Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2008., 03:58   #61
Ima jedna caka - samo ONA može skužiti griješi li, i samo ONA može željeti ili ne željeti to promijeniti...
Sve i da to napravi, shvati svoje greške i krene ih popravljati, tko garantira da bi vi opet funkcionirali?
Ali, opet, ako ona odluči sebe mijenjati, i ako odluči da je prekid bio loš potez...
A to je sve sfera -ŠBBKBB-...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 17.01.2008., 03:59   #62
Quote:
Teta26 kaže: Pogledaj post
A to je sve sfera -ŠBBKBB-...[/FONT]
Ovo je meni danas netko rekao.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 17.01.2008., 04:07   #63
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
ajme gogi dragi, pa ti si gori od mene....
NE, HIPOTETSKI je NE MOŽEŠ navest da na pravi jebeni put.
jer ona iovako ionako dobiva što želi, kako god da se ponašala.
Dakle, za nju nema razloga da se promijeni.
A i kad se odvojiš od nje, kada se ona promijeni, tebe će bolit kurac. Tak da ono, hipotetski, zajebi priču, buraz.

(jesi ti meni ono davao neke savjete na temi, čisto da znam )
jesam. čak mislim da si ih i pročitala sa razumjevanjem. ako ja imam fucking problem u svojoj jebenoj i truloj glavi, ne znači da ne znam razmišljat realno i dati pametan savjet.

barem mi nitko još nije popljuvao savjet. No što se tiće teme, vidim ja da nema smisla dalje pisati jer svi trubite po istom. da se ja popnem na trepavice i da 100 puta kažem da to ne mislim pokušavati, vi ne bi vjerovali.

Jer jednostavno ne možete dati prijedlog, a da ne serete da to nije pametno i da sam glup što to radim? Dajte ili pišite normalno, ili se ne oglašavajte ako nemate pametnog za reći.

Mislim, samo želim jebeni savjet, tj, ne želim savjet jer ne planiram ništa pokušati. pala mi misao na pamet i zanimaju me vaša viđenja kako bi to izveli, ili ste se eventualno našli u toj situaciji, i možda na kraju uspjeli, ili ne.

Jebalo majku (ovo sam morao napisati)
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 04:10   #64
Pa hipotetski sam ti napisala da nema načina i da nikako to be bih radila. Kako misliš da se ponovo zaljubi u tebe? Hipotetski.

(ovo za savjet je bila zajebancija, naravno da možeš biti kompetentan davati drugima savjete. Uostalom drugima uvijek možemo objektivno reći, sami sebi rijetko. )
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 17.01.2008., 04:12   #65
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
jesam. čak mislim da si ih i pročitala sa razumjevanjem. ako ja imam fucking problem u svojoj jebenoj i truloj glavi, ne znači da ne znam razmišljat realno i dati pametan savjet.

barem mi nitko još nije popljuvao savjet. No što se tiće teme, vidim ja da nema smisla dalje pisati jer svi trubite po istom. da se ja popnem na trepavice i da 100 puta kažem da to ne mislim pokušavati, vi ne bi vjerovali.

Jer jednostavno ne možete dati prijedlog, a da ne serete da to nije pametno i da sam glup što to radim? Dajte ili pišite normalno, ili se ne oglašavajte ako nemate pametnog za reći.

Mislim, samo želim jebeni savjet, tj, ne želim savjet jer ne planiram ništa pokušati. pala mi misao na pamet i zanimaju me vaša viđenja kako bi to izveli, ili ste se eventualno našli u toj situaciji, i možda na kraju uspjeli, ili ne.

Jebalo majku (ovo sam morao napisati)
Nemoj se žestiti...
Ajmo onda 'vako - jednom pokušala dati drugu šansu, pokušala prijeći preko nekih stvari, ali nije bilo vajde, jer ljudi se ne mijenjaju tako lako, a kamoli tako brzo...i ubrzo vidjeh da sve to nikamo ne vodi, nije funkcioniralo, jer on mislio da može sve po starom samo zato jer je opet sa mnom...tako najčešće i biva...
Tako da, osobno, ne bih niti pokušavala nikada više, pa nemam nikakav pametan i konstruktivan savjet...

Bolje?
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 17.01.2008., 04:13   #66
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Pa hipotetski sam ti napisala da nema načina i da nikako to be bih radila. Kako misliš da se ponovo zaljubi u tebe? Hipotetski.

(ovo za savjet je bila zajebancija, naravno da možeš biti kompetentan davati drugima savjete. Uostalom drugima uvijek možemo objektivno reći, sami sebi rijetko. )
znam

kako mislim da se ponovno zaljubi u mene? Pa recimo, kako se je prvi put zaljubila u mene, možda?

Tehnika osvajanja, zavođenja... ne znam, to vas pitam
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 04:30   #67
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
znam

kako mislim da se ponovno zaljubi u mene? Pa recimo, kako se je prvi put zaljubila u mene, možda?

Tehnika osvajanja, zavođenja... ne znam, to vas pitam
errr

lako je nekoga osvojiti

prvi put ili enti po redu, nije vazno

samo se treba malo potruditi


al osvojiti nekog iskrenoscu, i istovremeno primiti iskrenost... to je drugi par cipela

ok, ti si postavio pitanje o ponovnom osvajanju naklonosti
i evo ti izravan odgovor: da, moguce je, vrlo lako.
konkretne tehnike zavodjenja? relativno, ovisi o osobama.

ali to je najmanji i najnebitniji dio djelic price

jerbo, da bi se nekome vratio i da to profunkcionira (a tada nije funkcioniralo, sto je ocito ako spominjemo vracanje) nuzno je da se bar jedna osoba promijeni, najcesce oboje. i, ne manje vazno, osobe se moraju promijeniti u pravom smijeru i na pravi nacin. to je ono sto je najbitnije.

kolika je vjerojatnost za tako nesto? apsolutno zanemariva.
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 17.01.2008., 04:36   #68
Quote:
mrachni hajduk! kaže: Pogledaj post
errr

lako je nekoga osvojiti

prvi put ili enti po redu, nije vazno

samo se treba malo potruditi


al osvojiti nekog iskrenoscu, i istovremeno primiti iskrenost... to je drugi par cipela

ok, ti si postavio pitanje o ponovnom osvajanju naklonosti
i evo ti izravan odgovor: da, moguce je, vrlo lako.
konkretne tehnike zavodjenja? relativno, ovisi o osobama.

ali to je najmanji i najnebitniji dio djelic price

jerbo, da bi se nekome vratio i da to profunkcionira (a tada nije funkcioniralo, sto je ocito ako spominjemo vracanje) nuzno je da se bar jedna osoba promijeni, najcesce oboje. i, ne manje vazno, osobe se moraju promijeniti u pravom smijeru i na pravi nacin. to je ono sto je najbitnije.

kolika je vjerojatnost za tako nesto? apsolutno zanemariva.


HVALA TI CARE, IMAŠ GAJBU! Konačno neko ko se drži topica sa jebeno dobrim razmišljanjem.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 04:38   #69
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post


HVALA TI CARE, IMAŠ GAJBU! Konačno neko ko se drži topica sa jebeno dobrim razmišljanjem.
dogovorit cemo se
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 17.01.2008., 04:39   #70
Quote:
mrachni hajduk! kaže: Pogledaj post
dogovorit cemo se
nedo bog da dođem na skup forumaša! a imam u planu... e onda ćemo se zrokat
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 08:44   #71
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
Molim sve da se suzdrže komentara kako je to glupost, da to ne valja raditi i ne znam šta. Samo me zanima mišljenje kako to izvesti.

Na kraju krajeva još napominjem da je pitanje čisto hipotetsko i da nemam namjeru to raditi da mi se ponudi bilo kakav savjet. U svakom slučaju, razmišljao sam o tome, i ne bi mogao mirno zaspati da ne znam kako to izvesti.

malo previše razmišljanja za hipotetsko pitanje..

probaj ju molit.padni na pod i obgrli joj koljena.zaplači ako treba.puži za njom dok te ona pokušava otresti s noge.žene to vole.hipotetski.

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 17.01.2008., 08:54   #72
Quote:
johntherevelator kaže: Pogledaj post
nađi neku butru i nek ova bude ljubomorna,a bit će,i kad te bude htjela pokarat,laganini odjeb,jer "neželiš povrijediti ovu novu,jer ti je stalo do nje",'tjet će te nazad garant..
al kad se voliš igrat vatrom,nemrem ti dat zicera na taj koef.
evo covjek ti je sve rekao
ali moras izdrzati, a ne pasti na prvu
__________________
"Tri puta mjeri, jednom reži!!!" by prabaka Marija od Žalosne sove
pasiva is offline  
Old 17.01.2008., 15:55   #73
Quote:
blondiecro kaže: Pogledaj post
Ne znam ja razmisljam na taj nacin da nije bolje reci...Sto manje znas, manje boli...Lakse prebolis nekoga kad ti kaze da se ne znam rastajete jer to vise nije to nego da ti kaze da e varao cijelo vrijeme. To ti stvarno moze srozati samopouzdanje na nulu. I mislim da ako si ikad tu osobu koju si varao i volio zbog svega bolje ju je zastiti nego jos vise povrijedi sa istinom o varanju...Zar ne?
Ne. Ja bih htjela znati, makar mi stradao ego ne znam kako.

Ako je prekid sporazuman, jer je nestalo ljubavi, privlačnosti, ili jednostavno shvatiš da to nije to, onda osobu s kojom sam provela dugo vremena želim zadržati kao prijatelja. Glupo je otpisati nekoga samo zato što ne vidite budućnost u vezi, a pretpostavka je da ste tijekom veze izgradili vrlo blizak odnos, samo ste ga krivo protumačili kao ljubav, ili je to bila ljubav koja se pretvorila u nešto drugo. Prijateljstvo s bivšim savršeno funkcionira pod uvjetom da nemate i dalje skrivene emocije jedno za drugo.

Ako je prekid rezultat prevare, onda ne da ne bih željela ostati dobra s tom osobom, nego ne želim više nikad vidjeti sebičnog gada.
Ne želim živjeti u neznanju i s nostalgijom se ponekad sjetiti te veze, jer, kao, bilo je lijepo dok je trajalo... a zapravo to što misliš da je bilo lijepo zapravo nije lijepo nego trulo od početka... samo to ne znaš...
Nije mi se dogodilo, ali znam da bi me to boljelo više od ega.

Ne vjerujem u što ne znaš, ne boli. To su izmislili licemjeri. Ili lažljivci. Kakve je sve teorije u stanju smisliti ljudski um samo da se opravda sam pred sobom valjda...
wonderland is offline  
Old 17.01.2008., 16:11   #74
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
samo je ovdje razloga što je cura poznata i bivša.
Neznam, zaboravi osvajanje bivše. Jednom je puklo, ako je i uspiješ osvojiti puknuti će opet. Med i mlijeko u početku, kasnije se vračaju stari problemi, stara nezadovoljstva...
__________________
...ma ne, ne brini. Proči će za tren. Ja sam samo malo lud i zaljubljen...
Plavi#9# is offline  
Old 17.01.2008., 17:47   #75

Moguce je, moguce...
Ako si je prije volio ko postenu i divnu sad je voli ko kuckicu i divnu!
Ona je ista osoba samo si ti bogatiji za iskustvo i saznanje o njoj.
Il se zelis igrat Don Qijotea...
Onda ces bit jos bogatiji iskustvom i saznanjima o zenama ili odredjenoj podvrsti istih.
Dosad te jebala bez tvoje svijesti o tome a sad mozes cak i bit svijestan toga!
Druga opcija je da ti nju jebes ko tvoju dragu i milu kuckicu, al to bi donilo nove dozivljaje i saznanja o tebi samom.
Niste se valjda bezveze povezali i prvi put?!?!
Tako ces je 100% spasit od propadanja i loseg drustva!
Jer ti o sebi mislis samo najbolje, zar ne
Samo ti jos fali razumijevanje znakova koje sam sebi dajes ili ih naslucujes!
Kad ima svakakvih zena sto ne bi bilo i muskih, jel tako?!
Jeblo maajku...
Dr.Vito Dugonoga is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger