Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 18:41   #1041
neznam kud bi s ovim pa ću tu, kupila sam lijepe naušnice za svadbu ali ih naravno nisam probala, doma ustanovim da su dosta teške (barem za taj cijeli dan kolko ću ih imati na ušima) i da se ušna resica lagano objesila pod težinom, neznam ni sama kaj da radim, istrpit taj dan, uzet još jedne pa ove imat na slikanju, u crkvi pa ih kasnije zamijenim s drugim (lakšim) ili jednostavno vratit i potražit neke druge?
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 20:10   #1042
to ti najbolje znaš - jesi li više tip "trpim radi ljepote" ili "udobnost prije svega".
ja sam ovaj drugi pa je kod mene sve bilo jednostavno i podređeno udobnosti.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 20:38   #1043
Sve ovisi koliko ti se svidaju i koliko su kostale
Ako nisu skupe, a jaaaaako ti se svidaju stavi ih za slikanje i ostavi si ih jos za neku drugu priliku
Ako su ti samo lijepe, al ne bas tako posebne da su nezamjenjive vrati i uzmi druge



Sent from my iPhone using Tapatalk
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 00:24   #1044
Gdje se u Zagrebu može naći večih srebrnih ukosnica za kosu?
nešto ovog tipa
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 08:40   #1045
Quote:
divacroatia1 kaže: Pogledaj post
Gdje se u Zagrebu može naći večih srebrnih ukosnica za kosu?
nešto ovog tipa
Hahaha moram ovo komentirati, ovo je moja frizura za vjenčanje tj. takvu ću si raditi.
Što se tiče ukosnice, pogledaj si po accessorize trgovinama. Oni konstantno dobivaju takve ukosnice. H&M zna imati cvjetnih i različitih.
nekosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 14:34   #1046
Quote:
nekosan kaže: Pogledaj post
Hahaha moram ovo komentirati, ovo je moja frizura za vjenčanje tj. takvu ću si raditi.
Što se tiče ukosnice, pogledaj si po accessorize trgovinama. Oni konstantno dobivaju takve ukosnice. H&M zna imati cvjetnih i različitih.
I moja frizura ustvari prvo će biti kovrčavija, a onda će vjerojatno poslije izgledati tak opušteno. Jesi ti kupila neku kopču? I kakvu kosu imaš?
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 13:28   #1047
vratila naušnice i sad tražim neke ugodnije i laganije
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 09:22   #1048
Quote:
divacroatia1 kaže: Pogledaj post
I moja frizura ustvari prvo će biti kovrčavija, a onda će vjerojatno poslije izgledati tak opušteno. Jesi ti kupila neku kopču? I kakvu kosu imaš?
Moja kosa je ravna kao ispeglana, ali sam isprobavala s pjenom na kosi i upotrebom pegle, kvaćica za te moje kovrčice/valove dok ne dođe vrijeme da raspustim kosu i za kraj lakom i stvar funkcionira savršeno. Kako je vjenčanica od mame i keltsko-irskog izgleda s dugačkim V rukavima takav će biti i ostatak. Haljina je nešto ovakvog tipa samo bez vea: http://www.weddingsandcourtships.com...esses/iona.gif
Na glavu ide cvjetna kruna od sitnih ružica slično ovoj: http://img0.etsystatic.com/000/3/525...060.jpg?ref=l2
nekosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:21   #1049
Je li netko vidio ovako nesto negdje za kupiti. Jos se razmisljam oko ukrasa za kosu.

http://img.tapatalk.com/d/14/04/13/8agugyje.jpg
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*

Zadnje uređivanje Mayo : 14.04.2014. at 09:41. Reason: prevelika fotka!
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 18:04   #1050
Curke koje još nemate nakit za vjenčanje, u Prahiru vam je do kraja mjeseca 50% popusta na srebro. Ja bila prošli tjedan i riješila i to.
Pointer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 11:48   #1051
Quote:
Pointer kaže: Pogledaj post
Curke koje još nemate nakit za vjenčanje, u Prahiru vam je do kraja mjeseca 50% popusta na srebro. Ja bila prošli tjedan i riješila i to.
Jesi možda vidjela kakve zgodne tijare, da nisu prenađiđane?
PetraIvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 12:01   #1052
Quote:
PetraIvan kaže: Pogledaj post
Jesi možda vidjela kakve zgodne tijare, da nisu prenađiđane?
Nisam, ali samo zato što to nisam gledala, tako da nemam pojma ima li ih ili ne...
Pointer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.