Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 14:41   #961
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
Kako znaš da neće i da se takvo ponašanje nije udomaćilo tj. uvijek bilo dobrodošlo ?
Ha, ha, zene treba da se odreknu seksa sve dok se jako ne zaljube!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:08   #962
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ha, ha, zene treba da se odreknu seksa sve dok se jako ne zaljube!
Ali moraju jakkkoo da se zaljube na prvom dejtu(+moraju biti nevine) i odmah se kresnu sa tim dečkom. No, onda su već drolje...jer ako se tako brzo zaljubljuje...
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:03   #963
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zasto bi sa prijateljima pricao kako izgleda tudja devojka, koliko je pametna, kakva je u krevetu?
Zato sto si indolentno i infantilno stvorenje koje intimu sebe i svoje djevojke djeli s ostatkom ekipe. Eto, zato.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:19   #964
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
Kako znaš da neće i da se takvo ponašanje nije udomaćilo tj. uvijek bilo dobrodošlo ?
Takvo ponasanje uopste nije bitno koliko ti mislis za vezu, jer i ljudi koji nikada se nisu ponasali droljasto kako ti rece isto tako nekada prevare partnera, ili ne ostvare kvalitetnu vezu i sl. ili obratno ljudi koji jesu prakticirali neobavezni seks ne prevare i budu sretni u vezi
Mnogo faktora utice na to, nije to tako jednostavno kako ti mislis, crno / bijelo

Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
Pomaže li ono vezi ili je slabi?
Nijedno ni drugo, nebitno je
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:32   #965
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Takvo ponasanje uopste nije bitno koliko ti mislis za vezu, jer i ljudi koji nikada se nisu ponasali droljasto kako ti rece isto tako nekada prevare partnera, ili ne ostvare kvalitetnu vezu i sl. ili obratno ljudi koji jesu prakticirali neobavezni seks ne prevare i budu sretni u vezi
Mnogo faktora utice na to, nije to tako jednostavno kako ti mislis, crno / bijelo
On govori o vjerojatnosti.

A tu po forumu se povlačila neka priča sa istraživanjem koje je navodno dokazalo da su najvjernije žene one koje su u životu imale samo jednog partnera.

Da bi se sa svakim dodatnim partnerom vjerojatnost da će biti vjerna sve više i više smanjivala.

E sad, da li je to istraživanje u stvarnosti uopće provedeno, i da li su navedeni rezultati ispravni, to već ne bih znao.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:45   #966
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
...Ipak su mi najbolji dečki koji jure utegnute cure, sa par slojeva šminke, a onda kukaju o prirodnoj ljepoti, ili još bolje -što se u vezi ili braku, ne sređuje isto. Možda je prerasla maskirne boje? Ili očekujete da cura spava sa vama na drugom dejtu, ili se više sa njom nema gubiti vrijeme, a onda je okarakterizira kao drolju. Ne znaš šta je šizofrenije...
lijepo rečeno (šiza)...

što ti misliš, zašto je to tako?
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:06   #967
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ha, ha, zene treba da se odreknu seksa sve dok se jako ne zaljube!
žašto bi se odricale ako se prvo zaljube

Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ali moraju jakkkoo da se zaljube na prvom dejtu(+moraju biti nevine) i odmah se kresnu sa tim dečkom. No, onda su već drolje...jer ako se tako brzo zaljubljuje...
važno i jest da se zaljube
emotivnost je bitna za kvalitetnu vezu, ako je se uopće želi...
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:07   #968
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
On govori o vjerojatnosti.

A tu po forumu se povlačila neka priča sa istraživanjem koje je navodno dokazalo da su najvjernije žene one koje su u životu imale samo jednog partnera.

Da bi se sa svakim dodatnim partnerom vjerojatnost da će biti vjerna sve više i više smanjivala.

E sad, da li je to istraživanje u stvarnosti uopće provedeno, i da li su navedeni rezultati ispravni, to već ne bih znao.
Kroz X godina, bilo je Y istrazivanja i pogodi sto? Nije bilo polinkano niti jedno koje je proslo peer review ili imalo nekakvu vrijednost.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:23   #969
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kroz X godina, bilo je Y istrazivanja i pogodi sto? Nije bilo polinkano niti jedno koje je proslo peer review ili imalo nekakvu vrijednost.
Dobro, postoje li istraživanja koja su prošla peer review, ili imaju nekakvu vrijednost? Ako postoje, kakvi su rezultati?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:24   #970
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Dobro, postoje li istraživanja koja su prošla peer review, ili imaju nekakvu vrijednost? Ako postoje, kakvi su rezultati?
Nisam naletio niti na jedno koje bi bilo nekakvo bas sluzbeno. Vecina polinkanih je bila neko hnje istrazivanje od nekog tima na nekom sveucilistu. Uzet sa zrnom soli, to je to.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:36   #971
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nisam naletio niti na jedno koje bi bilo nekakvo bas sluzbeno. Vecina polinkanih je bila neko hnje istrazivanje od nekog tima na nekom sveucilistu. Uzet sa zrnom soli, to je to.
A čuj, zapravo je teško napraviti istraživanje takve vrste, ako ćemo pravo. Jer, koliko god istraživači bili ozbiljni, opet u potpunosti ovise o iskazima onih žena koji sudjeluju u istraživanju, a ti iskazi mogu biti vrlo netočni (da ne kažem lažljivi).

To je nešto slično onome kad muškarce u anonimnoj anketi pitaju koliko im je dugačak kurac, pa ovi (unatoč tome što je anketa anonimna) redovito dodaju dva ili tri centimetra na stvarno stanje. Ono, nek se nađe, zlu ne trebalo.

Ništa, preostaje nam jedino da pitamo naše promiskuitetne LJES-ovke jesu li svoje partnere varale češće nego njihove čedne prijateljice.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:57   #972
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ništa, preostaje nam jedino da pitamo naše promiskuitetne LJES-ovke jesu li svoje partnere varale...
...varale i varaju li ih usprkos tome što su u vezi... i je li to što danas cure traže od veze... da je veza koja to zapravo nije
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:17   #973
90% traze lovu a 10 % ostaje potreba za kitom..
kikokiko is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.12.2017., 10:06   #974
Quote:
kikokiko kaže: Pogledaj post
90% traze lovu a 10 % ostaje potreba za kitom..
Koliki je postotak takve ženske populacije?
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 10:55   #975
Quote:
kikokiko kaže: Pogledaj post
90% traze lovu a 10 % ostaje potreba za kitom..
Traže “tvrd” oslonac u životu
Tvrtko Miloklizović Jednooki
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 20:02   #976
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ali moraju jakkkoo da se zaljube na prvom dejtu(+moraju biti nevine) i odmah se kresnu sa tim dečkom. No, onda su već drolje...jer ako se tako brzo zaljubljuje...
Meni je samo bitno da ženama ne budem zadnja rupa na svirali, jer moj ego takav status ne može podnijeti. Glede nevinosti, pa velika je vjerojatnost da ću naići na ženu koja više nije nevina, ali ne pere me uopće ta činjenica oko gubitka njezinog himena, koliko recimo gubitak poštovanja, manipulacija mojom psihom i spletke iza leđa. E to je ono preko čega ne mogu recimo prijeći.

Isto tako, kojekakve isfukane zasićene stare štrace i rugobe ne podnosim. Ono, drugima si dala svoju ljepotu, a meni sada daješ govno i očekuješ da te prihvatim onakvom kakva jesi, samo da se skrasiš, jer te nije briga? Nema teorije. Zašto i ja kao muško ne bih imao pravo na zgodnu ženu punu života? To je uglavnom san svakog muškarca, pronaći ženu, na koju će mu se uvijek dizati čim ju pogleda, a ne čim popije Viagru, jer je ova ružna ko Maksimirski stadion. Ne mogu smisliti takve veze, a još me više groze forumašice ovdje, koje inzistiraju da muškarac počne seksualni život s njemu manje zgodnom ženom. To je gore nego da si plati kurvu.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 20:05   #977
Quote:
kikokiko kaže: Pogledaj post
90% traze lovu .
Od mene takve jedino mogu dobiti nogu u dupe.

Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ono sto tebi nije jasno izgleda je da ljudi ako se seksaju izmedju tih kvalitetnih veza zato sto trenutno ne mogu naci nekoga ko im odgovara za takvu vezu, ne znaci da ce nastavit sa neobaveznim seksom ili varati partnera kada budu u vezi
Ne znači ali, hoće li moći isti ritam seksualnih odnosa one nastaviti i u vezi, kao i izvan nje, ili će tu podvući crtu i označiti kraj? Koliko puta smo slušali o tome kako žene glume orgazme kada se seksaju sa svojim partnerom? Ili, ne znam, izvale se na krevet i čekaju da njihov napaljenko završi posao, pa da mogu dalje, jer im je to "dužnost" izdvojiti prokletih 5 minuta? Obrati pozornost na "dužnost", jer to se ne tretira sada više kao potreba nego obaveza. Ja se jedino pitam kako njihovim muškima nije ništa sumnjivo glede toga? Valjda su naišle na takve luzere, koji nikada u ništa nisu umočili, pa se isti sada vesele ko mala djeca, kada dobiju malo pičke, nakon duuugog razdoblja čekanja.

Zadnje uređivanje Eugen C : 22.12.2017. at 21:35.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 20:50   #978
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
On govori o vjerojatnosti.

A tu po forumu se povlačila neka priča sa istraživanjem koje je navodno dokazalo da su najvjernije žene one koje su u životu imale samo jednog partnera.

Da bi se sa svakim dodatnim partnerom vjerojatnost da će biti vjerna sve više i više smanjivala.

E sad, da li je to istraživanje u stvarnosti uopće provedeno, i da li su navedeni rezultati ispravni, to već ne bih znao.
besplatna lekcija iz znanosti i kritičkog mišljenja:
ove s jednim partnerom nisu ni mogle biti nevjerne, zar ne?
ozenjen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 15:59   #979
Quote:
ozenjen kaže: Pogledaj post
besplatna lekcija iz znanosti i kritičkog mišljenja:
ove s jednim partnerom nisu ni mogle biti nevjerne, zar ne?
Ovisi. Broj partnera u ovome ne igra neku bitnu ulogu, osim možda u stvarima, o kojima sam pisao malo prije. Problem može nastati u prezasićenosti seksom, nakon ćega se javlja bezvoljnost. I kod muškaraca ovo zna biti problem. Međutim ni to nije zlatno pravilo, jer imaš različite tipove žena. Nekim ženama ni nakon stotog partnera nije dosta, ali ja takve ne bih otpisivao. Više mi odgovara napaljena žena, nego ona kojoj seks uopće nije prioritet u vezi.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 12:14   #980
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ovisi. Broj partnera u ovome ne igra neku bitnu ulogu, osim možda u stvarima, o kojima sam pisao malo prije. Problem može nastati u prezasićenosti seksom, nakon ćega se javlja bezvoljnost. I kod muškaraca ovo zna biti problem. Međutim ni to nije zlatno pravilo, jer imaš različite tipove žena. Nekim ženama ni nakon stotog partnera nije dosta, ali ja takve ne bih otpisivao. Više mi odgovara napaljena žena, nego ona kojoj seks uopće nije prioritet u vezi.
dok nije bilo antibiotika broj partnera je bio jako jako bitan...

više ti odgovara napaljena žena ?
tako bi moglo biti sve dok si i ti napaljen
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger