline  
Old 15.01.2008., 22:39   #152
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Ako nisi kadar u naletu strasti seksualno poživinčiti, jebač si u rukavicama. Nikakav. Kladio bih se da za vrijeme koitusa(s tobom nećemo koristiti maštovitije termine kao što su parenje i sl.)razmišljaš koliko su ti primjerene radnje, a možda se i diviš svojim pravilnim amplitudama. Pitamo se još jedino razručiš li u maniru gimnastičara po svršetku točke.
Kadar sam ja napravit mnogo stvari no lizanje anusa me osobno ne privlači,štoviše jednostavno mi je ponižavajuče,kaj morem.Kaj se tiče mojih razmišljanja za vrijeme koitusa si naravno u krivu! Ova zadnja zamisao mi se sviđa btw iako to JOŠ nisam prakticiral!
__________________
"This may sound really off the wall, but listen to me. You've got to believe me. I haven't gone crazy, and I'm not fooling around. At first I thought I was losing my mind. But now I know I'm not. It's not me. This whole town. It's being invaded by the other world. Worlds of someone's nightmarish delusions come to life. Little by little the invasion is spreading. Trying to swallow up everything in darkness." - Harry Mason
JahačNaOluji is offline  
Old 15.01.2008., 22:39   #153
Quote:
endorfina kaže: Pogledaj post
kaj se ti smiješ?
__________________
"This may sound really off the wall, but listen to me. You've got to believe me. I haven't gone crazy, and I'm not fooling around. At first I thought I was losing my mind. But now I know I'm not. It's not me. This whole town. It's being invaded by the other world. Worlds of someone's nightmarish delusions come to life. Little by little the invasion is spreading. Trying to swallow up everything in darkness." - Harry Mason
JahačNaOluji is offline  
Old 16.01.2008., 12:07   #154
vi jebote svi znojni nakon treninga se odma bacate na lizanje anusa vidin ...aa?
donydarko88 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger