Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2017., 15:59   #121
I dalje imam problem s grupnim notifikacijama... Dođe poruka, otvorim Whatsaap, izađem iz njega (ne kliknem na poruku) i nema više notifikacije, bedža, ništa... iritantno.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 03:33   #122
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
I dalje imam problem s grupnim notifikacijama... Dođe poruka, otvorim Whatsaap, izađem iz njega (ne kliknem na poruku) i nema više notifikacije, bedža, ništa... iritantno.


Evo, dosao ti je update. Osim “live location”, novi popravak notifikacija za iOS 11
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 11:29   #123
Updateao sam pa ću testirati.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 10:31   #124
I dalje isti problem i na grupnim i običnim chatovima.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 10:37   #125
Dosao je update s mogucnoscu snimanje glasovnih poruka bez drzanja prsta, no ne vidim kako to postaviti. To piše u opisu updatea. Jel moguće da su zaboravili dodati to ili kako to vec ide? Sve sam isprobavao i nikako.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 10:46   #126
kad si u chatu, stisneš i držiš mikrofon dok ne počne snimanje, a onda slajdaš prst prema gore. pojavit će se lokot i tad možeš pustiti mikrofon.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:28   #127
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
kad si u chatu, stisneš i držiš mikrofon dok ne počne snimanje, a onda slajdaš prst prema gore. pojavit će se lokot i tad možeš pustiti mikrofon.
Uspio!
Nije mi se pokazalo odmah kad sam updateao, ali sad radi kak treba! Ovo mi je vrh, ovo sam zazvao milijun puta što ne stave tu mogucnost...
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 19:51   #128
ako me netko zblokira na whatsappu da li vidim njegovu sliku na "profilu" i dalje?
matea712 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 08:57   #129
WhatsApp na starom iPhone 4

Molim pomoć,
htio bih pokloniti kćeri svoj stari iPhone 4. I ona i ja koristimo WhatsApp. Problem je kad sam izvadio svoju karticu, ostali su u WhatsAppu moji kontakti i razgovori.
1) Kako mogu sve pobrisati,
2) Ako već ne mogu pobrisati, hoće li se kad stavim njenu karticu njeni kontakti pojaviti? Nema ih puno, to je par cura iz škole, roditelji itd.

OK, netko će reći da samo deinstaliram WhatsApp i clean install. Ali ne može, radi se o četvorci koja koristi iOS 7 i 32-bitna je i ne mogu se više instalirati aplikacije sa stora. Tko je instaliro, instaliro.

Ima li načina da se ovo podesi? Unaprijed hvala
imbrod is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 11:37   #130
1) restoraj četvorku na tvorničke postavke

2) iskreno ti savjetujem korištenje iclouda. iako je stariji uređaj, četvorka ga i dalje može koristiti (minimalna potrebna verzija iOS-a je 5). dakle otvori kćeri njezin icloud račun. pretpostavljam da ga ti imaš, ako ne otvori ga prvo za sebe, a onda i za kćer prema uputama koje sam ti linkala.

na taj način svi podaci će vam biti zasebni, neće doći do miješanja kontakata i sličnog i moći ćeš upravljati time koje aplikacije će instalirati.

2a) sinkroniziraj svoje kontakte sa svojim icloudom. nitko ih više ne drži na sim kartici. vađenje sim kartice ne briše kontakte jer ih iphone ne može spremati na karticu. kontakti se mogu prenijeti sa sim kartice na iphone, no ne i obrnuto.

2b) kćeri isto kasnije postavi icloud sink za njezine kontakte i sve ostale podatke koje će koristiti.

3) za instalaciju whatsappa ne smije biti problema s obzirom na to da aplikacija podržava iOS 7 ili noviji. info o instalaciji aplikacija ti je pogrešan, aplikacije se normalno mogu instalirati na starije uređaje pod uvjetom da app ima podršku za njih.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 18:48   #131
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
1) restoraj četvorku na tvorničke postavke

2) iskreno ti savjetujem korištenje iclouda. iako je stariji uređaj, četvorka ga i dalje može koristiti (minimalna potrebna verzija iOS-a je 5). dakle otvori kćeri njezin icloud račun. pretpostavljam da ga ti imaš, ako ne otvori ga prvo za sebe, a onda i za kćer prema uputama koje sam ti linkala.

na taj način svi podaci će vam biti zasebni, neće doći do miješanja kontakata i sličnog i moći ćeš upravljati time koje aplikacije će instalirati.

2a) sinkroniziraj svoje kontakte sa svojim icloudom. nitko ih više ne drži na sim kartici. vađenje sim kartice ne briše kontakte jer ih iphone ne može spremati na karticu. kontakti se mogu prenijeti sa sim kartice na iphone, no ne i obrnuto.

2b) kćeri isto kasnije postavi icloud sink za njezine kontakte i sve ostale podatke koje će koristiti.

3) za instalaciju whatsappa ne smije biti problema s obzirom na to da aplikacija podržava iOS 7 ili noviji. info o instalaciji aplikacija ti je pogrešan, aplikacije se normalno mogu instalirati na starije uređaje pod uvjetom da app ima podršku za njih.
Hvala puno, sad ćemo probati.
Čudi me za ovo zadnje, za ovo sam dobio informaciju od iOS developera, šefova odjela za razvoj na iOSu (dakle od ljudi koji svakodnevno se tim bave), da se od 1.1.2018. povlače sve 32-bitne aplikacije sa stora...
imbrod is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:20   #132
32-bitne aplikacije se povlače ali ne sve odjednom i koliko znam miču se prvenstveno appovi koji nisu apdejtani odavno. Ako ikad.
S obzirom na to da WA i dalje službeno podržava ios 7, vjerujem da neće biti problema s preuzimanjem aplikacije.
Ako ga bude, prijavi se na kćerkin mob svojim Apple ID-jem pa probaj preko njega preuzeti app.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 17:05   #133
Pozdrav, molim vas pomoc.

u ponedjeljak sam slučajno izbrisao jedan razgovor u kojem imam vrlo bitne stvari. Postoji li način da to ikako vratim? Je li zadnji backup koji je bio ovu noć sve to obrisao? Radi se o iPhone 6. Ako mi možete točno napisati korak po korak kako da vratim taj razgovor.

Hvala.
ivano13579 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 23:50   #134
Ovdje imaš korake kako napraviti restore. Ono što ne piše jest može li se odabrati između više raznih backup datoteka. Tako da ti preostaje jedino isprobati.
https://faq.whatsapp.com/en/iphone/20888066/
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 23:57   #135
Kad me neko zove mob mi ne zvoni uvijek, htio bi da zvoni. Mozda je problem u tome sta sam Namjestio da mi na zakljucan ekran ne pokazuje tekst poruke, kad mob nije uz mene da drugi ne vide sta pise.
?
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2019., 14:51   #136
ima li netko isti slučaj
ažurirala se aplikacija i sad mi više ne ostavlja one obavijesti da imam nepročitane poruke kad mi dođe poruka na utišanu grupu
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2019., 17:48   #137
To je novi feature a ne bug.
energyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2020., 21:28   #138
WhatsApp Messenger

Ajde napokon

contactless is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2020., 13:31   #139
naravno ja na svom nemam tamni način
BlueBull1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2020., 13:47   #140
Meni je odlican dark Whatsapp!
A sve koje sam pitao kako im se svidja, nisu oduševljeni
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.