Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2015., 09:14   #61
Quote:
coffeetogo kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na svadbi gdje je bend prozivao da se jave dvije cure koje imaju najkraće minice, naravno nitko se nije dobrovoljno javio pa su mladenci našli u sali dvije s najkraćima, jednu su poslali van sale, a drugoj su pokazali boce vina na podu koje su bile složene cik cak i rekli joj da će joj svezati oči i navoditi je kuda da hoda kako bi prošla te boce, a da ih ne porazbija. Svezali su joj oči i rekli da raširi noge i navodili je, kad je prošla zapreku od boca oni su je navodili i dalje, a u to vrijeme je dečko legao između tih boca, tada su joj rekli da je uspjela proć bez da ijednu obori i da može skinuti povez, ona ga je skinula i okrenula se prema bocama, a ono lik lezi dole i ona je bila u uvjerenju da je on cijelo vrijeme ležao tu dok je ona šetala raširenih noga iznad njega, drugu je čekalo isto.
Na drugoj su svadbi mladenci odabrali 10ak parova i prozvali ih kao da se natječu za nagradu koju osvaja par koji najbolje pleše. Bilo je tako 10ak pjesama, počevši od sporih prema bržima, parovi su ispadali pomalo, a ostajali su oni koji kao najbolje plešu, kako su pjesme bile brže, plesovi su bili sve luđi :klap: , ali na toj svadbi je ekipa bila jako dobra tako da je to ispalo genijalo, sami smijeh, dok bi to vjerojatno bilo totalno glupo ako izabereš parove koji nisu od zajebancije.
Ne znam meni su fora te igre, sve dok se ljudi zabavljaju i dok nitko nije uvrijeđen niti osramoćen.
Meni recimo ova prva igra već ulazi u sramoćenje te cure, ne sviđa mi se vulgarnost igre. Nikako ne volim takve igre gdje se nekoga proziva i ona nema izbora ne pristat na tu igru Ja znam da bi ja nakon takvog iskustva nosila samo duge haljine na svadbe
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 09:25   #62
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Meni recimo ova prva igra već ulazi u sramoćenje te cure, ne sviđa mi se vulgarnost igre. Nikako ne volim takve igre gdje se nekoga proziva i ona nema izbora ne pristat na tu igru Ja znam da bi ja nakon takvog iskustva nosila samo duge haljine na svadbe
ma imaš izbora kako nemaš, to su inače bile super frendice od mlade pa su pristale jer su inače skroz ludaste, isto kao što su masu puta prozivali cure na lovljenje buketa, pa kad bi bend vidio da je malo djevojaka na podiju, mladenci bi išli po sali i tražili djevojke, ja ako kažem da neću, neću! I nema nikoga ko me može natjerati.. Ovim dvjema curama to nije bilo sramoćenje, bilo im je smješno, samo je stvar koga odabrati za te igre, ja sam recimo cijela iskompleksirana i da sam se ja javila za tu igru vjerojatno bih na kraju završila plačući u kutu od sramote
coffeetogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 12:57   #63
Meni je isto ta igra s minicama bedasta i mislim da nijedna moja prijateljica ne bi pristala na to, zapravo ne bi mi palo na pamet tako nešto organizirati Do sada nikad nisam bila na svadbi gdje su se izvodile te neke igre, to je bilo samo na maturalnoj zabavi Ples s narančama i ples poznatih parova (20 cura i 20 dečkiju je izvlačilo imena iz šešira i onda npr. Romeo i Julija plešu zajedno i tako dalje).

Na svadbi mi je to nekako suvišno Ali svakom njegovo, naravno

U ljetnim danima se u salu dođe tek oko devet, dok mladenci i kumovi uđu i nazdrave, dok čestitaju ljudi koji nisu bili na vjenčanju, dok posjednu svi, večera tek iza deset, onda prvi ples pa kumovi s mladencima pa onda par laganica pa zabava i eto već ponoći. Nerijetko se iznenadim kad sjednem za svoje mjesto nakon prvog kruga plesa koliko je već sati I onda rezanje torte, zdravica mladenaca, bacanje buketa i podvezice (čega li već), vrijeme proleti za čas. Ne znam ni kad bi ubacili te igre
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 14:25   #64
Uh, do 9 pregladnim pet puta! Kod nas je pocetak vecere u 6.30, inace bih skrivala slance ispod haljine. :izjelica:
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 14:55   #65
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Uh, do 9 pregladnim pet puta! Kod nas je pocetak vecere u 6.30, inace bih skrivala slance ispod haljine. :izjelica:
Tak rano Kod nas se nikad ne počne jesti prije pola 9, a ima uvijek hrane doma kod mladenaca prije tako da nitko ne bude gladan.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 16:07   #66
Preskocila sam obicaj dolazaka kod mladenaca. Mi cemo se prvi put vidjeti pred oltarom.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 20:39   #67
I mi.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 10:36   #68
kod nas svadbe počinju u 9 ujutro a ne navečer!! i onda moraš nešto smišljati da zabavljaš goste jer im je svima pun kufer već iza ručka u cca 15 sati. a ne daj bože ići kući prije 6 ujutro. mislim, niti bolničke smjene ne traju duže od 12 sati, ali ti eto moraš biti tamo i više.
da ne velim o stanju onih frizura (za koju si se morala probuditi u 5 da stigneš frizeru) i šminke nakon toliko sati.

a u biti najviše tih "igri" se koristi drugi dan, kod nas obično u nedjelju. kad si obavezan doći oko 14 sati, pa je ručak, pa do jutra treba nekako ispuniti vrijeme, jer ponovo ne daj bože ne smiješ ranije kući.

a najčešće vidim da su ljudi totalno nezainteresirani za takav oblik zabave, pa je u većini slučajeva i mučno gledati kako navlače ljude za rukav da sudjeluju, a ovi bježe na sve strane. jer kako velite većina tih igri ili ti pokvari frizuru, ili moraš nešto bos raditi po zmazanom podu, ili uključuje poljevanje s vodom, ili neku vrstu prežeravanja ili trackanja s tortom.

nadam se da više niti na jednu svadbu neću morati ići.
vidite po opisanom da imam povelike traume od istih

zaboravila sam reći, vi pričate da vam svadbe završavaju oko 2-3 ujutro, kod nas niti krstitke sa obično čoporom male djece (ispod godine dana) ne završavaju tako rano.

Zadnje uređivanje vlovrec : 20.02.2015. at 10:39. Reason: .
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 10:47   #69
To na kraju sve ispadne neko mučenje. Zato mi nismo htjeli nikakva okupljanja prije samog vjenčanja koje će biti npr u 16 ili 17 sati. Isto tako kad ja idem na svadbu dođem eventualno popodne na obred vjenčanja. To hodanje po kućama mi uopće nema smisla, i to izbjegavam uvijek. Onda mi nekako bude ok to kasnije popodne i večer, i svejedno gledam oko 2 kako bi otišla doma Nema te igre koja će me spriječiti/zabaviti
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 13:44   #70
vlovrec pa gdje je to tako? Užas!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.