Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 16:18   #2661
da. ili vip centar

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:32   #2662
Nestalo mi kn za upostavu i javi se onaj robot i ponudi me 5 kn pa kad iduci put uplatim pa ce mi skinut. A sto ako vise ne uplatim na taj racun?
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:17   #2663
Nakon sto ti istekne kartica nakon nekog vremena ce ti ukinut broj. Mislim ti si ih zmuljo za 5 kuna al ces ostat bez broja.

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
dostami is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:56   #2664
Quote:
dostami kaže: Pogledaj post
Nakon sto ti istekne kartica nakon nekog vremena ce ti ukinut broj. Mislim ti si ih zmuljo za 5 kuna al ces ostat bez broja.

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
Ma planiram vec neko vrijeme rijesit se to broja kad mi istekne tarifa, a istjece mi sad za 2 dana. Ma morao sam hitno nazvat i ponudlio mi to, ma reko ajd svejedno gasim broj, 'ko ga jebe. Ma lako za to sto sam ih zamuljao (pitanje jel jesam) za 5 kn i sto ce mi iskljucit broj, nego mene muci da nebi za 10-15 godina dosao taj dug na naplatu, pa cu morat prodat bubreg da ga namirim
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:49   #2665
Kako funkcionira ovo s extra megabajtima, npr za bon od 20 kn dobiješ 200mb, od 50 500 mb i sl. Zanima me ako uzmem tu promociju koja vrijedi 6 mjeseci da li to znači da moram iskoristit tu promociju u roku od 6mj? Mogu li npr u prosincu uplatit 20kn dobiti 200 mb, onda preskočiti siječanj i uplatiti u veljači i da mi ostane promocija?
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:02   #2666
Možeš. Promocija traje 6 mjeseci od trenutka aktivacije kartice.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:48   #2667
Tomato

Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Kako funkcionira ovo s extra megabajtima, npr za bon od 20 kn dobiješ 200mb, od 50 500 mb i sl. Zanima me ako uzmem tu promociju koja vrijedi 6 mjeseci da li to znači da moram iskoristit tu promociju u roku od 6mj? Mogu li npr u prosincu uplatit 20kn dobiti 200 mb, onda preskočiti siječanj i uplatiti u veljači i da mi ostane promocija?

Koliko sam shvatio, ta promocija vrijedi samo ako uzmes novi Tomato broj. No gotovo istu promociju imas ako kupis bon preko njihovog webshopa. Isti princip je za kolicine MB, a traje 30 dana za internet promet u RH i nema ogranicenja 6 mjeseci za koristenje toga nego je za sada tako, i svaki puta kad produzis imas 30 dana bonus MB.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 19:52   #2668
Posljednjih 3-4 dana neprestano dobivam SMS obavijesti o propustenom pozivu, a meni poziv uopće ne dođe. Što je najbolje, to nije svaki puta, nego najčešće prvi i drugi pokušaj i onda uspostavi poziv normalno. Nalazim se u Zagrebu, a signal je pun i gotovo uvijek 4G. Katastrofa. Jel to do mojem mobitela ili do njihove mreže?
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:34   #2669
Koji mob? Curi na ajfonu 6s ista stvar. Makar ona na vip bonovima ali nema veze. Ista mreža
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 09:50   #2670
Tomato

Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Koji mob? Curi na ajfonu 6s ista stvar. Makar ona na vip bonovima ali nema veze. Ista mreža
Obicna iPhone sestica. Ne vjerujem da je do mene jer nisam nikada imao problema, no sto mi mogu uopce reci osim “Zao mi je” i “probajte staviti karticu u drugi mobitel”

Ako nista, drago mi je cuti da nisam jedini.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:33   #2671
Galaxy s6,ista stvar i kod mene

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 15:37   #2672
Meni se to prije desavalo na bonbon mrezi i Sluzba za korisnike nikada nije htjela priznati da je to do opterecenja mreza, a mozda i do prednosti koju imaju pretplatnici pa Simpa pa tek onda bonbon, ali to je logicno objasnjenje jer je nakon nekog vremena prestalo (ja znam najmanje tri osobe kojima se to desavalo u to vrijeme,a i na forumu ih se dosta zalilo).
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 17:50   #2673
Evo odgovora Tomata mailom na probleme primanja poziva

Quote:
Pozdrav,
provjerom je utvrđeno kako je odjel tehničke podrške napravio potrebne provjere.
Sugerirali su ti da isključiš 4G mrežu i uključiš 3G mrežu kako bi mogao primati pozive bez određenih poteškoća.
U slučaju daljnjih poteškoća uvijek smo ti na raspolaganju.
Tuzno i zalosno. Najbolje da odmah isključim internet odmah. Čemu hvalisanje 4G mrežom kad ne smiješ imati uključenu da bi dobivao pozive normalno.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 09:51   #2674
pozdrav trenutno imam srednju+ tarifu..moze li se preci na veliku+ ako srednja jos nije istekla?
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:55   #2675
Prvo deaktiviraš trenutnu tako da pošalješ "NE" na 13435.
Kad ti jave da je isključena, aktiviraš koju hoćeš na način kako inače aktiviraš (V+ na 13435).

Doduše, na stranici piše da možeš i odmah promijeniti, ali ja sam ovako par puta i radi (odmah promjenu nisam probavao).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:49   #2676
Mislim da na pretplati ne mozes nego samo na bonovima tako da deaktiviras tu, i aktiviras koju zelis. No nisam sto posto, provjeri jos sa SZK.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:48   #2677
Pozdrav,ne znam gdje bih postavila pitanje pa ću ovdje. Da li mi netko može reći ,imam samsung galaxy s5 što nije u redu. Kad hoću poslati poruku da provjerim koliko mi je preostalo minuta,poruka i MB u brutalno tarifi na broj 13450 dobijem odgovor da se poruka ne može poslati. Zvala sam i onaj broj za korisničku podršku, ali su mi rekli da nije do njih nego mog mobitela. Molim pomoć.
vindira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:48   #2678
Inače ti normalno radi SMS?
Prije ti je radila ovakva provjera?
Na bonovima si?
Što točno šalješ u toj poruci?
U službi za korisnike su rekli da je točan broj?

Nije li broj bio 13411?
Za nove tarife je ? na 13435 pa probaj i na njega.

Još mi pada na pamet da si možda u aplikaciji za poruke zabranila slanje na brojeve koji bi mogli prouzročiti troškove.
Koju aplikaciju za poruke koristiš- default Samsung ili si instalirala neku drugu?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 20:48   #2679
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Inače ti normalno radi SMS?
Prije ti je radila ovakva provjera?
Na bonovima si?
Što točno šalješ u toj poruci?
U službi za korisnike su rekli da je točan broj?

Nije li broj bio 13411?
Za nove tarife je ? na 13435 pa probaj i na njega.

Još mi pada na pamet da si možda u aplikaciji za poruke zabranila slanje na brojeve koji bi mogli prouzročiti troškove.
Koju aplikaciju za poruke koristiš- default Samsung ili si instalirala neku drugu?

Je slala sam i prije ,samsung mi je novi mob. Za druge poruke nemam problema. Na taj broj sto sam napisala pošaljem upitnik i onda bi mi trebala stići poruka koliko mi je preostalo MB, poruka i minuta. Da,u službi su mi rekli da je to točan broj, a i muž mi isto ima tomato i normalno šalje na taj broj poruku. 13411 je bio prije broj ,a i na taj sam probala slati ,ali odmah dobijem upozorenje : Neuspješno. I da na bonovima sam. Koristim default samsung aplikaciju
vindira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:10   #2680
Probaj instalirati Android messaging pa kroz tu aplikaciju poslati.
Tu će te vjerojatno pitati kad probaš poslati želiš li dopustiti slanje na broj koji bi mogao prouzročiti trošak pa samo potvrdi (mislim da to pita za bilo koji kratki broj).
Ako tako uspije, možda i Samsungova default SMS aplikacija ima tako nešto pa si zabranila slanje- makar čudno da radi na ovaj stari broj.
No, svejedno probaj aplikaciju da vidiš je li do nje.

Ako ne pomogne, probaj još staviti SIM u mužev mobitel pa s njega poslati i vidi možeš li.
Ili stavi njegovu karticu u svoj mobitel pa probaj poslati.
Tako da vidiš je li do aplikacije, mobitela ili kartice.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.