Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 23:58   #21
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Cura me nedavno ostavila jer kako kaze '' nema vise volje,fino joj je i sve ali nema volje''
Ok. Izravno ti je rekla i ti bi to trebao postovati. Ne zeli, ne zeli, razlog je nebitan.

Quote:
Znam da nisam ni zasluzio da me ostavi i ne mogu reci da je ona krivac jer smo bili jedno drugom podrska
Krivci? Ne kuzim. Za nju "to nije to" i prekinula je. To je sasvim normalno.

Quote:
To me pogodilo ali ipak zbog sebe sam joj cestitao rodjendan prvi odmah u 00:00 tu noc(znam da je to glupost sto sam uradio ali ne bi mogao oprostiti sebi da nisam).Kao sto sam ocekivao dobio sam hladan odgovor''Hvala puno.Izvini i hvala jos jednom
Ovo mi djeluje kao da je napisao netko od 15 godina. Cura ti je pristojno i najnormalnije odgovorila.

Quote:
Pa me zanimali da li neko moze iz iskustva reci da li ce je stici kajanje
Ovo mi zvuci freaky.

Quote:
Slike jos uvijek nije obrisala samo su sakrivene
Kako znas?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 00:31   #22
Tako bih rado čuo nekoliko primjera njezinih "sitnih greškica" koje joj je autor, eto, velikodušno opraštao.

Ako ta rečenica nije znak za alarm, ne znam što jest.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:49   #23
Ma zaboravi ju.
Govorim ti iz iskustva i znam sta pricam.
Tesko je krenuti naprijed jos ako je i volis a posebno kada volimo onda osobu i idealiziramo i ne vidimo niti znakove niti mane,sljepi smo..
Je da ces patiti ali iovako ionako ces patiti i u ovoj situaciji kojoj si a i da krenes dalje.
Kazu da za nas muske da smo hladni ali ne vjerujem u to,ponekad su cure hladnije,prije nadju nekog,prije krenu dalje..
Razlog zbog cega se ona udaljava sada od tebe moze biti ili se zaljubila u nekoga ili ima simpatiju ili misli da niste jedno za drugo..
U svakom slucaju znaj da je vrijeme da krenes dalje,znam da ce ti biti tesko,znam da ces pratiti njen fejs da vidis da li ce nekog novog dodati pod frends,sta je lajkala itd ali nemoj to uciniti.
Deaktiviraj svoj fejs profil tako da se postedis toga i muke oko toga,fejs je zlo jer nam neda da zaboravimo bivse ljubavi,stalno si u toku i ako ti je stalo onda te srce zaboli kada vidis njenu sliku ili kada vidis da sa nekime koketira..
Probaj obrisati njen broj mobitela jer tako neces doci u napasti da joj napises poruku za Bozic ili Novu godinu.Vjeruj mi jos gore ce ti biti ako napises poruku i dobis hladan odgovor,samo ces sebi ranu raditi..
Suzdrzi se od pisanja,javljanja i ako ti se ona javi onda dobro ali ti se nemoj prvi javljati.
Zapamti zene ne vole kada im je netko stalno dostupan,ako zna da te moze imati onda vise joj neces biti zanimljiv.

Ja sam tip koji treba vremena da krene dalje jer sam osjecajniji ali imam frendova koji odmah kada prekinu nadju drugu i tako ljece slomljeno srce i puno bolje su takvi prolazili nego ja..
Zato kreni dalje i ako mozes nemoj analizirati poruke njene,ponasanje itd,probaj je zaboraviti.
Izadji van sa frendovima pa makar i sebe prisili i pridji nekoj i pocni razgovor,bilo sta samo da zaboravis svoju bivsu jer sada je tvoja cura vec bivsa i to je pokazala sa tim udaljavanjem i hladnim ponasanjem.
Reci sebi da si zasluzujes bolju koja ce tebe cjeniti i ako te ova nije znala cijeniti onda jednostavno nije bila za tebe
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:53   #24
To za greškice je i meni odmah zavrištalo, al mi se nije dalo pisat. I ono sa kajanjem i rođendanom, da nije zaslužio - sve je to pomalo creepy.

Za autora: cura je nastavila svoj život (bez tebe). Nastavi i ti svoj.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 12:05   #25
Cura si je mozda nasla novog frajera i s njime provela rodendan, a ovaj joj u 00.00 salje poruku



Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 12:11   #26
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Cura si je mozda nasla novog frajera i s njime provela rodendan, a ovaj joj u 00.00 salje poruku



Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Jbg kada si zaljubljen onda covjek ne misli na to sa kime bi mogla biti,nada se toplom odgovoru ili mozda da ce joj biti drago da je tako pazljiv..

Znam da je to krivo ponasanje i bolje je da joj se ne javlja jer nista ne dobiva sa tim porukama jer ona to nece niti cijeniti..
Najbolje bi mu bilo da obrise njezin broj.Neka i on obrise sve slike koje ima sa njome
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:16   #27
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Cura me nedavno ostavila jer kako kaze '' nema vise volje,fino joj je i sve ali nema volje''.Inace imali smo problema i vecinom je ona bila ta koja napravi slucajno kakvu greskicu.Uvijek sam oprastao i pokusavao je uvijak nasmijati i dati motivaciju da mozemo naci rijesenje.Ali u zadnje vrijeme je izgledala kao da nema volje vise za nas.Znam da me voli kao i ja nju.Znam da nisam ni zasluzio da me ostavi i ne mogu reci da je ona krivac jer smo bili jedno drugom podrska.Pokusao sam se javiti sa tim ''kako si''jer nisam mogao izdrzati.Ona mi je odgovorila '' dobro sam,ne brini za mene''.To me pogodilo ali ipak zbog sebe sam joj cestitao rodjendan prvi odmah u 00:00 tu noc(znam da je to glupost sto sam uradio ali ne bi mogao oprostiti sebi da nisam).Kao sto sam ocekivao dobio sam hladan odgovor''Hvala puno.Izvini i hvala jos jednom''.Nakon toga sam umirao ali odlucio sam da se ne javljam i nisam.Pa me zanimali da li neko moze iz iskustva reci da li ce je stici kajanje ili da stisnem zube i krenem dalje.Slike jos uvijek nije obrisala samo su sakrivene.Hvala svima

to što si joj čestitao rođendan nije glupost,ako si dao sve od sebe onda nemaš što žaliti,kreni dalje.
znam da zvuči grubo,ali da je bila prava ne bi otišla od tebe,i to je to.
win win is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 17:57   #28
Hvala svima na odgovorima.Znam da je malo creepy zvucalo ali bio sam izgubljen i nisam ni znao sta pisem.Nakon sto sam sad procitao,cak sam i sebe iznenadio.Istina je da sam je volio i jos uvijek volim,ali nakon par dana depre i razmisljanja.Gledanja gdje sam napravio greske (da ih u buducnosti ne ponavljam) shvatio sam da je stvarno vrijeme da se krene dalje.Njoj iskreno zelim da je sreca prati,ali takodjer to i sebi zelim.Hvala vam svima na odgovorima i dobrim i losim.
Numios is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 18:57   #29
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovorima.Znam da je malo creepy zvucalo ali bio sam izgubljen i nisam ni znao sta pisem.Nakon sto sam sad procitao,cak sam i sebe iznenadio.Istina je da sam je volio i jos uvijek volim,ali nakon par dana depre i razmisljanja.Gledanja gdje sam napravio greske (da ih u buducnosti ne ponavljam) shvatio sam da je stvarno vrijeme da se krene dalje.Njoj iskreno zelim da je sreca prati,ali takodjer to i sebi zelim.Hvala vam svima na odgovorima i dobrim i losim.
Nisi samo ti radio greske,radila je i ona..
Nazalost sto si topliji to gore covjek prodje sa curama,sto si hladniji to bolje prodjes,tada budes zanimljiv.
Danas romantika tesko prolazi,pjesmice i te stvari su relikt proslosti.
Danas prolazi samo direktni pristup ili igranje toplo hladno ali nikakvo preljevanje,i volim te i takve stvari
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:30   #30
Tako je, ne može biti drugačije.

Kažeš curi da ju voliš i već sutra si ne samo nogiran, nego te i kućni ljubimci prestanu slušati, drvo života omlohavi poput ostarjela spolovila, a omiljeni kolač ispadne kao hrpa piljevine.

To je tvoj problem. Predobar si, jebiga.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 21:08   #31
Istiniti navodi. Nisam toliko star(31) ali prije 10 god je bilo lakše. Nije bilo igrica, nije bilo tko je kome vidio poruku i tako. Ako se sviđaš osobi i vratiš joj to jednakom mjerom vjerojatno će se ona ohladiti. To tako ide, što si hladniji bolje prolaziš.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 22:15   #32
Xxmen i qwerty, samo vam još fali kako je danas sve samo interes, da li imaš dobro auto, posao, stan i tako dalje...
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 22:26   #33
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Xxmen i qwerty, samo vam još fali kako je danas sve samo interes, da li imaš dobro auto, posao, stan i tako dalje...
Na to nisam ciljao, kažem kako je danas drugačije Ali s time bi se donekle složio. Nije poanta u dobrom poslu, autu, stanu. Bitno je da nešto radiš u životu, a ne koliko zarađuješ i koliko nekretnina imaš. Tako ja to gledam
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 23:22   #34
Ne znači da si loš ako te ostavila. Gledaj na to da jednostavno nisi dovoljno dobar. Možda zvuči okrutno, ali kada si tako postaviš stvari u glave lakše ćeš krenuti dalje. Dobar si, ali nedovoljno za nju - odnosno da bude u vezi s tobom... Neke stvari nemaju toliko veze s nama. Vjerojatno si još dosta mlad. Koliko god loše zvučalo, ali ove situacije će ti pomoći da dobiješ iskustva i da se u budućnosti drugačije ponašaš u odnosima.....
pr3stig3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 00:21   #35
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
prije 10 god je bilo lakše.
A tek prije 110 godina... Jedanaest puta lakše.

Ovo s hladnoćom na kojoj bolje uspijevaju veze je tolika besmislica da čovjek ne zna odakle bi ju krenuo prokazivati kao besmislicu. U to ime, neću ni započeti - uživajte u uvjerenju o kiselosti grožđa .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:01   #36
Quote:
pr3stig3 kaže: Pogledaj post
Ne znači da si loš ako te ostavila. Gledaj na to da jednostavno nisi dovoljno dobar. Možda zvuči okrutno, ali kada si tako postaviš stvari u glave lakše ćeš krenuti dalje. Dobar si, ali nedovoljno za nju - odnosno da bude u vezi s tobom... Neke stvari nemaju toliko veze s nama. Vjerojatno si još dosta mlad. Koliko god loše zvučalo, ali ove situacije će ti pomoći da dobiješ iskustva i da se u budućnosti drugačije ponašaš u odnosima.....
Ne treba omalozavati sebe.
Treba u sebi reci da ona nije vrijedna njega,ako nije znala koga ima onda je to njezin problem.
Ne treba kriviti sebe,treba raditi na sebi i priznati sebi greske koje radimo kada se zaljubimo ali krivit sebe ne treba jer je ona isto tako puna mana i sigurno je i ona radila greske u odnosu
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:26   #37
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A tek prije 110 godina... Jedanaest puta lakše.

Ovo s hladnoćom na kojoj bolje uspijevaju veze je tolika besmislica da čovjek ne zna odakle bi ju krenuo prokazivati kao besmislicu. U to ime, neću ni započeti - uživajte u uvjerenju o kiselosti grožđa .
Nemoj me krivo shvatiti.
Pod hladan sam mislio da ne treba covjek odmah izjavljivati ljubav,reci da je voli ,da bi joj skinuo zvjezde sa neba,da ce imati ljepu djecu i tako dalje.

Pod hladnijim odnosom nisam mislio da ne treba zagrliti ili reci neku ljepu i toplu rjec ali ne treba se preljevati i biti ljigav & too needy.

Znaci da odnos funkcionira iz mog iskustva mogu podjeliti ovo:

Budi svoj,budi prirodan.
Pricaj i budi otvoren.Imaj temu o bilo kojem razgovoru.
Ne moras podjeliti bas svaku intimu sa svojom curom,ne pricaj puno o bivsima.
Mozes spomenuti bivsu/se ali ne u detalje.
Imaj humora,ako nemas humora onda ispricaj neku smjesnu situaciju koji si ti doziveo ili netko od tvoje okoline.Nasmij je/ga.
Pokazi njeznost dodirima,po kosi,licu,ledjima itd.
Nemoj biti stalno dostupan,daj odmah do znanja na pocetku odnosa da ne koristis puno fejs(pa makar i lagao),da zbog posla/ faksa ne odgovaras odmah na poruke ali da ces odgovoriti kada vidis.
I da se javljas inace u odredjeno doba dana ili veceri i to odmah trebas reci tako da ta tvoja ne zahtjeva vecu paznju od onog sto si rekao i ne moze se ljutit sto joj ne odgovaras bas odmah istog trena,imat ce vise razumjevanja i nece dolaziti do svadja..
Nikada ne izjavljuj prvi ljubav,mozes reci da ti je draga i da ti se svidja ali da kazes prvi da volis nemoj to uciniti,ako se odlucis da joj to kazes budi siguran da to isto i ona osjeca.
Nazalost to nekim curama bude turn off,posebno ako ta cura to jos uvijek ne osjeca o tebi.

Cure danas vole biti malo u neizvjesnosti,da se brinu o tebi.
Jer ako sve serviras odmah na pladnju vise ti decko nisi zanimljiv pa da si i Brad Pitt curi vise neces biti zanimljiv jer zna da te moze imati pa ce samo krenuti dalje na sljedeceg.To je ziva istina.

Malo se treba igrati jer zavodenje i je igra i ne treba biti uvjek raspoloziv i dostupan.
I nadasve pokazi da si stranstven,djelima vise nego rjecima.
I bavi se nekim sportom,gym itd jer cure vole kada decko drzi do svog izgleda ..
Cure vole vidjeti dobro tjelo,guzu,facu ..Poradi da imas nesto od toga

Savjet za sve vas !
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 01:28   #38
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nadaj se da je neće stići kajanje. Da je jedna od onih karakternih koje ne zajebavaju druge ljude.
Ne postoje druge šanse.
Kad te jednom netko ostavi, taj će to uraditi opet, svaki put iznova. To su karakterne nule.
Nikad nikog nisam ostavljala jer "ne znam" i "nemam volje" i "bla". Ostavljala sam kad sam bila sigurna da tu osobu više ne volim i da bih radije poljubila drvo nego nju, kad mi se gadio svaki fizički dodir i to smatram jedinim poštenim rezom.
Ovo totalno potpisujem - RESPECT
EternityZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 17:07   #39
Ne slušaj Zorke ljubomorke, imate TO nešto što vam nitko i nikada
neće moći oduzeti.
Čekaj.
Kada se umori i pošalje djecu na fakultet, sjetit će se tebe i reći sama
sebi;"pa ipak bih mu mogla zaželjeti sretnu novu, nazvat ću ga..."
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.