Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 22:38   #21
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Ne volim kada netko u neki odnos udje i odmah izvadi svoju kristalnu kuglu i vidi buducnost. Trebas se opustiti i ici dan po dan na pocetku.

I sada kada sam si odg na pitanje, sto dalje?
Viđate se tek mjesec dana, još ste na početku. Idi dan po dan.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:38   #22
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Spreman sam na tako nešto
(...)
I sada kada sam si odg na pitanje, sto dalje?
Zamoli moderaturu da zaključa topic, shvati da je stanje u kojemu ste trajno, i nastavi trpjeti.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:39   #23
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Viđate se tek mjesec dana, još ste na početku. Idi dan po dan.
Nisam ja taj koji ima kristalnu kuglu
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:55   #24
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zamoli moderaturu da zaključa topic, shvati da je stanje u kojemu ste trajno, i nastavi trpjeti.
To se zove riskiranje, ne znam. Ne odlucuje jedna osoba o necemu.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:52   #25
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
To se zove riskiranje, ne znam.
Otkud ti sad ni manje ni više nego riskiranje? Što to ni manje ni više nego riskiraš, kakav gubitak? Pa spreman si biti s njom ovakvom...

Nema tu nikakvog riskiranja, a pogotovo nije istina da tu jedna osoba ne odlučuje. Ti odlučuješ hoćeš li "ostati, otići ili nešto treće". Napisao si da si spreman na suživot s njom takvom kakva jest - prema tome, tvoja je odluka da ti ostaneš. Ona se, kao što smo već rekli, neće odlučiti. Ona će, kao što smo već rekli, lelujati nutra-van te veze.

Ti si, kao što mo već rekli, spreman na takvo što. To što bi ti sad htio recept kako sve posložiti pa da to postane "normalna" veza, to je drugi problem i nema veze s pitanjem iz naslova topica.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:02   #26
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Otkud ti sad ni manje ni više nego riskiranje? Što to ni manje ni više nego riskiraš, kakav gubitak? Pa spreman si biti s njom ovakvom...

Nema tu nikakvog riskiranja, a pogotovo nije istina da tu jedna osoba ne odlučuje. Ti odlučuješ hoćeš li "ostati, otići ili nešto treće". Napisao si da si spreman na suživot s njom takvom kakva jest - prema tome, tvoja je odluka da ti ostaneš. Ona se, kao što smo već rekli, neće odlučiti. Ona će, kao što smo već rekli, lelujati nutra-van te veze.

Ti si, kao što mo već rekli, spreman na takvo što. To što bi ti sad htio recept kako sve posložiti pa da to postane "normalna" veza, to je drugi problem i nema veze s pitanjem iz naslova topica.
Rizik je sve ovo ako bih odlucio nastaviti.

Pa moja je odluka, ali mislim da se pita nesto i drugu
osobu. Ne znam zasto mislis da ce ona biti neodlucna, mozda bas ode. Tako da se tu nece pitati bas mene, mozda bi bilo to najbolje. Previse mi se rijec mozda vrti.

Ne postoji recept za normalnu vezu, postoji jedino da se oboje potrudimo.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:09   #27
Molio bih dotičnu forumašicu da se javi kako bi se kvalitetnije pojačal dramaturški zaplet u ovoj očajničkoj potrazi za njenom ljubavlju!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:23   #28
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Rizik je sve ovo ako bih odlucio nastaviti.
Sad te već malo jebe značenje riječi. Kakav rizik? Što točno riskiraš ostankom uz nju?

Ne mogu jasnije napisati: odluka o tome hoćeš li ti "otići, ostati ili nešto treće" je tvoja. Nju se pita što će ona napraviti.

Naravno da će možda otići. Poanta je u tome da će, u slučaju da ne ode, biti onakva kakva je sada. Ta "sjebačunas, ah, sigurno čunas sjebati, ah..." mantra ne iščezava sama od sebe. Odnosno, iščezne tako što se pretvori u samoispunjavajuće proročanstvo.

Ali, kao što pokazuješ i u drugim dogovorima, ti uopće ne trebaš odgovor na pitanje o tvome postupku. Ti u biti tražiš jamstvo uspjeha te veze. Guess what, takvo što ne postoji ni u vezama koje su puno zdravije počele od vaše.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:39   #29
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom, nama i je dobro. To smo nedavno sami pričali da nam ide ok, ali na kraju taj ok eliminiramo zbog tih njenih ispada. Ovdje je dosta drugačije, ona je tip osobe koji ne glumata nego kaže što misli, niti oboje igramo igrice. Govorimo si ono što mislimo. A to sam jako rijetko nalazio kod suprotnog spola.
Jbte da ti je ta tvoja "veza" imalo dobra, nebi ti tražil riješenja po forumu, neg bi veza cvijetala

ak ne cvijeta, odjebi to sve i idi dalje. jbte najgore ti je zaglaviti u nekoj gluposti od veze
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:43   #30
par puta ti je servirala odjeb, ako me oci ne varaju pri citanju. zar si toliki sadomazo autore?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:50   #31
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ali, kao što pokazuješ i u drugim dogovorima, ti uopće ne trebaš odgovor na pitanje o tvome postupku. Ti u biti tražiš jamstvo uspjeha te veze. Guess what, takvo što ne postoji ni u vezama koje su puno zdravije počele od vaše.
Ne tražim jamstvo uspjeha iliti neki recept. Tražim samo odgovor jel postoji izlaz iz ovakve situacije i kako preokrenuti stvari odnosno dati do znanja da nešto ne znači nužno zlo.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:51   #32
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
par puta ti je servirala odjeb, ako me oci ne varaju pri citanju. zar si toliki sadomazo autore?
Očito sam sadomazo i nisam baš normalan
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:11   #33
Meni to zvuci ko cisto prenemaganje, ja bih odjebala, ne bi mi se dalo trpit. "Sjebat cu te", "nisam spremna", "ja bih te ko frenda"... Sruc, trac, nije se dovoljno zapalila za tebe, a s obzirom na to koliko se vidate dosad se vec i trebala.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:21   #34
Mrvicu mi je ljigavo što si otvorio temu o njoj na mjestu gdje ona to može pročitat (ne da nagađaš, nego 100%) i u kojoj tražiš da je ljudi seciraju.
Divan i simpa, veliš?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:24   #35
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
I sada kada sam si odg na pitanje, sto dalje?
Prestani da se ponasas kao devojcica i reci joj da ti se javi kada bude zelela ozbiljnu vezu sa tobom. Ne razumem zasto ti nije dovoljno kada ti je vec neoliko puta rekla da zeli SAMO prijateljstvo od tebe? Zasto ignorises njenu zelju, nego natezes vase poznanstvo do pucanja?
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:34   #36
Kao sto i vecina ovdje savjetuje, takodjer sam misljenja da se udaljis od nje. Vise nego ocigledno je da ona ne zeli nesto vise, a ti koliko god tvrdio da se ne vezes lako, stalo ti je daleko vise do nje nego sto je njoj do tebe. A "prijateljstvo" u takvim slucajevima jednostavno ne ide. Ali ako vec bas zelis sebe muciti, onda se privremeno distanciraj, pa gledaj njezinu reakciju na to (ako je uopce i bude).
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 03:07   #37
otići, ofkors.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:04   #38
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Očito sam sadomazo i nisam baš normalan
slažem se, nisi normalan.

Samo jedno pitanje joj trebaš postavit: mala, o'š bit sa mnom u vezi ili ne?

Da? Ili ne?

Prijateljsku vezu odmah isključi i stavi ju pred gotov čin. Ako hoće vezu, ok. Idete dalje pa će ići ili neće. Ako neće vezu, idete svaki na svoju stranu.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:01   #39
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Mrvicu mi je ljigavo što si otvorio temu o njoj na mjestu gdje ona to može pročitat (ne da nagađaš, nego 100%) i u kojoj tražiš da je ljudi seciraju.
Divan i simpa, veliš?
e bas to
i naravno da su svi udri po njoj, a nitko nema pojma njezinu stranu price
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:18   #40
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
e bas to
i naravno da su svi udri po njoj, a nitko nema pojma njezinu stranu price
Pa rekao sak joj ja da cu vjerojatno napisati to na forumu, rekla je da ce se vjerojatno ljudi sloziti s njom da bih trebao otici. Tako da mislim da nisam licemjeran
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.