Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2015., 21:28   #21
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
npr... voip je povoljniji od skype-a
a kaj se tiče mreže. mislim da je najbolje kupiti od svake države jednu sim karticu pa izmjenjivati u mobitelu ili već ćemu..
Hej ljudi može li mi tko pojasini kako točno funkcionira voip (sa navedene stranice) i koliko se plaća otprilike?
Hvala
__________________
Pismu sa mora moju ćeš čut |LOVE|
Matilda789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:22   #22
Voip ovaj navedni kao i svaki drugi radi na principu, uplatis odredjenu svotu novaca (obicno minimalno je 10€) nakon toga nazoves njihov broj u maticnoj drzavi (u ovom slucaju u Hr.) i javi ti se automat nakon kojeg upises broj koji zelis nazvati (obicno ti kazu i koliko ce te kostati prema tom broju), uspostavi se veza i pricas. Od ovih uplacenih 10€ ti se skida svota od njihovog broja u Hr. do nazvanog broja, naravno placa i poziv do tog njihovog broja ovisno o tarifi koju imas za pozive unutar Hr.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 11:04   #23
Ima li netko novi info kako najjeftinije ostvarivati međunarodne pozive?
Konkretno me zanima zvati Srbiju iz HR na fiksne brojeve.
cruzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 17:55   #24
@cruzer
I ja sam gledao kako sto jeftinije zvati Srbiju iz Hr, ali nema neko rijesenje. Ja sam to uspio rijesiti Viber-om tj. internet pozivima ili ti i dalje ostaje neka vrsta Voip-a ili mozda kompliciranije uzeti mts-austrija broj (https://mtel.at/webshop/plan/nasa-tarifa-xl) pa vidjeti koliko kostaju pozivi u Roaming-u (iz Hr.) s te kartice.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:43   #25
Vip me international

Imate prepaid karticu u vipu preko koje mozete zvati dosta zemalja u Evropi na fiksni po ceni od 0.44kn/min uz uspostavu poziva od 0.29kn. Ima i Srbija i Slovenija.. iscitajte samo malo oko tog nedeljnog aktiviranja internet i minut paketa, ne bi trebalo da je obavezno jer nije bas povoljno 75kn/nedeljno. http://www.vipnet.hr/tourist-offer/en

bstambolija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 10:08   #26
Evo od danas su zemlje Zapadnog Balkana ukinule međusobni roaming Albanija, Bosna, Kosovo, Crne Gora,Makedonija i Srbija tako da nema vise naplata za prekogranične pozive s mobilnih telefona i sms poruka.

Iduci korak je ukinuti naknade za roaming s Europskom unijom..što bi bilo super..konacno.
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.