Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Da li bi vam smetalo da otkrijete da vam je cura/dečko bipsić?
Žensko sam, smetalo bi mi 262 22.90%
Žensko sam, ne bi mi smetalo 248 21.68%
Muško sam, smetalo bi mi 132 11.54%
Muško sam, ne bi mi smetalo 414 36.19%
Biseksualnost?Što je to? 12 1.05%
Ne znam 76 6.64%
Glasovatelji: 1144. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 18:54   #1521
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Zašto žene imaju 'pravo' na biseksualnost i pritom i dalje biti poželjne za vezu kod muškaraca dok će takvi frajeri biti nepoželjni za vezu gotovo kod svake?
Zato sto su muskarci tulavi i trljaju ruke jer misle da samo zato sto je zena bisexualna, da je zainteresirana za sex u troje, te uz to, da je zaiteresirana za sex u troje s njim i jos jednom.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:23   #1522
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Da, mislim da to igra dosta veliku ulogu. Mislim da dosta žena ima feeling da muškarac koji se pali i na druge muškarce jednostavno ne može biti onako totalno zagrijan za neku ženu na način kao što to može biti straight muškarac
Ovo je netočno. Odnosno ne može se generalizirati. Nikad nisu omjeri i preferencije baš 50/50, uvijek je jedan spol ipak favoriziraniji.

Kod bi muškaraca u najvećem broju slučajeva je ipak još uvijek žena prvi izbor.
Hladni gemišti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 14:23   #1523
Zanimljiva je cinjenica da najmanje 50% zena bi radije da ih partner diskretno vara sa zenama, nego ponekad nediskretno s muskima! Takodjer bi bila zanimljiva anketa na temu "Zena sam, biseksualna sam, smetao bi mi/ne bi mi smetao sex u troje sa partnrom i jos jednom zenom". Mislim da bi postotak odgovora bio slican ili priblizno slican
fishandchicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 14:58   #1524
Cini mi se da je (u nasoj mainstream kulturi barem), muskost nekako mnogo krhkija od zenstvenosti. Muskarac mora stalno aktivno svojim ponasanjem dokazivati da je "pravi muskarac", inace prelazi u kategoriju "picke". Jebati drugog muskarca (ili nedobog biti jeban) se smatra ponasanjem nedostojnim takvog "pravog" muzjaka, pa takvo ponasanje automatski cini frajera losim seksualnim materijalom. Kod zena takva ocekivanja jednostavno ne postoje.

Iako, kad odemo malo van mainstreama i onoga o cemu susjedi mogu pricati kasnije, upoznao sam prilican broj zena koje nebi imale nista protiv prizora dvojice muskaraca u klincu...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 15:06   #1525
Da, zgrozila bih se i ostavila bih ga!
I nema tu sta da se nekome izvinjavam, biseksualce ne razumem i ne bih volela da imam takvog partnera!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 15:17   #1526
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Da, zgrozila bih se i ostavila bih ga!
I nema tu sta da se nekome izvinjavam, biseksualce ne razumem i ne bih volela da imam takvog partnera!
Kako ih ne razumijes? Pa privlace ih iste stvari kao i tebe
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 15:37   #1527
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Kako ih ne razumijes? Pa privlace ih iste stvari kao i tebe
O tome ja govorim
Bas onako kako si opisao, indoktriniranost i usadjen los svjetonazor koji dominira drustvenim poimanjem "muskarca" kod zena, sto po meni sugerira poimanje muskarca kao objekta. A opet, s druge strane, u danasnjem drustvu, zene su te koje najvise tupe o nejednakosti, diskiminaciji, o ne imanju istih prava itd...a s druge strane zenama jest prihvatljiv i samo njima potpuno razuman stav "ja mogu (biti bi), ti ne mozes" :klap:
fishandchicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 16:14   #1528
Dva su razloga što se gleda kako se gleda na mušku bisexualnost. Prvi, jer koliko god to zvučalo ovako ili onako, ogromnoj većini žena muškarac koji se loži ili jebe sa drugim muškarcem, nije pravo muško.
Drugi, manji razlog je što ti bisex muškarci uglavom završe kao pederi.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 21:18   #1529
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
ogromnoj većini žena muškarac koji se loži ili jebe sa drugim muškarcem, nije pravo muško.
Žena u klinču s drugom ženom nije pravo žensko?
Stvar kulture i vremena? Negde sam čital da se u Rimskom Carstvu top odlikom muškosti smatralo karanje drugog frajera dok je lizanje mufa bilo na dnu te liste.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 21:09   #1530
Ja ti kažem kako žene na mušku biseksualnost gledaju i doživljavaju, a ti gledaj kako želiš. A i veliki broj hetero muškaraca slično razmišlja. Nadji mi jednog glumca koji je otvoreno gay a da glumi neke macho uloge u Hollywoodu. Hollywood je pun gayeva i tu se nema riječi o nekoj mržnji ili homofobiji, nego jednostavno to ne bi prošlo kod publike.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 21:33   #1531
Gledam blagonaklono na potencijalnog partnera biseksualca.

Nema mi to eventualno pederisanje veze s krsenjem diktata 'muzevnosti'.
I ja volim tu muzevnost, bilo po izgledu face, bilo kao neopipljivu kategoriju. Iskrenost i imanje muda su mi znak muzevnosti. Samopouzdanje.
U danasnjem svijetu nesklonom ovakvim muskarcima mi je muzevan onaj koji prizna da je BI i da ga apsolutno boli k.. tko ce sto o tome misliti i hoce li kome biti dovoljno muzevan.

Odmah bih raspojasano rastrgala takvog samouvjerenog

(S druge strane da cujem nekog muskarca kako prodikuje kako "pravi" muskarac ne moze tako bla bla... ma adio)
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 18:20   #1532
Osobno podrzavam biseksualnost , steta sto nemam gdje upoznati takve ljude jer su u mojoj sredini svi zatucani da prostite.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 02:29   #1533
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Dva su razloga što se gleda kako se gleda na mušku bisexualnost. Prvi, jer koliko god to zvučalo ovako ili onako, ogromnoj većini žena muškarac koji se loži ili jebe sa drugim muškarcem, nije pravo muško.
Drugi, manji razlog je što ti bisex muškarci uglavom završe kao pederi.
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Ja ti kažem kako žene na mušku biseksualnost gledaju i doživljavaju, a ti gledaj kako želiš. A i veliki broj hetero muškaraca slično razmišlja. Nadji mi jednog glumca koji je otvoreno gay a da glumi neke macho uloge u Hollywoodu. Hollywood je pun gayeva i tu se nema riječi o nekoj mržnji ili homofobiji, nego jednostavno to ne bi prošlo kod publike.
Kako mi se sere od ovakvih komentara...

Evo ja sam biseksualac.

Kad ste toliko zapeli oko toga tko je ,,pravo" muško mogu ti reći da više studija pokazuje kako biseksualci u prosjeku imaju viši stupanj maskulinizacije(muževnosti) od hetero i homoseksualaca, te da su biseksualci manje nesigurni u svoju seksualnost i seksualne sposobnosti.

Dakle, osim što u prosjeku imaju testosterona i manje su nesigurni studija također ukazuje da su isti imali više seksualnih iskustava sa ženama nego oni koji su hetero.

Tako da zajebite te mitove o tome ,,tko je pravo muško" jer su daleko od istine, pa čak i paradoksalni jer su u potpunoj suprotnosti s rezultatima istraživanja.

Ako već hoćeš muževnog muškarca onda procjenjuj po izgledu i ponašanju jer će ti više ukazati na muževnost nego nekakvi stereotipi.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 12:16   #1534
Prvo, koja studija i koje istraživanje? Ako se već referiraš na studije i istraživanja, tj.pozivaš se na znanost, uradi to kako treba, daj reference.

Drugo, ja sam pisala o percepciji, tj.kako mnogi (naravno ne svi) percipiraju, odnosno doživljavaju mušku biseksualnost. Uostalom, sama muževnost kao takva je stvar percepcije. Ono što je nekomu muževno, drugomu nije.

Međutim, još uvijek je daleko veći broj žena koje će se ohladiti od tipa kad čuje za njegove sklonosti, od onih koje će to prihvatiti. I još uvijek je značajan broj muškaraca, a i žena, koji neće ići u kino gledat 007 kojeg glumi Ricky Martin. Ili onaj Barnie iz How I Met Your Mother.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 16:12   #1535
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Prvo, koja studija i koje istraživanje? Ako se već referiraš na studije i istraživanja, tj.pozivaš se na znanost, uradi to kako treba, daj reference.
Ako te zanima potraži. Imaš google.

Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Drugo, ja sam pisala o percepciji, tj.kako mnogi (naravno ne svi) percipiraju, odnosno doživljavaju mušku biseksualnost. Uostalom, sama muževnost kao takva je stvar percepcije. Ono što je nekomu muževno, drugomu nije.
Nije stvar percepcije već je uvjetovana hormonalnim statusom osobe.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 17:41   #1536
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Ako te zanima potraži. Imaš google.



Nije stvar percepcije već je uvjetovana hormonalnim statusom osobe.
Neću guglati nepostojeće studije.

Muževnost nema veze sa hormonima, nego sa percepcijom. Muževan je muškarac koji, u očima većine, posjeduje osobine koje se uglavnom vezuju za muškarce, a fizički izgled je samo jedna stavka.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 19:36   #1537
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Neću guglati nepostojeće studije.
Ako nećeš googlati i upoznati se s sadržajem onda nisi ni kompetentna tvrditi suprotno.

Ako ti se toliko neda googlati ja ću ti reći jedan dijelić. Biseksualci imaju niži tzv. 2D:4D omjer tj. Kažiprst im je u prosjeku kraći od prstenjaka u usporedbi s hetero i homoseksualcima a to je jedan od pokazatelja višeg nivoa testosterona u prenatalnom stadiju koji je utjecao na maskulinizaciju osobe.

Zatim u prosjeku imaju viši seksualni nagon od hetero i homoseksualaca što je rezultiralo da imaju više spolnih odnosa i avantura, no doduše imaju u prosjeku manje sretnih veza i brakova od hetero i homoseksualaca.

Ako te zanima još informacija googlaj ,,nepostojeće studije" možda nešto novo i saznaš.


Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Muževnost nema veze sa hormonima, nego sa percepcijom. Muževan je muškarac koji, u očima većine, posjeduje osobine koje se uglavnom vezuju za muškarce, a fizički izgled je samo jedna stavka.
Nemoj se ljutiti, ali ništa od ovoga ti nije točno.

Hormon testosteron ima izravan utjecaj na izgled i ponašanje muškarca razvijajući kod istih primarne i sekundarne karakteristike koje se vezuju za muškarce.

Pa će shodno tome muškarci s višim razinama testosterona izgledati i ponašati se muževnije od onih s nižim razinama a upravo takvi muškarci su u očima većine žena muževniji, a to ne može biti netko s niskim razinama testosterona.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 20:55   #1538
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post

Međutim, još uvijek je daleko veći broj žena koje će se ohladiti od tipa kad čuje za njegove sklonosti, od onih koje će to prihvatiti. I još uvijek je značajan broj muškaraca, a i žena, koji neće ići u kino gledat 007 kojeg glumi Ricky Martin. Ili onaj Barnie iz How I Met Your Mother.
Znaci smijem te isamarati bez greske jer je Sean Conneryu to ok
Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 20:58   #1539
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Osobno podrzavam biseksualnost , steta sto nemam gdje upoznati takve ljude jer su u mojoj sredini svi zatucani da prostite.
a tvoja sredina je?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 21:04   #1540
Pa to je krasno. Znači kad te partnerica uhvati kako oralno zadovoljavaš nekog tipa ti joj pokažeš kažiprst i nalaze hormona i sve ok. Cool.

Možeš ti biti testosteronska bomba, ali onog momenta kad ženska sazna za tvoje sklonosti, ti u njenim očima više nisi poželjan partner. Gubiš veliki dio muževnosti u NJENIM OČIMA. Moram naglasiti to jer očito nešto propuštaš da pročitaš u onome što pišem.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger