Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2014., 18:39   #3541
Igrao sam eve preko 5 godina i evo prije 20 i kusur dana napravih prvu pauzu.
Odlicna igra (tko voli ovakav tip igara) s mogucnosti da upoznate gro ekipe iz raznoraznih dijelova svijeta. Solo igra je moguca ofkors ali sve se vrti oko tog
da surađujete s nekim jer tad ste jaci i sve je lakse. Svakom savjetujem da proba barem
Abro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 18:54   #3542
Najnoviji trailer "This is EvE" 2014

Cijeli video su ingame snimke i voice commovi pilota iz igre.

Ajmo blagdani pa da se krene haklat opet..malo solo, malo bombers bar!
__________________
"Moja mala vozi Cynabalaaa"
Chay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 19:32   #3543
Vidio sam trailer prije pol sata. Nije los.. i dalje mi je jedan od omiljenih "I was there"
Abro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 22:33   #3544
Sutra nova ekspanzija Rhea: nove crvotocine, Thera, ORE freighter, poboljsani neocom, T3 destroyer, Physical Base Rendering za sve brodove, kontrola brodova uz pomoc tipkovnice, nova mapa svemira i jos stosta!
__________________
"Moja mala vozi Cynabalaaa"
Chay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 19:25   #3545
Tražim Pilote

Ajmo hrabri piloti, tražim par junaka za našu vremensku zonu, živimo u rupi C6, ima puno lipih još stvari, koga zanima nek se javi liku "Katnok Sirob" ili nek uleti u "MIS Firewall" kanal
oktan69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 12:24   #3546
Poz ljudi,

Ima koja hrvatska korporacija na Evu koja bi primila jednog novaka?
ladyVarsuvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 20:46   #3547
Bok

Bok svima

Da li ima koja dobra duša voljna pomoći, htjela bi igrati ovu igricu ali želim preskočiti onaj početni dio gdje ne mogu koristiti većinu brodova i stvari, pa ako ima netko da je prestao igrati i više mu ne treba njegov račun sa pilotom da mi ga pokloni?

Hvala punooo xoxoxoxox
Stella1993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 22:09   #3548
Takvo nešto se ne poklanja već se prodaje.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 00:01   #3549
Quote:
Stella1993 kaže: Pogledaj post
Bok svima

Da li ima koja dobra duša voljna pomoći, htjela bi igrati ovu igricu ali želim preskočiti onaj početni dio gdje ne mogu koristiti većinu brodova i stvari, pa ako ima netko da je prestao igrati i više mu ne treba njegov račun sa pilotom da mi ga pokloni?

Hvala punooo xoxoxoxox
Kao sto je PP rekao. Al mozda se nadje koja dobra dusa.

A iz posta zakljucujem da nisi nikad igrala EVE pa ti to bas i ne preporucam. EVE nije kao vecina drugih MMO-ova, kupis jak char sa hrpom skillova i para, kupis najjacu brod i car si. Skup brod i najbolji moduli nista ne znace, ako ne znas sta radis.

Tu se vrednuje koliko si dobar pilot, koliko dobro poznajes mehaniku igre, same brodove, sisteme oruzja itd.

Zato lijepo na trial, pa redom. Da ne bi bilo.

I vrati se tu za 6 mj. pa zahvali.
__________________
"Moja mala vozi Cynabalaaa"
Chay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 00:05   #3550
Chay je u pravu. Ljepota EVE je što već od samog početka možeš biti koristan član neke korporacije. U zajednici s drugima možeš biti vrlo moćan.

S druge strane, ima ljudi koji EVE igraju kao što igraju neku drugu online igru i onda se dogodi ovo:

https://www.themittani.com/news/60-b...ankers-rejoice

Žrtva se posvetila igranju misija, izgradila je vrlo skupi brod vrijedan nekoliko desetaka milijardi ISK. Biti sam, i ovakvo nešto napraviti, u EVE svijetu znači tražiti nevolje.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 09:56   #3551
Trebao bi pomoc sa igrom ako ima koja dobra dusa ...poceo sam igrati jucer, cini mi se zanimljivo, ali skuzio sam odma da ima milion stvari, uglavnom nemam pojma nista , zanima me kako sta je najbolje za pocetak i da li postoji neki hrv savez ili kanal za chat. Pa ko ima volje neka se javi u igri ili me doda, kak to vec ide...
ingame nick: AdaZiher
adaziheracc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 10:32   #3552
Da li igra netko ovdje eve još uvijek?
Ja sam igrač od 2008g, ali sa dosta prekida. Prije par godina sam prodao accounte, sad imam jedan koji je neaktivan,ali ne želim ga ni aktivirati jer ima malo SP-a. Ako ima netko da prodaje dobar acc neka se javi. LP
mata2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 23:19   #3553
Quote:
mata2206 kaže: Pogledaj post
Da li igra netko ovdje eve još uvijek?
Ja ne igram vec koju godinu. Krenuo radit pa nemam bas vremena. A i tesko je PLEX-at sad kad je preko bilijun ISK-a. Jbt..prvi plex sam platio ispod 300 milja.

Tak da ne igram, al aktivno pratim. Bum se ja vratio vec..jednog dana.
__________________
"Moja mala vozi Cynabalaaa"
Chay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 22:26   #3554
Quote:
Chay kaže: Pogledaj post
Ja ne igram vec koju godinu. Krenuo radit pa nemam bas vremena. A i tesko je PLEX-at sad kad je preko bilijun ISK-a. Jbt..prvi plex sam platio ispod 300 milja.

Tak da ne igram, al aktivno pratim. Bum se ja vratio vec..jednog dana.
Moj prvi GTC je bio ispod 200 k ISK-a za 90 dana. Good ol' cheap times. Sada već godinama ne igram. Nemam volje ni vremena, a igrati "spinning my ship" i plaćati za to mi se ne da.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 00:29   #3555
Jel prati tko dogadjanja u New Edenu?

Nova ekspanzija Citadels.

Sad vec gotovo zavrsen "World War Bee", Goonsi skoro ostali bez cijelog Sov-a.

A i neki novi rat je na vidiku kod Rusa.

Fakat zanimljivo vrijeme za bit u EvE-u. Evo i cijena PLEX-a pada. Trenutno 850 milja. Gonsici vise ne mogu nesmiljeno grindat sanctume, pa odmah viska PLEX-a na trzistu. :klap:

Koliko god se Fozzie Sov cinio na pocetku mlitav i bio zestoko popljuvan, izgleda da se na kraju ipak ispostavio kao pun pogodak.
__________________
"Moja mala vozi Cynabalaaa"

Zadnje uređivanje Chay : 22.05.2016. at 00:42.
Chay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 20:22   #3556
Javi kada bude 3 mjeseca 300 mill pa se možda i vratimo
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 14:05   #3557
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Javi kada bude 3 mjeseca 300 mill pa se možda i vratimo
Good ol' times. Brijem da je bilo čak nešto ispod 300 mil kad sam ja igrala.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 20:33   #3558
Quote:
Chay kaže: Pogledaj post
Goonsi skoro ostali bez cijelog Sov-a.
Ajme.

Tko su ovi Guardians of galaxy, neutral states i fountainbois?
Grinch24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 01:34   #3559
ima zivih?
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:21   #3560
Jel ima koji kanal za ljude s nasih prostora, a da je aktivan? Otkako su ugasili jezicne kanale ne nailazin na nasu ekipu

P.s. ingame Rechter
straSt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.