Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2018 Rusija

Mundial 2018 Rusija Hrvatska u finalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 21:50   #1
Idemo u Rusiju!

Pozdrav ekipa! Možda je rano, možda nije, ali smatrat ćemo da nije
Planira li netko putovanje na SP dogodine? Čisto da ovdje dijelimo nekakve info o putovanju, planiranju, željama, ambicijama i slično
Ice-and-Fire is offline  
Old 12.11.2017., 22:15   #2
Horvatinčić travel, preporučam
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Old 12.11.2017., 22:26   #3
Ja nejdem!
MagicRat is offline  
Old 12.11.2017., 23:09   #4
Prvo treba sačekat ždrijeb i vidjeti u kojim ćemo gradovima igrat
klaudio is offline  
Old 12.11.2017., 23:39   #5
Čekamo ždrijeb i onda izvlačenje karata u tom periodu ide na random?
Btw.koliko ozbiljnim smatrate prijetnje kozojeba da ce se raznijet tamo i hoce li to Rusija zadrzat sve pod kontrolom �� pa da vise razmisljamo o ruskim i engleskim huliganima nego o ovima
Ice-and-Fire is offline  
Old 12.11.2017., 23:42   #6
Hildegard is offline  
Old 12.11.2017., 23:51   #7
Quote:
Ice-and-Fire kaže: Pogledaj post
Čekamo ždrijeb i onda izvlačenje karata u tom periodu ide na random?
Btw.koliko ozbiljnim smatrate prijetnje kozojeba da ce se raznijet tamo i hoce li to Rusija zadrzat sve pod kontrolom �� pa da vise razmisljamo o ruskim i engleskim huliganima nego o ovima
Vodim sina da napokon malo doživi pozitivne energije koju sam ja doživio na prošlim turnirima navijajući za Hrvatsku.

A gle, prijetnji uvijek ima. Zato se najbolje držati u nekoj većoj skupini jer neće napasti na trgu i sličnim okupljalištima. Koliko sam skužio, rusi su više za livade i sigurno neće tražiti nas koji smo protiv nasilja, baklji i sličnih gluposti. Po meni prerazvikano. Ne kažem da neće biti nasilja, ali mi obični se ne bi trebali brinuti
Krastav is offline  
Old 12.11.2017., 23:57   #8
caniggia11 is offline  
Old 12.11.2017., 23:58   #9
Quote:
Ice-and-Fire kaže: Pogledaj post
Čekamo ždrijeb i onda izvlačenje karata u tom periodu ide na random?
Btw.koliko ozbiljnim smatrate prijetnje kozojeba da ce se raznijet tamo i hoce li to Rusija zadrzat sve pod kontrolom �� pa da vise razmisljamo o ruskim i engleskim huliganima nego o ovima
Ma neće biti nikakvih problema. Riješit će to Rusi. Samo naprijed
caniggia11 is offline  
Old 13.11.2017., 00:04   #10
Kupuju se karte čim se objave termini.

Neka hejteri stoje doma i pate.
__________________
You have square thoughts which resist circles. - Frank Herbert
Rapttor is offline  
Old 13.11.2017., 00:12   #11
Quote:
Rapttor kaže: Pogledaj post
Kupuju se karte čim se objave termini.

Neka hejteri stoje doma i pate.


Bit će to nezaboravno iskustvo
caniggia11 is offline  
Old 13.11.2017., 00:14   #12
Quote:
Ice-and-Fire kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa! Možda je rano, možda nije, ali smatrat ćemo da nije
Planira li netko putovanje na SP dogodine? Čisto da ovdje dijelimo nekakve info o putovanju, planiranju, željama, ambicijama i slično
Ja ti čisto sa turističke strane mogu reć da moliš Boga da se naše utakmice igraju u St Petersburgu ili Moskvi.
St Petersburg je cijeli fascinantan i nevjerojatan ukratko.
Moskva je naprosto posebna.

Pripremi se jedino na to da je internet užasan čak i u hotelima.
Džeparenja ima svugdje i stalno. U ovoj "našoj" Europi jedino Pariz i London se po tom daju usporediti.
Moskva je navodno čak i opasna navečer, ali nisam imao taj dojam.
Engleski ne zna apsolutno nitko. Možda svaka stota osoba ili tako nešto. U pravilu ti je bolje pričati na hrvatskom.
Rubalj je dosta ojačao u odnosu na godinu prije kad sam ja bio, ali generalno ništa u Rusiji ne bi smijelo biti preskupo. Možda sad zbog prvenstva neš poskupi. Novac ne mijenjaj u banci . Ja sam na Nevskom prospektu (glavna avenija St Petersburga) blizu centra našao i promijenio pare po boljem tečaju nek što je pisalo na internetu.

Ostali gradovi Rusije su manje-više blagi užas. Posebno transport. Između St Peterburga i Moskve imaš čak i vrlo modernu i brzu željeznicu i ne bi me čudilo da samo između njih dvoje
Ja sam posjetio još 2 manja ruska grada i to i tebi preporučam bez obzira gdje igrali, da ne pomisliš da išta znaš o Rusiji jer si bio u ta 2 glavna grada. Ovo sve ostalo je prava Rusija
Inžinjer ekonom is offline  
Old 13.11.2017., 01:12   #13


babunovich is offline  
Old 13.11.2017., 06:47   #14
Rusi,poljaci i srbi...neće bit nikakvih problema za klobučare
totalna šteta is offline  
Old 13.11.2017., 10:10   #15
Nece bit vise od 2000 ...ljudi
Mediji ce ih preplasit Rusima,Srbima
Klobucarit ce se po trgovima i prijetit prstom.
Galliko fili is offline  
Old 13.11.2017., 16:28   #16
Jel moze neko da objasni kako se kupuju te karte preko fife, po kom sistemu?
histon is offline  
Old 13.11.2017., 17:07   #17
Inžinjer, a šta je sa Sočijem? Jel on samo onako lijep izvana ili? XD
histon, sad za par dana, mislim 16.11 počinje druga faza i traje negdje do 28.11. Tu tko prvi uhvati kartu, njegova je. od 5.12 do 31.1 (dakle nakon ždrijeba, kad će većina ljudi vjerojatno i nabavljat karte) apliciraš i random se odlučuje tko će dobiti karte, a tko ne. I onda još imaju mislim 2 faze nakon toga. Ako sam pogriješio, neka ispravi netko
Ice-and-Fire is offline  
Old 13.11.2017., 17:14   #18
Na nego sta nego da iđemo. Napred rvatska :VolimNogomet: :Magneta1:
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 13.11.2017., 17:43   #19
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post

Ostali gradovi Rusije su manje-više blagi užas. Posebno transport. Između St Peterburga i Moskve imaš čak i vrlo modernu i brzu željeznicu i ne bi me čudilo da samo između njih dvoje
Ja sam posjetio još 2 manja ruska grada i to i tebi preporučam bez obzira gdje igrali, da ne pomisliš da išta znaš o Rusiji jer si bio u ta 2 glavna grada. Ovo sve ostalo je prava Rusija
Možeš definirat "pravu" Rusiju?
Mislim može se naći velika količina slika sa ruskim gradovima gdje se naglašava ljepota, a pretpostavljam i obrnuto. Poznate su mi te priče o zaostalim gubernijama groznim putevima mada mislim da je to sve fama i da nije toliko strašno koliko se voli pisati o tome.
Imran is offline  
Old 13.11.2017., 19:44   #20
Pa jel ima neka fora da savezi dobijaju odredjeni deo karata? Ono tipa 5% ili tako nesto?
Ovo apliciranje preko fife mi deluje kao da igram loto, tu sam vec otpisao da mogu da dobijem kartu.
histon is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.